Viskas apie e-Parduotuves

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lax..
    reLaxed




    • 2005 12 24
    • 516

    #16
    Slick. Pati amazone siulo ta "dovanini" rezima. Tame saite, kuri pats pateikei, yra parasytas budas, kaip "apeiti" mokescius valstybei. Kurie tarp kitko nera niekuo pagristi ir logiski. Like WTF? Ir belenkokiu atveju - susitarimas su pardaveju del "dovanos". Tai imanoma tik ebayuj, nes kitur prasideda visas sudas su buhalterija, tad rimta parduotuve negali taip daryt, o kadangi ebayus suteikia galimybe atidaryti parduotuve neisipareigojant valstybei-turgaus rezimu. Tada gali prasyt rasyt dovana. Nes tokiu atveju pardavejas tampa kad ir tavo giminaiciu. Gauni kaledine dovana ir nesvarbu kokia jos verte ir koks daiktas viduj (kad ir katana) - pvmo moket nereikes. Tad realiai apeit galima, budu pagaut - 0.

    Comment

    • Egura
      Super mega ultra rašytojas


      • 2007 05 17
      • 684

      #17
      vat iš cd japan irgi galima pasirinkti siuntimą, kaip dovaną... Aš tos opcijos šiuo siuntimu dar neišbandžiau...
      "Send Your Orders as Gifts
      Whether you�fre sending your order to someone else, or to yourself, you can designate it as a gift. Click the box to send the order as a gift under Shipping & Gift Options when checking out.
      When your order is is sent as a gift:
      * The customs form will be marked as a gift.
      * The price information will not be printed on the packing slip.
      Please note that the item price total still needs to be printed on the customs form."

      Bet teko girdėti ir ne vieną atvejį, kad tiems muitininkams, kartais užplaukia ir jie ima ir pažiūri kas ten viduje ir vis vien apmokestina, kad ir siuntinys pažymėtas kaip "gift' ... Jie ten turi kažkokius tam tikrų daiktų vidutines vertes(kiek tas daiktas galėtų kainuoti) ir pagal jas nustato mokesčiuką ...

      Ir šiaip jie tuos siuntinius, kiek man teko paskaitinėti, atsirenka tikrinimui ir apmuitinimui savo nuožiūra... kartais kažkam pavykstą tų papildomų muito mokesčių ir PVM išvengti :-)

      Na kai man atsiųs rugsėjį kompakčiukus (jei atsiųs), tai pasipasakosiu kaip man sekėsi visame šiame reikale :-)

      Comment

      • Daan
        Administratorius

        • 1998 10 30
        • 176

        #18
        http://www.dealextreme.com/ - iš Kinijos [hongkong], siuntimas nemokamas, siunčia kaip dovana, vertinimas paketo 5-12lt dedamas, keliauja 2-3 sav iki Vilniaus, priima PayPaly ir t.t.

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #19
          Lax.. mėginai naudotis šia funkcija? Viskas būtent taip, kaip Eugra ir aš prieš tai parašiau.

          Comment

          • mpryuu

            #20
            Ebay ne visais atvejais yra geriausia,yra daug kitu parduotuviu tik reikia narsyti ir versti ta interneta

            As uzsakineju prekes internetu,pagrindinis puslapis yra www.sonusservices.com tai va,jei kas susidomejote rasykite man.Geriausiai kad pirkejai butu Klaipedietis,nors galima susitarti del atvykimo i Klaipeda ir susitarimo,nes mes uzdirbame uzsakynedami prekes internetu,viska detaliau tik angliskai rasite oficialiame puslapyje

            Comment

            • slicKrox
              Catching some Zzzzs...




              • 2012 08 01
              • 2161

              #21
              mpryuu matau tu vis neišmoksti pakoreguoti savo pranešimo.... kam x2 posts?

              Comment

              • Lax..
                reLaxed




                • 2005 12 24
                • 516

                #22
                Na ziuresiu. Dabar butent uzsisakiau viena pirkini internetu is amazones "dovanos rezimu". Kai atvaziuos (mazdaug menesio gale) butinai papasakosiu kaip sekes =)

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  #23
                  Autorius axborn
                  Snaiperiai legalus, bet mokami, pats turiu, bet kolkas naudos is jo nebuvo. Su laiku, tai gal ir sumazeja kazkiek konkurentu, bet vis tiek is viso pasaulio perka. Beje, kai aukcione irasot tam tikra suma, tai yra maksimali suma, o is tikro jus pastatote minimalia suma, jei kas pakelia kaina eBay, jei nevirsija maksimalios sumos, iskart pastato daugiau uz jus.
                  Nium kazkodel ebay admninistracija man rase kad snaipingas nera visai jau legalus dalykas

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    #24
                    Autorius slicKrox
                    Lax.. mėginai naudotis šia funkcija? Viskas būtent taip, kaip Eugra ir aš prieš tai parašiau.
                    Asm. kiek pirkes (ishskyrus fotoaparato) nat pakuotes visada buvo pazymeta
                    -=A Gift=-, reiskias jie kartais net taves neklausineja, ar tu nori kad Gift, ar kad komercijai skirtas daiktas/dokumentacija ir pan. Aisku ne visi tai praktikuoja, prekes aprasyme kur jau raso apie Shippinga buna paraso, kad nepadedam vengti mokesciu. Tada jau moki viskas kiek priklauso.

                    Comment

                    • Eglaya
                      Procrastinator


                      • 2005 07 22
                      • 561

                      #25
                      Autorius slicKrox
                      Tai gal paprasčiausiai tavo tašė ar CD nekainavo daugiau nei 70-80Lt ir tuo metu mokestis valstybei (PVM) yra netaikomas, kiekvienas naudadamis tokiomis paslaugomis turėtų žinoti. Iš azijos per 2 Dienas ir jokio mokesčio?
                      Kainavo daugiau. Ir jokių susitarimų su pardavėju ar mokesčių nebuvo. Nebent mano mama sumokėjo priėmusi siuntinį, bet man būtų pasakius ir tuos pinigus nuo manęs nurėžus.

                      Autorius Egura
                      Na kai man atsiųs rugsėjį kompakčiukus (jei atsiųs), tai pasipasakosiu kaip man sekėsi visame šiame reikale :-)
                      Kitą savaitę išeina mano ilgai lauktas DVD. Užsisakiau irgi iš CDjapan. Tai kitą arba dar kitą savaitę turėtų būti. Irgi parašysiu, kaip viskas išėjo.

                      EDIT
                      --------------------------------

                      Nu dar galvojau, kad man galvoj jau negerai ir aš tikrai susvaigau, kad per dvi dienas siuntinys atėjo, tai peržiūrėjau senus laiškus ir dar netgi sugebėjau atrast EMS tracking prie "order history". Duh. Na, kita vertus, tuo metu, kai siuntinys buvo išsiųstas, manęs nebuvo Lietuvoj ir neturėjau jokių galimybių prieit prie kompo. Pats singlas oficiliai turėjo būti išleistas (a.k.a. pradėtas skaičiuoti Oricon chart'uose) balandžio 23 d.

                      Laiškas iš CDJapan:


                      Order Tracking:


                      Tik nesuprantu, kodėl rašo, kad final delivery buvo balandžio 25 d., nes iš mamos žinutę apie siuntinį gavau 23 d. Tuomet TRUPUTĮ pasigailėjau, kad nuo Lietuvos skiria vandenynas Pripratus prie dviejų savaičių laukimo su YesAsia, čia buvo tikras whoah...

                      ok, viskas. daugiau tyliu.
                      -laukia, kol nuplėš muitinė už siuntinį-

                      Comment

                      • Egura
                        Super mega ultra rašytojas


                        • 2007 05 17
                        • 684

                        #26
                        Taigi gavau jau abu savo siuntinukus

                        1. Amazon.de. Iš čia siunčiausi 4 manga. Atkeliavo per savaitę ar šiek tiek trumpiau. Supakuota neblogai, nors man nepatiko, kad kartoninėj pakuotėj jos nebuvo apsaugotos kokiais nors burbuliukais ar kokiu kitu popieriumi... tiesa pora mangų buvo supakuota plėvelėje... bet vien dėl to matyt, kad jos n-16 ir turi intymių scenų, nors ir ne visiškai atvirų Paprastai tokių ir knygynuose nepavartysi
                        amazon.de Egura approved


                        2. cdJapan. Iš čia siunčiausi D naująjį singlą "Yami no kuni no Alice/ Hamon" A tipo (kartu su DVD, kuriame yami no kuni no Alice PV) bei D live DVD "Last indies tour 2008 Follow me". Nors išlaukti teko ilgai, kol išleis singlą (pasirodė jis tik 2008 09 03), bet siuntinys atkeliavo per savaitę, siunčiausi registruotu oro paštu, EMS man buvo šiek tiek per brangu. Siuntinys buvo labai gerai supakuotas, kompaktai burbuliukuose, tada dar suvyniota į gražų popierių (pas mus dovanas su tokiu pakuoja) ir tada dar tvirtoje dėžutėje... PVM ir muito išvengiau, lucky
                        cdJapan Egura approved

                        Comment

                        • Airiz
                          מיד





                          • 2004 01 09
                          • 1656

                          #27
                          Užsakytas prieš geras 2-2.5 savaitės LCD screen protector ir dėklas IPaQ 214 modeliui...still waiting

                          Comment

                          • FreaK`aZ
                            Rimtas architektorius




                            • 2005 02 22
                            • 532

                            #28
                            aš kažkaip susirandu tarpininkų, kurie man iš airijos parsiunčia ką reikia. yra dar ir tarpininkų kurie siunčia, tik jau sau tarpininkavimo mokęstį pasiima. paskutinis pirkinys m42 macro žiedai fotikui jau pas tarpininką, tik va dabar skupas aš laukiu, kol atsiras galimybė pigiai atsisiųst iš airijos. gaila kad US doleras stiprėja, buvo labai naudinga pirkt iš amerikės pastaraisiais mėnesiais.
                            "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                            with a sick idea of world domination"

                            Comment

                            • Verdict
                              Draugiškas dėdė

                              • 2007 11 05
                              • 95

                              #29
                              Hmmm. Aš prieš savaitę iš eBay.co.uk parsisiunčiau Spice & Wolf DVD, dabar laukiu kol ateis Full Metal Panic!. eBay man patinka tuo, kad matomi pardavėjų bei pirkėjų vertinimai. Jei žmogus turi tūkstančius tegiamų atsiliepimų, gali būti beveik užtikrintas, kad siuntinys bus kokybiškas bei išsiųstas greitai. Tik štai lietuviško pašto paslaugų kokybė ramybės neduoda S&W voką su DVD įgrūdo į pašto dėžutę...Nekaip vokas atrodė iš išorės, tačiau viduje burbuliukai buvo, tad DVD nieko nenutiko. Smalsu kaip čia bus su FMP...3 DVD nelabai sugrūs ^^
                              Na o dėl kortelių...Pats naudoju hansabanko ZOOM jaunimo programos Visa web kortelę. Pervedimus atlieku PayPal. Problemų kol kas nematau.

                              Comment

                              • Egura
                                Super mega ultra rašytojas


                                • 2007 05 17
                                • 684

                                #30
                                Autorius Verdict
                                Na o dėl kortelių...Pats naudoju hansabanko ZOOM jaunimo programos Visa web kortelę. Pervedimus atlieku PayPal. Problemų kol kas nematau.
                                me naudoja visa virtuon... ir jokių problemų nematau, tik keista tai, kad iš cd.japan siuntinys jau rankose... o pinigai vis dar pargrąžinti kortelėje... ir nenuskaityti.... kas čia per fanservisas?

                                Comment

                                Working...