Kokias kalbas mokotės? Pasidalinkite

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Edvinukas
    Kolekcionierius
    • 2009 11 02
    • 105

    #91
    Lietuviu gimtoji
    Anglu laisvai kalbu su rašyba taip pat nesusipykęs, nes pagrinde dirbu su užsieniečiais.
    Rusų moku pagrindus
    Vokiečių pagrindai
    Italų mokaus (Nieko gero dar kaip ir nemoku )
    Danų tiktai suprantu ką sako

    Su laiku teks daugiau mokytis kalbų nes pasirodo nacionalistinės šalys pvz kaip Prancūzija nelabai tenori anglų kalbos. Tai tiek apie mano kalbų mokėjimą.

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Vestjulea<3
      Rolling_Star
      • 2010 05 18
      • 28

      #92
      Mokausi : Anglu k. puikiai sekas, galima sakyt mano gimtoji kalba
      Rusu k. nieko nesuprantu... Reikia pasitempt nes kitaip tevai uzmus, o jie juk Rusu k. labai gerai moka
      ir Japonu k. savarankiskai is internetionio psl

      Comment

      • CherryBlossomGirl
        Naujokas
        • 2011 01 29
        • 2

        #93
        Lietuvių, anglų, rusų, italų ir neseniai pradėjo gilintis į japonų kalbą. Tik dar sunkiai įsivažiuoju... (:

        Comment

        • Ninja
          Naujokas
          • 2010 04 05
          • 13

          #94
          Mokausi Lietuvių kalbą, nes nėra kur dingti
          Tada dar Anglų, vien dėl anime ir šiaip... labai daug kur man ji pravers
          Tada dar Vokiečių bandau prisiversti pagrindus iškalti...
          Ir šiaip jaukinuosi HTML ir CSS

          Comment

          • FlameHaze
            The end of everything


            • 2009 05 05
            • 89

            #95
            Autorius n3m0k54
            Lietuvių, kaip ir visų, gimtoji.
            Anglų - negaliu sakyti, kad labai sekėsi ar nesisekė mokytis, bet su anglu susikalbėčiau
            Rusų mokiausi 5 metus, bet visiškai jos nesuprantu

            Na esu "pažįstamas" dar ir su: Pascal, ASM, C, C++, Java, HTML, PHP, SQL
            hahaha programavimo kalbos cia irgi geras pas mane ju irgi yra bet manau cia ne apie jas tema.
            vis dar tebesimokau anglu. nors jau laisvai kalbu bet tobulumui ribu nera ir lygis vis tiek nera native, toligrazu. anglu viena universaliausiu ir naudingiausiu kalbu (IMHO), vartojama kas dien didelem porcijom.
            ir intensyviai japonu.. jau turiu pagrindus ir pokalbi plaikyt galiu.. bet kalba yra milziniskas dalykas todel labai daug ko nezinau, nesuprantu ir pan. japonu kalba yra ta kuri pakeis mano ateiti.. tiksliau jau pakeite, vartojama kas dien vis didesnem porcijom (ir cia ne apie anime)
            lietuviu kalba gimtoji nesimokau.. uztenka to ka turiu (gaila bet mazai perspektyvi kalba, mano gyvenimui).
            rusu kalba mokejau neblogai (gimiau tais laikais kai rusu kalba dar buvo dazniau vartojama) dabar tik pusetinai suprantu.
            vokieciu mokejau neblogai (vidurineje mokykloje pagrindine uzsienio kalba), bet dabar nei rimtesnio sakinio nesuregzciau.

            uzsienio kalbos yra toks dalykas kad mokytis jei nevartoji/nera reikalinga yra sunku ir nepraktiska.
            nevartojama kalba tiesiog isgariuoja man taip nutiko su vokieciu.. kuria pakeite anglu.
            kalba kasdien vartojant atrandi nauju dalyku ir nepamirsti... o jei ismoksti ir nevartoji laikui einant uzsimirsta..

            kinu kalba manau turi nemazai perspektyvu ir gali tapti naujoji anglu (universaliausia kalba) nes vis delto kinijos populiacijos mase daro savo..
            bet kurie mokosi tibetieciu/korejieciu.. idomu
            I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

            Comment

            Working...