nowJapan 2013 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hikari_
    Mental

    • 2008 02 27
    • 981

    #61
    Man rodos dažnai stumiama dėl paprasčiausio pavydo, kad patys tokių negali/nemoka pasidaryti...

    Comment

    • Semashke
      U can call me Sema



      • 2009 01 16
      • 425

      #62
      Dulce, tiesiog kaikurie dar net nesugalvojus, ką cosplayinti jau sako "aš laimėsiu". Net nepradėję kostiumo, net "nepasimėgavę" tuo ką jie daro ir t.t. Aš turiu omeny TUOS žmones bent jau asmeniškai ir dėl to man apmaudu ir gaila. Nuimkim visus prizus ir titulus, palikim paprasčiausius žodinius diplomus, įdomu, kas tada liks Nieko nepuolu, bet pati mačiau ne vieną tokį egzempliorių.
      semashke.deviantart.com BLACKOUT

      Comment

      • cobabara
        Super mega ultra rašytojas



        • 2009 03 17
        • 998

        #63
        Iš žiūrovo pusės suprantu ir tokius pasakymus kaip kad "susirinko daug tų pačių veikėjų". Manau, yra natūralu norėti būti patenkintiems renginiu, kai už jį mokam pinigus. Jeigu pasitaiko krūva tų pačių personažų, mums nėra taip įdomu žiūrėti, todėl ir atsiranda dalis nepasitenkinimo. Dėl to tikrai nėra kalti cosplayeriai [ypač jeigu grįšim prie to argumento, kad kaip tik jeigu cosplayinu dėl smagumo, tai apsirengsiu kuo tik mano širdis užsigeis], organizatoriai taip pat nekalti [juk nepadarys kvotos konkretiems veikėjams, o net ir ją padarius, kas norės, ateis šiaip taip apsirengę ne konkursiniam dalyvavimui], tačiau toks nusiskundimas irgi turi argumentuoto pagrindo.

        Iš kitos pusės, net ir pabandžius gražiai apeliuoti į būsimus cosplayerius ir raginti rinktis originalesnius veikėjus kažin ar tai padėtų. Sakykim, apsirengčiau savo pačiu mėgstamiausiu veikėju, bet manęs niekas neatpažintų, apie mane net girdėję nebūtų - taip, turėčiau progą kitus apšviesti, bet man asmeniškai tikrai nebūtų malonu pastoviai aiškinti kas aš toks ar tokia [prisimenu kaip Šeldonas aiškino, kad jis yra Doplerio efektas], turbūt dar ir nusivilčiau, kad mano mėgstamo anime/mangos/dar-ko-nors niekas nežino. Tad turbūt ir pati rinkčiausi kažką šiek tiek mažiau mylimo, bet labiau žinomo.
        Urameshi, Iemon-dono!

        Comment

        • Squalleh
          .MØNSOON.



          • 2009 01 12
          • 1892

          #64
          Oh boy, prasidėjo. Na žiurim..

          Autorius Dulcinea
          Iš kur tu, Squallai, žinai, pagal ką daromi kostiumai?
          Aš susakau tik tai, ką matau. O matau aš tai, kad visi paniškai stengiasi daryti kostiumus pagal nugalėtojų sudarytus 'standartus'. Ir kaip žmogui kuris buvo visuose KOI ir nJ nuo pačios pradžios, dalyvavo ir buvo kai ką užėmes - tai aiškiai matosi. Tad nereikia prašau.

          Autorius Hikari_
          Man rodos dažnai stumiama dėl paprasčiausio pavydo, kad patys tokių negali/nemoka pasidaryti...
          (facepalm)

          Autorius Dulcinea
          Mano asmenine nuomone, vienodai šlykštu stumti ant žmonių, kurie kostiumus siuvasi, ir ant žmonių, kurie naudoja kitas technikas kostiumų gamybai. Lygiai kaip yra šlykštu stumti, kad "per daug vocaloidų", ar "per daug elfožkų". Aš savo nuomonės laikausi ne tik tada, kai man tai patogu.
          Kur, pasakyk man prašau, tu pamatei kažkoki stumimą? Aš tik pasakiau kas dabar yra ne taip su programą, cosplay ir kaip jie parazituoja ant interaktyvumo ir paprasčiausio dalyko kaip 'fun'.

          Comment

          • Dulcinea
            the Changer of Ways

            • 2011 08 03
            • 112

            #65
            Autorius Semashke
            Dulce, tiesiog kaikurie dar net nesugalvojus, ką cosplayinti jau sako "aš laimėsiu". Net nepradėję kostiumo, net "nepasimėgavę" tuo ką jie daro ir t.t. Aš turiu omeny TUOS žmones bent jau asmeniškai ir dėl to man apmaudu ir gaila. Nuimkim visus prizus ir titulus, palikim paprasčiausius žodinius diplomus, įdomu, kas tada liks Nieko nepuolu, bet pati mačiau ne vieną tokį egzempliorių.
            Aš gal per jautri forumams tikriausiai dauguma puolimo prisiimu kur visai ne man teskirta. I HOPE SO AT LEAST. Anyway, kas mane pažįsta bent kiek, žino kodėl ir ką darau, ir kad daugiau ne kažką tesugebu, bet išmoksiu aš siūt ir tada... tada.. ką nors pasisiūsiu. O egzempliorių apie kuriuos kalbi pažįstu ir aš, na bet... bent jau vieną tokį aš mėgstu už kitas smagias savybes, velniai nematė tos twisted motyvacijos

            Comment

            • Vampire Kitteh
              Rašytojas

              • 2010 08 25
              • 222

              #66
              Autorius Marynchan
              O as visai pritarciau Squall nuomonei del kostiumu darymo... tikrai ne vienas yra pamirses apie ka yra cosplay ir galvodamas ka darytis sekanciam nowJapan gavloja apie tai, kas laimetu. O dabar kyla dar viena beda - dauguma stumia ant zmoniu, kuriems FUN yra SIUTI savo megstamiausio personazo kostiumus, kad tai yra PER PRASTA, "mainstream" ir panasiai. bet neduok dieve kas nors pasakys, kad jau pradeda atsibosti nuo galvos iki koju apsikarste sarvuociai ant kuriu pilna led lempuciu - ta zmogeli apmetys visokiais "kiekvienas daro tai, kas jiems patinka" xDD nu tai tada bukit malonus leiskit visiems daryti tai, kas jiems patinka, nepaisant to jeigu jis siuva tai, kas jums asmeniskai atrodo neidomu ^^
              Man asmeniškai tikrai neteko girdėt niekur stumiant ant tų cosplayer'ių kurie siuva. nesuprantu iš lkur tu tai ištraukei... po kiekvieno NJ girdžiu tik stumimus ant nepatogių kostiumų, kurie negali padaryt show įspūdingais judesiais ir daro show savo išvaizda.

              Aš nesuprantu ko jūs visi tikitės iš cosplayer'ių kažkokių grandiozinių pasirodymų - kiek man žinoma profesionalių aktorių nelabai daug daulyvauja (o greičiausiai visai nedalyvauja), kurie galėtų padaryt profesionalius pasirodymus. man asmeniškai įdomiau matys sudėtingesnį statišką kostiumą nei paprastesnį su kažkokiu įmantriu pasirodymu (čia aš kalbu tik nuo savęs), nes mane labiau domina kostiumo gamyba nei vaidyba. NJ yra didelė įvairovė tiek statiškų sudėtingų kostiumų, tiek labai gerų paprastų kostiumų su dinamiškais pasirodymais. nemanau kad žiūrovai turėtų skųstis, nes gauna tikrai nuostabų įvairiapusį reginį (bent jau iš cosplayer'ių pusės). Nebūkit perdaug išlepinti. O galų gale, tai kiek šiemet mačiau, tai ir tie paprastesni kostiumai, su kuriais lengva judėt, nepadarė labai jau įspūdingų pasirodymų.

              Comment

              • Dulcinea
                the Changer of Ways

                • 2011 08 03
                • 112

                #67
                Autorius Squall
                Aš susakau tik tai, ką matau. O matau aš tai, kad visi paniškai stengiasi daryti kostiumus pagal nugalėtojų sudarytus 'standartus'. Ir kaip žmogui kuris buvo visuose KOI ir nJ nuo pačios pradžios, dalyvavo ir buvo kai ką užėmes - tai aiškiai matosi. Tad nereikia prašau.
                Na sakykim. Čia buvo man tik trečias NJ (o mano pirmas NJ man buvo išvis pirmas cp eventas apskritai), tai aš žalia kaip agurkas, galima sakyt.

                Autorius Squall
                Kur, pasakyk man prašau, tu pamatei kažkoki stumimą? Aš tik pasakiau kas dabar yra ne taip su programą, cosplay ir kaip jie parazituoja ant interaktyvumo ir paprasčiausio dalyko kaip 'fun'.
                Čia ne į tavo postą atsakinėju. Turbūt reiktų gilintis į Marynchan postą, kuriame ji rašo apie stūmimą ant siūtų kostiumų, ir kaip tai aceit kažkam per prasta.

                Comment

                • cobabara
                  Super mega ultra rašytojas



                  • 2009 03 17
                  • 998

                  #68
                  Autorius Vampire Kitteh
                  po kiekvieno NJ girdžiu tik stumimus ant nepatogių kostiumų, kurie negali padaryt show įspūdingais judesiais ir daro show savo išvaizda.
                  Kritika/stūmimai [pavadinta ir pateikta kaip kam patogiau] yra ne dėl to, kad su kai kuriais kostiumais negalima parodyt gražaus pasirodymo, bet dėl to, kad jeigu su kažkieno kostiumu pasirodymas neišeis, geriau jau pasirodymo nedaryti ir pozuoti bei rodyti savo kostiumą statiškai, ne scenoje.
                  Urameshi, Iemon-dono!

                  Comment

                  • Vampire Kitteh
                    Rašytojas

                    • 2010 08 25
                    • 222

                    #69
                    Autorius cobabara
                    Kritika/stūmimai [pavadinta ir pateikta kaip kam patogiau] yra ne dėl to, kad su kai kuriais kostiumais negalima parodyt gražaus pasirodymo, bet dėl to, kad jeigu su kažkieno kostiumu pasirodymas neišeis, geriau jau pasirodymo nedaryti ir pozuoti bei rodyti savo kostiumą statiškai, ne scenoje.
                    bet jei nori su kostiumu dalyvaut konkurse - nėra galimybės nedaryt pasirodymo, o tada esi prisverstas daryt pasirodymą pagal savo galimybes. būtų kitokios taisyklės - kitaip viskas ir vyktų.

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      #70
                      Autorius Vampire Kitteh
                      Aš nesuprantu ko jūs visi tikitės iš cosplayer'ių kažkokių grandiozinių pasirodymų
                      Hm.. na galbūt todėl kad tai yra, atsiprašau, pagrindinė festivalio dalis, kuri trunka 6 valandas? Tai kažkaip ir norisi pamatyti kažka daugiau negu "pažiūrėkit visi - savo kostiume aš galiu VAIKŠČIOTI".
                      Kostiumo detalumą galima visada įvertinti salėje, už scenos, pertraukos metu. Išeinant ant scenos jau savaime aišku laukiamas pasirodymas. Ir niekas neprašo daryt kažkoki cirką ar akrobatiką. Tiesiog - pagalvoti kaip bendrai viskas atrodys. Ir padaryti tai prieš išeinant ant scenos ir stovint vietoje kol muzika siautėja.

                      Autorius Vampire Kitteh
                      bet jei nori su kostiumu dalyvaut konkurse - nėra galimybės nedaryt pasirodymo, o tada esi prisverstas daryt pasirodymą pagal savo galimybes. būtų kitokios taisyklės - kitaip viskas ir vyktų.
                      Which brings me to my very first point - tai turi būti sprendžiama kartu tarp cosplayerių ir organizatorių. Kad reikalingas kompromisas šitame reikale.

                      Comment

                      • cobabara
                        Super mega ultra rašytojas



                        • 2009 03 17
                        • 998

                        #71
                        Autorius Vampire Kitteh
                        bet jei nori su kostiumu dalyvaut konkurse - nėra galimybės nedaryt pasirodymo, o tada esi prisverstas daryt pasirodymą pagal savo galimybes. būtų kitokios taisyklės - kitaip viskas ir vyktų.
                        Tas ir buvo siūloma, pateikiant pasirodymų prastą kokybę kaip argumentą.
                        Urameshi, Iemon-dono!

                        Comment

                        • Semashke
                          U can call me Sema



                          • 2009 01 16
                          • 425

                          #72
                          Skelti nominacijas į: geriausias pasirodymas- geriausias kostiumas- geriausias viskas?
                          Paskutinis pakeitimas nuo Semashke; 2013-09-22, 23:52.
                          semashke.deviantart.com BLACKOUT

                          Comment

                          • Narya
                            Citizen Erased

                            • 2009 01 22
                            • 205

                            #73
                            Aplankė nušvitimas. Čia visos kalbos vien konkursas tą, konkursas aną... Mano akimis problema Lietuvos cosplay tradicijose - be galo sureikšmintas cosplay konkursas. Visas renginys orientuotas į tai, kad veiksmas vyksta salėj, ant scenos, o holas skirtas ateit iki jos arba kažką nusipirkt. Kitos patalpos tiesiog kitkam neskirtos ir nepritaikytos. Tai kaip galima kalbėt apie cosplayerių apžiūrėjimą ir įvertinimą ne scenoje? Pagal dabartinę renginių idėją, cosplay tik scenoje ir vyksta. Ir žmonės prisitaiko.
                            deviantArt
                            BLACKOUT

                            Comment

                            • Egura
                              Super mega ultra rašytojas


                              • 2007 05 17
                              • 684

                              #74
                              Pabandysiu ir aš įkišti savo trigrašį...
                              Pirmiausiai ačiū organizatoriams surengusiems Japonijos atlikėjų koncertus, tai turbūt didžiausias šiųmetinio festivalio pliusas. Ir tą pašėlusį pianistą Yuki dar ilgai prisiminsiu.
                              Pirmoji diena. Teko sudalyvauti tik vienoje paskaitoje apie Yokai, kadangi ta pačia tematika mes ruošiame savo BJD stendui. Buvo įdomu, tik gal kiek per trumpai.
                              Kaip jau daugelis sakė, kongresų rūmai tapo per maži tokio masto renginiui, prabuvus visą dieną tarp stendų, dėl deguonies trūkumo jautėmės pervargę, tartum būtume nukasę milžinišką bulvių lauką. Ačiū žmonėms, kuriems patiko mūsų paroda, buvo smagu po festivalio ir festivalio metu išgirsti šiltus žodžius ir padėkas. Iš tikro, galbūt vadinsit mane susireikšminusia, bet norėjosi bent kelių sekundžių stabtelėjimo prie stendo ir to "ačiū" už dalyvavimą ir iš organizatorių pusės (nekalbu apie savanorius ir organizuoti NJ padėjusius žmones). Taip pat pasijautėm baisiai nesmagiai, kai sužinojom, kad merginos iš Latvijos, atvežusios parodai savo bjd ir pasiruošusios nusipirkti rezervuotą bilietą i NJ, buvo nemandagiai išprašytos iš patalpų... Aš suprantu, kad tai didelis festivalis, ir organizatoriams tikrai nelengva, tačiau norėtųsi tik šiek tiek daugiau žmoniškumo iš organizatorių pusės. Mes BJD'ikai su savo hobiu neturim ypatingo tikslo kažkam rodytis, ar pritraukti į savo ratą kitų žmonių, tad NJ - tai daugiau vieta ne mums pasirodyti, bet galimybė kitiems žmonėms pamatyti galbūt kažką naujo, neįprasto, o tam buvo ruoštasi ir gana ilgai.
                              Antroji diena. Kaip jau kažkas minėjo aukščiau - "garsas", jis buvo klaikus. Pats laikas savaitgalinei festivalio daliai pasisamdyti profesionalų garsistą, nes nu chebra su tuo garsu amžina problema jau nuo senų laikų ir net nebejuokinga jau. Man ypač pagailo taip gražiai smuiku grojančių bei dainavusių balsingų merginų, nes pusę to grožio stelbė spengiantis, čiarškiantis garsas... suprasčiau butų renginys pavadinimu "baltas triukšmas" ar koks kitas.
                              Taip pat jau aukščiau minėtas vedėjo ir technikų nesusiderinimas... toks jausmas, kad vedėjas buvo "out of space" ir nesuprato, kas tuo metu vyksta scenoje, tokio masto renginiui tokie dalykai nelabai į naudą. Ir juokeliai taip pat dažnai ne į temą, taipogi nežinau ar man vienai čia taip pasirodė, bet kartais net jutau tokia lengvą pašaipėlę komentaruose iš vedėjo pusės į sceną išėjusiems kosplėjinantiems žmonėms...Kažkaip net nejauku buvo žiūrėti.
                              Kas dėl pačio cosplay. Tai labai pritariu Semashkės nuomonei dėl to, kad žmonės daugiau dalyvauja dėl prizų, konkurencijos... seniai jau tą pajutau, tai priežastis dėl ko aš nebenoriu kosplėjinti (bent jau šiame renginyje). Net ir dalyvaudama 2011 NJ nekonkursinėje dalyje ir laimėjusi vieną iš random papildomų kategorijų, buvau ilgai linksniuojama... Ir šiaip pastoviai būdavo nusiskundimų iš kosplėjerių pusės kodėl tas, o kodėl ne anas, šitas vertas, anas nevertas. Tikrai nebeliko to vadinamo "Fun", ir pasirodo ne man vienai...
                              O šiaip smagu, kad žmonės įdėjo pastangų siūdami/darydamiesi kostiumus, parodė mums kažką gražaus, įdomaus Ačiū jiems už tai.

                              Visumoje (kalbant apie savaitgalinę dalį), jaučiamas toks downgrade'as nuo praeitų metų... Tikiuosi pernelyg nieko neįžeidžiau, bet turbūt pagyros teleidžia užmigti ant laurų, o nusiskundimai verčia toliau tobulėti, o tobulėjimui dar vietos pakankamai yra

                              Comment

                              • holielt
                                Naujokas
                                • 2012 08 25
                                • 6

                                #75
                                Na, tai įsiterpsiu ir aš
                                Tai buvo mano tik antras karta NowJapan'e, tad palygint su kuo kitu nelabai galiu. Gal dėl to likau patenkinta
                                Pirma diena: Paskaitos įdomios, į kaikurias paskaitas negalėjau ateit, nes laikas "kirtosi" su kitomis paskaitomis. Bet čia tik pliusas, kad pakankamai daug paskaitų pristatančių aktualias temas. (Nors harajuku erdvė galėjo būt geresnėj vietoj. Bet gal dėl patalpų trūkumo buvo unavailable, tai suprantama)
                                Parduotuvės-daug visko, kaip visada. Man tiko ,
                                Menininkų stendai - (net nustebau, kiek daug gerų piešėjų-meninkų turime. Šaunu!), BJD paroda- labai patiko. Tik aišku, visam tam grožiui apžiūrėti vietos trūko. Bet aplamai - viskas ok.
                                Antra diena: Patiko net labiau už pirmąją. Pasirodymai - super. (Gal šiek tiek tvarkos trūko - ant screeno viena, scenoj- kita) Personažai taip pat super. Nežinau, kodėl jums trūko personažų iš anime, bet man atrodo, jų buvo pakankamai. Nereikėtų išties labai stebėtis, kodėl žmonės renkasi cosplayint game personažus. Anime personažai visi aišku nuostabūs, tačiau po kurio laiko juos nusibosta cosplayint (jie paprasti, retai kuo išsisikiriantys (na čia aišku, anime char'us su įvairiom mažytėm detalėm būtų sunkiau animuoti- bet čia jau off topic). O game personažai turi tokį savitumą, jie atrodo didingesni, originalesni ir panašiai. Ir man patiko tos elfožkos. Jų kostiumai buvo nerealūs. Kaip ir kitų game, ir kitų anime personažų. Aš tikiu, kad žmonės nori pamatyti judresnius pasirodymus, bet na turėkit sąžinės: žmonės dirbo prie visų kostiumų, stengėsi, parodo savo rezultatus, o vėliau gauna tokį feedback'ą: "per mažai judėjai. Pasirodymas lievas". Čia ką- visi turi bėgiot ir šokinėt? Galėjom prisižiūrėti įdomesnių pasirodymų iš "šokių kategorijos" ir pan. (Labai beje šaunūs pasirodymai, man patiko, tik aišku su garsu- problemos ).


                                Žodžiu- per daug jau prirašiau. Man nJ patiko, tik gal reikėtų šį renginį rengti vasarą (manau ateitų daugiau žmonių), ir pasistengti surengti tada, kada visos galimos patalpos "atlaisvintos" (nes, again, vietos trūko trūko).

                                Taip kad, dėkui už dar vieną (man antrą) puikų surengtą renginį!
                                Paskutinis pakeitimas nuo holielt; 2013-09-25, 20:41.

                                Comment

                                Working...