Kokias(-us) laidas/serialus žiūrit?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sakurafan450
    Naujokas
    • 2012 04 08
    • 15

    #61
    Aš labai bučiau dėkinga , kad duotum tokius romantines pasižiūrėti nu tie serialai yra gryni muilo operos bet šeip aš nežiūriu televizijos

    Comment

    • Gvauz
      Naras
      • 2006 11 18
      • 271

      #62
      Autorius Miesto_Druidas
      Tikrai pritariu, Emmy gautas neveltui. Bet ir šiaip visas cast'as tikrai geras. Na ir kaip ir nenuostabu, trečias (ir matyt tikrai nepaskutinis) sezonas patvirtintas. Et ką reiks žiūrėt šiam pasibaigus (yra ką, bet iš serialų nebėra taip viskas ir įdomu, bent iš ongoing'ų), nes abejoju kad iki rudens kokia nors ypatingai įdomi premjera pasirodys.
      nu iš ongoing, tai Supernatural iki šiol mėgstamiausias, iš naujų Awake mane nustebino, Community geriausias komedijinis ir šiaip Fringe ir The Walking Dead dar verti dėmesio

      Autorius Sakurafan450
      Aš labai bučiau dėkinga , kad duotum tokius romantines pasižiūrėti nu tie serialai yra gryni muilo operos bet šeip aš nežiūriu televizijos
      How I Met Your Mother

      Comment

      • Sakurafan450
        Naujokas
        • 2012 04 08
        • 15

        #63
        Autorius Gvauz
        nu iš ongoing, tai Supernatural iki šiol mėgstamiausias, iš naujų Awake mane nustebino, Community geriausias komedijinis ir šiaip Fringe ir The Walking Dead dar verti dėmesio


        How I Met Your Mother
        kaip suprasti?

        Comment

        Working...