Kauno Anime mylėtojų/fanų klubas

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ast.
    AZ rėmėjas


    • 2007 11 16
    • 159

    Autorius Bardakas
    Jei čia nerašom raportų apie kiekvieną susitikimą, tai dar nereiškia, kad jie nevyksta.
    O kada gi paskutinį kartą rašėt apie kokį jūsų susitikimą?
    Pvz.:
    Gija:
    "Kurokawa - apie viską" paskutinis postas 2008-06-15
    "Kurokawa - Veikla" paskutinis postas 2008-12-18

    nereikia stebėtis, kad nauji nariai to klausinėja..

    Comment

    • zeke
      trust me i'm engineer

      • 2009 01 02
      • 392

      Jai galit pasakykit kur susitinkate ir as noreciau prisideti(aisku jai laiko tuo metu turesiu ir jai priimsite )
      S_T

      Comment

      • Bardakas
        Žmogus Ne





        • 2005 09 22
        • 1462

        zeke... jau noriu keiktis net, dviem postais aukščiau buvo viskas parašyta... bet ne nafik.
        Nebeatsakysiu tiksliai čia, o tiesiog geriau paflaminsiu ant jūsų. Skaitykit žinutes ir panašiai.
        ast. esmė tokia, kad mums nereik čia rašyt dėl kiekvieno susitikimo, jie vyksta ir viskas. Kam reikia tas žino, kam reik sužinot, tas parašo asmeniškai arba tiesiog ateina. Aš nesuprantu kam reik kiekvieną kartą vis dėt atskirą postą ar "kurokawa" veikia ir t.t. Jei mes neveiksim, tai visa Lietuva sužinos apie tai, nes iki kol kas esam ilgiausiai išsilaikęs Lietuvos anime klubas/bendruomenė esanti Lietuvoje apskritai.

        Dar klausimų kažkam kyla dėl kažko kas nebuvo paminėta?
        Maybe on Earth, Maybe in the Future
        sigpic
        Kurokawa idėjinis lyderis
        Lėtai keičiu slaptažodžius

        Comment

        • ast.
          AZ rėmėjas


          • 2007 11 16
          • 159

          Autorius Bardakas
          ast. esmė tokia, kad mums nereik čia rašyt dėl kiekvieno susitikimo, jie vyksta ir viskas. Kam reikia tas žino, kam reik sužinot, tas parašo asmeniškai arba tiesiog ateina. Aš nesuprantu kam reik kiekvieną kartą vis dėt atskirą postą ar "kurokawa" veikia ir t.t. Jei mes neveiksim, tai visa Lietuva sužinos apie tai, nes iki kol kas esam ilgiausiai išsilaikęs Lietuvos anime klubas/bendruomenė esanti Lietuvoje apskritai.
          O negi aš sakiau, kad kiekvieną reikia aprašinėt? Ne.
          Tai kad vyksta tie susitikimai tai šaunu. Bet negi sunku brūkštelėt kelis sakinius ar nuotrauką kokią vieną mestelėt bent sykį per porą mėnesių, o ne palikt viską tyloj apie metus laiko?..
          Iš AZ, pvz. aš, težinau kad tu ir Cid priklausot šiam klubui, bet turėtų gi ir daugiau iš čia esančių būti. Ar klystu? Mestelėkit sąrašą tų, kuriems galėtų liaudis tuos pm'us siųsti, didelėm raudonom raidėm brūkštelėkit ar ką tai padarykit. Matai gi, kad pastoviai to klausinėja, nusiramink ir pagalvok kaip spręst problemą o ne širsk.
          Jei norit naujų narių tai ir info skelbkit/atnaujinkit ir pan.

          Autorius Bardakas
          Nuotraukų klube niekas nedaro, nes tai būtų kinda stupid, jei po kiekvieno susitikimo jas čia dėtume, nieko naujo nepamatytumėt,
          Ko gi tu užsiciklinai tuo "po kiekvieno susitikimo"?
          Dėl nuotraukų, tai aš kaip pvz pasakiau, jei veiktumėt ką 'nerutiniško' .
          Paskutinis pakeitimas nuo ast.; 2009-09-10, 15:07.

          Comment

          • Bardakas
            Žmogus Ne





            • 2005 09 22
            • 1462

            Dėl narių problemų nėra, klubo nariai patys kitiems pasiūlo užeit ir pasižiūrėt kas vyksta, o naujokų bent kas antrą savaitę ateina, tiesiog ne visi užsilieka arba retai vaikščioja. Nematau reikalo sąrašo daryt, kai net nežinau kas iš AZ lankosi "Kurokawoj", juolab kai dar sunkiau man žinot kas išviso ten vyksta, kai gyvenu Vilniuje. Žinios užsibaigia tik tuom, kad renginių atžvilgiu nuo klubo ir pačia klubo veikla rūpinasi Cidas. Nuotraukų klube niekas nedaro, nes tai būtų kinda stupid, jei po kiekvieno susitikimo jas čia dėtume, nieko naujo nepamatytumėt, nes klubo veikla yra kas savaitinė rutina daugiau mažiau, naujos nuotraukos neatspindėtų kažko ypatingo.
            Tiesa visada laukiami nauji nariai su iniciatyva rimtai įsitraukt į klubo veiklą idėjomis ir jų realizavimų, kadangi šiek tiek trūksta naujovių, o ateinantys žmonės daugiau nori, kad jiems viskas būtų pateikta ant lėkštutės.
            O kas dėl pm'u tai tegu ir rašo Cidui arba man. AZoną kasdien po kelis kartus tikrinu.
            Maybe on Earth, Maybe in the Future
            sigpic
            Kurokawa idėjinis lyderis
            Lėtai keičiu slaptažodžius

            Comment

            • Aviete
              Naujokas
              • 2009 06 05
              • 17

              Klausimas ar priimat vienuolikmecius???Nes vat man 11 bet nzn ar priimsit...Dar noreciau paklaust ar renkates ten pat(cia jau is kart klausiu jei parasytumete kad priimtumet ir mane)Prie rotuses aikstes(kur buvo seniau ideta nuoroda kad vyksta jaunimo centre...)Zinau kad cia viskas skamba durnai bet koks skirtumas gal.......tai vat.......Laukiu atsakymo...

              Comment

              • Sendokai
                I don't care

                • 2009 09 12
                • 84

                Autorius Aviete
                Klausimas ar priimat vienuolikmecius???Nes vat man 11 bet nzn ar priimsit...Dar noreciau paklaust ar renkates ten pat(cia jau is kart klausiu jei parasytumete kad priimtumet ir mane)Prie rotuses aikstes(kur buvo seniau ideta nuoroda kad vyksta jaunimo centre...)Zinau kad cia viskas skamba durnai bet koks skirtumas gal.......tai vat.......Laukiu atsakymo...
                Buvo jau anksčiau sakoma, kad visokio amžiaus žmonės priimami, tiesiog reikia ateiti O manau jau nesirenka prie rotušės, renkasi iškart "Vartuose"
                Visokių būna, visokių ir reikia.

                Comment

                • black_leja
                  AZ rėmėjas


                  • 2009 11 16
                  • 1079

                  visai noreciau apsilankyti jei tik klubas dar nemire tik gijoje 20 psl ar nebutu imanoma i pagrindinin posta ideti vietos ir laiko kur visi renkasi ir pan.?
                  Society is a market where we sell our souls

                  Comment

                  • Bardakas
                    Žmogus Ne





                    • 2005 09 22
                    • 1462

                    Autorius black_leja
                    visai noreciau apsilankyti jei tik klubas dar nemire tik gijoje 20 psl ar nebutu imanoma i pagrindinin posta ideti vietos ir laiko kur visi renkasi ir pan.?
                    Kurokawos subforume daugiau temų yra, užrakintoj kaip tik ir pažymėtas adresas, laikas ir visa likusi informacija kuri domina:
                    http://www.animezona.net/forum/showt...sib%C5%ABrimai
                    Maybe on Earth, Maybe in the Future
                    sigpic
                    Kurokawa idėjinis lyderis
                    Lėtai keičiu slaptažodžius

                    Comment

                    • Juoda Letena
                      Narys

                      • 2009 09 05
                      • 74

                      sveiki, ar dar priimat naujų žmonių? man 14m.........

                      Comment

                      • zeke
                        trust me i'm engineer

                        • 2009 01 02
                        • 392

                        Autorius Juoda Letena
                        sveiki, ar dar priimat naujų žmonių? man 14m.........
                        Jau sake kad priima skaityk postus ankstesnius(juk tai nera taip sunku).

                        edit: Niek nepyksta tik reik skaityt kas rasoma ir nekils tokiu klausimu
                        Paskutinis pakeitimas nuo zeke; 2010-03-22, 17:14.
                        S_T

                        Comment

                        • Juoda Letena
                          Narys

                          • 2009 09 05
                          • 74

                          nujau tik nepykit-klausiu tik todėl, kad paskutinės žinutės buvo gan seniai

                          Comment

                          • ResuEmanon
                            Bohemian Vagabond
                            • 2007 06 02
                            • 36

                            Autorius Juoda Letena
                            sveiki, ar dar priimat naujų žmonių? man 14m.........
                            Jo, dabar daugiau ar maziau tokio amziaus publika ten ir renkasi...


                            Ten truksta istvirkusiu, vyresniu ir laisvo mastymo zmoniu... butu visgi idomiau jei ten tokiu gretos padaugetu. Sorry, tesiog man su tokiais idomiau bendraut
                            To be strong...? It isn't about being able to fight others, it's about being able to fight ghosts of your self.

                            Comment

                            • Red_Elf
                              pandų karai :D


                              • 2009 05 07
                              • 1112

                              Taip, ten vis bando vienas kuo daugiau studenčių pritraukt, nes jos: 18+, ale protingesnės ir gali su iškirpte ateit ^^

                              p.s. vaikai, eikit, nebijokit, niekas jūsų neišspirs, kompanija marga, linksma ir draugiška visiem

                              Comment

                              • Bardakas
                                Žmogus Ne





                                • 2005 09 22
                                • 1462

                                Autorius Red_Elf
                                Taip, ten vis bando vienas kuo daugiau studenčių pritraukt, nes jos: 18+, ale protingesnės ir gali su iškirpte ateit ^^

                                p.s. vaikai, eikit, nebijokit, niekas jūsų neišspirs, kompanija marga, linksma ir draugiška visiem
                                O tai Red_Elf irgi lankosi kurokawoj?
                                Maybe on Earth, Maybe in the Future
                                sigpic
                                Kurokawa idėjinis lyderis
                                Lėtai keičiu slaptažodžius

                                Comment

                                Working...