Kokia grožinę literatūrą skaitote? Pakomentuojam

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • n'Huun
    Solid aggression.
    • 2009 06 12
    • 72

    Knygų nemėgstu skaityt, bet va neseniai visgi perskaičiau Kingo "The Shining"... Kaip nekeista, filmas ne ka blogesnis už knygą.
    Carpe diem... and place no trust in tomorrow.




    Metallica - ...And Justice for All...

    Comment

    • Doommuks
      Rašo

      • 2009 02 22
      • 157

      Aš tai ne per seniausiai skaičiau Colino MacCartnio knygą "Kelias" Baisiai įdomi knyga buvo.... tokia pakankamai rimta post apocaliptinė....... pasakoja apie berniuką ir tėvą kurie po pasaulio pabaigos (taip ir nebuvo parašyta kas atsitiko) bandos surasti "gerų žmonių" su kuriais galėt pradėti naują gyvenimą "naujame" pasaulyje.....
      Tikrai įdomi knyga tik mane labai gruzino toks dalykas kad per visą knygą nebuvo pasakyti veikėjų vardai..... Jie ir buvo tiktai Berniukas ir Vyriškis.


      beje jeigu pakentėsit tai spalio 19 dieną ši knyga bus baigta ekranizuoti ir galėsim pamatyti filmą xD

      Blogging like a moron

      Comment

      • Arizona
        Narys

        • 2008 12 30
        • 92

        Nu dbr perskaiciau per si menesi Murakamio- Prisukamo paukscio kronikas,tai isties patiko,sakiau dar ka jo reiks paskaityt .
        Ir dar Marquezo-100 metu vientaves..bet nusivyliau kazkaip neuzkabino manes.Pradejau ir baigiau nes daugelio buvo isgirta,bet vistiek kai uzbaigiau tai tikrtai ne man tokios knygos.




        .

        Comment

        • Aramis

          Esu skaitęs daug knygų - Jau minėtą "Alchemiko" seriją (iki šiol dvi knygos), J.R.R. Tolkien "žiedų valdovą" plius "Hobitą", visas Harry Potter knygas. Tiek to "popso". O šiaip dabar vėl grįžau prie savo numylėtos fantastikos. Šiuo metu skaitau H. Harrison "Plieninė žiurkė keliauja pragaran" Kas dar neskaitė šio autoriaus knygų, siūlau pasidomėti
          Iš rimtesnio kalibro labai patiko A. Tamsare "Tiesa ir teisingumas" bei O. de Balzako "Tėvas Gorijo".
          Ir pabaigai - kažkaip paskutiniu metu vėl ėmiau domėtis savo vaikystės litetūra, taigi perskaičiau A. Lingren "Mes varnų saloje" Jei kažkas nori nuoširdžios knygos, būtent šią rekomenduočiau

          Comment

          • Spirit of Nightmare
            !,,!_ (-_-) _!,,!

            • 2008 10 17
            • 209

            Kas man drįso Žiedų Valdovą pavadinti popsu?




            Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

            [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

            Comment

            • Aramis

              Autorius Spirit of Nightmare
              Kas man drįso Žiedų Valdovą pavadinti popsu?
              Šnekėkim kaip yra - pop kultūra - gerbėjų turinti kultūra. Savaime tai nėra neigiama sąvoka. Žiedų valdovas turi savo gerbėjų kultą, taigi yra populiariosios kultūros dalis. Tai nereiškia, kad knyga nieko verta, pastebėsiu, kad parašiau ją tarp knygų, kurias skaičiau ir man patiko.
              Lygiai tas pat ir su kitomis knygomis, tai knygos turinčios savo gerbėjų, taigi pop kultūros dalis

              Comment

              • Smart
                Rimtas forumo narys

                • 2007 12 05
                • 118

                Tolkieno knygos yra deja klassika...Vargu ar rasytojus gimusius 19 amziuje galima pavadinti popsiniais...Popsas tai yra zanras taikomas tik i populiaruma.. Turbut fantasy nebuvo jau tokia populiari back in 1954.

                Comment

                • technotrach
                  mors ultima ratio

                  • 2006 03 06
                  • 218

                  dabar šiek tiek pasinešęs ant kiberpanko, skaitinėju Neal Stephenson "Diamond Age" "In the begining there was command line" "Cryptomonicon" ir planuoju dar sykį perskaityti "Snowcrash" anlgiškai. įdomios knygos kas mėgsta IT temas, originalios ateities technologijų vizijos.

                  Tolkieno knygos yra deja klassika...Vargu ar rasytojus gimusius 19 amziuje galima pavadinti popsiniais...Popsas tai yra zanras taikomas tik i populiaruma.. Turbut fantasy nebuvo jau tokia populiari back in 1954.
                  po filmų išleidimo tai be maginės fantastikos klasikos patapo ir popsu, mada (kuriam laikui ). kitas dalykas, kad kol kas pats fantastikos žanras yra laikomas popsiniu, ant bangos
                  Paskutinis pakeitimas nuo technotrach; 2009-06-16, 12:47.
                  Skaitoma manga

                  Comment

                  • Smart
                    Rimtas forumo narys

                    • 2007 12 05
                    • 118

                    Nepritariu..Ziedu valdovas tiesiog ikvepe popsine fantasy.Ir nevadink fantasy,magine fantastika.

                    Comment

                    • n'Huun
                      Solid aggression.
                      • 2009 06 12
                      • 72

                      Autorius Smart
                      Nes pasaulis sukasi aplink mane viena ir mano nuomone yra svarbiausia!Nu bent jau man.
                      Offtopic:Kvailas tas žmogus, kuriam jo paties nuomonė yra nesvarbi.

                      O su tokia pasaulėžiura, jog esi visiems svarbiausias šitam pasaulyje, toli nenueisi... Nes tai yra mėlas, o vadovaujantis melu/iliuzija judėti pirmyn žymiai sunkiau negu žinant tiesą.

                      Ontopic: Dabar pradėjau skaityti Kingo "Bag of bones", visai įdomus pasakojimas... Vertėtu paskaityti tiems, kas mėgsta mistiką.
                      Carpe diem... and place no trust in tomorrow.




                      Metallica - ...And Justice for All...

                      Comment

                      • Spirit of Nightmare
                        !,,!_ (-_-) _!,,!

                        • 2008 10 17
                        • 209

                        Musių valdovas / Lord of the Flies (William Golding)


                        Puslapiai: 219
                        Metai: 1954 (Lietuvoje 1969, 2002)
                        Žanrai: Nuotykiai, Grožinė literatūra, Vaikų literatūra
                        Parsisiųsti: Linkomanija (Audiobook)


                        Taigi, sugalvojau parašyti forumui tokią trumpą knygos anotaciją/rekomendaciją.

                        Šią knygą buvau pradėjęs skaityti ir metęs gal kokius penkis kartus. Iki tol visą laiką numesdavau po kokių 30 puslapių. Galų gale perskaičiau ją visą. Iškentęs tuos pirmuosiu nelabai įdomius puslapius po to nuo knygos negalėjau atitraukti akių. Aš lengvai galiu iškęsti visokius siaubiakus apie maniaką kuris aeina ir žudo visus iš eilės. Bet šita knyga suvirpino širdį. Ji parodo kokie žiaurūs gali būti žmonės, o čia juk rašoma apie vaikus.

                        Istorija tokia - sudužo lėktuvas pilnas vaikų ir visi jie atsidūrė negyvenamoje saloje. Iš pradžių jie išsirinką vadu vieną berniuką vardu Ralfas, bet netrukus vaikams įsibaiminus dėl žvėries neva gyvenančio saloje vis didesnė tampa medžioklių vado Džeko įtaka. Po to vaikai pasidalija į dvi grupes "medžioklius" ir likusius. Medžiokliai jau užsiima nebe vien šernų medžiokle, bet vadovaudamiesi principu "prisijunkite prie mūsų arba jus užmušime" pradeda puldinėti kitą grupę.

                        Knygoje visi veikėjai vaikinai (nemanau, kad kada nors ankščiau skaičiau knygą kurioje nebūtų nei vienos panelės). Pagal šią knygą pastatytas ir kino filmas, kurio man neteko matyti.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Spirit of Nightmare; 2009-06-16, 13:23.




                        Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                        [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                        Comment

                        • technotrach
                          mors ultima ratio

                          • 2006 03 06
                          • 218

                          Autorius Smart
                          Nepritariu..Ziedu valdovas tiesiog ikvepe popsine fantasy.Ir nevadink fantasy,magine fantastika.
                          fantastika yra skirstoma į mokslinę ir maginę fantastiką, fantasy yra verčiama kaip maginė fantastika,kurios pavyzdys ir yra Žiedų valdovo trilogija. kaip jau kiti minėjo, klasika turi būti populiari, kitaip ji nebus klasika. Nuo kito popso skiriasi, kad tai nėra vienadienis reiškinys
                          Paskutinis pakeitimas nuo technotrach; 2009-06-16, 14:28.
                          Skaitoma manga

                          Comment

                          • Miglaja
                            Cute potato ~


                            • 2007 12 16
                            • 551

                            Per dvi dienas surijau Richard Matheson knygą "Aš esu legenda". Labai patiko siužetas toks neeilinis : Įsivaizduokite, kad esate paskutinis žmogus Žemėje. Robertas Nevilis - paskutinis Žemės žmogus, bet... ne paskutinis gyventojas. Kasdien už savo išlikimą jis turi kovoti prieš būrį tų, kuriuos anksčiau vadino draugais, kaimynais... Tačiau labiau nei kova Nevilį vargina klausimas: kuo jis ypatingas, kad likimas iškrėtė jam piktą išdaigą paversdamas paskutiniu iš gyvųjų?

                            Kas yra vampyrų fanatikai tikrai turėtų paskaityti šitą knygą. Kiek žinau yra filmas sukurtas pagal šią knygą, todėl labai noriu pamatyti.
                            Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                            Comment

                            • Aramis

                              Autorius Smart
                              Tolkieno knygos yra deja klassika...Vargu ar rasytojus gimusius 19 amziuje galima pavadinti popsiniais...Popsas tai yra zanras taikomas tik i populiaruma.. Turbut fantasy nebuvo jau tokia populiari back in 1954.
                              Žinai ką reiškia "populiarus"? Populiarūs yra tiek Šopeno, tiek Mocarto muzikiniai kūriniai.
                              Literatūroje - kad ir pvz. tas pats Tolkien.
                              Aš nešneku apie literatūrą/kūrybą orientuotą vien masėms. Kalbu apie kūrinius kurie yra populiarūs ne todėl, kad buvo kurti populiarumui , o todėl, kad jie to verti. Va tau ir pop'sas.
                              Ir dar. Kaip jau buvo minėta, tai ilgalaikis reiškinys
                              Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-06-16, 19:10.

                              Comment

                              • Gin^^
                                pakvaišėlė :3

                                • 2009 06 15
                                • 66

                                man labai patinka Paulo Coelho ^^ skaičiau beveik visas jo knygas ir jos visos kažkuo panašios,bet labai skirtingos..

                                Comment

                                Working...