Kokia jūsų svajonių antroji pusė?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lucion666
    Forumo maniakas

    • 2007 04 08
    • 430

    #61
    Autorius zxde
    Ši tema įdomi tuo, kad yra aktuali daugumai, jei ne visiems.
    Smagu, kad yra tiek įvairių nuomonių... tik ne visi pasireiškia... >.<
    Kaip matau iš balsavimų, yra nemažai žmonių, kurie nebeturi vilties, svajonių... nes jei netiki, kad įmanoma rasti svajonių pusę, tai ar gali patikėti, kad gali įgyvendinti kitas savo svajones???

    Na aš pasireiškiau, tik kai balsavau kažkodėl nepasispaudė mygtukas ten kur buvo užrašyta "įmanoma", tai berods paspaudžiau "neįimanoma" xD

    P.S. dėl elfės, tai rimtai xDD

    Comment

    • Shiki
      Naujokas
      • 2010 07 04
      • 17

      #62
      Sutiksiu, tada ir suprasiu kokia ji ta mano svajoniu antroji puse yra. Maniau jau sutikes ja, bet... Gyvenimas ne romance anime kur ant galo veikejas uzsibaigia su savo meile xD.

      Comment

      • Integra
        wooooosh.

        • 2008 12 31
        • 265

        #63
        Na turbūt ir aš apibūdisiu savo įdealą nors ir nemanau, kad kada nors tokį rasiu.

        Charachteris: Protingas, kartais linksmas, turi mokėt mane priverst nusišypsot, kartu norėtusi šalto, truputį užsispyrusio, arba švelniai irzlaus
        Norėčiau su tokiu kartais pasipešt, o vėliau švelniai apsikabint. Turėtu būt susijes su muzika. Turėt gera skonį. Mokėt skaniai ką nors pagamint, turėtų būt tvarkingas. Svarbiausia nebijot kovot už save, reikšt savo minčių, gali kartais pasimušt (mane muštynės kažkodėl labai žavi). Turi nebijot išsiskirt. Apgint mane jeigu pati neapsiginsiu. Bėje norėčiau, kad dažniau sugalvotu ką nors įdomaus, nustebintu mane.
        Dabar jeigu išvaizda tai bent jau turi būt tvarkingas ir mokėt normaliai rengtis. Dar būtu gerai sportuojantis DD
        Ir būtu geriausia nerūkantis ir per daug negerentis..
        Dėkoju Fasian už sig'a.

        Comment

        • Krad
          It's time to spy


          • 2007 03 24
          • 585

          #64
          enjoy - http://www.cha.lt/2007/03/18/idealus...i_moteris.html
          Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

          Comment

          • usakou
            Rimtas forumo narys
            • 2009 04 19
            • 188

            #65
            mano svajoniu boyfriend:
            butu neblogai jei pats jp ir anime megtu(tada kartu cosplayintumem kokia anime pora )
            kuris mane suprastu ir be zodziu
            kuriam nesvarbu butu kaip as siandien apsirengus,
            kuris niekados manes nesigedytu,jeigu ir su draugem daznai pakalbam ir bunam kvailai triuksmingos >.<

            mano svajoniu vaikino NERA!!
            ---------------------
            toks koki apibudinau kazin ar bera tokiu dar sioj zemej...visi aplinkuj mane alkoholikai, panu kabintojai...zodziu baisu

            Comment

            • Kastetas
              regular everyday guy

              • 2009 12 04
              • 341

              #66
              Hmmm..... Tiesiog noreciau tokios merginos... Su kuria rastume bedra kalba.... Thats probably all the things I need... O dar visai nieko jei jinai dometusi anime ir armija. Tokios egzistuoja...Az? Isvaizda???? Nah svarbus zmogaus vidus o ne isore конец сообщения XD
              Paskutinis pakeitimas nuo Kastetas; 2010-08-09, 18:34.

              Comment

              • Lota :D
                Love and Peace~!

                • 2010 02 17
                • 239

                #67
                Svajonių antra pusė... Och, keblus čia klausimas... Svajoju, svajoju, o idealų neturiu. Kaip ir kiekvienas žmogus ateityje norėčiau paprastos žmogiškos laimės su mylimu žmogumi šalia. Su tuo žmogum norėčiau jaustis taip pat patogiai kaip su savim pačia. Dabar tai sunkiai įmanoma, nes sutikęs žmogų visomis išgalėmis stengiesi jam patikti, parodyti save geresnėje šviesoje, tad blogesnės jis ir nepažįsta, o po to... Sunku, sunku. Tiesiog norėčiau, kad mano antra pusė mane suprastų, kad jis taip pat jaustųsi patogiai šalia manęs, galėtų pasidalinti savo bėdomis, kad priimtų mane su visa galybe mano ydų ir padėtų man tapti geresne. Tai būtų geriausias variantas. Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Tikriausiai.
                Pati dėl savęs bijau, kad ateityje neapsirikčiau - esu romantikė, kuri dar nebuvo įsimylėjusi, tad galėčiau pamilti ne žmogų, bet patį jausmą, pačią meilę. Tai mano galiose Taigi tiesiog norėčiau surasti artimą sau sielą, kuri tikriausiai turėtų būti gan senamadiška, naivi ir romantiška. Žinoma bendri pomėgiai bei maloni išvaizda taip pat būtų neprošal, bet čia jau smulkmenos. Visgi svajonių antra pusė ir yra SVAJONIŲ - nes retai kada išsipildo... Tikiuosi būsiu išimtis
                Paskutinis pakeitimas nuo Lota :D; 2010-08-11, 06:07.

                Comment

                • FlameHaze
                  The end of everything


                  • 2009 05 05
                  • 89

                  #68
                  Autorius usakou
                  mano svajoniu boyfriend:
                  butu neblogai jei pats jp ir anime megtu(tada kartu cosplayintumem kokia anime pora )
                  kuris mane suprastu ir be zodziu
                  kuriam nesvarbu butu kaip as siandien apsirengus,
                  kuris niekados manes nesigedytu,jeigu ir su draugem daznai pakalbam ir bunam kvailai triuksmingos >.<

                  mano svajoniu vaikino NERA!!
                  ---------------------
                  toks koki apibudinau kazin ar bera tokiu dar sioj zemej...visi aplinkuj mane alkoholikai, panu kabintojai...zodziu baisu
                  deje tokiu yra bet juos daznai laabai sunku pastebeti.
                  kvailas desnis bet tokie vaikinai dazniausiai nera populiariausias tipas tarp merginu, net jei mergina sako kitaip.
                  ir dar reiketu nepamirst kad tobulu nebuna jusu isvardytomis geromis savybemis tikrai surast imanoma vaikina bet gal jame kazkas kita blogo islystu.

                  haha kazkaip cia daug romantiku ir siaip idealistu ziuriu.. bet gryztant i realybe
                  hmm antraja puse renkantis kaip ziurit i antros puses finansine padeti, gyvenama vieta ir pan.
                  Paskutinis pakeitimas nuo FlameHaze; 2010-08-11, 21:12.
                  I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                  Comment

                  Working...