nowJapan 2011 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • DStalker
    Kuroi kenshi


    • 2007 04 16
    • 190

    Pusė velnio dar. Man su blykste ten patogesnės salygos nei pirmam aukšte, kad tik erdvės daugiau būtų buvę į ilgį ir į plotį :] Nors nedaug aš ir fotografavau, negaliu skūstis.

    P.S. beje, Semashke, pažiūrėjus Karolio video, tai man tiesiog kyla siurrealistinis jausmas, kad tas mooglas tikras, netyčia tarp žmonių patekęs ir visai ne kosplėjinai tu jo Tie judesiai, tokie žvilgsniai... nesu šio personažo žinovas, bet atrodo, kad įsikūnijimas šimtaprocentinis. Gaila nepavyko pasilikt per antrą kosplay dalį ir meistrų pasirodymus :/
    Paskutinis pakeitimas nuo DStalker; 2011-09-13, 22:20.

    Comment

    • Viktoras
      Rimtas forumo narys


      • 2008 03 17
      • 190

      Achem,

      o ne tuo tikslu ir buvo ta Miku "figūra", "Maid" "figūra", piešiniais išmarginti pagrindiniai foje laiptai (jų siena) ir gal dar viena kita vietelė?

      Comment

      • Dulcinea
        the Changer of Ways

        • 2011 08 03
        • 112

        Sveiki, fellow cosplayers. Šiaip atsiliepimų iš mano pusės daug nebus. :-) Meistrų vertinimu buvau žiauriai nusivylusi. Nesuvokiu kaip kažkam galėjo patikti Raziel su savo kreivais, bjauriai padarytais sparnais. O katinas.. Gal ir nieko, bet tikrai negalėjo lygintis nei su Giedrium, nei su Semashke, nei su Cere, Tyraeliu, Futari. Žodžiu, apskritai vertinama buvo 90% pasirodymo ir 10 % kostiumo, imo )) Tai tiek mano centukų. Tobulėti yra kur. Man irgi ant scenos į taktą pataikyt nebesugebėjau..)
        Paskutinis pakeitimas nuo Dulcinea; 2013-09-22, 21:57.

        Comment

        Working...