Kokia jusu niko atsiradimo istorija?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Futari
    AZ rėmėjas



    • 2007 01 07
    • 1094

    #61
    Turbut visiems obvious - Futari=duetas, dvejetas, porele.
    Bet siaip tai cia tiesiog mano senos megiamos OC vardas. Patiko man kaip skamba tas zodis.

    Comment

    • DevilsLittleSister
      Temporary insane
      • 2006 08 17
      • 32

      #62
      As turiu penkis nickus ir kiekvienas turi savo atsiradimo istorija. Na, o sis nickas yra is vienos dainos. Man anksciau labai patiko grupe Korn, kurios jau dabar nelabai klausau. Ju dainoje "Twisted Transistor" patys pirmi zodziai yra - "Hey you, hey you devils little sister..." ir man labai patiko tas "devils little sister". Taip ir atsirado sis mano nickas.
      Paskutinis pakeitimas nuo DevilsLittleSister; 2009-04-25, 15:54.
      "I am not afraid of death, I just don't want to be there when it happens."
      - Woody Allen

      Comment

      • LunaM
        Narys

        • 2007 08 14
        • 48

        #63
        Bendrai nikas buvo lunatikas,bet kadangi zmones nusprende jog tai yra per ilgas dalykas,sutrumpino ji iki Lunas. Na o kadangi man tai skambejo gan **** perdariau ji i LunaM...

        P.S. The M in my nickname stands for:
        1.The first letter in my name.
        2.The first letter in my old nickname.
        3.And of course it symbolizes peace in our world

        Comment

        • Pafka

          #64
          Pafka cia yra klicka jau nuo pirmos klases tai ir pasiemiau kaip nicka

          Comment

          • VampireBlood
            Rimtas forumo narys

            • 2008 07 18
            • 155

            #65
            pirmasis nikas, pries kelis metus buvo deavil13... pries daugiau nej metus buvau uzsinesus ant My Chemical Romance, tai visur pradejau regintis kaip: iLoveMCR... po to BloodyRomance... pries kelis menesius atsitiktinai ( ) radau VampireFreaks.com sajta ir sugalvojau susikurti nuaja nick'a. po 1h galvos lauzymo, pasirinkau VampireBlood, kadangi ir siaip esu vampyru manijake, o tokio nick'o niekur nera na, o vkar emiau regintis ir dar 1 nick'u: YuukiSama... Yuuki-mano megstamiausia anime veikeja (is Vampire Knight) o japonu kalboj Sama- kazkas panasaus i "mieloji" na, kolkas viskas

            Comment

            • Mangamanas

              #66
              na Tiesa sakant mano amzinas ir tikras nickas ir pravare yra : Syliz , o ji atsirado nuo mano pavardes - Sileikis Ir man ji patinka Atspindi naujove ir kazka dar pamirsau pasakyti

              Comment

              • chibi_nemiga
                Rimtas forumo narys

                • 2008 08 01
                • 117

                #67
                Na, dažniausiai visur registruojuos tiesiog Nemiga {šita pravardė prilipo praeitais metais, nes eidavau miegot vėliausiai iš draugių ir savo žinutėmis "kankindavau" ir jas.}. O jeigu užimta - naudojuos chibi_nemiga {aš nežinau, ar čia kada buvo kokia Nemiga, bet man registruojantis sušvietė, kad tas nick tikrai bus užimtas, tai nė nesivarginau.-.-}.
                Paskutinis pakeitimas nuo chibi_nemiga; 2009-08-25, 19:24.

                Comment

                • Derogatory`
                  Loki'd


                  • 2007 10 06
                  • 350

                  #68
                  Na, mano šis nickas, vienintelis nickas, kurį aš ilgai jau naudoju ir pakeisti net nenoriu. O jis ir netyčia pas mane atklydo. O buvo taip. Kūrėm mes su drauge grupę, taip ant bairio, nors tikėjomės, kad kada nors tai bus normali grupė. Bet su pavadinimais buvo ne kas. Pirmiausiai pavadinom grupę KysieL, o po to ieškojom geresnio žodžio. Kadangi man patiko raidė "D" ir ilgi žodžiai, su geromis reikšmėmis, ieškojau tokio žodžio. Ir radau "Derogatory", kurio reikšmė "menkinantis, žeminantis, užgaulus". Bet draugė atmetė tą žodį kaip grupės pavadinimą. Ir šiaip mes nusprendėm, palikti tą pavadinimą "KysieL". xD O kadangi tas žodelis buvo laisvas ir man patiko jo skambesys, ir jo ilgumas, ir jo reikšmė, ir jo šiokios tokios asociacijos su manimi, aš pasiėmiau tą žodį kaip savo nicką. Ir jau metai ar du aš jo nekeičiu ir neketinu keisti.

                  Comment

                  • BionicMarine
                    Anonymous
                    • 2008 08 17
                    • 5

                    #69
                    Mano nick'as "BionicMarine" gime kai as buvau mazvaikis, totalus mazvaikis, tada buvau pasineres i kibernetini pasauli (Niekas nuo to laiko nepasikeite, turiu pripazint)... Ir kaip bebutu keista (O, gal ir ne?) megstamiausias zanras buvo saudykles (As nesikeiciu, ir nesikeisiu!), kur buvo galima naikinti gyvybe visokiausiais netikimiausias budais ir ginklais ("ManHunt" & "System Shock 2" prisimenat? ). Pirmiausia atsirado zodis Marine (Liet. Juru pestininkas, Desantinikas), kadangi jauciausi lyg toks ir buciau ("Rambo WannaBe" ). Bet tai skambejo labai banaliai, ir beja pilnas internetas tokiu Nick'u (Jei juos taip galima pavadint). Tad prisimenines "System Shock 2" ir galimybe jame biologiskai modifikuoti savo veikejau prie "Marine" prilipdziau Bionic, gavosi "BionicMarine", versciau as ji taip: "Genetiskai modifikuoats desantas". Tai stai tokia beverte ir nepamokanti istorija is kur atsirado mano nickas.
                    We are Anonymous.

                    Comment

                    • Buiwis
                      \(⌒ヮ⌒)/


                      • 2008 07 22
                      • 121

                      #70
                      nuo pavardes (Buivydis) atsirado pravarde (Buiwis) kuria pradejau naudot kaip nick'a
                      tiesa, anksciau dar kaip zozlikas vaidendavausi o kaip sugalvojau, pats nepamenu..

                      Comment

                      • Dancia
                        Loading - Please wait...

                        • 2008 03 23
                        • 50

                        #71
                        Mano nick kilo nuo mano vardo . Žodžiu netgi tėvai mane dažnai vadina Dancia . O šiaip tai prikabino draugai.

                        I would love to change the world, but they won't give me the source code.

                        Comment

                        • BaudejasX
                          zmogus be ateities...
                          • 2008 02 21
                          • 23

                          #72
                          Na o as tiesiog stengiausi sugalvoti kiek galima labiau idiotiska ir universalu nicka kuri galeciaui naudoti bet kur, be jokiu sansu, kad toks bus.Bandziau visokius pwz: Patronas, Turbo, Dichlofos/as, Cecholas, mass/uber/turbo killer, kornelijus, Pisksiknon ir pan. ir vale galu gale gavos sits...
                          Paskutinis pakeitimas nuo BaudejasX; 2008-08-28, 19:26.

                          Comment

                          • Renata
                            Meanie


                            • 2008 05 25
                            • 715

                            #73
                            mano nick'as= mano vardas ; mano vardas=mano nick'as paprasta logika
                            pastaruoju metu pamegau registruotis << varle>> vardu
                            Paskutinis pakeitimas nuo Renata; 2008-08-28, 19:18. Priežastis: urbanizacija :D
                            AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                            Comment

                            • tamsa
                              Kiriya

                              • 2007 08 13
                              • 192

                              #74
                              Ech, momentinis proto užtemimas. Labai patinka drakonai, tad seniau buvo darkness dragon, bet kadangi jų pilna, bandžiau sutrumpinti, taip gavos tamsa. Moterišką galūnę sumaišiau su vyriška, o vyrišką su moteriška, tad taip ir gavos tamsa. Labiau patinka kitur mano naudojamas nikas kiriya. Žiauriai patiko shining tears x wind veikėjas vardu Kiriya, tad dar naudoju ir šį.
                              sigpic

                              Comment

                              • Witch_666
                                Narys
                                • 2008 06 30
                                • 51

                                #75
                                Mnao nikas taij cia nuo senu laiku kaij dar kazkada domejausi mistika nso ir t.t. taij visur ir rasydavausi bet vat kaij buvo drauge atejus i namus ir tada netycia aptikau per google anime zona ir paprasiau kad priregintu (mat man reikejo eiti pas kaimynus kazko) taij drauge ir priregino mane mano senuoju niku taij ka pagalvojau nu gi nekeisiu db taij ir pasilikau kokiu ir priregino... Nu ir liktais viskas
                                Jubiliejus - tai tuomet, kai daug gėlių, o tu dar gyvas.

                                Comment

                                Working...