Rekomendacijos muzikai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Rta
    replied
    Autorius Sloth
    Btw, šiaip, norėjau konors dar sunkesnio, nei paminėti, tad jei kąnors žinot - siūlykit. Kasnors vos švelnesnio nei Cradle of Filth, bet , kad pagrinde female vokalas būtų
    Hmm. Švelnesnio nei CoF'ai? Kad jie ir taip labai jau švelnūs... [nebent omeny turėti pirmieji albumai].

    Guano Apes
    http://www.youtube.com/watch?v=CFojdQ8d7DY
    http://www.youtube.com/watch?v=X0_aZXI-3uY

    Arch Enemy
    http://www.youtube.com/watch?v=8CK_1hPa6o0
    Video klipas tragiškas, užtad "gabalas" geras. Ir taip, vokalas moteriškas. Visiškai visiškai moteriškas.

    Rašyti komentarą:


  • Eisas Kuperis
    replied
    Kiek pasikuites po kitus šaltinius atkasiau ir vieną Helios 2006 metų albumą. Ko gero vienitelis patikes, tačiau jis visas papuolė į playlista ir į gana aukštas pozicijas.

    Kiek pagalvojus galėčiau pasakyti jog ganėtinai dažniai man patinka geografinių filmų, laidų soundtrackai. Dėja čia ganėtinai keblios galimybės juos gauti. Chm, kažki kur ieškoti kokios nors panašios muzikos...

    Rašyti komentarą:


  • FreaK`aZ
    replied
    Autorius Katsu
    Paklausiau kelis jų kūrinius ir man patiko ta minimalistinė dainavimo maniera, ir ramu ir tuo pačiu intensyvu. Man tai priminė (nors sunkiai galima būtų teigti, kad tai panašu) Sonic Youth, kažkiek My Bloody Valentine ir dar Silversun Pickups. Daugiau iš tokių, sakyčiau, mažiau žinomų grupių, kurios galėtų būti nežinomos, mažai teko klausyti. Turbūt nelabai padėjau . Šiaip mane patį sudomino Mew, reiks daugiau pasidomėti jų muzika.
    paskutiniuosius, t.y. Silversun Pickups užskaitau, ne dėl to kad panašūs, o dėl to kad kažkuom užkabino, idomūs tokie. šiaip tai tiek Sonic Youth, tiek MBV man žinomi, bet nepanašu į tai ko man reikia. et... ir last.fm nieko rimto nesiūlo....ne likimas taip sakant...

    Rašyti komentarą:


  • Katsu
    replied
    Autorius FreaK`aZ
    Spoileris:




    kažko panašaus man pasiulykit prašom
    Paklausiau kelis jų kūrinius ir man patiko ta minimalistinė dainavimo maniera, ir ramu ir tuo pačiu intensyvu. Man tai priminė (nors sunkiai galima būtų teigti, kad tai panašu) Sonic Youth, kažkiek My Bloody Valentine ir dar Silversun Pickups. Daugiau iš tokių, sakyčiau, mažiau žinomų grupių, kurios galėtų būti nežinomos, mažai teko klausyti. Turbūt nelabai padėjau . Šiaip mane patį sudomino Mew, reiks daugiau pasidomėti jų muzika.

    Rašyti komentarą:


  • FreaK`aZ
    replied




    kažko panašaus man pasiulykit prašom

    Rašyti komentarą:


  • Bax
    replied
    Autorius amidau
    Norėčiau, kad kasnors duotu man Marilyn Manson'o geriausiu dainų sąrąšiuką
    Štai čia gan populiarus puslapis. Taip pat ir paklausyt galima.

    Rašyti komentarą:


  • amidau
    replied
    Norėčiau, kad kasnors duotu man Marilyn Manson'o geriausiu dainų sąrąšiuką

    Rašyti komentarą:


  • Sloth
    replied
    Autorius Katsu
    Tai nelabai gausi ko nori... Nori bene tokio lygio (turiu galvoje, jos intensyvumą ir agresyvumą) muzikos kaip Cradle of Filth ir dar female vocal. Na ne... Man tai išvis tada atrodo, kad prie tokios muzikos female balsas net juokingai skambėtų. O šiaip yra visa eilė senesnių ir jau plačiai žinomų kitokių žanrų (nuo indie ir alternative iki punk) grupių, kur female vocal dažnai sutinkamas ir gardžiai susiklauso.

    Beje, keista, kad Lacuna Coil kažkuo neįtiko... Kurių metų albumą klausei?
    Kalta turbūt buvo naktis, arba tiesiog netinkamas dainas pasirinkau...Klausiau 2003 albumo, jei neklystu.Šiandien visai norma klausosi, užskaitysiu

    Rašyti komentarą:


  • Katsu
    replied
    Autorius Sloth
    Nežinau, Lacuna Coil visai nesiklausė, gal dėlto, kad jau vėloka, nu vnž, bandysim dar rytoi paklausyt, Sirenia visai nieko, bet perdaug primena Nightwish, kurių aš atsiklausęs iki gyvo kaulo. Echo is Your Love patiko, bet labai nedaug jų dainų pavyko rast. Btw, šiaip, norėjau konors dar sunkesnio, nei paminėti, tad jei kąnors žinot - siūlykit. Kasnors vos švelnesnio nei Cradle of Filth, bet , kad pagrinde female vokalas būtų
    Tai nelabai gausi ko nori... Nori bene tokio lygio (turiu galvoje, jos intensyvumą ir agresyvumą) muzikos kaip Cradle of Filth ir dar female vocal. Na ne... Man tai išvis tada atrodo, kad prie tokios muzikos female balsas net juokingai skambėtų. O šiaip yra visa eilė senesnių ir jau plačiai žinomų kitokių žanrų (nuo indie ir alternative iki punk) grupių, kur female vocal dažnai sutinkamas ir gardžiai susiklauso.

    Beje, keista, kad Lacuna Coil kažkuo neįtiko... Kurių metų albumą klausei?

    Rašyti komentarą:


  • Sloth
    replied
    Nežinau, Lacuna Coil visai nesiklausė, gal dėlto, kad jau vėloka, nu vnž, bandysim dar rytoi paklausyt, Sirenia visai nieko, bet perdaug primena Nightwish, kurių aš atsiklausęs iki gyvo kaulo. Echo is Your Love patiko, bet labai nedaug jų dainų pavyko rast. Btw, šiaip, norėjau konors dar sunkesnio, nei paminėti, tad jei kąnors žinot - siūlykit. Kasnors vos švelnesnio nei Cradle of Filth, bet , kad pagrinde female vokalas būtų

    Rašyti komentarą:


  • Bardakas
    replied
    Tokių nepasakyčiau, kad klausau, bet pabandyk grupę "Echo Is Your Love", labai smagus moteriškas vokalas.

    Rašyti komentarą:


  • Katsu
    replied
    Autorius Sloth
    Taigi, būčiau dėkingas, jei kasnors galėtumėt parekomenduot kokią nors grupę, kuri grotų kanors sunkaus, tačiau tame visame "svoryje" būtų netik non-stop instrumentų drožimas ir plyšavimas, bet ir švelnus merginos/moters vokalas. Kažkas panašiau i nightwish, epica, birthday massacre...
    Prie to pačio tiktų ir Lacuna Coil bei Sirenia. Dar jei patiko Nightwish, nepamiršk ir buvusios vokalistės Tarja Turunen solinio albumo. Čia ką pats esu klausęs ir patikę . Iš kitokių žanrų dar būtų galima atkapstyti gerų grupių.

    Rašyti komentarą:


  • Sloth
    replied
    Taigi, būčiau dėkingas, jei kasnors galėtumėt parekomenduot kokią nors grupę, kuri grotų kanors sunkaus, tačiau tame visame "svoryje" būtų netik non-stop instrumentų drožimas ir plyšavimas, bet ir švelnus merginos/moters vokalas. Kažkas panašiau i nightwish, epica, birthday massacre...

    Rašyti komentarą:


  • Eisas Kuperis
    replied
    Spoileris:
    Autorius Nebu
    Tai Eisai pamėgink parsisiųsti AE ar tos pačios balmorhea. Nes tai ką čia pateikiau yra tik kaip pavizdys. Nes AE muzikoje yra ir intensyvesnių net turinčių ritmo kūrinių. Helios taip šiektiek lėti, bet tai irgi tėra viena daina iš 3 albumų.
    Gali pamėginti Clint mansell. Neblogų garso takelių yra sukūręs, tarkim kad ir filmui The Fountain.
    Šiaip tavo muzikos aprašymas pasako labai daug ir man pilnai suprantamas, tik muzikos tokios surasti nėra labai lengva .
    Pamėgink paieškoti Mum. http://www.youtube.com/watch?v=oHTFm...eature=related
    Bet vėlgi jų diskografija labai marga ir kūriniuose gausu IDM motyvų, tad kiek tave supratau kaikur elektroniniai gličai gali erzinti... Būtent su Mum aš ir susipažinau važiuodamas Lenkija pro aguonų laukus karštą vasaros dieną . Pateiktas gabalas yra iš albumo "Finally we are no one" jis visas daugiau mažiau yra tokios nuotaikos.
    Na nežinau ar esi susipažinęs su Sigur Ros. http://www.youtube.com/watch?v=okLCu...eature=related
    Tiesa čia jau į roko pusę, bet gal patiks .
    O šiaip jau čia tavo aprašumui nevisai tinkanti, bet puikiai praskaidrinanti dieną grupė: http://www.youtube.com/watch?v=RjzVbXeD_8E
    http://flyingclubcup.com/ Susukti viso naujo albumo klipukai. Enjoy


    Dėkui, vis dėlto kiek pakapstęs ši bei tą iškasiau. Nors ir visai nedaug, bet man jau vis šis tas.


    Autorius Fraifan
    Hmm... Galėčiau pasiūlyti iš electronicos: Jagga Jazzist, Amon Tobin
    Na šitie gal ir nelabai lipo, bet vis tiek dėkui, jų beiškodamas aptikau ir šį tą idomesnio.

    Rašyti komentarą:


  • Fraifan
    replied
    Autorius Eisas Kuperis
    Help. Grotuvo playlistas kaip po sauros, vienas paskui kita sukasi tie patys ir vis tie patys kūriniai. Čia yra pavyzdžiai kokios muzikos klausausi, tačiau pats apie muzika nieko neišmanau ir laabai sunkiai sekasi rasti ką nors panašaus skambesio.












    Taip pat labai domina tokia muzika kur per CSI skamba kuomet kokį darbą atlikinėja be dialogų. Kiek teko patirti, su CSI soundracku nieko bendro neturi, tai nieko ir nerandu.
    Hmm... Galėčiau pasiūlyti iš electronicos: Jagga Jazzist, Amon Tobin

    Rašyti komentarą:

Working...