Anime ir Manga Shop Vilniuje

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • pupsia
    Narys

    • 2008 01 25
    • 48

    #46
    Pastebejau, kad kalbat apie banko saskaitos perkant internetu. Juk cia Lietuvoj bus, galima gi bus uz preke sumoket pashto skyriuje.
    Tuo ir geriau pirkti Lietuvoje, kad turesim galimybe ishsirinkti, ar moketi per banka ar moketi pashto skyriuje atsiimant preke. Manau taip labai patogu.

    Bet kiek supratau, jie vistiek planoja atidaryti parduotuve, tik, kad pirmiau e-parduotuve. Ash pvz mieliau nueiciau i parduotuve negu pirkciau intenetu.

    Comment

    • Kastetas
      regular everyday guy

      • 2009 12 04
      • 341

      #47
      Gal pasmergtas gal nepasmergtas zlugimui sis projektas. Bet manau, kad visi sutarsime. Jei tokia parduotuve atsiras ir issilaikys bus ganetinai didelis zingsnis anime ir mangos rinkai Lietuvoje. Cia kalba ne tik apie filmus ir mangas o ir apie kitoki stuff. Tdl reikia palaukti, tik laikas pasakys ar buvo gera ideja ar ne. Bent as linkiu sekmes. Ir nekritikuosiu sio projekto. Zmones nori uzsidirbti ir kitiems gera padaryti.

      Comment

      • Gvauz
        Naras
        • 2006 11 18
        • 271

        #48
        susiraskit rėmėjų ir akcininkų

        Comment

        • Haruko
          Naujokas
          • 2010 08 22
          • 1

          #49
          Tai kad jau atidarė ^_^ =3

          p.s.:man tai geriau užeiti į parduotuvę ir tenais nupirkti, nes internete ne labai patogu. Todėl aš labai laiminga, kad atidarė ^^

          Tai yra neatidarė, o pridėjo prie FantasmAgorios. Ar ten jau buvo anime prekės? O_O
          Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2010-12-27, 19:10. Priežastis: du postai iš eilės...
          Just believe...
          For peace and love in the world

          Comment

          • Hellsing_lover
            Purinsesu no Darukuneso




            • 2007 02 15
            • 1318

            #50
            Autorius Haruko
            Tai kad jau atidarė ^_^ =3

            p.s.:man tai geriau užeiti į parduotuvę ir tenais nupirkti, nes internete ne labai patogu. Todėl aš labai laiminga, kad atidarė ^^

            Tai yra neatidarė, o pridėjo prie FantasmAgorios. Ar ten jau buvo anime prekės? O_O
            Fantasmagorijoje jau senokai prekiauja ir anime atributika

            Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

            Comment

            • Haruko
              Naujokas
              • 2010 08 22
              • 1

              #51
              Labai ačiū, kad pasakėte! būčiau ir toliau galvojusi, kad jau atidarė tą anime shopą
              Just believe...
              For peace and love in the world

              Comment

              • neko_pari
                nyanko sensei

                • 2009 04 22
                • 130

                #52
                Jau esu kazkur rasius, kad neapsimoka atidarineti realios parduotuves nera prasmes o del internetines prekybos butu faina. Vienu metu labai graziai apsipirkau man patinkanciu anime stuff per tarpininka, kainos buvo 2 kartus mazesnes nei Koishop'e Vel noreciau taip apsipirkti - issirenki nete ko nori ir tau tai gauna, belieka tik susimoketi

                Cosplay.com

                Comment

                • Edvinukas
                  Kolekcionierius
                  • 2009 11 02
                  • 105

                  #53
                  Na o jei ieskote tarpininko kreipkites i mane. Su mielu noru padesiu

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • CemyCemy
                    Rimtas forumo narys


                    • 2009 06 25
                    • 141

                    #54
                    Autorius Aramis
                    ir kam iš karto kandžiotis? Tegul patys savo kailiu patirs. Mangų ir anime nepirks, nes gauna internete nemokamai, statulėlių paprasčiausiai neįpirks,o aksesuarų ir koishope yra. Nebent nariai, turintys nuolatines pajamas, kuriuos ant pirštų suskaičiuoti galima. Mažai perspektyvų...
                    P.s. Kai kas antras postas yra autorės,ir kai ji pasako tą,ką jau sakė n-źinučių,kažkaip nerimta. Mažinam tempus?
                    Lol. Nesamonę supjovei. Nes bent jau aš daug mieliau nusipirkčiau mangas ir skaityčiau nei online skaityčiau ar žiūrėčiau. Manau ne viena aš tokia. bet aš FantasmAgorijoj nemačiau mangų...

                    Comment

                    • Semashke
                      U can call me Sema



                      • 2009 01 16
                      • 425

                      #55
                      Manau, jeigu užsiimtu ir cosplay aksesuarais, bent perukais (visi juk juos masiškai internetu užsakinėja) tai paklausa būtų gan nemaža nes iš tiesų vien iš mangų ar figūrėlių didelio pelno... nelabai. Dar parašiau , kad ne vien tą mainstream norima matyt.. gal pasiseks jiem kadanors...

                      Na bet ir atkapstot senas temas, aš jau apsidžiaugiau, kad kažką naujo organizuoja
                      semashke.deviantart.com BLACKOUT

                      Comment

                      • Miyata
                        Find your own sins, kid.



                        • 2008 01 09
                        • 452

                        #56
                        Autorius nyuu[elfen lied]:***
                        Lol. Nesamonę supjovei. Nes bent jau aš daug mieliau nusipirkčiau mangas ir skaityčiau nei online skaityčiau ar žiūrėčiau. Manau ne viena aš tokia. bet aš FantasmAgorijoj nemačiau mangų...
                        Visu pirma nematau esmes vien del sito prigaivint daugiau nei metu senumo gija. Antra, cia faktas kad neapsimokes atidarinet atskyra parduotuve anime daiktams, jai apsimoketu tai jau butu atidaryta seniai. Manga vaikai pavyzdziui neskaitys, ne visi angliskai supranta ir ne visi manga skaito kas ziuri anime. Taigi is mazo zmoniu skaiciaus, kurie pirktu ta manga, atkrenta gan didelis gabalas. Aisku cia galim dabar visi pradet sakyt kad patys pirksim, bet ar galvoji cia pakaks parduotuvei issilaikyt? Nemanau. Ten kur parduotuves jau pardavineja dalykus, ir prideda anime sekcija, tai taip, galima dar gal kazka isspaust bet tikrai neatidarinet nauja parduotuve skirta anime daiktams. Internetines parduotuves tam uztenka.

                        Comment

                        • HitOut
                          Naujokas
                          • 2011 11 06
                          • 10

                          #57
                          Atsakiau į visus klausymus , nes čia yra nereali idėja :}}}

                          Comment

                          Working...