Kokia jusu niko atsiradimo istorija?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • midtress
    Noir Guardian
    • 2009 11 23
    • 7

    Kazkada seniau mano nikas buvo Midnight_Temptress, tai as ji sutrumpinau iki midtress ^^ dabar ji visur ir naudoju, na dar kartais naudoju Noir_Guardian, bet reciau ^^.
    Don't be reckless with other people's hearts. Don't put up with people who are reckless with yours.

    Comment

    • Kuroi Tsubasa
      Department of Inquisition

      • 2009 09 09
      • 391

      Aš ir esu Kuroi Tsubasa
      O jei rimtai, tai kažkada klausiausi Yami no Matsuei op dainos Eden(įdomiausia, kad dar nė paties anime nebuvau mačius, netyčiom nusi`download`inau), lb patiko ta vieta kur dainavo "kuroi tsubasa", o kai išsiverčiau pradėjo patikt dar labiau, nes išvertus reiškia "juodi sparnai"(cia jau šiokia tokia nuoroda į Abel Nightroad, Crusnic form). Tad kai registravausi Anime zonoj negalvodama taip ir įvedžiau tokį nick`ą, no worries, no doubts.
      No one can restrain me with logic



      Comment

      • zeo
        forumo idiotas
        • 2008 10 30
        • 152

        pamaciau labai aiskiam regejime savo nicka

        Comment

        • SataNa
          Mind Zone



          • 2008 02 15
          • 600

          Autorius zeo
          pamaciau labai aiskiam regejime savo nicka
          tell us about it
          Kartoškė

          Comment

          • Kalavijas
            Naujokas
            • 2009 11 19
            • 27

            Mano nickas Andriuzele su draugeliu kaip buvo mazesnis ziurejom kazkoky meksikieciu ten filma jis sako man tu Andriuzele o as Tomazele mes kartu brolei papazeles tai taip ir liko iki dbr ;D

            Comment

            • Mapicy
              Morka iš prigimties

              • 2009 11 26
              • 138

              Iš tikro tai net nežinau...Nu žodžiu galvojau kokį nicką sugalvot ir atėjo toks į galvą...M reiškia muziką,a kad nickas gautųsi,p irgi,i irgi,c irgi,y irgi ...Nu žodžiu tik tokį sugalvojau nick...Šovė į galvą

              Comment

              • Neko~chan
                Naujokas
                • 2009 12 09
                • 6

                Na, turiu tokį niką nuo senų senovės, mažtaug nuo tada, kai pradėjau domėtis anime ^^

                Comment

                • ciombiukas
                  Forumo maniakas




                  • 2009 09 18
                  • 463

                  Mano nikas paimtas dar is labai labai seniai, mano teva taip vadino vaikystei, tai ir man kazkodel prikibo.

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • shigofumii
                    cruel man
                    • 2008 07 05
                    • 137

                    Mano niko istorija neypatinga niekuo tik tiek ,kad si nika susigalvojau ,kai paziurejau shigofumi labai jau patiko tai ir prilipdziau sau.
                    Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                    Comment

                    • le ciel
                      Naujokas
                      • 2009 12 25
                      • 6

                      na, dėl grynai asmeninių priežasčių dariausi naują anketą, ir galvojau kokį čia niką pajamt kad manes neatpažintų niekas. tada akys užklydo už malice mizer video ''le ciel'' ant darbalaukio.. ir negalvodam ji ir parasiau..
                      • absurdo negalima išmatuoti, nes jis yra beribis.

                      Comment

                      • Helicon2
                        yra ir geresnių nei aš

                        • 2009 04 14
                        • 55


                        helicon 2

                        Comment

                        • Toxiz
                          Naujokas

                          • 2009 10 25
                          • 13

                          nu kadangi esu megejas pazaisti tai ir niko reik tai pries kokiu gerus 2 metus uzkibo man tas zodis Toxic ir lb patiko taigi gale numeciau c ir pakeiciau i z tokia ta durna istorija...

                          Comment

                          • druzokas
                            Narys
                            • 2009 08 17
                            • 41

                            Siaip mane visi vadina 'Gruzinas', nes esu gruzinas ;D O pastaruoju metu man nelabai patinka kai mane vadina mano nacionalybe, tai prisiminiau savo sena nika. O jis atsirado taip: Viena diena per mano gal 11-a gimtadieni visi prisedo pazaisti cs'a pas mane ;D tai va, draugas vienas uzsirase 'druzokas' kaip nicka ir zaide. Nuo to laiko, as nekeiciau niko ir zaidziau, tai visi mane ten ir pazino kai druzoka. Nu nuo tada ir prastumiau ta nika...

                            Comment

                            • soshite
                              pinky promise

                              • 2009 01 22
                              • 119

                              mano nick'as atsirado taip (nors galvoju kad reik pasikeist, bet prilip tai gal ir nekeisiu) :
                              mano senelis turėjo japonų-anglų anglų-japonų žodynėlį ir jį padovanojo man. ilgai jis stovėjo lentynoje kol susidomėjau animeir "netyčia" atknisau jį toje lentynoje. varčiau varčiau ir vis man atsiversdavo žodis and. na patyrinėjau ir šalia skliaustuose pamačiau jungtiką moreover. "huh? jis jungtukas, vadinasi jungia "pagalvojau aš."juk aš irgi jungiu kai kuriuos žmones... būsiu aš Soshite!" taip ir atsirado mano Soshite

                              please, wake up to reality...

                              Comment

                              • Gvauz
                                Naras
                                • 2006 11 18
                                • 271

                                iš niekur į galvą, vieną kart einant namo, atėjo žodis Kvauzas, poto pakeičiau pirmą raidę į G ir buvo GvauZas, tai taip ilgai naudojęs šį nick pakeičiau į GvauZ, nes užkniso, kad nemoka niekas linksniuot. dar visai neseniai nuėmiau didžiąją Z ir mano galutinis nick dabar yra tiesiog Gvauz. anime zonoj buvau užsireginęs kaip GvinBladE, bet tik šiandien paprašiau, kad pakeistų ir dabar galėjau aprašyt savo tikrojo nick istorija ir mane dabar dažnas žino pagal šį nick XD

                                Comment

                                Working...