nowJapan 2013 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    #91
    http://www.nowjapan.lt/nugaletojai/

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    • Futari
      AZ rėmėjas



      • 2007 01 07
      • 1094

      #92
      Dar šiek tiek dėl to 30% ir 100% reikalo. Mano manymu, ne-cosplay dalis prisideda prie cosplay dalies gerovės. Nemanau kad būtų pavykę taip išaugti, būnant vien cosplay festivaliu. Publika būtų ribota, vargu ar lankytų mus Vilniaus merai ar dar kas, nes visuomenei būtume buvęs tik paslaptingas "maskaradas" kuriuo domėtis žmonės arba neišdrįstų arba būtų jam abejingi (nekalbant apie tuos kurie dega noru cosplayinti; daugiau apie vidutinį statistinį lankytoją kuris apie Japoniją ir jos popkultūrą žino nedaug arba nieko).
      Be to, ne-cosplay dalis traukia visuomenę priklausančią ir ne cosplayerių ratui. Ne vienas tūlas pilietis festivalyje prasilenks su kruopščiai gražų kostiumą pasidariusiu cosplayeriu, norom nenorom bent kiek užmes akis į detales, visą darbą ir grožį. Tai, mano manymu, norom nenorom skatina šiokią tokią pagarbą subkultūrai: juk apie gatvėje pamatytą cosplayerį visada geriau atsilieps bent kartą festivalyje buvęs žmogus negu iš namų beveik neišeinanti davatkėlė užmačius kokį ponį ar lolitą Laisvės alėjoj (ooo, vis dar pamenu visai mielai atrodžiusios močiutės Laisvėje leksikoną mano kryptimi "o jėzusmarija kokia k...va eina, apsaugok dieve, žiūrėk kad tik p**** nepasimatytų" skubant į renginį su kostiumu... o tas sijonėlis net nebuvo pertrumpas!!). Niūriam mūsų krašte šitas linksmas hobis sunkiai skinasi kelią, o ne-cosplay dalis mano manymu atlieka didelę dalį informanto vaidmens: net jei nežinote daug apie šią subkultūrą, užmeskite akį - jie nieko neprovokuoja, jie nesiekia šokiruoti, jie tiesiog investuoja savo laiką į kažką kas jiems yra malonu ir tai daro su meile -- kas tame gali būti blogo, "dievą įžeidžiančio" ar baisaus.

      Comment

      • nemesis
        Super mega ultra rašytojas

        • 2010 11 08
        • 1178

        #93
        Ir iš spoilino Tobio tapatybę, spoilers everywhere
        Spoileris:

        Comment

        • Liadan
          Narys

          • 2012 04 24
          • 46

          #94
          O bus galima visus meno konkursų dalyvius pamatyt?

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            #95
            nu bet jau Photocosplay įvertinimas fockin' lame...

            Comment

            Working...