Kokias kalbas mokotės? Pasidalinkite

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ru.
    Narys

    • 2008 02 24
    • 67

    #31
    na lietuvių (de**lė mokytoja sugadino vidurki ir dabar 8 išeina), rusų (kažkaip labai stebuklingai išeina 10 nors nelabai ką raukiu ir jie su ta savo kirilica užsi***t gali. matyt Nadze (mūsų ryžoji mokytoja) myli mane), anglų (išeina 9 nes labai tingiu žodžius mokintis ir kalti) ir dar ketinu artimiausiu laiku ispanų pradėt mokintis nes kaip pasirodo 80% suprantu ką vepezoja :}

    Comment

    • HellKid
      ^.^

      • 2009 03 31
      • 67

      #32
      Anglu ir lietuviu vidurkiai po 9 ir visai gerai, vokieciu paemiau nzn del ko, ir nieko nesuprantu db per pamokas na ir rusu( moku NET nipanimaju paruski )

      Comment

      • PaperAngel
        (V)(;,,,;)(V)

        • 2008 12 01
        • 249

        #33
        Autorius HellKid
        Anglu ir lietuviu vidurkiai po 9 ir visai gerai, vokieciu paemiau nzn del ko, ir nieko nesuprantu db per pamokas na ir rusu( moku NET nipanimaju paruski )
        Jo su vokieciu idomus atvejai buna, as pavyzdziui nk nesuprantu, nu tik pagal kai kuriuos zodzius susigaudau apie kalbama ir pan. ir man iseina 10, anglu suprantu galima sakyt viska 8.strange
        Spoileris:

        Comment

        • Futari
          AZ rėmėjas



          • 2007 01 07
          • 1094

          #34
          Autorius Roochia
          japonų (jau antrus metus ir didžiausias džiaugsmas kad anime jau pusėtinai suprantu be titrų )
          Labai aktyviai mokaisi. O.o gal gali į PM kokiais šaltiniais naudojiesi mokydamasi?

          Kad nenukrypt nuo temos, puikiai moku anglų ir lietuvių. Rusiškai suprantu ir skaitau visai neblogai, bet kai jau pakalbėt reikia... "Ja pa russki nye bum bum" Na ir kažkiek kažkiek japonų po biškį mokausi.

          Comment

          • Alex Sugar
            don't worry, be happy ;)

            • 2009 02 23
            • 466

            #35
            Mokomes lietuviu, anglu ir rusu ^^ Galiu pasigirt, kad 10 klasei gavau 9 is lt bei rusu egzu ;D (man tai buvo staigmena, nes su kalbom man nelabai, o dar rusu egzas pasirode ziauriai sunkus... ;D) Kiekviena diena sneku ir rasau 3 kalbom, vobshe daznai I forget zodzius ir tenka keist kitos kalbos zodzias, vot tak vot ;D
            Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
            Everything is awesome!

            Comment

            • RayYuka
              Paraamnestical

              • 2009 11 02
              • 206

              #36
              Hehehe xD anglų,lietuvių, lenkų(50% giminės lenkai...), rusų... ir japonų savarankiškai pradėjau šiais metais mokytis... sėkmės man juk žadu gyventi Tokijuje L_L
              Paskutinis pakeitimas nuo RayYuka; 2010-04-10, 00:14.
              Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

              Comment

              • neko_pari
                nyanko sensei

                • 2009 04 22
                • 130

                #37
                Lietuviu - gimtoji, bet rasau be lietuvisku raidziu, nes tingiu laptope jungineti, tai lietuviskas, tai angliskas, nes skaiciu reikia.
                Anglu - kaip pastebejau ne man vienai ji geriau ivaldyta nei lietuviu, kadangi jau 5 metai puse dienos angliskai viskas kalbama, skaitoma, rasoma
                Rusu - suprantu be problemu, isversti galiu, bet ka, tiesa mokykloj ne kazin kiek jos ir ismokau, nes jau maza filmukus rusu kalba ziuredavau ir versdavau skaityti sunkiai perskaitau ka, bet cia matyt visiem taip
                Ispanu - mokiausi, mokiausi savarankiskai, truputi pas mokytoja, bet kaip kalbeti negaliu taip negaliu, bet suprantu.
                Japonu - nuolatinis anime ziurejimas daro savo, nori, nenori kazkas isimena (dazniausiai keiksmazodziai ir grasinimai )
                Hindi / Urdu - bollywoodas daro savo, be to manau si kalba man ateityje pravers

                Cosplay.com

                Comment

                • Davie
                  Žaltys
                  • 2009 08 31
                  • 36

                  #38
                  Anglų, lietuvių(be tekstų nagrinėjimo einasi gerai ), rusų, šiek tiek japonų(man graži jų kalba).

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • hamunaptra
                    Naujokas
                    • 2008 11 17
                    • 8

                    #39
                    Moku lietuviu( nors nesiseka); moku rusu(kiek mokinaus iki 10 klases. Sekes gerai!!); moku anglu(geriausiai sekas is kalbu!!!); moku vokieciu truputi(kiek mokinaus nuo 11 klases); suprantu truputi ispanu.

                    Comment

                    • Mendeks
                      Rimtas forumo narys
                      • 2008 01 21
                      • 117

                      #40
                      Lietuvių (bet man rods lietuvis tai nesu). Rusų nu ką kiek mokykloje mokino tai išmokau pasisveikint ir atsisveikint Anglų tai va gal rašyba karts nuo karto užsikabina bet kalbėt galiu normaliai tai nieko nebijau. Nu dar bandau japonų savarankiškai, bet kad labai jau motivacijos nėta beto tų taisyklių sumautų yra tai nervas ima, bet vistiek nepasiduosiu

                      Comment

                      • sesilily
                        NORIU vasaros labai labai

                        • 2009 10 17
                        • 92

                        #41
                        Autorius Davie
                        Anglų, lietuvių(be tekstų nagrinėjimo einasi gerai ), rusų, šiek tiek japonų(man graži jų kalba).
                        Tekstų nagrinėjimas yra visiškai trenktas dalykas tokiam trenktam žmogui kaip aš, jo niekada matyt nesuprasiu, nes kiek besistengčiau baigiasi dar blogiau... Galiausiai nusprendžiau, kad mąstau truputi kitaip ir nebesivarginu rašydama ką galvoju, nes vistiek gaunu po nulį, tiesiog šypsenėlių pripaišau, kad bent mokytojui linksma būtų
                        http://www.filmai.in/uzeik-81379.html

                        Comment

                        • Karin
                          Naujokas
                          • 2009 07 17
                          • 19

                          #42
                          Anglu - sekasi puikiai, daznai sugaunu save begalvojancia angliskai.
                          Lietuviu - prasciausiai besisekantis dalykas is visu kuriuos mokausi (ne tik kalbu).
                          Rusu - is pusmeciu mokykloje sugebu gauti 10 (stebuklas), nors praktiskai nieko negaliu nei pasakyti, nei suprasti isgirdus.
                          Japonu - bandau mokytis savarankiskai apie pusmeti, stumiuosi i prieki letai, bet moku daug daugiau nei rusiskai

                          Comment

                          • Dioma
                            The angry one
                            • 2007 06 27
                            • 10

                            #43
                            Lietuvių, anglų, rusų, lotynų.

                            Comment

                            • Anita
                              The watcher..

                              • 2008 03 23
                              • 132

                              #44
                              Lietuviu tai manau visi lietuviai mokosi. Ash irgi.. Mokiausi, nors rashau lietuvishkom raidem tik popieriuj ir tai puse gaunasi ispanishkom :/ Pripratau ash jau taip skaityt. Mokykloj mokiausi rusu ir galiu sakyt, kad 90% suprantu, bet pasakyt kazhka.. O_o Prancuzu dar mokiausi, vat nekenchiu ash jos uzhtai ir nei zhodzhio nepamenu. Prisimenu per baigiamuosius egzus ishlaikiau yskaita geriau nei lietuviu XD Chia todel, kad egzaminuotoja su kavos puodeliu buvo ishejus per mano lt egzamina, turbut cukraus..Nors lietuviu neblogai ejosi. Ypach teksto analizes visokios ir kalbos kultura. Lotynu mokiausi irgi. Oh.. reikejo himna mokytis dainuot. Pasakiau, kad nedainuosiu nes balso neturiu gero, o mokytoja: "tai, kaip tu uzhsienio kalba mokaisi jei dainuot nemoki¿?". Iki shiol nesupratau shito.. ^^ Ash turbut vienintele nuo pasaulio atsilikus, kuri anglu kalbos nesimoke. Nors ir neprireike iki shiol jos.. Ka reik, pc per tiek metu ishmoke :/ Tik geda, kai kas paklausia, bet tai susitaikysiu kadanors. Ech.. Ir japonu nesimokau: tegyvuoja subtitrai !! Uzhmirshau ispanu paminet..
                              Paskutinis pakeitimas nuo Anita; 2010-01-15, 20:03.

                              Comment

                              • Ivi942
                                Narys

                                • 2008 11 02
                                • 65

                                #45
                                As mokykloje mokausi lietuviu, anglu ir prancuzu. Dar savarankiskai japonu(na, bent jau stengiuosi...Nezinau kaip istengsiu ismokti kanji jei hiriganos or katakanos dar nemoku >_> ) ir dar biski rusu namie ismokstu...(bet anglu man labiau patinka )
                                Anglu kalba geriau moku nei lietuviu, o prancuzu vis dar stringa...
                                As bandysiu savo prancuzu kalbos zinias praturtint sitaip - susirasiu koki idomu anime su prancuziskais titrais, kad tureciau kas antra zodi verst. Po kiek laiko pradesiu suprast ir be vertimo...

                                Comment

                                Working...