Kokia jusu niko atsiradimo istorija?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • dattebayo
    random fangirl syndrome

    • 2007 11 18
    • 207

    #91
    OUMAIFAKINGOD! I HAVE THA LAMEST NICK EVA!
    as kaip tikra otaku (toli man iki otaku, cia kad graziau skambetu), prasirgau narutizmu. O zodis dattebayo man nesveikai patiko. Jei butu imanoma pasikeist nika, tai padaryciau pati pirma...

    Comment

    • ast.
      AZ rėmėjas


      • 2007 11 16
      • 159

      #92
      Autorius dattebayo
      Jei butu imanoma pasikeist nika, tai padaryciau pati pirma...
      tai ir yra įmanoma ir apie tai jau buvo kalbama ne vienoje gijoje. tau tereikia parašyti Daan'ui ir gražiai jo paprašyti kad pakeistų esamą nick'ą į tavo parašytąjį.

      EDIT: mano nickname mano vardas.
      Paskutinis pakeitimas nuo ast.; 2008-10-18, 12:57.

      Comment

      • Ryoko
        Hentai expertas
        • 2008 10 17
        • 21

        #93
        Kurdamas Savo Nick Remiausi Savo tikraja Pavarde RYOKO

        Comment

        • Spirit of Nightmare
          !,,!_ (-_-) _!,,!

          • 2008 10 17
          • 209

          #94
          Kažkaip užkniso senasis nick (hipis) ir susikūriau Spirit of Nightmare. Iš tikrūjų turėtų būti Spirit of the Nightmare, bet jis tampa per ilgas. Ir šitas nickas dabar naudojamas visur išskyrus geimus.




          Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

          [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

          Comment

          • Nakanamori
            Narys

            • 2008 07 05
            • 70

            #95
            ogi youtubei uztikau tokia nakanamori band. skambejo fainai,tad ir AZ pasirinkau Nakanamori nick'a visur nenaudoju,turiu kitokiu ^^

            Comment

            • zeke
              trust me i'm engineer

              • 2009 01 02
              • 392

              #96
              mano taj nuo IRC laiku likes ten reikejo nicko ir ilgai mastan ir padauzant klaviatura gime mano nick ZEKE
              bet kartais negaliu juo pasinaudoti nes kasnors kitas ji jau nuciupes buna (pasirodo kaskoks muzikantas ar kaskas panasaus yra amerikoj)
              tai dar naudoju LEOGRAFAS - cia susideda is dvieju zodziu LEO + GRAFAS. leo kilo nuo vezliuku nindziu kaskaip istrigo, o grafas - tai tokiu vardu papugele turejau ir sujungus gavosi leografas kuris yra unikalus ir beveik visur leidzia juo uzsireginti (isskyrus ten kur dar reikia skaiciu logine) tai kaip ir viskas apie mano nick'us
              S_T

              Comment

              • Hikari_
                Mental

                • 2008 02 27
                • 981

                #97
                Na, del to kad kai cia reginaus man patiko menulio jureive, o seeramuun buvo japoniskas tarimas bet dabar tai ziauriai gailiuosi , kad toki nicka dariau. Nerealiai noriu pasikeist

                P.S. aciu Dievui pakeite
                O naujas mano nickas Hikari todel, kad man graziai skamba sis zodis
                Paskutinis pakeitimas nuo Hikari_; 2009-05-03, 13:27.

                Comment

                • Kea
                  Rašytojas

                  • 2008 10 06
                  • 203

                  #98
                  Kea - (iš Havajiečių kalbos) Baltas, šviesus žmogus.


                  MyAnimeList

                  Comment

                  • Aivaras
                    ką tu?

                    • 2008 09 10
                    • 358

                    #99
                    Tėtis norėjo, kad būtų Nerijus, mama - Karolis, galiausiai atėjo močiutė ir pasakė, kad bus Aivaras xD

                    Comment

                    • andriekute
                      Žiūroniukas.

                      • 2008 11 07
                      • 35

                      Taip sakant iš tėčio paveldėjau. O jis iš savo tėčio. Ir čia žinokit nickas mano yra labai labai gili mūsų šeimos tradicija, kurią tėvas perduoda savo sūnums ir dukroms, tik tiek kad jeigu dukros išduoda giminę dėl kito vyro, ši dovana būna iš jų atimama. Tai gyvuoja nuo neatmenamų laikų, tiesa istorinių šaltinių nelabai daug, bet oh well...
                      Taigi, vadinuosi taip, bet kartais imu ir labai spontaniškai vietoj "andriekute" įrašau "laptrafyga". O Laptrafygą man sugalvojo Sloth, pernai metais, kai atsisuko per chemijos pamoką ir užriko "Laptrafyga!!!" tik deja nežinau, kokie laideliai jam susijungė, kad jis taip riktelėjo, todėl negaliu papasakoti iš kokių paskatų jam atėjo idėja taip mane pavadinti. Reiks pasiklausti šiandie.

                      Ura.

                      Comment

                      • as esu as
                        akivaizdžiai daužtas

                        • 2006 03 20
                        • 34

                        tiesiog nusprendziau ir tariau mintyse "As esu as" ir dzin man ka kiti pasakys
                        I am I and you can do nothing about this

                        Comment

                        • silveris
                          Burma-Shave

                          • 2008 04 20
                          • 20

                          is Kompiuterinio zaidimo "Silver" "Dreamcast'ui" . Kai mazas buvau labai jis man patiko, tai dabar daugkur ji naudoju, nes lengviausia prisimint
                          and when they pulled her from the wreck you know she
                          still had on her shades
                          they say that dreams are growing wild just this side of
                          burma shave

                          Comment

                          • Piano4rest
                            ...
                            • 2009 04 14
                            • 65

                            Tiesiog paziurejau anime Piano forest( man labai patiko sis derinys- piano and forest ) ir kadangi as pamisusi del piano, ir siuo metu mokausi groti juo, tai ir uzsivardinau taip
                            Širdies tvenkiniai, džiaugsmo bangos.

                            Comment

                            • despair
                              bud sweat and beers...

                              • 2007 06 01
                              • 168

                              Seniai, kai dar buvau didelis Yu-Gi-Oh fanas turejau tokia kortele pavadinimu "despair of the dark". Patiko man jos didele ataka bei gynyba. Neuzilgo gavau interneta ir prisimines sia kortele pasivadinau despair. Daugiausia mano pazystamu mane vadina despu.
                              Paskutinis pakeitimas nuo despair; 2009-04-20, 17:06.

                              Comment

                              • Snabas
                                Rimtas forumo narys
                                • 2008 11 12
                                • 140

                                Su šiuo klausymu jūs užsitraukėt didžiulę bėdą, nes San-chan (aš) labai mėgsta pasakoti istorijas

                                Kai buvau maždaug 8 metų, turėjau susigalvojusi niką Nabu (jis kilo iš žodžio namų, pakeitus 1 raidę), kurį naudojau kompiniam grajam žaist... bet kai norėjau susikurti gmail'ą, neleido 4 raidžių niko rašyt, tai brolis pridėjo "s" pradžioj, o galūnę pakeitė į "as" ir iš Nabu gavosi Snabas Jau kokie 3 metai, kaip naudoju šitą niką

                                Comment

                                Working...