Marijampolės "Motaku"

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Motaku susitikimas Balandžio 2

    Laikas dabar atsiliepimą kokį brūkštelėti po vakarykštės anime peržiūros.

    Kaip tikriausiai didžioji dauguma jau suprato, anime peržiūra vyko pas Paulių, truputį už Marijampolės. Oras nebuvo pats maloniausias, dangus grasė lietumi, taigi vargšas Paulius turėjo surankioti visus kaip viščiukus. Dėl to, kad nepavyko vienu metu susirinkti, anime peržiūra prasidėjo tik devintą, o gal po devynių valandų vakaro, tačiau skųstis negalima - laikas tikrai neprailgo - biliardas, Uno, AMV ir židinio šiluma. Tokie dalykai nepakartojami.

    Labai gaila, tačiau galvų neskaičiavau, tačiau galiu pasakyti, kad žmonių susirinko tikrai nemažai, nors būtų tilpę ir daugiau .

    Kai pagaliau visi susikaupė anime peržiūrai, pradėjome nuo "Final Fantasy" kažkurio tai filmo, dubliuoto angliškai. Tiesą pasakius, jis įspūdžio nelabai man paliko Per daug išpūstas reikalas, mano akimis žvelgiant.

    Antrasis filmas buvo kur kas įdomesnis - Eden of the East, movie 1. Padėjo pamiršti išblėsti baigiančią liepsną židinyje, kuri ėmė gesti dėl to, kad Paulius kaip ir kiti per daug įsijautė į East peržiūrą

    Na, po to teko išvykti man, nors žmonių dar kažkiek liko, ir išvykimas buvo pusę pirmos jei neklystu Aišku panašiu laiku išvyko ir svečiai iš Vilkaviškio (svečiai gerąja prasme, tiesiog neradau kaip įvardinti).

    Taigi, dėkoju Pauliui ir Kristinai, Pauliui už nuostabų susitikimą, Kristinai už tai, kad kitą pas save rengti pažadėjo ( ), vėliau jei pavyks dvi nuotraukas padariau berods, jei kažkas gavosi, taigi pranešimą papildysiu.

    P.S. LittleT made it, ir taip pat dalyvavo peržiūroje
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-04-03, 19:06.

    Comment

    • LittleT
      Mažas T
      • 2007 12 28
      • 14

      Bet kaip užtat ryte sunkiai kėliaus maniau, kad ir liksiu lovoj į paskaitas neišvažiavęs (teko stipriai viršint greitį, kad suspėt kartais ir 2x negu leistinas ) Ir pas kristiną reiškias baliui reik ruoštis

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        na tai kita savaitgali apsilankysiu jei ką darysit..nuotraukų galiu pažadėti

        Comment

        • Kea
          Rašytojas

          • 2008 10 06
          • 203

          Pas mane mytas? Aš žadėjau? xD juk sakiau, kad mano abu ateinantys savaitgaliai į priekį užimti. Oi Edgarai Edgarai Nors gal ir išeitų kas pasistengus, tik neįsivaizduoju ką pas mane galima veikti :P


          MyAnimeList

          Comment

          • Aramis

            Autorius Kea
            Pas mane mytas? Aš žadėjau? xD juk sakiau, kad mano abu ateinantys savaitgaliai į priekį užimti. Oi Edgarai Edgarai Nors gal ir išeitų kas pasistengus, tik neįsivaizduoju ką pas mane galima veikti :P
            O Kristina, Kristina, aš juk nesakau, kad dabar :P Ir net ne ateinantį ar dar kada artimiausiu laiku, tiesiog kalbėjom, kad artimiausias bus pas tave, nebent kažkaip prisiruošiu pas save kažką padaryt O už kitų teorijas aš neatsakingas :P Ir kitokius nesusipratimus O kad nebūtų visai floodas, tai truputis biliardo akimirkų



            Aišku galėjo būti ir daugiau, bet kad buvo ir be to ką veikti

            O ir šiaip be rimtos blykstės per daug triukšmų gaunasi. Na, bet gal kam nors patiks.

            Yra dar ir trumpas nelabai kam tikęs įrašas vaizdo, bet geriau jo netalpinsiu niekur

            Comment

            • Scarpo
              Badass
              • 2010 06 09
              • 24

              Sveiki, cia dar kada nors renkatės?, neseniai prsijungiau prie AZ, noreciau susipazinti su Marijampolės anime bendruomene
              mokslas yra šviesa, o šviesa kenkia akims

              Comment

              • Kea
                Rašytojas

                • 2008 10 06
                • 203

                Scarpo > Žinoma renkamės. Tik gal kiek rečiau, nes vasara užimta By the way ne visada informaciją apie susitikimą skelbiame čia.


                MyAnimeList

                Comment

                • Scarpo
                  Badass
                  • 2010 06 09
                  • 24

                  butu idomu prisijungti, tai jei ka rengsit pm me, butinai prisidesiu
                  mokslas yra šviesa, o šviesa kenkia akims

                  Comment

                  • Aramis

                    @ia dabar tyla prieš audrą

                    Reikia iki rugsėjo 1 kažką organizuoti, o tai vėl visi išsilakstys kas sau

                    Comment

                    • ironmaden
                      Bad good guy

                      • 2010 01 03
                      • 102

                      Nu va buvo mytas neseniai (pries savaite lyg ir), bet cia buvo sutartas tas mytas per pusvalandi 9 valanda vakaro ir ta pacia nakti padarem na kai kitas mytas bus tai gal kas nepamirses parasys ir cia

                      Comment

                      • technotrach
                        mors ultima ratio

                        • 2006 03 06
                        • 218

                        Motaku kviečia į anime peržiūrą

                        Marijampolės anime ir manga klubas Motaku kviečia į anime peržiūrą. Šį šeštadienį visų laukia gera nuotaika, smagūs karaoke, šokių kilimėlių ir kiti konkursėliai su originaliai prizais, galimybė susipažinti su anime, manga bei visa Japonijos kultūra iš arčiau. Taip pat kviečiame siųsti savo mangas, piešinius, AMV ir visa kitą kūrybą - už sunkų triūsą bus atlyginta puikiais prizais - mangomis, plakatais ir dvd!

                        Viskas prasideda rugsėjo 4 d., Apskritajame stale, Rasos g. 6, Marijampolėje, renkamės nuo 20 val. prieš tai facebook'e bakstelėje "dalyvausiu" ar parašę superkea@gmail.com (neaišku kaip su vietų skaičium, tai pirmenybė anksčiau pareiškusiems norą arba dalyvaujantiems konkursėliuose).



                        Konkursų taisyklės:

                        dalyvauja anime ir manga tematikos kūryba
                        kūriniai anksčiau nedalyvavę Motaku konkursuose
                        autoriai iš kitų regionų dalyvaus renginyje
                        pateikimo terminas ketvirtadienio 00.00 val. adresais skype: littleT223 ar paštu superkea@gmail.com, LittleTyy@gmail.com

                        Skaitoma manga

                        Comment

                        • Airiz
                          מיד





                          • 2004 01 09
                          • 1656

                          Omg,i'm in

                          Comment

                          • Daan
                            Administratorius

                            • 1998 10 30
                            • 176

                            Re: Marijampolės "Motaku"

                            Oh noes ...

                            Comment

                            • Scarpo
                              Badass
                              • 2010 06 09
                              • 24

                              I'm definitely there
                              mokslas yra šviesa, o šviesa kenkia akims

                              Comment

                              • Daan
                                Administratorius

                                • 1998 10 30
                                • 176

                                Re: Marijampolės "Motaku"

                                /me užeitu, bet miestas ne tas B-)

                                Comment

                                Working...