Anime Wallpapers

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Miyata
    replied
    random:

    Spoileris:

    Rašyti komentarą:


  • zeke
    replied
    Autorius fasian
    Nu ka pristatau aš savo pack
    nelabai didelis nes katik pradėjau rinkt
    Peržiūra:
    Spoileris:

    o čia download :
    Anime.rar - 10.9 Mb
    p.s. kam patiko +rep
    labai gerai padariai kad pridejai visus vienoje vietoje atsisiusti labai patogu tiems kurie visus nori pasimti

    Rašyti komentarą:


  • fasian
    replied
    Nu ka pristatau aš savo pack
    nelabai didelis nes katik pradėjau rinkt
    Peržiūra:
    Spoileris:

    o čia download :
    Anime.rar - 10.9 Mb
    p.s. kam patiko +rep
    Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-03-03, 19:05.

    Rašyti komentarą:


  • amidau
    replied
    Autorius FantasyBeast
    Gal kokiu Mushishi wallpaperių turi amidau?gali idet?
    Keletą turiu
    Spoileris:

    Rašyti komentarą:


  • FantasyBeast
    replied
    Gal kokiu Mushishi wallpaperių turi amidau?gali idet?

    Rašyti komentarą:


  • Egura
    replied
    OHhh amidau .... populiariai išsireiškus "you made my day". Didelis ačiū už tokią duoklę mūsų merginoms... prijaučiančioms bišiams bei tam tikram anime žanrui
    Už dažnesnes tokias dovanėles mes tikrai nesupyksim

    Rašyti komentarą:


  • MindStalker
    replied
    taaaaigis man iki tawo amidau anime wallu paieskos ir kolekcionawimo skilu dar toli swiecia oi kaip dar toli nieko pasistengsim

    Rašyti komentarą:


  • amidau
    replied
    Dovenėlė forumo merginoms

    Spoileris:

    Rašyti komentarą:


  • amidau
    replied
    Dovenėlė forumo merginoms

    Spoileris:

    Rašyti komentarą:


  • amidau
    replied
    Autorius Kea
    Kita vertus, negali juk žinoti, kas slepiasi už spoilerio jo neatvėrus.
    Autorius Kea
    Šiaip ar taip baigiu pasimokyti, kad į amidau spoilerius nevalia žiūrėti.
    Iš dalies sutinku, todėl ateityje pasižadu prieš kiekvieną spoilerį įspėti kas jūsų ten laukia
    Autorius Airiz
    Spoileris:
    Autorius Fruits Punch Samurai
    VISISKAI PRITARIU Kea. Manau reiketu riboti prieima ar dar ka nors daryt kad musu mazameciai nelystu i tokias temas kaip n-16 foto ir kitas. O del figureliu temos tai isvis kazin ka pagalvotu kokios nors atitinkamos organizacijos apie tokias nuotraukas prie kuriu gali prieiti be jokiu amziaus apribojimu ar bent ispejimo kad spoileris n-18. Taip kad tvarkykit ta betvarke
    Kur toji BETVARKĖ? Kad vėl pradėtu verkt kad tik tipo VIPai gali gaut priėjimą? Diskriminacija ir t.t.
    Jei nesi kvailas tai tokius paveiksliukus nedėsi sau ant desktopo. O jei dėsi tai mes čia jokios atsakomybės neprisiimam dėl to.
    Skirkit Hentai nuo Ecchio jūs kaip matau nelabai skiriat.
    Beje n16 riboto prieinamumo, o jei pageidaujat tai mes padarysim taip kad leidimus dalinsim "iš lempos" : " tu man patinki, tu ne"
    Idomų ką dauguma tada uždainuos...
    Visiškai pritariu Airiui. Visų pirmą, reikia išmokt skirti hentai nuo ecchi, šioj gijoj nerą nei vieno hentai wallpaperio, jie dedami hentai skiltyje specialiai tam sukurtoje temoje. Ir kokie dar n-18 spoileriai

    Autorius Kea
    Bent gerbtumėt forumo merginas.
    Gerbiam, tik gal per mažai dėmesio skiriam, ištaisydamas šią klaidą įdedu specialiai merginoms surinktą wallpaperių paką:
    Spoileris:

    Rašyti komentarą:


  • MindStalker
    replied
    Anime paneles part 5:

    Spoileris:


    gome jei kartosi is anksciau ikeltu

    Rašyti komentarą:


  • MindStalker
    replied
    Autorius zeke
    skiriam cia hentai paminejau kad vaizdingiau butu tiesiog (cia jai del mano komentaro rasei).

    tarp kitko manau nuklydom nuo temos truputeli
    na nenuklydom nes tai liecia anime picersus tiesiog per daug isiwaziawom nes kai kas nemato skirtumo tarp kelnaiciu ar uzdengtu intymiu kuno wietu ir atwiru adomo ir iewos kostiumu demonstrawimo

    Rašyti komentarą:


  • zeke
    replied
    Autorius Airiz
    Skirkit Hentai nuo Ecchio jūs kaip matau nelabai skiriat
    Beje n16 riboto prieinamumo...
    skiriam cia hentai paminejau kad vaizdingiau butu tiesiog (cia jai del mano komentaro rasei).

    tarp kitko manau nuklydom nuo temos truputeli

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Kur toji BETVARKĖ? Kad vėl pradėtu verkt kad tik tipo VIPai gali gaut priėjimą? Diskriminacija ir t.t.
    Jei nesi kvailas tai tokius paveiksliukus nedėsi sau ant desktopo. O jei dėsi tai mes čia jokios atsakomybės neprisiimam dėl to.
    Skirkit Hentai nuo Ecchio jūs kaip matau nelabai skiriat.
    Beje n16 riboto prieinamumo, o jei pageidaujat tai mes padarysim taip kad leidimus dalinsim "iš lempos" : " tu man patinki, tu ne"
    Idomų ką dauguma tada uždainuos...
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-03-02, 23:23.

    Rašyti komentarą:


  • MindStalker
    replied
    Autorius zeke
    seip pritariu kad tokioms gijoms kuriose hentai yra butu amziaus cenzas uzdetas, bet kitavertus kas cia suziures ar koks mazius nelenda. juk dabar kiekvienas piplius gali nete susirasti ko tik nori. o ir svetainese registruojantis galima metus suklastoti.
    tas tai tiesa, bet as manau kad amziaus cenzo uzdejimas labiau apsaugo ne nuo pypliu lindimo o nuo to kad negausi welniu nuo kokios waiku teisiu apsaugos ar dar kokios tarnybos.

    Rašyti komentarą:

Working...