Anime Wallpapers

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kea
    Rašytojas

    • 2008 10 06
    • 203

    Autorius zeke
    nieks nevercia gali neziureti

    p.s.
    amidau - gal pasidalintum paslaptimi is kur tiek puikiu wallpaper'iu gauni?
    Nieko orginaliau nesugalvojai kaip tik pavartoti nuvalkiotą frazę? Jau nekalbu, kad iki supratingumo tau dar toli šaukia. Bent gerbtumėt forumo merginas. Kita vertus, negali juk žinoti, kas slepiasi už spoilerio jo neatvėrus. Taip, kad tavo frazė šiaip ar taip net netinka. Beje gali nesivarginti atrašyti. Nedomina


    MyAnimeList

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      Kea, čia daug niuansų ir techniškai sudėtinga padaryt taip, kad matytu tiek kad patenkintu būtų dauguma. Na bet Hentai zonos tada aš tau tikrai nerekomenduoju

      Comment

      • Kea
        Rašytojas

        • 2008 10 06
        • 203

        O į Hentai skiltį tokių dėt negalima? Juk sunku nustatyti ribą tarp ecchi ir hentai, tad suplakim viską į vieną ir bus ramu, nes man jau baisu anime zonoj darosi, giliau palandžiojus. vaikų savo tarpe juk nemažai turime.

        Šiaip ar taip baigiu pasimokyti, kad į amidau spoilerius nevalia žiūrėti.


        MyAnimeList

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          galima, bet tai atims labai daug laiko ir daug ką nuskriausim, na bet čia dar nieko labai baisaus nematau Amidau deda atsakingai su mūsų pagalba

          Comment

          • Kea
            Rašytojas

            • 2008 10 06
            • 203

            Tai aš mačiau, kad Daan nesvarbus joks amžiaus cenzas ir jau net bedrabužias figūrėles leidžiama talpinti paprastoj gijoj. Bevaisė mano nuomonė. Vienas lauke ne karys. Jei aš šnekėsiu nieks nepasikeisi, jei tylėsiu tuo labiau. Darykit kaip išmanot juk aš tik paprastas forumo narys.


            MyAnimeList

            Comment

            • zeke
              trust me i'm engineer

              • 2009 01 02
              • 392

              Autorius Kea
              Nieko orginaliau nesugalvojai kaip tik pavartoti nuvalkiotą frazę? Jau nekalbu, kad iki supratingumo tau dar toli šaukia. Bent gerbtumėt forumo merginas. Kita vertus, negali juk žinoti, kas slepiasi už spoilerio jo neatvėrus. Taip, kad tavo frazė šiaip ar taip net netinka. Beje gali nesivarginti atrašyti. Nedomina
              na taip sorry jai izeidziau
              pasistengsiu daugiau taip nedaryti
              S_T

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                Autorius Kea
                Tai aš mačiau, kad Daan nesvarbus joks amžiaus cenzas ir jau net bedrabužias figūrėles leidžiama talpinti paprastoj gijoj. Bevaisė mano nuomonė. Vienas lauke ne karys. Jei aš šnekėsiu nieks nepasikeisi, jei tylėsiu tuo labiau. Darykit kaip išmanot juk aš tik paprastas forumo narys.
                em.... nu pažiūrėsim kaip ir ką būtų galima padaryti kitaip

                Comment

                • zeke
                  trust me i'm engineer

                  • 2009 01 02
                  • 392

                  Autorius Kea
                  Tai aš mačiau, kad Daan nesvarbus joks amžiaus cenzas ir jau net bedrabužias figūrėles leidžiama talpinti paprastoj gijoj. Bevaisė mano nuomonė. Vienas lauke ne karys. Jei aš šnekėsiu nieks nepasikeisi, jei tylėsiu tuo labiau. Darykit kaip išmanot juk aš tik paprastas forumo narys.
                  seip pritariu kad tokioms gijoms kuriose hentai yra butu amziaus cenzas uzdetas, bet kitavertus kas cia suziures ar koks mazius nelenda. juk dabar kiekvienas piplius gali nete susirasti ko tik nori. o ir svetainese registruojantis galima metus suklastoti.
                  S_T

                  Comment

                  • MindStalker
                    Nakama Shoguns | MS ^^

                    • 2008 12 15
                    • 68

                    Autorius zeke
                    seip pritariu kad tokioms gijoms kuriose hentai yra butu amziaus cenzas uzdetas, bet kitavertus kas cia suziures ar koks mazius nelenda. juk dabar kiekvienas piplius gali nete susirasti ko tik nori. o ir svetainese registruojantis galima metus suklastoti.
                    tas tai tiesa, bet as manau kad amziaus cenzo uzdejimas labiau apsaugo ne nuo pypliu lindimo o nuo to kad negausi welniu nuo kokios waiku teisiu apsaugos ar dar kokios tarnybos.
                    http://myanimelist.net/animelist/MindStalker

                    Nakama Shoguns

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      Kur toji BETVARKĖ? Kad vėl pradėtu verkt kad tik tipo VIPai gali gaut priėjimą? Diskriminacija ir t.t.
                      Jei nesi kvailas tai tokius paveiksliukus nedėsi sau ant desktopo. O jei dėsi tai mes čia jokios atsakomybės neprisiimam dėl to.
                      Skirkit Hentai nuo Ecchio jūs kaip matau nelabai skiriat.
                      Beje n16 riboto prieinamumo, o jei pageidaujat tai mes padarysim taip kad leidimus dalinsim "iš lempos" : " tu man patinki, tu ne"
                      Idomų ką dauguma tada uždainuos...
                      Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-03-02, 23:23.

                      Comment

                      • zeke
                        trust me i'm engineer

                        • 2009 01 02
                        • 392

                        Autorius Airiz
                        Skirkit Hentai nuo Ecchio jūs kaip matau nelabai skiriat
                        Beje n16 riboto prieinamumo...
                        skiriam cia hentai paminejau kad vaizdingiau butu tiesiog (cia jai del mano komentaro rasei).

                        tarp kitko manau nuklydom nuo temos truputeli
                        S_T

                        Comment

                        • MindStalker
                          Nakama Shoguns | MS ^^

                          • 2008 12 15
                          • 68

                          Autorius zeke
                          skiriam cia hentai paminejau kad vaizdingiau butu tiesiog (cia jai del mano komentaro rasei).

                          tarp kitko manau nuklydom nuo temos truputeli
                          na nenuklydom nes tai liecia anime picersus tiesiog per daug isiwaziawom nes kai kas nemato skirtumo tarp kelnaiciu ar uzdengtu intymiu kuno wietu ir atwiru adomo ir iewos kostiumu demonstrawimo
                          http://myanimelist.net/animelist/MindStalker

                          Nakama Shoguns

                          Comment

                          • MindStalker
                            Nakama Shoguns | MS ^^

                            • 2008 12 15
                            • 68

                            Anime paneles part 5:

                            Spoileris:


                            gome jei kartosi is anksciau ikeltu
                            http://myanimelist.net/animelist/MindStalker

                            Nakama Shoguns

                            Comment

                            • amidau
                              ☣☠☣







                              • 2007 04 25
                              • 1384

                              Autorius Kea
                              Kita vertus, negali juk žinoti, kas slepiasi už spoilerio jo neatvėrus.
                              Autorius Kea
                              Šiaip ar taip baigiu pasimokyti, kad į amidau spoilerius nevalia žiūrėti.
                              Iš dalies sutinku, todėl ateityje pasižadu prieš kiekvieną spoilerį įspėti kas jūsų ten laukia
                              Autorius Airiz
                              Spoileris:
                              Autorius Fruits Punch Samurai
                              VISISKAI PRITARIU Kea. Manau reiketu riboti prieima ar dar ka nors daryt kad musu mazameciai nelystu i tokias temas kaip n-16 foto ir kitas. O del figureliu temos tai isvis kazin ka pagalvotu kokios nors atitinkamos organizacijos apie tokias nuotraukas prie kuriu gali prieiti be jokiu amziaus apribojimu ar bent ispejimo kad spoileris n-18. Taip kad tvarkykit ta betvarke
                              Kur toji BETVARKĖ? Kad vėl pradėtu verkt kad tik tipo VIPai gali gaut priėjimą? Diskriminacija ir t.t.
                              Jei nesi kvailas tai tokius paveiksliukus nedėsi sau ant desktopo. O jei dėsi tai mes čia jokios atsakomybės neprisiimam dėl to.
                              Skirkit Hentai nuo Ecchio jūs kaip matau nelabai skiriat.
                              Beje n16 riboto prieinamumo, o jei pageidaujat tai mes padarysim taip kad leidimus dalinsim "iš lempos" : " tu man patinki, tu ne"
                              Idomų ką dauguma tada uždainuos...
                              Visiškai pritariu Airiui. Visų pirmą, reikia išmokt skirti hentai nuo ecchi, šioj gijoj nerą nei vieno hentai wallpaperio, jie dedami hentai skiltyje specialiai tam sukurtoje temoje. Ir kokie dar n-18 spoileriai

                              Autorius Kea
                              Bent gerbtumėt forumo merginas.
                              Gerbiam, tik gal per mažai dėmesio skiriam, ištaisydamas šią klaidą įdedu specialiai merginoms surinktą wallpaperių paką:
                              Spoileris:

                              Comment

                              • amidau
                                ☣☠☣







                                • 2007 04 25
                                • 1384

                                Dovenėlė forumo merginoms

                                Spoileris:

                                Comment

                                Working...