Art of Natalie Shau

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Nox Dea
    Non omnis moriar
    • 2008 06 25
    • 13

    #16
    Na nežinau, man tie darbai visai nekraupūs... Labiau mistiški, paslaptingi. O dėl komentaro, jog menininkas atskleidžia savo vidų savo darbuose... Na irgi būtų galima ginčytis. Nėra vienos konstantos, kuria būtų galima vadovautis visose situacijose. Darbai gali atpindėti požiūrį ar konstatuoti tam tikrą idėją. Kiekvienas darbas kažką apie žmogų sako, bet viskas priklauso nuo kūrėjo: darbas gali būti tarsi veidrodis atspindintis vidų (tačiau visi žinome, kad veidrodžių būna ir kreivų), gali nešti tam tikrą idėją visuomenei ar būti skirtas tik estetiniam pasigėrėjimui. Tik nuo menininko priklauso, ką jis nori tuo darbu pasakyti, o ir ne visi žiūrovai sugeba perskaityti kūrinio nešamą pranešimą. Be to mes matome tik tai, ką norime matyti.
    Kiekvienas renkasi sau priimtiniausią meno, estetikos formą, o šios menininkės pasirinkitas būdas, man priimtinas ir yra tikra atgaiva akims.

    Comment

    • Gu.
      /b/tard

      • 2008 08 30
      • 37

      #17
      Visai įdomūs. I liek it.
      When they cut my signature..
      At first i was like
      But then, i lol'd.

      Comment

      • Dark-Tarou
        I'm a woman on a mission


        • 2008 07 14
        • 486

        #18
        Esu mačius jos galeriją deviantart'e. Nesu per dielė photomanipuliacijos fanė, dėl to jos darbai nelabai ir sužavėjo. Juose yra tikrai kažkas gražaus, pasakiško, mistinio, bet kartu ir banalaus ir nuvalkioto.
        /// http://dark-tarou.mybrute.com

        Comment

        • SaTisTika
          Naujokas
          • 2008 12 25
          • 9

          #19
          COOL tokie darbai man patinka
          All I Want To Do... is kill Somebody Someone

          Comment

          • deidara-sama
            art is a bang
            • 2010 03 21
            • 14

            #20
            ooo...natalie...didelis autoritetas...is tiesu,dziugu matyt,kaip lietuviai sio to pasiekia ir yra originalus
            Hurting you is the last thing i would like to do , but it's still on the list.



            Blackout

            Comment

            Working...