Cosplay fotografavimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Semashke
    U can call me Sema



    • 2009 01 16
    • 425

    #16
    Gera idėja. Why not? Šiaip galėčiau susimesti ir studijai, bet man tos nuotraukos lauke, ypač ta prie bažnyčios, žymiai gražiau atrodo
    semashke.deviantart.com BLACKOUT

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      #17
      Lauke galima padaryti bet kada, o studija čia visai kitas reikalas

      Comment

      • zxde
        CQ maniac


        • 2008 06 12
        • 74

        #18
        Šiaip ar taip, lengviausia daryti per didžiuosius cosplay renginius, tokius kaip Anime Nights ir NowJapan, nes žmonių bus tikrai daugiau ir geros nuotaikos. Kokie dar nervai, kai tokie renginiai?!! O be didžiųjų renginių galima išskirti ir keletą papildomų datų, kiekvieną metų sezoną, kad būtų įvairiau.
        Be to, renginiai vyksta ir kituose miestuose, būtų galima suvažinėt ir ten cosplayerius pafotografuoti...
        Reziumė - turi ir cosplayeriai, ir fotografai taikytis vieni prie kitų ir prie renginių.
        viskas čia skendi iliuzijoje... ir viskas besikartojančiai sukasi ratu... tad būkime kartu...

        zxde - A.M.F | MAL | Anime-Planet | išoriniai LT subtitrai | zxde's versti, taisyti ir įgarsinti anime

        Comment

        • Yukari Murasaki
          steamheart


          • 2009 01 16
          • 215

          #19
          Autorius zxde
          Šiaip ar taip, lengviausia daryti per didžiuosius cosplay renginius, tokius kaip Anime Nights ir NowJapan, nes žmonių bus tikrai daugiau ir geros nuotaikos. Kokie dar nervai, kai tokie renginiai?!! O be didžiųjų renginių galima išskirti ir keletą papildomų datų, kiekvieną metų sezoną, kad būtų įvairiau.
          Be to, renginiai vyksta ir kituose miestuose, būtų galima suvažinėt ir ten cosplayerius pafotografuoti...
          Reziumė - turi ir cosplayeriai, ir fotografai taikytis vieni prie kitų ir prie renginių.

          Thanks, Captain Obvious na, nelabai mes tą turėjom omeny. Man asmeniškai nėra svarbi kiekybė. Tik kokybė. Dėl tol maloniau susitikčiau su kiekvienu asmeniškai, nei eičiau į koki renginį, ypač jei beveik visi nekosplėjinantys eina pafotografuot. Net neįsivaizduoju koki krūvį turėčiau atlaikyt jei bučiau nowJapan fotografų vietoje. Tektų labai blaškytis ir kad renginį stebėt, ir dailius žmones gaudyt vienu metu.

          Kiekvienas atskiras cosplay turi savo tam tikra atmosferą, kostiumas turi derėt su aplinka, grust visus į vieną foną - no good. Mane domina būtent tų dviejų dalių sujungimas. Jei dar iš kosplejėrio pusės būtų vaidybą - būtų visiškai tobula
          Gražių vietoj Vilniui turim, manyčiau bet kokiam sumanymui prisitaikytume. O studijoje jau galima būtų atlikt kokį fotografavimą montažui, pvz (ne mano). Va, kažkaip taip

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            #20
            Fotografija per Fest'us ir atsipalaidavus studijoje ( būtent studijoje) toli gražu ne tas pats.

            Comment

            • Hellsing_lover
              Purinsesu no Darukuneso




              • 2007 02 15
              • 1318

              #21
              Na, gerai, tai gal kas norit derintis kartu ką birželio pabaigoj surengti "pirmą blyną" ? Ta proga ir aš prisitaikyčiau atvykti

              Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

              Comment

              • Yukari Murasaki
                steamheart


                • 2009 01 16
                • 215

                #22
                Autorius Hellsing_lover
                Na, gerai, tai gal kas norit derintis kartu ką birželio pabaigoj surengti "pirmą blyną" ? Ta proga ir aš prisitaikyčiau atvykti
                man sesija 24 dieną baigiasi, puiki proga "atšvesti", bet kurią dieną busiu laisva ^_____^

                Comment

                • Hellsing_lover
                  Purinsesu no Darukuneso




                  • 2007 02 15
                  • 1318

                  #23
                  Mm... Būtų puiku ^__^ Kadangi pati planuoju su mama kelioms dienoms vykti į Vilnių pailsėti ir kur į operhousą gal nueiti, o tuo pat pasistengsiu viską susiderinti, kad gal savaitgalį išeitų ir pasiskirti laiko "pasistaipymams" prieš kamerą Kadangi kostiumas gana nepatogus gabenimui Gal kas dar iš Klaipėdos užsimanytų prisidėti kartais ^.^

                  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                  Comment

                  • Yukari Murasaki
                    steamheart


                    • 2009 01 16
                    • 215

                    #24
                    Cool, džiaugiuos skaitydama :]] Brūkštelėk man PM apie kostiumą, pamąstysiu dėl tinkamos vietos per tą laiką
                    BTW, jei bus daugiau norinčių iš Klaipėdos - gal net atvažiuočiau dienai su sąlygą kad susiorganizuosit viską ;]

                    Comment

                    • Yukari Murasaki
                      steamheart


                      • 2009 01 16
                      • 215

                      #25
                      Ne visai cosplay, labiau "tribute to HG2G" (the hitchhiker's guide to the galaxy).

                      Comment

                      • giedriusonline
                        Costume Maker


                        • 2008 06 07
                        • 279

                        #26
                        na gal ir as prisijungsiu
                        su kokiu Spliceriu iš bioshock ar dar kuom

                        Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
                        Parašyk man.

                        Comment

                        • Yukari Murasaki
                          steamheart


                          • 2009 01 16
                          • 215

                          #27
                          hey-ho~

                          man už kelių dienų pagaliau prasideda vasaros atostogos

                          galim pradėt judėt!

                          Comment

                          • Airiz
                            מיד





                            • 2004 01 09
                            • 1656

                            #28
                            Good. Test draivą vakar padariau, galim pradėti mastyti. Laukas/studija?

                            Comment

                            • Yukari Murasaki
                              steamheart


                              • 2009 01 16
                              • 215

                              #29
                              man tai nėra skirtumo, priklauso nuo to, ką turėsim :]

                              Comment

                              • Yukari Murasaki
                                steamheart


                                • 2009 01 16
                                • 215

                                #30
                                ano~ orai visai nelepina, bet galime paverst tą trūkumą privalumu - gal turim čia kokių distopinių, post-apokaliptinių, noir, ir kitų "tamsių" anime kosplejerių?
                                (turiu nužiūrėjus kelias geras apgriautas vietas.)

                                beje, veiksmo paspartinimui, primenu apsireiškusiems balsavime:
                                Futari, giedriusonline, Horkis, Olasas, Renata, Skirmish, zxde, ~nyuu, Semashke, usakou
                                laukiu jūsų žinučių, rašom drąsiai, i'm extremely friendly :]


                                kol kas tamsius reikaliukus aptarėm su Hellsing_lover, Integra ir neko_pari, join them! ^_^

                                Comment

                                Working...