Rekomendacijos muzikai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Helicon2
    replied
    Ką nors kaip air, ir kaip the knife galit patart

    Rašyti komentarą:


  • Mao
    replied
    Autorius karolisvis
    Jeigu jau rekomenduojat tai paprašysiu ir aš pagalbos: Nei vienas draugas pažystamas nesugebėjo padėti šiuo klausimu. Ar yra nors viena tikrai Trash metal krupė kuri nebūtu tik nepasisekusi Metallikos kopija?
    Kreator. Sodom. Overkill. Slayer. Annihilator. Destruction. Jesus, tiek daug yra...

    Ir tai vadinama tHrash metal. Goddammit, nedaryk gėdos. -_-

    Rašyti komentarą:


  • Miglaja
    replied
    Autorius karolisvis
    Jeigu jau rekomenduojat tai paprašysiu ir aš pagalbos: Nei vienas draugas pažystamas nesugebėjo padėti šiuo klausimu. Ar yra nors viena tikrai Trash metal krupė kuri nebūtu tik nepasisekusi Metallikos kopija?
    Nesutikčiau dėl tų kopijų nepasisekusių...yra tikrai gerų thrash metal grupių pvz: Megadeth, Pantera, Slayer, Machine Head, Anthrax...

    Rašyti komentarą:


  • karolisvis
    replied
    Jeigu jau rekomenduojat tai paprašysiu ir aš pagalbos: Nei vienas draugas pažystamas nesugebėjo padėti šiuo klausimu. Ar yra nors viena tikrai Trash metal krupė kuri nebūtu tik nepasisekusi Metallikos kopija?

    --------------------------------------

    Autorius br0x
    Pasiūlykit gero punkrocko/politicpunko, bet NE pop-punk.
    Man iš punk'o visai nebloga My Chemikal romance.
    Paskutinis pakeitimas nuo karolisvis; 2009-08-09, 09:27.

    Rašyti komentarą:


  • br0x
    replied
    Pasiūlykit gero punkrocko/politicpunko, bet NE pop-punk.

    Rašyti komentarą:


  • Monstriuke
    replied
    Siuo metu labai pasinesusi ant Dead Can Dance todel sia grupe ir rekomenduoju

    Rašyti komentarą:


  • 阿尔达...
    replied
    As uz sunke muzika .Ypac zavi kad musu lietuvoj yra neblogu metalo grupiu :3 gerbiu zmogai uz darba kaip Dissimulation,Saples,Luctus ir kt :>>

    Rašyti komentarą:


  • Zx-Shade
    replied
    Zinau ta spitfire, as ju nemazai albumu turiu, tai noreciau ko nors panausaus i prodigy, bet ne prodigy...

    Rašyti komentarą:


  • Mao
    replied
    Autorius alchemy boy
    Noreciau pasiklausyti ko nors panasaus i prodigy - voodoo people !!!
    prodigy - spitfire? Šita labai veža. Bet abejoju ar jos nežinosi. Taip tai prodigy unikalūs, nelabai kažko panašaus yra.

    Rašyti komentarą:


  • Zx-Shade
    replied
    Noreciau pasiklausyti ko nors panasaus i prodigy - voodoo people !!!

    Rašyti komentarą:


  • silveris
    replied
    Autorius Gintoki
    Norėčiau ko nors acid jazz arba funk. Šiaip ko nors panašaus į Saulės Kliošą.
    Jei dar nesi klauses, tai bandyk Jamiroquai.
    va, viena mano megstamiausiu ju dainu- Virtual insanity

    Jamiroquai - Virtual Insanity (Official Music Video) - The funniest home videos are here

    Rašyti komentarą:


  • Bardakas
    replied
    Autorius Gintoki
    Norėčiau ko nors acid jazz arba funk. Šiaip ko nors panašaus į Saulės Kliošą.
    Pabandyk šiuos atlikėjus: Hacienda, Aromabar, Beady Belle (nors šios autorės darbai gan visi panašūs ir ankščiau ar vėliau pabosta), Gilles Peterson savo mixuose kartais pateikia kažką tokio, Neon Heights ir t.t.
    Praktiškai patariu peržvelgt visus Saint Germain rinkinius, iš jų lengvai atsirinksi tai kas tau patinka.

    Rašyti komentarą:


  • Deima-
    replied
    Norėčiau ko nors acid jazz arba funk. Šiaip ko nors panašaus į Saulės Kliošą.

    Rašyti komentarą:


  • silveris
    replied
    Autorius amidau
    Godsmack atsiklausiau dar užpraeitą vasarą, nors daina "I Stand Alone" veža ir dabar.
    Iš Slayer repertuaro girdėjau nedaug bet kad kas būtų labai užkabinęs neradau, na gal nebent "Bloodline".
    Parsisiunčiau rekomenduotus Metallicos albumus, bet taip nieko gero ir neišgirdau išskyrus tas tris dainas kurias jau anksčiau žinojau, tačiau dvi iš jų žymiai geriau skamba kai jas atlieka kitos grupės.
    Soulfly viena i mėgstamiausių praeitos vasaros grupių, ypač patiko jų daina "Seek 'N Strike"
    The Dillinger Escape Plan menes visiškai neveža jų vokalas...

    Na vienžodžiu laukiu pasiūlymų
    keista kaip nei Metallica, nei Slayeriai neuzkabino, na dar pora geru (mano manymu) grupiu zinau.
    1. Kreator - dar vieni Thrasho dievai.

    2. In Flames - ant situ labai buvau uzsikabines (melodic death metal)

    dar net dabar, kai metalo visiskai nebeklausau tasko sios dainos, ypac 'Trigger'

    Rašyti komentarą:


  • Izzo
    replied
    Hmmm.. keista kaip čia Metallica neužkabino. Mane labai žavi, tiek senieji thrash albumai, tiek naujas pakeisas stilius, tiek daugeliui nelabai vykęs St. Angeris, tiek ir naujasis Death Magnetic. Bet čia gal skonio reikalas. Dar gali bandyt Systemus, bet manau šituos ir taip žinai. Arba Serj Tankian albumą Elect the Dead, bet kažkaip man atrodo, kad esi klausęs jau. Daugiau kaip ir nebežinau trankesnės muzikos. Disturbed dar gal The Sickness albumą.
    Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-06-15, 16:02.

    Rašyti komentarą:

Working...