nowJapan 2012 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Juodojisesuo
    ^-^murr...rrrr^-^
    • 2009 06 17
    • 68

    #16
    Sveiki ^^ na jei ka cia dar yra foto is NowJapan https://www.facebook.com/media/set/?...7193864&type=1

    Sorry jei ka del kokybes

    Comment

    • Renata
      Meanie


      • 2008 05 25
      • 715

      #17
      Uhhh metas ir man pasireikšti :} iš karto atsiprašau, kad būsiu over emotional.

      Pirmą dieną buvo itin užimta, džiugu~ labai daug veiklos, gaila tik kad giedotojas praleidau, nes pietavome. Paskaitos, kuriose buvau tikrai man patiko, tik vietomis kiek nervino jaunesnių mergaičių fanatiški kikelimai ir kitokie skleidžiami garsai, duh, čia visgi kultūros festivalis, tai rodykim manieras. Meno alėjos naujoji vieta tikrai šauniai parinkta, dėl to hole nebuvo spūsčių kaip praeitais metais:] įsigijau porą lipdukų~ bet dėl savo durno drovumo neišdrįsau pakalbinti dailininkų, dabar gailiuosi. Kiek mačiau visi šypsojosi vieni kitiemsi, ir net viena mergaitė saldainiai pavaišino ^~^ All in all išbuvau visą dieną ir esu labai dėl to patenkinta~ šaunuoliai nJ komanda :}

      Antra dienos rytas man prasidėjo nelabai gerai, nes palikau namie piniginę ir kol ėjau jos pasiimt pavėlavau į autobusą...(kaip visada) na bet šiaip atvykau visai laiku. Sėjau tinkamai apsirengti savo itin biudžetinį kostiumą XD dar noriu labai padėkoti Doognei, kad padėjo prisitvirtinti nagus, didelis ačiū~ Džiugino, kad renginys nevėlavo~ o kiti cosplay tiesiog OSUM OwO man labai patiko necromancer'ei, tiek berniukas tiek mergaitė, šaunuoliai ! Neteko tu jais nusifotografuoti, apskritai mažai su kitai cosplayeriais turiu bendrų nuotraukų, per ne lyg drovėjausi paprašyti :< dabar jaučiuosi tokia durne. Visi dalyviai tikrai plušėjo su savo kostiumais ir atrodė nuostabiai~ ne turiu tiesiog žodių kiekvienąm apibūdinti.

      Ir specialus kambariukas buvo tikrai maloni staigmena~

      Pirmoje dalyje sugebėjau praleisti savo pasirodymo laiką >.>“ nors aš tikrai neišgirdau, kai kai kvietė mano numeriuką ruošti... Tačiau esu dėkinga Dainiui, kad vis dėlto rado spragą mano prisistatymui. Na nelaimės po vieną nevaikšto, prieš pat pasirodymą susivariau batus, išlūžo dalis claws :< bet kai išgirdau salės teigiamą užimą kiek aprimau ir nesumoviau „single ladies“ šokio dalies, dėkoju už jūsų draugiškumą~

      Tikrai su Žmogeliuku norėjom eiti eisenoje, tačiau musų kojytės atsisakė, tiesa sakant savases iki kraujo pritryniau, oh well renginys buvo to vertas~

      Dėl apdovanojimų, tai pritariu išsakytai minčiai, kad kostiumo sudėtingumas taip pat turi būti įtrauktas į vertinimo kriterijus o.o

      Palyginus su praetais metais Koi komanda tikrai paaugo, džiaugiuosi dėl jūsų, ir linkiu stiprybės ir gerų idėjų kitiems metams~

      P.S. Taip pat pasigedau purikuros >.>
      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

      Comment

      • kaguya
        Narys

        • 2009 08 26
        • 31

        #18
        http://public.fotki.com/neko84/nowjapan/

        čia registruotis nereikia
        Baka

        Comment

        • Vampire Kitteh
          Rašytojas

          • 2010 08 25
          • 222

          #19
          Na va, jau beveik gyvas ir aš, tai ta proga reikia ir man pasireikšt :P

          Na pirmoji diena man kažkaip nuobodoka buvo, bet čia tik mano asmeninė nuomonė, šiaip programa tikrai stipri buvo. pliusas organizatoriam už tai

          labai labai labai didelis dėkui organizatoriam už persirengimo kambarį - AWESOME DUDES!!! ir dar nuostabesnis dalykas kad ten buvo šalto vandenėlio troškuliui numalšint (o troškino laaaaabai būnant kostiume (žydras ponis xD )). ir dar tas first aid stalas... žodžiu, organizatoriai tikrai pasistengė dėl dalyvių, tad laaabai didelis AČIŪ jiems. Ai, dar labai dėkui visiem savanoriams, kurie buvo labai paslaugūs ir visą laik gelbėjo kai tik reikėjo (PVZ, girdė, vedžiojo laiptais beveik aklą ponį, padėjo užsidėt ir nusiimt kostiumą ir t.t...)

          Kostiumai šių metų dalyvių irgi buvo EPIC! they were amazing!!! Labai labai ačiū visiem kurie buvo labai draugiški ir mieli - praleidau tikrai nuostabiai laiką.

          Labai ačiū visiem, kurie rūpinosi ar viskas gerai ir padėdavo atsistot kai šitas ponis eilinį kartą išsitėkšdavo ant žemės ar nuriedėdavo nuo laiptų *rausta iš gėdos*

          Kas dėl nominacijų, tai labai džiaugiuosi kad gavau KOI simpatija!!!! I'm soooooooo Happy!!! it's awesome!
          Deja negaliu to pasakyt apie masterių (ir kai kurių kitų nominacijų) vertinimus... :/ Tikrai sutinku kad mūsų draugės iš Latvijos kostiumas buvo gražus ir pasirodymas geras, bet tikrai nemanau, kad viskas buvo verta pirmos vietos...ir čia aš ne latve nusivyliau, o teisėjų sprendimu. Nes buvo tikrai geresnių kostiumų, kur buvo įdėta daugiau darbo, pastangų, laiko, skill'ų ir t.t... (taip ir likau išsižiojęs, kai geriausiųjų penketuke neišvydau Renamono)

          Dar mane truputėlį piktino teisėjo Giedriaus visiškai netaktiški komentarai tiek kai kurių kostiumų tiek cosplayer'ių atžvilgiu. negražu taip imti ir "drėbt" į veidą: "Tavo kostiumas kreivas" arba "Tavo kostiumas negali užimti jokios prizinės vietos" "Gausi nulį, nes man šiaip nepatinki". aš už kritiką, bet tik tuomet kai ji būna konstruktyvi ir argumentuota. Tai, kad esi geras cosplayeris ir darai gerus kostiumus dar nesuteikia teisės su žemės sumaišyt kitų žmonių darbo ir pastangų, tai kaip tik galima sakyt įpareigoja pamokyt kitus, patart, paaiškint klaidas.

          Anyway, summa summarum - renginys buvo tikrai labai smagus ir šaunus!!! Ačiū organizatoriams, Savanoriams, Dalyviams, Žiūrovams. laaabai laukiu kitų metų

          P.S. Dėkoju savanoriui Ričkai, už muziką meno alėjoj!!!! We had the best dance party ever!!! need repeat!

          Comment

          • Ruu
            Rimtas forumo narys

            • 2010 07 07
            • 156

            #20
            Tada pabandyk facebook'e susirast Rugilė Lapienytė ir tada turėtu rodyti :>

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • EgLucy*
              why be normal?

              • 2010 02 13
              • 43

              #21
              štai ir aš pasireikšiu su savo įspudžiais
              renginys all and all patiko nieko negaliu pasakyt labai smagi kompanija, random nesamones, malonus paplepėjimai su mėgstamais cosplayeriais bei smagiai praleistas savaitgalis
              šiais metais nedalyvavau solo masters, bet tuo ir džiaugiuosi nes mano kostiumas tikrai neprilygo meistarms (I was Poison Ivy)
              asmeniniai favoritai tai buvo Dulcinea, Renamon, Futari, Ahri firefox, Zelda, Cere and Rainbow Dash tačiau mano nuomone šie puikus kostiumai nebuvo pakankamai įvertinti :/
              užtat džiaugiuosi kad surinkom maximuma taškų ir balsų ant savo Daupe vaidinimo džiugu kad daugeliui patiko mūsų "filmas"

              -random adventure: kai išėjau su fotografe į lauką keliom nuotraukom prie mūsų privažiavo vaikinukas su labai neblogu motociklu tik jam nuvažiavus ir prisifotkinus ant jo mėlynojo "žirgo" supratom jog tai buvo Nerijus Juška :end of adventure-
              http://eglucy.deviantart.com/ <--- mano Deviantart'as
              http://www.facebook.com/pages/DAUPE/...2630101?ref=ts tapk musu fanu Facebook'e

              Comment

              • justinas
                Naujokas

                • 2012 04 13
                • 21

                #22
                Organizatoriams jokių priekaištų ir negali būti - nors pirmą kartą buvau tokiam renginy, mano akimis viskas buvo labai gerai. Jei ir buvo kokių menkų bėdų - turbūt ne mano akiai pastebėti jas
                -So you said you know K-ON, how do you watch it?
                ...
                -We download it illegaly from the internet!!
                Pranešimas apie yaoi buvo būtent tai, ko man trūko gyvenime. Nei skaityt, nei kurt vis tiek nepatraukė, bet vis tiek.

                Šiek tiek apie antrąją dieną - daugiausiai cosplay. Nežinau, ar taip visada būna, bet keista pasirodė, kad mažiausiai pasirodymų buvo būtent anime personažų, jei neskaitysime cosband'ų ar vaidinimų (berods buvo ir taip pavadinti pasirodymai). Kad toks numerėlis kaip A05, pamenu, A06 - nelabai, galbūt ir nebebuvo...

                Žodžiu, personažų tankumas buvo maždaug: zelda zelda žaidimai šokiai zelda idols zelda anime zelda. Nesakau, kad tai blogai, tiesiog pasirodė netikėta (ir vėlgi, kadangi pirmąkart buvau, neturiu su kuo palyginti).

                Linksmi vaidinimai-parodijos patiko, tačiau dėl įvairovės vėlgi būtų buvę smagu pamatyti daugiau kažko rimto, atspindinčio personažus. Kaip pvz. pradžioje buvęs Code Geass pasirodymas su Lelouch/C.C./Kallen. Na ir kas, kad tai iš esmės yra scena iš anime - žiūrėjusius kaip tik tai ir papirks, tuo labiau, jei scena parinkta tinkamai ir dar šauniai suvaidinta

                Patiko merginos, dainavusios dainą iš Madokos (jei skaitot šitą, jūs buvot awesome). Ir tuo pačiu atėjo idėja, pavyzdžiui, kokios nors grupės, kuri coverintų anime ar kitų otaku aktualių medijų soundtrackus - galbūt galėtų pasirodyti nJ. Aišku, jei būtų sąlygos gyvai muzikai atlikti. Bent jau man būtų įdomu - net nesvarbu, ar tik pažiūrėti/paklausyti, ar pačiam sudalyvauti tokios grupės veikloj...

                Dėl AMV: dauguma buvo super. Kadangi pats iš esmės nesidomiu AMV ir jų nežiūriu (šitas nesiskaito), net neįsivaizdavau, koks gali būti tokių konkursų lygis. Būtent todėl neretas AMV priblokšdavo, o per Sword Art Online filmuką teko netgi pasistengti sulaikyti ašaras. Kodėl - neįsivaizduoju, nes net nesu didelis to anime fanas. Tikriausiai kūrėjo sugebėjimas viską sudėlioti į savas vietas.

                Ir po visko apėmė lyg toks netikrumo jausmas - laukei laukei, atbuvai, greit prabėgo ir nebėr - dabar vėl lauksi bent pusę metų iki kito panašaus renginio.

                TL;DR: fscking awesome.

                Tiesa, tik arna pranešimą perskaitęs prisiminiau, ką dar norėjau parašyti: AČIŪ merginoms, kurios pagailėjo žioplo manęs, pamiršusio atspausdinti bilietus, tiesiog nusirašė jų numerius ir įleido. Jei prie durų būtų ne tokie draugiški žmonės, galbūt būtų reikėję trankytis po Vilnių, ieškant vietos, kur atsispausdinti...
                Paskutinis pakeitimas nuo justinas; 2012-08-21, 12:09.

                Comment

                • stormmy
                  Naujokas

                  • 2011 08 15
                  • 13

                  #23
                  Nuostabus renginys buvo ir visa kita.
                  Tikrai puikiai praleidom laika,grizom su gera nuotaika ir BAM,narsiau internete,ieskojau kokiu foto,video,atsiliepimu, ar ispudziu is NowJapan ir kaip iprasta - vel varymas ant nugaletoju(-os).
                  Istikruju liudna , atrode viskas taip smagu,zmones labai draugiski.. Paskui kai pasiskaitynejau ju komentarus ir stumima tai tikrai
                  Man Jade LABAI patiko. Pasirodymas buvo nuostabus,kostiumas dar nuostabesnis Tiesiog geresnio Jade cosplay neisivaizduoju,nesu maciusi. Kam reikia ja drebti purvais?
                  Nezinau, ar cia del to,kad jos cosplay seksualus ar kas? Jeigu butu laimejes kas nors kitas ,su ispudingesniu kostiumu, visi butu patenkinti? Savaime suprantama,kad daugiau darbo ideta ten,kur didesnis kostiumas ar sudetingesnis,bet del to nereiskia,kad jos cosplay prastesnis ir ji neverta laimeti. Ziurint i bendra vaizda man ji buvo tobula ! Kadangi pati didele Mortal Kombat cosplay'u fane esu ;p
                  Esu nusivylus labai,po kiekvieno renginio ant nugaletoju vis varoma Tikrai atrodo,kad kuo didesnis renginys, geresnio lygio- tuo zmones zemiau smunka,nebe tokie draugiski daros, vis itaresni,visur samokslus visokius del latviu (kad jiem anksciau programa paskelbe) ar kazka tokio mato. Ir visada diskusijos : kas vertas,kas ne vertas buvo laimeti ir panasiai.

                  Autorius Vampire Kitteh


                  Dar mane truputėlį piktino teisėjo Giedriaus visiškai netaktiški komentarai tiek kai kurių kostiumų tiek cosplayer'ių atžvilgiu. negražu taip imti ir "drėbt" į veidą: "Tavo kostiumas kreivas" arba "Tavo kostiumas negali užimti jokios prizinės vietos" "Gausi nulį, nes man šiaip nepatinki". aš už kritiką, bet tik tuomet kai ji būna konstruktyvi ir argumentuota. Tai, kad esi geras cosplayeris ir darai gerus kostiumus dar nesuteikia teisės su žemės sumaišyt kitų žmonių darbo ir pastangų, tai kaip tik galima sakyt įpareigoja pamokyt kitus, patart, paaiškint klaidas.
                  Va va,del Giedriaus. Atrode man seniau smagus bicas,bet dabar nesuprantu kas su juom vyksta. Atrodo,kad jis laiko save uz visus geresniu ir menkina kitus cosplayerius, kurie daro ne tokius gerus cosplay kaip jis,tai yra paprastesnius. Va kas buna,kai laimi kelis cosplay ir visai pasileidzia zmones isivaizduoja kokie esantys. Mane labai papiktino.
                  Paskutinis pakeitimas nuo bithuthe; 2012-08-21, 14:43.

                  Comment

                  • Dulcinea
                    the Changer of Ways

                    • 2011 08 03
                    • 112

                    #24
                    Autorius stormmy
                    Nuostabus renginys buvo ir visa kita.
                    Tikrai puikiai praleidom laika,grizom su gera nuotaika ir BAM,narsiau internete,ieskojau kokiu foto,video,atsiliepimu, ar ispudziu is NowJapan ir kaip iprasta - vel varymas ant nugaletoju(-os).
                    Istikruju liudna , atrode viskas taip smagu,zmones labai draugiski.. Paskui kai pasiskaitynejau ju komentarus ir stumima tai tikrai
                    Man Jade LABAI patiko. Pasirodymas buvo nuostabus,kostiumas dar nuostabesnis Tiesiog geresnio Jade cosplay neisivaizduoju,nesu maciusi. Kam reikia ja drebti purvais?
                    Nezinau, ar cia del to,kad jos cosplay seksualus ar kas? Jeigu butu laimejes kas nors kitas ,su ispudingesniu kostiumu, visi butu patenkinti? Savaime suprantama,kad daugiau darbo ideta ten,kur didesnis kostiumas ar sudetingesnis,bet del to nereiskia,kad jos cosplay prastesnis ir ji neverta laimeti. Ziurint i bendra vaizda man ji buvo tobula ! Kadangi pati didele Mortal Kombat cosplay'u fane esu ;p
                    Esu nusivylus labai,po kiekvieno renginio ant nugaletoju vis varoma Tikrai atrodo,kad kuo didesnis renginys, geresnio lygio- tuo zmones zemiau smunka,nebe tokie draugiski daros, vis itaresni,visur samokslus visokius del latviu (kad jiem anksciau programa paskelbe) ar kazka tokio mato. Ir visada diskusijos : kas vertas,kas ne vertas buvo laimeti ir panasiai.
                    Nemačiau varymo ant nugalėtojų, jei tokių yra - tai negražu. Bet bent jau šitoj temoj tai kalba ėjo šiek tiek apie vertinimo gaires: ne apie tai, kas vertas ar nevertas laimėti, o apie tai, į ka labiausiai turėtų būti kreipiamas dėmesys vertinant (ir vėlgi, tai yra tik subjektyvios nuomonės, bet ar ne tam čia vieta?). Visada yra ir bus manančių, kad vertinimas neadekvatus, kad ir koks jis bebūtų, tai natūralu. Kažkaip jau pradeda atrodyt, kad ginančių daugiau, nei puolančių. Chill people.

                    Comment

                    • stormmy
                      Naujokas

                      • 2011 08 15
                      • 13

                      #25
                      Autorius Dulcinea
                      Nemačiau varymo ant nugalėtojų, jei tokių yra - tai negražu. Bet bent jau šitoj temoj tai kalba ėjo šiek tiek apie vertinimo gaires: ne apie tai, kas vertas ar nevertas laimėti, o apie tai, į ka labiausiai turėtų būti kreipiamas dėmesys vertinant (ir vėlgi, tai yra tik subjektyvios nuomonės, bet ar ne tam čia vieta?). Visada yra ir bus manančių, kad vertinimas neadekvatus, kad ir koks jis bebūtų, tai natūralu. Kažkaip jau pradeda atrodyt, kad ginančių daugiau, nei puolančių. Chill people.
                      Uzmeciau aki i fb. Kazkieno 'sedevras' meme sukurta. Iiiir nepatenkinti lietuviu komentarai. (boobs,etc kaip visada)
                      Beja, tai ginanciu ir turi buti daugiau nei puolanciu ..as manau ;p

                      Comment

                      • Vampire Kitteh
                        Rašytojas

                        • 2010 08 25
                        • 222

                        #26
                        Autorius stormmy
                        Uzmeciau aki i fb. Kazkieno 'sedevras' meme sukurta. Iiiir nepatenkinti lietuviu komentarai. (boobs,etc kaip visada)
                        Beja, tai ginanciu ir turi buti daugiau nei puolanciu ..as manau ;p
                        O šedevras tas tai būtent latvių ir sukurtas

                        Comment

                        • kyuu33
                          Naujokas
                          • 2012 01 25
                          • 8

                          #27
                          Autorius stormmy

                          Tikrai atrodo,kad kuo didesnis renginys, geresnio lygio- tuo zmones zemiau smunka,nebe tokie draugiski daros, vis itaresni,visur samokslus visokius del latviu (kad jiem anksciau programa paskelbe) ar kazka tokio mato. Ir visada diskusijos : kas vertas,kas ne vertas buvo laimeti ir panasiai.
                          O galvojau,kad čia tik man taip Prisimenu dar kokius '08/ '09-us metus, tai nors tie cosplay buvo tokie žymiai paprastesni , kiti netgi lievoki palyginus su dabartiniais, tikrai atrodė ,kad žymiai smagiau būdavo

                          Atsimenu dar kelis meet'us, jokių dar konkursų nebuvo ir susitikdavo žmonės tiesiog pasifotografuot su savo kostiumais,pažinčių užmegzt .. Nežinau ar čia man vienai taip atrodo,ar tikrai taip.. Buvo kelios situacijos, kai NowJapan'e susitikau kelis žmones,su kuriais smagiai bendravom internete,atrodė tokie mieli,paprasti. O kai priėjau pasisveikint, ( jie buvo vieni iš tų cosplayerių ,kurie su tais kietesniais kostiumais, ir kurie dėmėsio centre buvo.nenoriu įvardint) atrodė kad ignoravo mane ar galbūt buvau ne tokia,kokią mane įsivaizdavo. Nežinau gal čia jau mano problemos aišku, bet tikrai seniau žmonės paprastesni būdavo
                          Nebejaučiu per tuos renginius tos dvasios,tokios nuotaikos ,kuri seniau tikrai būdavo . O dėl Giedriaus tai išvis patyliu... Kas jis manosi esąs koks dievas ? Nenoriu įvardint dabar žmonių tam tikrų, bet jau ne pirmas kartas, kaip jis žemina kitus cosplayerius . BIG.SHAME.ON.YOU. Juk pats pradėjo nuo tokių cosplay paprastų.
                          Galima sakyt,kad jis cosplay nuotaika visą sugadino.

                          P.S. Giedriuj prieš kitus žmones įžeidinėjant reikėtų prisimint savo ankstesnius cosplay'us:

                          http://images.cosplay.com/i/costumes/200/165992.jpg


                          http://www.cosplay.com/photo/2002003/ Na taip... Tikrai panašus į Stein.. O jau plaukuosena ir visa kita. .. Ne,juokauju. Tiesioj kažkas įsijautė į savo 'mega cosplayerio' vaidmenį ir reikėtų jam priminti, kad reikėtų nusimti savo karūną, nes visur kur tik jo komentarus skaitau,kur tema apie cosplay , man akis degina jo pasipūtimas.

                          Tikrai nei vieno ant scenos cosplayerio nemačiau kažkokio 'tragiško' ar prasto, kad ant jo galėtu drėbti purvus.
                          Reikėtų prisiminti,kad cosplay turėtų ir teikti džiaugsmą . Savaime suprantama, kad lygis mūsų cosplayerių jau gan aukštas , betkaip cosplay irgi nesakau kad reikia daryti, bet šiektiek reikėtų paprasciau į tai pažiūrėti ir tiesiog HAVE FUN
                          Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2012-08-21, 16:03.

                          Comment

                          • Yumenator
                            Motherbleeping Killjoy



                            • 2009 07 27
                            • 552

                            #28
                            Spoileris:
                            Autorius justinas
                            A05, pamenu, A06 - nelabai, galbūt ir nebebuvo...

                            Kodėl gi? Buvo iki pat A08. Tiesiog šiais metais visus labiau traukia žaidimai, taipogiu daug meistraujančių.

                            Spoileris:
                            Autorius justinas
                            Žodžiu, personažų tankumas buvo maždaug: zelda zelda žaidimai šokiai zelda idols zelda anime zelda. Nesakau, kad tai blogai, tiesiog pasirodė netikėta (ir vėlgi, kadangi pirmąkart buvau, neturiu su kuo palyginti).

                            Tu gal tik tuos pasirodymus žiūrėjai? Iš viso buvo penki veikėjai iš Legend Of Zelda žaidimų - du cosbandai ir penki solo - septyni iš 80+ pasirodymų. Nemanau,kad ten jau labai reiškėmes.
                            http://yumihoriku.deviantart.com/

                            BLACKOUT
                            http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                            be sure to visit our page~

                            Comment

                            • Aurimasak
                              Rimtas forumo narys

                              • 2009 12 14
                              • 168

                              #29
                              Autorius kyuu33
                              Tikrai nei vieno ant scenos cosplayerio nemačiau kažkokio 'tragiško' ar prasto, kad ant jo galėtu drėbti purvus.
                              Kodėl jau būtinai drėbti purvus? Aš nežinau kokia ten buvo situacija, kas ten buvo, bet tai nereiškia, jog galima tą patį purvą drėbti atgal ant to žmogaus. Na gerai, jeigu jis labai stipriai kritikavo kitus ir tai darė ar tai nemaloniu tonu, ar nemaloniai kažką sakant, juk galima jo pačio paklausti, kaip ką daryti, ką pakeisti. Jeigu jis ir tapo pasikėlusiu, supras kad taip nieko įpatingo negaus, ir tikėkimės taps draugiškesnis. Bet vis gi, pirmai kažkas rašė, jog jo kritika nebuvo konstruktyvi, tačiau juk galima pasisemti kažko iš iš tokios kritikos. Galbūt ne kažko konkretaus, bet to, jog gali padaryti geriau. Nenukabinkit nosių, jeigu kažkas sako jog darot kažką prastai, reiškia kad dar yra kur tobūlėti. Nors aišku, aš irgi norėčiau apginti ir cosplayerius. Giedriau, kitą kart pasistenk duoti daugiau geros, bei teisingos kritikos.

                              Aišku, aš nieko nežinau apie šitą situaciją, išgirdau apie šitai tik gryžęs namo, taip kad nežinau ar viską teisingai supratau, but this is my opinion on this situation. : )

                              Comment

                              • Semashke
                                U can call me Sema



                                • 2009 01 16
                                • 425

                                #30
                                Renginys nepakartojamas, daug įspūdžių, bet gaila, kad vėl taip atėjo ir pabėgo , kaip kad minėjo kiti, daug gerų cosplay ir pagaliau buvo tikra intriga dėl EuroCosplay nominacijos, nebuvo taip, kad viskas jau iš anksto aišku būtų, man patiko tas faktorius Didžiausi sveikinimai Agotai. U GO GIRL, žinau, kad pavarysi ir tikrai nepadarysi gėdos Londone. Norėčiau pagirti labai Renamoną, kuris gaila bet nieko neužėmė :C taip pat pirmąją OC vietą, buvo net gražu pažiūrėt Nesinori kartot dėl latvės savo nuomonės, bet užaukit pagaliau. Tam buvo žiuri, ką jie išrinko- tą. VĖ-LU. Ta panelė- puiki cosplayerė, Rygoje buvo ta pati situacija, buvau antra po jos, bet nejaučiau jokios neapykantos (hell no), gerbiu ją ir manau, kad ji verta tos vietos, čia galima ginčytis iki pamėlynavimo, bet vis gi nieko neišspręsim, žiuri nebuvo sudaryta vien iš vyriškos lyties atstovų.

                                Dėl Giedriaus- taip, Giedriau, jau truputį (lol) perlenki lazdą, man net dingo kalbos dovana , kai išgirdau tavo vieną frazę apie pirmąją šlovę, jos čia neskelbsiu, nes nenoriu tolimesnių intrigų. Aš tave gerbiu kaip cosplayerį, bet turėtum gerbti kitus labiau. Tai jau buvo ne kritika, o tiesiog žmonių žeminimas.

                                Anyway, renginys puikus ir pasisekęs, pliusų tiek daug, kad sunku ką ir bepridurti, gal nebent tai, kad savanoriai as always patys geriausi. Žemai lenkiu galvą prieš juos, ir kaip jie iškentė mano lakstymą iš kampo į kampą and all... Atskiras kambarys cosplayeriams irgi osum. VISKAS osum. Net tą savo ne visai vykusį flashmobą fojė įvykdžiau, atsiprašau chebra. Maniau bus kažkas įspūdingiau and all, bet patalpa šiemet buvo didesnė ir visi išsimėtė po visus kampus. Gal kitamet.

                                Ir paskutinis žodis - pakartosiu šimtąjį kartą - AČIŪ. Man buvo begalinė garbė stovėti vienoje eilėje tarp penkių geriausiųjų, nerealu buvo, nors ir drebėjau kaip lapas tenai.
                                semashke.deviantart.com BLACKOUT

                                Comment

                                Working...