Simintis Sun

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Eisas Kuperis
    Simintis Sun


    • 2006 01 25
    • 355

    #46
    Iklimpau ten kaip reikalas, matyt nelabai buvo padžiuvusi
    Macro rodos 5cm. Bet aš tiesiog mieliau išnaudoju didelė rezoliucija ir prie mažo ISO nuotraukos gaunais pakenčiamai švarios.
    Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2010-08-27, 17:55.

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      #47
      sauleta diena didelio iso ir nereikia, geriausia naudot autoreguliuojama

      Comment

      • Eisas Kuperis
        Simintis Sun


        • 2006 01 25
        • 355

        #48
        auto ISO bijau kaip velnio ir naudoju žemiausia - 80. Bet koks didesnis ISO = daugiau triukšmų. Kadangi aš fotografuoju didelia rezoliucija, kaip pastabėjote ir dedu dažniausiai 1600x1200, triukšmai laaabai kenkia kokybei. ISO aukšta naudoju tik vakare arba naktį, ir tai mieliau šitai keičiu į ilgesnį išlaikimą. ISO aukštą naudočiau tik judantiems objiektams, bet kaip pastebėjote, tokių vaizdų nefotografuoju. Canon A530 pagrinde ir rinkausi kad kiek įmanoma išvengti automatikos, sekantys modeliai būtent ir pasižimėjo geresnia automatika, kas yra ir aukštesnė kaina. Vienintelis momentas kai naudoju auto yra išlaikimas. Čia turiu rimta skundą canonui. Minimalus išlaikimas 1/1250, todėl gražia giedra diena vis tiek patenka smarkiai per daug šviesos, tuo tarpu su auto išlaikimu viskas normaliai. Tačiau tame ir problema kad fotikas mano jog normaliai, mano nuomonė kartais tai būna ir kitokia.
        Bet apskritai, man mirtinai reikia rankinio valdymo. Esu laaaabai piktas negalėdamas reguliuoti diafragmos. Man labai liūdna kad nors ji ir reguliuojama, nėra išvesta jokia funkcija į menių.
        Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2008-05-05, 22:35.

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #49
          Autorius Eisas Kuperis
          Panašiai.
          Orginalas
          Spoileris:
          Na tos visos gėlytės ir kraštovaizdis iš to paties kampo tai kažkiek jau yra atsibodusios, kurias bet kas sugebėtų padaryti, bet va šita nuotrauka tai pakankamai šviežiai ir įdomiai atrodo. Tik vieno nesuprantu, kodėl neįkeli į thumbnail?

          Comment

          • Eisas Kuperis
            Simintis Sun


            • 2006 01 25
            • 355

            #50
            Tos gėlės tarkim, tyčia to paties kampo. Ir tokiu bus dar nemažai. Tai kolekcija Lietuvoje žydinčių laukiniu ir naminių gėlių žiedų. Ateityje ko gero bus keičiama kokybė, bet kolekcija išliks tapati. O viso to prasmė... Esu gėlių augintojas, tai viską ir pasako. Ir tos nuotraukos... Tiesiog net kvapą prisimenu jas matydamas. Su gamta, kraštovaizdžiu ir tomis panoraminėmis tas pats – kolekcija panašių vaizdų kuriais Lietuva gali pasigirti. Bet visa tai nėra tikroji fotografija, viso labo idealių vaizdų fiksavimas. Tarsi kada nors tokie vaizdai galėtu išnykti. Beja, kas liečia gamta tarkim, kraštovaizdį, bet kas gali nufotografuoti, bet pasirodo ne bet kas pastebi, net jei ten pat ir gyvena. Nors tiesa, nuotrukų panašių forografai jau prifotografavę į valias. Geros nuotraukos retas dalykas. Pastaroji viena iš to mėgstamo kampo – žemas horizontas. Ir vienas didžiausiu minusu pasireiškęs yra. Jei galėčiau valdyti diafragma ir fotikas būtu tinkamesnis, aiškaus vaizdo plotas būtu žymiai didesnis. Bet... Yra kaip yra.
            Kas dėl miniatiūrų – įprotis. Kai kuriuos nuotraukos tik dėl didelės rezoliucijos vardan detalių arba smulkmenų kurių nemato žmogaus akis, kaip tarkim žiedai. Todėl miniatiūros kažkaip... Tada matau visai ne tai ką fotografavau. Bet jei kam esamas variantas kenkia interneto greičiui arba pirmiausiai norisi pamatyti demo ir tik tada nuspręsti ar verta žiūrėti pilna versija ar ne, arba šiaip labai nepatogu, galima ieškoti kompromiso su nuosavu puslapiu ir html kodu ar panašiai.
            Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2008-05-05, 23:56.

            Comment

            • Eisas Kuperis
              Simintis Sun


              • 2006 01 25
              • 355

              #51
              Dar daugiau šlamšto

              Ir galiausiai pati panoraminė foto. 25000x3160 rezos sverianti beveik 12MB Taigi kad ja pamatyti, reikia turėti tikrai gerą ISP. Arba ilgai šylanti kavinuką.
              http://www.talpykla.com/files/1435/P...ed%20Layer.jpg
              Chm, nors nemunas ir visiška perdvokusi pelkė, žmoniu nestinga krante. Beveik kaip Palangoje. O vila ant Nemuno kranto - prestižas
              Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2008-09-02, 00:41.

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                #52
                Iš viso ka mačiau patiko vandens lašai ir oro balionas
                Spoileris:

                Dar naktinės foto..nakti fotografuot man peilis...
                Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2008-09-02, 11:01.

                Comment

                • Eisas Kuperis
                  Simintis Sun


                  • 2006 01 25
                  • 355

                  #53
                  Nakti man dar puse velnio. Bet kad aš vis aptingstu naktį kažkur keliauti. Pvz rugpjūčio pabaigoje mėnulis būna pats didžiausias metuose. O aš antrus metus tą momentą pražiopsau.

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    #54
                    nemoku rankinių būdų nustatyt taip kad gautusi bent jau kažkas kaip aukščiau matytuose nuotraukose, ypač su žibinto spinduliais..iš kitos pusės vargu ar mano fotoaparatas turi tokius techninius gebėjimus..
                    Tad ir nžn ko butent reikia, o su auto nustatymais man nefotografavimas...

                    Comment

                    • HajiHaji
                      月の詩

                      • 2006 11 27
                      • 113

                      #55
                      Ko reikia naktiniam fotografavimui, tai ilgo islaikymo, didelio ISO ir svarbiausio elemento - stovo ^^
                      Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2008-09-02, 17:31.

                      Comment

                      • Airiz
                        מיד





                        • 2004 01 09
                        • 1656

                        #56
                        Autorius HajiHaji
                        Ko reikia naktiniam fotografavimui, tai ilgo islaikymo, didelio ISO ir svarbiausio elemento - stovo ^^
                        Aš kalbu apie nustatymus, o ko tam reikia aš ir pats žinau

                        Comment

                        • Eisas Kuperis
                          Simintis Sun


                          • 2006 01 25
                          • 355

                          #57
                          Kaip tik štai vienas naktinis pasaulis NEBĖRA LINKO Ir ko gero tai paskutinis kartas kai fotografuoju su savo muiline. Beja, skirtingi monitoriai (LCD/CRT ir amžius) vaizdą gali rodyti kiek skirtingai) Ir žinoma rekomenduoju full screen mygtuką, kad šviesūs kraštai nešviestu per daug.

                          Didelio ISO naktį nenaudoju. Man užtenka ir to kokia triukšminga foto gaunasi prie mažo. Ir be abejo labiau rūpi ne tai kokia gausis šviesi, aiški foto, o kiek artima realiam vaizdui, tamsi, bet matoma.
                          Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2010-08-27, 18:11.

                          Comment

                          • DStalker
                            Kuroi kenshi


                            • 2007 04 16
                            • 190

                            #58
                            Autorius Airiz
                            nemoku rankinių būdų nustatyt taip kad gautusi bent jau kažkas kaip aukščiau matytuose nuotraukose, ypač su žibinto spinduliais..iš kitos pusės vargu ar mano fotoaparatas turi tokius techninius gebėjimus..
                            Tad ir nžn ko butent reikia, o su auto nustatymais man nefotografavimas...
                            O tai kodėl taip nusistatęs prieš automatiką, ar čia turi omenyje absoliučią automatiką kur beveik nieko pats nevaldai? Nes aš pavyzdžiui daugiausiai naudoju Av arba Tv režimus (čia Canon, kituose fotikuose kitaip gali vadintis) kur nusistatai diafragmą arba išlaikymą o kitą parametrą parenka pati kamera, kad nuotrauka nebūtų per daug šviesi ar tamsi - gerai tinka situacijoms kai nėra laiko eksperimentuoti ir pačiam nustatinėti geriausią ekspoziciją. Jei vis dėlto yra laiko tai galima pažaisti su Exposure Compensation - jei tai ką fotikas nusprendžia atrodo man per tamsu ar per šviesu, atitinkamai uždedu teigiamą ar neigiamą kompensaciją ir kitai nuotraukai atitinkamai būna ilginamas ar trumpinamas išlaikymas (jei naudoju Av) arba atidaroma, pridaroma diafragma(naudojant Tv). Naktį dažniausiai aparatūra daro per šviesias nuotraukas (jei norima realumo, o ne šviesumo), nes juk ji nesupranta kad naktis ir tamsu , tuomet jau be visiškai rankinių nustatymų neišsiversi arba naudoti kokį nors visiškai automatinį režimą kaip "Night Scene" ko aš paprastai irgi(jei būtent tai turejai omenyje kalbėdamas apie auto nustatymus) nedarau.

                            Comment

                            • DStalker
                              Kuroi kenshi


                              • 2007 04 16
                              • 190

                              #59
                              Speju blykste panaudota , o siaip tai reikia nusiteikti, kad to ka mato akis uzfiksuot(ben vienu kadru) nepavyks, nors mums matomos ir sviesesnes vietos ir maziau apsviesti ruke paskende vaizdai - fotoaparatui tai bus per didelis kontrastas ir arba bus matomi vieni, o visa kita tamsoje, arba kiti vaizdai (dinaminio ruozo trukumas)
                              O del laiko, tai daznai taip buna - kai pamatai ka idomaus, tai arba fotiko tuo metu neturi arba laiko ner.

                              Comment

                              • Airiz
                                מיד





                                • 2004 01 09
                                • 1656

                                #60
                                Štatyvo reikėjo, nu kam tos blykstės.....

                                Comment

                                Working...