TU optimistas, pesimistas ar realistas?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #31
    Autorius SataNa
    dristu paprieshtarauti tau niekshe, o noriu paprieshtarauti del to kad visishku optimistu buti yra liewa yra "duxai" del to, kad jei jiems pvz spardo galva, tai jiems nori pasakyt "myliumyliumyliumyliumyliu"? pvz priesh akys prievartauja tawo mergina ir nori pasakyt, kad tau pox?

    Net galu gale daugelis ish jusu vadina save poxuistais, o ish tikruju ivykus tokiems atvejams, tai vos ne monstrais tampat Nu arba zhinoma esi "myliumyliumyliumyliumyliu" , tai tau pox
    Ant kiek turejo buti sunki vaikyste, kad rasytum sitokias nesamones?
    Ne nu tu su savo ziauriais pavyzdiais tai atsiprasau. Tu jauti kad cia ziauriai nusisnekejai? Tokiu poxujistu kuriems apsoliuciai viskas px nera, jei ir yra tai tik durnyne. Niekas cia ir neteigia, kad yra visiskai optimistas, ar realistas, tokiu zmoniu nebuna.

    Comment

    • Huy-san
      657

      • 2008 01 31
      • 160

      #32
      there we go again

      Comment

      • niekšas
        forumo idiotas

        • 2006 08 23
        • 544

        #33
        Autorius SataNa
        dristu paprieshtarauti tau niekshe, o noriu paprieshtarauti del to kad visishku optimistu buti yra liewa yra "duxai" del to, kad jei jiems pvz spardo galva, tai jiems nori pasakyt "myliumyliumyliumyliumyliu"? pvz priesh akys prievartauja tawo mergina ir nori pasakyt, kad tau pox?

        Net galu gale daugelis ish jusu vadina save poxuistais, o ish tikruju ivykus tokiems atvejams, tai vos ne monstrais tampat Nu arba zhinoma esi "myliumyliumyliumyliumyliu" , tai tau pox
        Pirmiausia tai poxuizmas ir optimizmas nera vienas ir tas pats. poxujizmas reiskia kad zmogui vapsie nieks nerupi, o optimizmas reiskia kad zmogus visada izvelgia kazka gero, tiki kad jam baigsis gerai ir pan. Nebuna tokiu optimistu kurie liktu optimistishkai nusiteike ir izvelgtu kazka gero kuomet jiems spardo galva. cia jau butu ne optimizmas o psichinis nukrypimas. Nei vienas negali buti 100% optimistas arba pesimistas, atitinkamose situacijose ir didziausias optimistas gali mastyt pesimistiskai, bet kalba eina apie tai koks zmogus yra kasdieniniame gyvenime (t.y. kuomet jam nieks nespardo galvos ir neprievartauja jo merginos). Del poxujizmo... nu cia priklauso kiek normalus yra tas poxujizmas. jei tai dar neperzengia "normalumo" ribu tai ir pochujistas dengsis galva jei ja spardo. Nebent tai labai unikalus poxujistas, kuris kai kuriu zmoniu gali buti vadinamas "psichiniu ligoniu" (nors as asmeniskai nenaudociau tokio termino nes jis pernelyg apstraktus). Tokiam gal ir istikruju butu px kad jam spardo galva, taciau jo sveikata yra jo asmeninis reikalas, todel nesuprantu pagal kokius kriterijus ir kodel jis tampa "duxu". Dar nepamirshkim tokio dalyko, kad jei jau jam kazkas spardo galva, tai gal kazkas kitas ji laiko ir spardomasis nera fizishkai pajegus apsiginti ar kazka pakeisti sioj situacijoj nepriklausomai pox jam ar ne. Del mergos prievartavimo tai cia isvis kita kalba. viskas jau priklauso nuo poros santykiu. kazkas gal puls ginti savo mylimaja, o kitam gal istikruju bus pox, nepriklausomai poxujistas pastarasis ar ne. Buna gi tokiu kurie patys savo merginas dubasina ir ju mergoms buna pox kad jas dubasina. neseniai maciau kaip vienas toks dede savo mergai galvon dave, o dabar jiedu vel buciuojasi. jeigu merga dar vis buciuojasi su juo, tai jai turbut pox, kad ja dubasina, o tas jeigu ja dubasina, tai jam turbut butu pox jei kasnors ja ir isprievartautu.
        Toliau idomus dalykas. As esu zmogus prie sporto. esu megejas pasisparinguoti (draugiska kova treneruotes metu), per tokias treniruotes ir is kojos i galva gauti nesunku. ir istikruju buna kad praleidziu smugius i galva, bet man tikrai buna pox, toks jau gyvenimas, tokia jau treneruote, negi dabar verksi ar savo treneruotes partneri bandysi uzmusht? Tai iseina dabar kad as myliumyliumyliumyliumyliu. Bet negana to, man pox netgi, tai, kad mane tokis kaip tu laiko duxu, tai turbut as isvis dvigubas myliumyliumyliumyliumyliu. Paikim nuosaly galvos spardymus ir kitokia fizine zala. Jei, tarkim, koks nors balvonas pasako, kad esi *tox ir anoks* ir tau px, kad jis taip pasake, tai esi myliumyliumyliumyliumyliu? O jei nusileidi iki jo vaikisko balvono lygio ir atsakai tuo paciu, tai jau esi kazkas vertas pagarbos ir jokiu budu ne myliumyliumyliumyliumyliu?

        Comment

        • Huy-san
          657

          • 2008 01 31
          • 160

          #34
          issamaus darbas. bet zmogau, ar verta tiek vargti ir aiskinti siuos dalykus? pats turbut supranti, kad vargu ar tavo mintys ji pasieks. jaunesni zmones linke is principo nesutikti su viskuo(net jei tai visu pripazinti ir negincyjami faktai) kas stoja pries ju taip vadinama "nuomone" ir gincytis iki pazaliavimo, kad tik apginti ja.jaunatviskas maksimalizmas. manau it's useless

          Comment

          • niekšas
            forumo idiotas

            • 2006 08 23
            • 544

            #35
            Autorius Huy-san
            issamaus darbas. bet zmogau, ar verta tiek vargti ir aiskinti siuos dalykus? pats turbut supranti, kad vargu ar tavo mintys ji pasieks. jaunesni zmones linke is principo nesutikti su viskuo(net jei tai visu pripazinti ir negincyjami faktai) kas stoja pries ju taip vadinama "nuomone" ir gincytis iki pazaliavimo, kad tik apginti ja.jaunatviskas maksimalizmas. manau it's useless
            As ta suprantu, bet tai galimybe uzmegzti astresne diskusija pasinaudojau ja. Vistiek man ydomu kokiais argumentais jis bandys yrodyti savo tiesas. Nors jo mintys nei argumentais ir nei logika nepasizymi

            Comment

            • Huy-san
              657

              • 2008 01 31
              • 160

              #36
              jauciu, kad viena karta prisidiskutuosit iki Satanos bano

              Comment

              • SataNa
                Mind Zone



                • 2008 02 15
                • 600

                #37
                laikisiuos sawo nuomones. Tingiu knyga chia rashit
                Kartoškė

                Comment

                • mindzze
                  Forumo vilkas

                  • 2007 05 18
                  • 375

                  #38
                  O žinot kaip su manim yra ?...
                  Ryta - realistas
                  Per pietus - optimistas
                  Vakare - pesimistas
                  O dažniausiai priklauso iš kokios kojos ryte išlipau iš lovos.
                  Ai dar priklauso ka geriu alu , baltaja ar pertusina

                  Comment

                  • Kaede
                    Naujokas
                    • 2007 04 07
                    • 28

                    #39
                    Sirdy svajokle, pasinerus giliai savo mintyse- o materialiam gyvenime raliste. Visur kaukes ir melas tad jei nori isgyvent reikia ir paciam moket zaist pagal gyvenimo sukurtas taisykles- tam geriausiai tinka realisto kauke
                    Your Friendly affection is a bright light in my life, illuminating my soul and adding radiance to my life

                    Comment

                    • _dZes_
                      Music's in my soul
                      • 2008 01 22
                      • 38

                      #40
                      Man tai priklausomai nuo aplinkybiu xD bet labiausiai tai jauciu esu optimiste
                      http://r1.bloodwars.net/r.php?r=54269

                      Comment

                      • Youka
                        bishoujo

                        • 2006 01 30
                        • 335

                        #41
                        stengiuosi kuo realiau viska matyti. nors buna akys aptemsta, vienaip ar kitaip. xD

                        Comment

                        • Eisas Kuperis
                          Simintis Sun


                          • 2006 01 25
                          • 355

                          #42
                          Chm. Optimistas aš. Manai Kitaip? Tai paklausyk. Kad ir kaip man bebūtu blogai, viskas viskas pasibaigia laimingai (Galiu tik pasidžiaugti kad taip ir yra). Dėl šendieninio pasaulio aš tiesiog pakraupęs, pragaras įviniotas į paauksuotą popieriuką, nepaisant to galiu ištisa amžinybe vardinti dėl ko ši planeta man patinka. Lyja lietus, kiauriai permirke rūbai? O man visai gerai, smagu*. Galų gale tikiu dalykais kurie rialiai (oficialiai) neegzistuoja.

                          Truputi net keista matyti kad optimistų daugiausia. Žvelgiant į pasaulį iš šalies taip neatrodė.

                          * Taikoma tik esant <+15C temperatūrai.
                          Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2008-03-01, 11:52.

                          Comment

                          • Mplius
                            Pasimetęs

                            • 2007 09 12
                            • 133

                            #43
                            Pagal nuotaiką - būna ir optimizmas per ausis trykšta, o būna, kad niekam nebelieka prasmės Tai jei neapsisprendžiu, gal realistas?

                            P.S. AC truputį mirė lol.
                            dArt (click) MAL (click)

                            Comment

                            • Koaru
                              Narys
                              • 2007 04 24
                              • 63

                              #44
                              Turiu visko po truputi

                              Comment

                              • krapija
                                Cadavariffic

                                • 2008 03 08
                                • 260

                                #45
                                realistas ir pesimistas per daug panašūs tarp tų abiejų jaučiu aš
                                Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



                                http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

                                http://www.last.fm/user/bombska

                                Comment

                                Working...