Kokia jusu niko atsiradimo istorija?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kaede
    Naujokas
    • 2007 04 07
    • 28

    #31
    atsiradimo istorija...istorija... pries kelis metus uzsukau i biblioteka papildyt savo knygu arsenala vasaros skaitymui. Ejau per lentynas, zvalgiausi ir....akis uzkliuvo uz knygos violetiniu virseliu. Istiesiau ranka, o sirdis nejucia suvirpejo. Nezinau kodel. Is lentynos istraukiau Lian Hearn knyga "Menulio spindesys" ir daugiau jos nebegalejau paleist... tai buvo trecioji Otoriu sakmiu knyga( jokiu sakmiu patikslinu ten nebuvo, tik toks pavadinimas serijos), netrukus suradau ir pirmas dvi- "Giedancios grindys" ir " Ir zole bus jam priegalvis". Tai va... vienu ypu jas visas perskaiciau, nors tokio stiliaus knygu niekada neskaiciau, juk Japonu politikos ypatumai, moteru diskriminavimas, galvu kirtimas per daug ziauru ir uzknisa.Bet mane suzavejo nuostabus senoves Japonijos gyvenimas, tas antzmogiskumas, jausmu perteikimas... is kart i atminty sugryzta zodziai- ir jis uzdejo savo randuota ranka ant josios randu... ar kazkaip panasiai taigi.. kur as baigiau? A! Na ten pagr. veikejai buvo toks Takeo ir mergina Kaede( o koks jos tvirtumas!) ir ji man tiesiog patiko be to priekabiautojus ji isdejo i suns dienas, berots viena dar ir nuzude( be to zudyniu ten netruksta) ir siaip tai va, pasirinkau nika Kaede, tos knygos garbei juk kazkas Japonisko vis delto...
    Your Friendly affection is a bright light in my life, illuminating my soul and adding radiance to my life

    Comment

    • Ultra
      Naujokas

      • 2007 06 28
      • 20

      #32
      Kai buvau jaunas ir naivus vadinausi UltraGoku. Cia mano viena gedingiausium paslapciu mano gyvenime.
      Tingiu cia rasyt litanijas taigi:
      UltraGoku-Goku=Ultra...


      ...Even now I keep calling your name...
      [[<...>]]

      I'm not a girl ^^

      Comment

      • Uniccorn
        Ner Laiko

        • 2007 07 02
        • 84

        #33
        Nu man kai ivede interneta, norejau eit ir registruotis visuose puslapiuose. Bet kazkuriam psl (dabar jau nebeprisimenu kuriam) buvo uzimtas nikas Unicorn. Tai tada juokais parasiau Uniccorn. Tai iki dabar ir liko Uniccorn
        Kiekvieno sirdis kazko pilna
        Pas vienus gera,kitus bloga
        Tik pas mane ji tuscia
        Nieko joje nebera

        Comment

        • Ledux
          PlixPlox

          • 2007 03 09
          • 135

          #34
          Autorius niekshas
          mano niko istorija? Aaa, mano niko istorija ilga ir neytiketina....

          seniai seniai, kai dar buvau nekaltas bernelis ,nei is tolo neprimenantis nieksho, gyvenau ramu ir nekalta gyvenima. taciau viena diena mano gyvenima sudrumste netiketas yvykis. Tai buvo grazi ir sauleta diena, as nuosaliam kampelyje meditavau, kuomet isgirdau suvius. Atmerkes akis pamaciau kaip trys chuliganai vejasi motina su mazu vaiku. Issitraukiau savo Lightsaber'i ir blokuodamas suvius pribegau prie chuliganu. Panaudojes Force viena uzmusiau vietoje, kitam nukirtau ranka, taciau nenuzudziau, trecias, pamates kad liko vienas, dejo i kojas. kuomet baigiau geretis savo puikiu pasirodymu, () pamaciau, kad pastaroji moterishke guli ant zemes kruvina. Supratau, kad greiciausiai blasterio spindulys, atsokes nuo mano lightsaberio, pataike i ja. Tada aishku norejau bekt is ten ir jei kas butu paklauses sakyciau "nieko nezinau, manes ten nebuvo", bet pajutau kazkoki keista jausma kurio nebuvau jautes niekada anksciau. Veliau paaiskejo kad tas jausmas buvo vadinamoji "sazyne" (?!). kazkas mane tarsi priverte prieit prie tos moters ir jai padeti. Taip ir padariau. Priejes paklausiau - " e, tu, vishta, daidziobu?", ji atsake - "meist..che.. re.. as mirshtu, maldauju, pasirupinkit mano sunumi..." ir ji man iteike savo kudiki ir nustipo. as kuo skubiau is ten dingau ir po to visai dzedaju akademijai sakiau kad tadien blogai jauciausi todel net nebuvau isejes is namu. bet po to ivykio, kuomet buvau gryzes namo, man nedave ramybes tas... nu tas... embrionas. jis skleide neaishku garsa, nesake nei zodzio ir isvis buvo kazkoks keistas... na ta moterishke man ji dave kaip padeka uz tai, kad nuzudziau ja besivijusius chuliganus, vadinasi is jo man turetu buti kazkokia nauda... taciau niekaip nesugalvojau ka su juo naudingo galima nuveikt... vienintele ideja tada man atejusi i galva buvo..... na, buvau tikrai alkanas, o tas gyvis buvo is mesos.... aishku mazai ten buvo tos mesos, bet su pomidoru padazu susivalge gan skaniai... taciau ta nakty susapnavau labai keista sapna - ta moterishke sapne, visa apsizliumbus, kumshciais man dauze krutine ir reke - "niekshe tu, niekshe!"... ryte nubudes jauciausi keistai. tarsi vadinamoji sazine man vel kazka norejo pasakyti... vis galvojau ka ta moterishke norejo pasakyt su savo tuo 'niekshe, niekshe'. ta pacia diena uzklydau i animezona, reikejo susigalvoti sau nika ir man kaip tik galvoj vis "grojo" tas niekshe, niekshe!, tai ir pasivadinau niekshu taigi uz savo nika turiu buti dekingas tai tetai tokia mano niko atsiradimo istorija...
          Respect fantazijos tau tikrai netruksta nepasigailejau paskaites


          Na as turiu 3 nikus Ledux PlixPlox StrongSvine
          Ledux atsirado gan senei ir su juo reginuos beveik visur taip pat ir AZ ji man sugalvojo per kazkokia svente klasiokai , isgirdau , pagalvojau ir nusprendziau kad visai neblogas nikas.
          PlixPlox sugalvojau pats bet daugelis dar mane vandindavo PykštPokšt kaip per kazkokai labas ar bite reklama .
          StrongSvine su situo niku reginausi daugelyje MMORPG jis gime prisiminus viena vokiška žodi svine(kiaule) gal ir su klaida parasiau nes vokiskai nesimokau bet vistiek sirdyje busiu stipri kiaule
          Na bet sitie nikai baigia pabosti ir siaip jau X'ai atgyvene tai gal greitu laiku gims naujas nikas.
          sigpic

          http://ledux.myanimelist.net

          Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

          Nebūk jautis 2009

          Comment

          • kypshius
            Rašytojas



            • 2007 04 17
            • 254

            #35
            na brolis mano vyresnis susigalvojo "Dievs", aš kadangi buvau pacukas labai užsimaniau kažko panašaus, taip atsirado "Velns" kuris virto "devilish" (arba devilished jei devilish užimtas būna), na o poto susilietuvono į Kypshius (damn the non-lithuanian letter system )

            Užkalė visus langus ir augina pingviną.

            Comment

            • hikari
              相良宗助。
              • 2008 01 10
              • 36

              #36
              mano istorija ilga ir nuobodi tai apseisim be jos =) šiaip kažkada labai senai patiko žodis hikari tai ir pasiemiau xD nors ir žinau, kad tai moteriškas vardas, bet manes tas nejaudina ne kiek :P
              Enough of this already -.- , Lietuvių kalbos subtitrai - FAIL, Lietuvių kalbos įgarsinimas - EPIC FAIL.
              For god sake... Im MALE!!!!.

              Comment

              • angellus
                tinginys

                • 2007 01 17
                • 228

                #37
                anksciau, tai senais gerai, nors ne, blogais laikais, kai namie nebuvo PC tekdavo eiti i kompiuterine "ERA", tai kai tekdavo ka lost budavau Super. dabar net linksma atsiminti o sita, kazkokia bauduka susigalvojau labai seniai, kai pagaliau gavau savo nuosava kompa ir neta dar eidavo toks serialas- Buffy ar koks ten, ir buvo toks gerai blogas vampyras ir ten jo lotyniskas vardas buvo angelus, nu ir pasiskolinau. vis zadu pasikeist, bet per daug ir ilga naudojima tiesiog iskart automatiskai visur suvedu sita ir taip viskas baigiasi. ateis tokia diena, kai pasikeisiu sita, bet dar ne siandien ir ne rytoj

                Comment

                • amidau
                  ☣☠☣







                  • 2007 04 25
                  • 1384

                  #38
                  Mazdaug pries tris metus (tikslaiu kai pirma karta rode Shaman King) pavasari buvau ka tik nusipirkes nauja tel ir pradejes po WAP'a narsyt (tada apie tikraji neta man buvo tik pasvajot). Taigi uzejo man tada noras pabandyt saita susikurt ir reikejo Login'o ir kaip tik man visos mintis sukosi apie Shaman King ir pirmiausia kas sove i galva buvo "Amidamaru", kadangi toks loginas butu per ilgas tai pasiemiau tik pirmaja puse t.y. "amida". Veliau nei pats nepastebejau kaip pradejau regintis visokiuose chatuose ir pan. Bet mazdaug pries metus man prireike susikurt pasta ir loginas "amida" jau buvo uzimtas, todel koki 10-15min.(ilgiau negalejau nes tai dariau per informatikos pamoka) lauziau galva ka cia pakeitus ir galiausiai pridejau galune "u" (nezinau ar gerai, ar blogai as padariau) ir gavosi nicas "amidau" kuriuo iki siol visur naudojuosi

                  Comment

                  • kakashi sensei
                    Naujokas
                    • 2008 02 21
                    • 12

                    #39
                    Na norejau pasivadinti tai pat kaip ir mano avataras (labai labai seniai) vardu ,,Tydus''(na sis avataras jau senokai atsibodo todel pakeiciau XD) tačiau tokiu Tydus pilnas internetas todel nusprendziau pasivadinti retesniu vardu taip ir gime vardas iš Naruto (blėėė, kad dabra galeciau pakewist XD) nes mane visi laiko narutard : Kakashi sensei
                    Paskutinis pakeitimas nuo kakashi sensei; 2009-09-03, 18:08.

                    Comment

                    • Eisas Kuperis
                      Simintis Sun


                      • 2006 01 25
                      • 355

                      #40
                      Mano istorijos nėra. Visi žino ką reiškia Eisas Kuperis.

                      Tai galima sakyti nenaudojamas nickas. Pirma kartą panaudotas jis buvo kogero 2001-2002 metais. Tiesiog reikėjo pirmą kartą registruotis ir kogero pirmas į galvą atėjęs variantas buvo šis personažas. Matyt tuo metu rodė tą animacinį serialą. Ne, nesu ir nebuvau koks nors fanas, tiesiog norėjau kažko kas butu kaip vardas ir pavardė, tik įspudingiau ir išgalvota. Esas Kuperis pasirodė įdomesnis variantas už Vardas Pavardė. O visus sekančius metus kuriau naują nicką. Tokį kuris nesikartotų. Tokį kurio niekas nekopijuotu (Kuperiu pridyge buvo daug), ir bent jau man skambėtu gražiai... O tuo tarpu kaip kokį blogą įprotį turėdamas, registracijos laukelįje įrašydavau Eisas Kuperis arba Eisas_Kuperis.
                      Simintiu buvo geriausia kas mano galvoje kilo (su Simono vardu ryšio nulis). Dėja, pasirodo tai nėra lietuviui patogus žodis, todėl kiek modifikavosi į Simintis. Simintis Sun. Arba tiesiog trumpinį Simis. Jau antri metai jį naudojų ir kolkas geresnių variantų negirdėti.
                      Kadangi registravausi čia jau senokai, prieš du metus, taip ir liko senas nickas. AZ viena iš paskutiniu vietų kur jis vis dar matomas. Ir mielai jį pakeisčiau jei galėčiau.
                      Pačio žodžio Simintis kilmė labai paini, ilga, truputi japoniška, truputi amerikietiška, truputi magiška ir truputi kvaila. Kažką daugiau kaži ar būtu galima pasakyti.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2008-02-22, 00:18.

                      Comment

                      • Audria
                        Labai pikta. Neerzinti

                        • 2005 09 25
                        • 98

                        #41
                        Heeeeeeeeeeeh ash gi sendie dar cia nesireiskiau
                        (send Audrai demesiaus trukumas, tai eina per forumus ir visur reiskia niekam neidomia savo nuomone : D )

                        Mmmm pats pirmas oficialiau panaudotas nickas (vaikystes shizu "Sajanmene", "Videl" ir pan. prie ju nepriskaitau, cia mano praeities geda, black spot in my past : D) buvo Sakura, susizavejus Naruto buvau : D
                        Veliau ta Sakura naudojau ta mintim, kad ji reiskia vysnia (kai Naruto jau nebepatiko.. : D )
                        Po to ejo dar pora nerimtu nick, kuriu net nebepamenu, so, they wasn't very important to me
                        Tada sumaniau ishkraipyti savo varda, taciau "Audrushka", "Audruziukas", "Audrule" nebuvo labai viliojantys variantai, o paprasto "Audra" palikt nenorejau, tai suminkstinau galune ir palikau "Audria" (:
                        Dabar tai bisk kelia problemu, nes siuometinis mano nick (neskaitant kito, "RedFroggz" ) yra Mandy, bet nesinuo cia keisti jo, tai taip ir likau Audria : D

                        Aciu uz demesy, jei kas nepatingejo paskaityt

                        Comment

                        • Hellsing_lover
                          Purinsesu no Darukuneso




                          • 2007 02 15
                          • 1318

                          #42
                          Ai čia dar šiaip pridedu, nes dažnai ir daug kam (o gal ir beveik visiems) iškyla sunkumų dėl mano lyties
                          Taip - aš mergina

                          Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                          Comment

                          • radament666
                            "Umi no Suna" Dark

                            • 2007 02 18
                            • 154

                            #43
                            Ech, pas visus kokios nors istorijos o pas mane tik tupumas, kaip ir mano nic. Jis toks yra nes as daznai neskaitau kas yra parasyta (tiksliau nesuprantu) ir man niekaip nedasyla kuris is yrasytu zodziu bus mano nic ir t.t ir pan. Zodziu tuuupas

                            EDIT
                            GAL YRa koks nors budas ji pakeisti
                            Paskutinis pakeitimas nuo radament666; 2008-08-28, 17:32.
                            Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                            Comment

                            • Wicked

                              #44
                              Norėjau,kad mano nickas skambėtų kaip nors...Nu taip nenuvalkiotai ir ne aš-noriu-būti-originali-todėl-mano-nikas-bus-suplyšusi-kojinė'iškai. Todėl kažkaip šovė į galvą Wicked Innocence,tokių nemačiau ir išvis skamba taip...priešpriešiškai ir žaviai [man,asmeniškai]. Naudojuosi šituo,bet čia regindamasi tingėjau pilnai rašyti,tai liko tik wicked ;DDD

                              Comment

                              • Huy-san
                                657

                                • 2008 01 31
                                • 160

                                #45
                                short, sweet and to the point. with no story behind

                                Comment

                                Working...