Kokia jusu niko atsiradimo istorija?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Light
    Rimtas forumo narys

    • 2007 03 31
    • 161

    #76
    Klaida

    Mano amzinas nickas Lapinas54.Net nezinau ,kodėl Light čia rinkaus..
    Taip Deaath note ziurėjau prisvaigau . Šiaip Lapinas tai knygos rudens lapinas pagrindinis veikėjas.

    Comment

    • Rikka
      Push The Limits


      • 2008 07 12
      • 91

      #77
      Tiesiog atsibodo but Deira. Tris metus nesiojau si nika yra knyga tokiu pavadinimu. tada nusprendziau pasikesit. ir prasidejo "niku lietus" Pikta_Rozete,
      Sviestine_Muse, Super_desra....turejau silpnybe durniems nikams. Paskui ziuredama bleach (mazdaug po 150 perziuretu seriju) atkreipau demesi i "shun shun rikka" . kazkaip tas "rikka" man ir prilipo... paskui tapo "rikako" trumpiniu

      Comment

      • noone.ninja
        •٠ZetsubouSensei٠•

        • 2008 06 21
        • 34

        #78
        na mano nickas nuolat keitesi...tj shinigami ninja tj vampire ninja ar panashiai.kol galiausiai mane visi klasiokai ir kaikurie draugai uzkniso savo ishnaudojimu ir pasiskelbiau kad esu noone (niekeno)...tjp ir liko noone ninja,o ninja net nzn kodel.gal kad man jos visada patiko...nors sheip mane darugai vadina sasuke,kadangi beveik visi geriausi mano darugai buvo susitikti per pirmaji cosplay,ir kj jie man paskambindavo kurnors pakviest nezinojo mano vardo,tj ir sakydovo-sasuke,varai ryt i tarkus su mumis???

        Comment

        • (sic)enemy
          Sakikao

          • 2008 08 12
          • 162

          #79
          Nieko ipatyngo...tik dvieju dainu pavadinimai

          !!! Ninirvuok !!!

          Comment

          • Dark-Tarou
            I'm a woman on a mission


            • 2008 07 14
            • 486

            #80
            Mano pirmasis išvis naudotas Nickas buvo Kataragirl, kai pas mane buvo milžiniška Avatar the last airbender manija. Na, paskiau užsinorėjau kažko unikalesnio...
            Nicka Dark Tarou naudoju db visur (išskyrus kai kuriuos online žaidus ir pan). Tarou tai mano vienos veikėjos vardas. Man jis tiesiog skamba gražiai tai aš jį ir nusprendžiau naudoti xD O dar,...na, neatsimenu kodėl šitą sufiksą išvis pridėjau xD
            /// http://dark-tarou.mybrute.com

            Comment

            • foti
              Naujokas
              • 2008 05 23
              • 16

              #81
              Na manojo atsiradimas paprastas turejau labai ilga nick dabar jo net negaliu parasyt nes labai jau jis toks suktas ir uzsimaniau kasko paprastesnio taigi paemes pirma, dvi vidurines ir paskutine raide gavosi FoTi nuskambejo gana ydomiai ir stai jau koki 4metai kaip su juo as.

              Comment

              • Arija
                Narys
                • 2008 02 22
                • 40

                #82
                NA, o mano nick istorija isvis kazkokia nei siokia, nei tokia atsirado vienas filmas "eragonas", man jis visai patiko, ir kai reikejo cia registruotis prisiminiau vienos veikejos varda (Arija), tai taip ir pasivadinau
                ...second shot can end the war...

                Comment

                • eQuis
                  noriu pakeist nick.

                  • 2008 03 29
                  • 46

                  #83
                  Pamaciau draugo nick "Qus0" ir kazkaip man ta Q raide graziai susiskambejo ;D tai paemiau pirmaja vardo raide, tada pridejau Q ir toliau jau derinau kas gaunasi ;D

                  Comment

                  • smlilium

                    #84
                    Drauges mazasis pusbrolis vadino ne Ilona bet Nynia , vadino vadino, ir laiui begant tiesiog uzsirasiau toki nicka ^^

                    Comment

                    • Apriliuke
                      Narys

                      • 2007 07 02
                      • 64

                      #85
                      reikejo naujo niko ir kazkaip sklaidziau sena sienini kalendoriu. Atsiverciau balandzio menesio puslapi ir jame pamaciau grazu gamtos vaizda o po apacia buvo parasyta April.XDDD tai ir sugalvojau apriliuke !!! i love it !! Nieko ipatinga!
                      Forumo rėksnė.

                      Comment

                      • Dita
                        Don't look ;) I said..

                        • 2008 07 24
                        • 25

                        #86
                        tiesiog esu eDita

                        Comment

                        • SinEater
                          Šizofrenikė

                          • 2008 08 01
                          • 64

                          #87
                          Pats pirmas mano nickas buvo Speed bet kazkaip einant laikui atsibodo ir siaip pilna tu speed . O va Troskulyss atsirado gan keistai , geriau as spraita ir tiesiog is rankos issprudo stikline , as stovejau apsalus o drauge zvengia ir pavadino mane troskulys kazkaip prilipo man nors ir ne isskirtinis nickas bet man patinka paskui pamaciau kad mano pazystamos nickas Visciukass tj ir as sumaniau patobulinti ir stai TroskulySs.

                          p.s. šitas nickas jau seniai įgrysęs bet ka padarysi ;>
                          Šiuo metu aš visur SinEater o taip apsižiūrėjau "Soul Eater" ir apsižaidžiau pacmano ;D
                          Paskutinis pakeitimas nuo SinEater; 2009-04-20, 18:00. Priežastis: pildau istorija
                          Hey,Feed Me!

                          Comment

                          • nARKOMANe
                            kid

                            • 2008 09 15
                            • 40

                            #88
                            viena tupa*inuyashagirl* kazhkada klause koks mano linksmumo receptas..tai suvelem kazhkoka tokio kad svaiginuosi mesa,kuria leidzhiuosi i vena;D tipo narkomane;D o kadangi pirshtai kreivi gavosi nARKOMANe~

                            Comment

                            • stella
                              Shooting Star


                              • 2008 09 15
                              • 146

                              #89
                              Stella... Visuomet man patiko žvaigždės, tikiu, kad jos neša laimę... Tikiu, kad apsivilkus drabužį su žvaigždutėmis, diena bus puiki. Ypatingai laimę neša turkio spalvos žvaigždutės. Turėjau daug nick'ų, tačiau nei vienas iš jų iš tiesų neatspindėjo manęs.
                              Vasarą sukūriau charakterį savo kuriamam komiksui, spontaniškai pavadinau ją Stella Poison, vėliau pasivogiau jos vardą ^^
                              Originalas mano nick'o iš tiesų būtų Stella_ , arba Stellå_ , nes norėjau ko nors įmantresnio.
                              Paskutinis pakeitimas nuo stella; 2008-10-19, 13:16.
                              _____


                              In the future 15 people will be famous

                              Comment

                              • Hot Compote
                                Naujokas
                                • 2008 09 21
                                • 11

                                #90
                                Viena savaitgali kai buvo sumauta nuotaika mano seimyneles vyriausieji vire kompota. Kas netilpo i stiklainkius liko man isgerti. Is cia ir Hot Compot XD
                                Who is the genius now?

                                Comment

                                Working...