Kokia jusu niko atsiradimo istorija?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • witkus
    Take it easy


    • 2009 11 21
    • 261

    witkus - Vitkus, cia mano pavarde nezinau kodel bet kiek tik bepamenu visi ir visada i mane kreipdavos vitkau. "vitkau ka veiki?, sveiks vitkau, vitkau gali padet?" ir panasiai. tai db visur ir prisistatau kaip witkus. o kitas mano nikas, tiksliau parasas Just.V. isvertus - tiesiog V arba vardas ir pavarde sutrumpintai
    taigi jeigu ant kokio piesinio pamatysit sitoki parasiuka:
    Spoileris:
    zinokit kad cia WITKAUS darbas
    Paskutinis pakeitimas nuo witkus; 2010-03-06, 00:31.

    Comment

    • Alicce
      Narys

      • 2009 05 28
      • 50

      Per Wonderland Online mano myliamiausia veikėja buvo vardu Alice, o aš kažkur pamačiau kad Alicce, tai taip ir gavosi - Alicce.
      Well, I will never log in to this account again T_T Bye bye all Love ya!

      Comment

      • Skirmish
        L.A.V Fairygodmother

        • 2010 02 22
        • 140

        Mano nicko istorija paprasta ;D
        Skirmium vadindavo mane bendraklasiai ir gavosi Skirmiuš, kiek pasiknisusi anglone (nors net nesiknisau) atradau žodį Skirmish taip ir liko. Dabar maloniau prisistatinėčiau Skirmeh, bet ir šis gerai - pasako pradžią vardo : D
        There is no losing… You either win or you learn – Helio Gracie

        Comment

        • Lota :D
          Love and Peace~!

          • 2010 02 17
          • 239

          Iš tikrųjų jokios istorijos nėra. Tiesiog kai galvokau niką galvoje automatiškai atsirado žodis 'Lota' Visai gražiai skambėjo, todėl nusprendžiau taip ir pasivadinti. Tik trūko raidžių... Teko ką nors pridėti tai nusprendžiau vietoj kokios kaip-šuniui-penkta-koja netinkančios raidės pridėti Tai taip ir gavosi... Gaila, kad nėra kokios įdomios kaip kitų istorijos kurią galėčiau papasakoti

          Comment

          Working...