Vaizdas pro objektyvą.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FreaK`aZ
    Rimtas architektorius




    • 2005 02 22
    • 532

    Autorius Yukari Murasaki
    labai aciu *^___^*
    canon eos 350d
    labiau šiuo atveju gal objektyvas domintų.
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

    Comment

    • Yukari Murasaki
      steamheart


      • 2009 01 16
      • 215

      jų du: kit'inis (18-55mm 3.5-5.6) ir 50mm 1.8

      Comment

      • DStalker
        Kuroi kenshi


        • 2007 04 16
        • 190

        Patiko man daugumos tavo nuotraukų spalvų balansas. Kiek maždaug procentų savo nuotraukų koreguoji kompu(spalvas ir t.t... )?

        Comment

        • Yukari Murasaki
          steamheart


          • 2009 01 16
          • 215

          dabar visas, anksčiau nelabai, tik kur ką pataisyt reikėdavo, spuogus ten, ar šeip ką.
          paskutinius mėnesius fotografuoju raw formatu, tai čia man dabar kaip neatsiejama dalis, redagavimas po fotografavimo.
          Paskutinis pakeitimas nuo Yukari Murasaki; 2009-02-11, 17:19.

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            Liuks foto, domintu diafragma ir ishlaikimas nuotrauku darytos patalpoje per koncertus (vien sceninis apshvietimas)

            Comment

            • Yukari Murasaki
              steamheart


              • 2009 01 16
              • 215

              Diafragma - maža kiek įmanoma, dar EXP iki -1 sumažinu, bet daugiausia tai ISO primetu, kad "nesimuilintų".
              Šeip, sceninis irgi skirtingas būna, pvz Velnių Malūne (iso 200-400), Mokytojų Namų kiemely (iso 400-800), arba Musėj (iso 1600) (as dark as hell ).

              Ačiū už malonius žodžius ^__^

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                Bendra ishvada: Mano SONY shito neishtrauks
                O dar cosplay laukia...

                Comment

                • Yukari Murasaki
                  steamheart


                  • 2009 01 16
                  • 215

                  man teks plyšt perpus - cosplayint ir fotografuot ;___; nu kaip nors spėsiu ^__^
                  vasara tai daug fotografavusių buvo ir su saulėta dieną pasisekė, tai geru nuotraukų rast galima buvo, įdomu kaip ten viešbuty bus, gi vien blystės gelbės

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    Gelbes, bet kazin kiek, nes mano akumas jos neishnesha tiek kiek man to reiketu...
                    Teks imt 2 fotoaparatus, antras bent du akumus turi

                    Comment

                    • FreaK`aZ
                      Rimtas architektorius




                      • 2005 02 22
                      • 532

                      Autorius Airiz
                      Gelbes, bet kazin kiek, nes mano akumas jos neishnesha tiek kiek man to reiketu...
                      Teks imt 2 fotoaparatus, antras bent du akumus turi
                      mesk viską, zenit E jokių batareikų nereikalauja
                      "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                      with a sick idea of world domination"

                      Comment

                      • Airiz
                        מיד





                        • 2004 01 09
                        • 1656

                        O jo blykste irgi ju nereikalauja? Ar Zenitas turi tokia savybe apshviest vaizda dievishkaja shviesa?

                        Comment

                        • Yukari Murasaki
                          steamheart


                          • 2009 01 16
                          • 215

                          Autorius FreaK`aZ
                          mesk viską, zenit E jokių batareikų nereikalauja
                          techniškai tai reikalauja, bet ne pačiam fotografavimui ;]
                          zenit rūlz


                          blykstė turi atskira akumčiką ;] mano deja parejęs jau.
                          bet galima juostelę kokia hyperjautrią įdėt, joks fotošopas tokių meniškų efektų neduos :3
                          Paskutinis pakeitimas nuo Yukari Murasaki; 2009-02-11, 19:32.

                          Comment

                          • Airiz
                            מיד





                            • 2004 01 09
                            • 1656

                            Turiu tokia, bet jos jungimas netinka prie Zenito, nes blykste japonishka..
                            Siaip del jautrios juosteles...nzn, gal surizikot..turiu 2 Zenitus neskaitant dar keliu senesniu rusishku fotoaparatu ir nesu su jais fotografaves...geda

                            Comment

                            • Yukari Murasaki
                              steamheart


                              • 2009 01 16
                              • 215

                              Aš tai prie 2 canon'ų dar "vairuoju" Zenit TTL ir Zorkij, bet čia kai laiko ir pinigų negaila
                              Deja nėra lengva, kaip su skaitmeniniais..) dar ir sunkoki, nugara skauda juos tampytis

                              P.S.:


                              o čia aš ^__^



                              Ir dar visas grupės, su kuria dirbu, albumas (ISO 3200 justelė, baisiai tamsu buvo) čia

                              Comment

                              • DStalker
                                Kuroi kenshi


                                • 2007 04 16
                                • 190

                                Man tai irgi praverstų normali išorinė blykstė, o tai integruotos labai ribotos galimybės ir sodina fotiko akumuliatorių, deja pastaruoju metu dar pakilo jų kainos, tai niekaip neapsisprendžiu ar vis dėlto imti "originalią" ar trečių šalių :/ Speju taip ir neįsigysiu iki cosplay
                                Dėl tų ISO3200 juostelių tai žiūriu triukšmų/grūdėtumo tikrai nemažai net ir tokiose sumažintose nuotraukose, tai gal geriau jau skaitmena bandyt kažką pan. išspausti - "ISO1600 RAW" + "-1EV fotografuojant" + "+1EV RAW konverteryje", gautūsi teoriškas skaitmeninis ISO3200, bet reikia pabandyti kas praktiškai gaunasi , speju baisūs dalykai, bet sumažinus nuotrauką gal ir ne taip baisu bus

                                EDIT: nu va, pabandžiau, galima gyventi. Nuėmus triukšmus ir sumažinus iki maždaug 800x600 visai ok atrodo, gal tik spalvos ne tokios geros, o JB visai gerai. Reiks gal išbandyt tokią taktiką jei tikrai reikalas prispirs .
                                Paskutinis pakeitimas nuo DStalker; 2009-02-22, 19:11. Priežastis: Papildymas

                                Comment

                                Working...