nowJapan 2010 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mifil
    wHite cAt
    • 2010 06 03
    • 28

    na ka gi,pagaliau prisedau normaliai prie pc ^^
    nJ praejo fainai ir linksmai,labiausiai patiko sestadienis net nzn kdl...
    cosplay diena buvo nuostabi,bet i jos pabaiga ziauriai pavargau



    Comment

    • svajone
      Tiesiog žmogus

      • 2008 09 21
      • 176

      Šį kartą nusprendžiau nesiskųsti, nes renginys buvo tikrai geras.

      Taip pat norėčiau paklausti, gal kas turi nuotraukų, kur visi cosplayeriai ant scenos? O ypač būčiau dėkinga, jei kas turėtų nuotrauką, kur visi vaikinai ir viena mergina

      Comment

      • DIX
        エドワード


        • 2008 08 22
        • 243

        Autorius svajone
        Šį kartą nusprendžiau nesiskųsti, nes renginys buvo tikrai geras.

        Taip pat norėčiau paklausti, gal kas turi nuotraukų, kur visi cosplayeriai ant scenos? O ypač būčiau dėkinga, jei kas turėtų nuotrauką, kur visi vaikinai ir viena mergina
        Pirmuose puslapiuose buvo ideta:
        Spoileris:

        Uploaded with ImageShack.us


        O siaip Airiz foto pack'a is Lm arba az trakerio parsisiusk, ten visko turetu but (pagal dydi)

        Spoileris:

        Comment

        • daimonass
          Forumo vilkas


          • 2008 12 08
          • 354

          Nu kagi. Pats laikas ir man issakyti nuomone apie rengini.

          Pirmoji diena buvo pakankamai nuobodi kurie nepiesi ar taip nevaiksciojo prie kiekvieno stalo, po kelis kartus kaip dauguma, zinoma cia jau mano inciatyvos spraga.
          Scenoj truko veiksmo sakyciau, buvo nuobodu 80% dienos.
          Vienintelio ko laukiau tai AMV konkurso... O ten irgi buvo labai didziulis nusivilimas. Ka jau ka, bet maniau kad tenais bus gerokai rimtesniu amv... Tik du drisciau vadinti tikrais amv, dar vienas kitas galetu pretenduoti i ta varda. O visa kita tai grynas pasityciojimas yra. Maniau kaip is visos lietuvos atsiras bent 5-10 rimtu kuriniu, bet klydau. Tikrai nusivyliau suzinojas, kad pas mus lietuvoj tik tokio lygio amv kurejai(dauguma). Sekanti karta jai dar nebusiu pamirses toki dalyka kaip anime ir sito renginiu butinai dalyvausiu.

          Antroji diena. Tikrai gerokai idomesne, kosplayeriai buvo tikrai originalus, o ir taip smagiai praleidau diena.

          Apskritai kaip tokiam didziului renginui pirma karta rasau didziuli 7. Reikia dar prie daug ko padirbeti, bet nieko nera tobula

          P.S Gal yra galimybe pasiziureti kur nors visas rodytas amv ?
          Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

          One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

          Comment

          • Nika~
            čia neparašyta nieko gero
            • 2009 07 23
            • 9

            Na, gal ir nedaug ir nelabai kokybiškos, bet visgi nuotraukos ) http://www.facebook.com/album.php?ai...1&l=9c45f552ba
            I YAOI



            Best safety lies in fear..

            Comment

            • sviesta
              Naujokas
              • 2010 07 23
              • 14

              Renginys tiesiog NUOSTABUS!!!!
              Šiaip pirma diena gal buvo truputi lėtoka, bet irgi gera. Tik truputi jaučiausi palikta, nes visi pažįstami iš AZ, o aš visiškai nesusigaudžiau.
              Laukiu kitų metų!
              Memory stick not functioning-who are you,again...?

              Comment

              • daimonass
                Forumo vilkas


                • 2008 12 08
                • 354

                Tik truputi jaučiausi palikta, nes visi pažįstami iš AZ, o aš visiškai nesusigaudžiau.
                Pasirodo ne as vienas toks. Malonu girdeti.
                Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                Comment

                • bithuthe
                  Last Frame Studio



                  • 2003 11 14
                  • 399

                  Šių metų Now Japan buvo išties įspūdingas. Šaunu, kad KOI ir jų savanoriai šitaip pasistengė.
                  Tad trumpai, viena kita pastabėlė, bei keletas padėkų ir pagyrimų.

                  Ačiū Olegui, kad visus reikalus su NJ tvarkydami nesusipešėm kaip pernai.
                  Velnių duodu Sierui, kad šeštadienį ryte streso įvarė. [Sierai, tavo rimti bajeriai nejuokingi ], o šiaip viskas ok.
                  NJ-savanoriai, jūs žvėrys . Pati kaip ilgametė savanorė, suprantu ką reiškia būti savanoriu ir kad be jūsų nebūtų buvę sklandaus renginio. Respect'o jums.

                  Be to dar noriu pasveikint Agotą su nuostabiu kostiumu ir pelnyta pergale. Pavarei, mergyt.

                  Noriu pagirt visus dirbusius Meno Alėjoj ir dar perduot komplimentus ERO-T, nes keliems mano neanimašnikams draugams, tavo piešimo stilius labai patiko.

                  Dabar klausimas visiems, kurie lankėsi šeštadienį meno dirbtuvėse. !
                  Kadangi, nemačiau arba nepastebėjau, kad kas nors būtų parašęs čia kokį tais atsiliepimą apie mūsų t.y. Last Frame Studio dirbtuvę. Tad man dabar kyla klausimas: ar iš vis reikalingas animacijos workshopas? Jeigu niekam neįdomu, tai daugiau nesivarginsim ir nebedarysim, o jeigu domina, tik kažko trūksta ar dar ko norit, kad pamokintume - sakykit, kitais metais papildysime savo programą.
                  Lauksiu atsiliepimų, bei pastabų.

                  p.s. tie kurie kūrė animaciją, nepergyvenkit, jūsų darbai nedingo, juos artimiausiu metu atsiųsime jums el. paštu.
                  Paskutinis pakeitimas nuo bithuthe; 2010-08-24, 21:04. Priežastis: gavosi visai ne trumpas komentaras...kaip visada

                  Comment

                  • Hellsing_lover
                    Purinsesu no Darukuneso




                    • 2007 02 15
                    • 1318

                    Autorius bithuthe
                    [U][FONT="Arial"]Kadangi, nemačiau arba nepastebėjau, kad kas nors būtų parašęs čia kokį tais atsiliepimą apie mūsų t.y. Last Frame Studio dirbtuvę. Tad man dabar kyla klausimas: ar iš vis reikalingas animacijos workshopas? Jeigu niekam neįdomu, tai daugiau nesivarginsim ir nebedarysim, o jeigu domina, tik kažko trūksta ar dar ko norit, kad pamokintume - sakykit, kitais metais papildysime savo programą.
                    Lauksiu atsiliepimų, bei pastabų.

                    p.s. tie kurie kūrė animaciją, nepergyvenkit, jūsų darbai nedingo, juos artimiausiu metu atsiųsime jums el. paštu.
                    Na, aš buvau apsilankius LFS stenduke ir įbruko man išbandyti "animacines galias" (aišku, ir pati atsisakyti niekaip negebėjau, nes tikrai įdomus reikaliukas ).
                    Šiaip, bent jau aš manau, kad tikrai jokiu būdu neatsisakykite idėjos ir toliau to rodyti NowJapan renginiuose, nes turiu paminėti, jog tai yra išties įdomus ir įvairus dalykas, kuris, bent man, išties labai artimas dalykas anime ir nuo to neatsiejamas, o kadangi renginys juk pagrinde ir skirtas Japonijos animacijos kultūrai, tai natūraliai juk ir norisi ją pajusti iš visų perspektvų, tad galimybė bent kažką pakurti (t.y. animuoti) yra išties fantastiškas dalykas.
                    Šiaip, galbūt pasigedau kokios trumpos ir lengvai prieinamos informacijos apie animacijos kūrimą ir pan. (bet tokios, kuri kaip pagrindai), tam, kad nebūtų būtina elementarių dalykų klausti stendo savanorių (aišku, jie labai smagūs ir paslaugūs buvo, bet čia norisi ką ir šiaip pačiam daugiau paskaityt/pavartyt). Toliau būtų buvę neprošal galimybę šalimais kadrais nupiešto animacijos pavyzdžio matyti ir tą jau "galutinį" produktą per kokį kompiuterį (o gal buvo, tik aš nemačiau? >.<). Šiaip, galėtų ir jūsų stendas surengti kokį mini konkursėlį - galgi tai pritrauktų ir daugiau smalsuolių. Dar būtų smagu išvysti ir spalvotų priemonių - spalvingos animacijos linksmiau atrodo Na, ir šiaip, siūlau būti garsesniems, nes jau kol nepriėjau ir man nepasakė kas čia, nelabai ir atkreipiau dėmesio, kas to per stendas ten buvo (arba vėl, mano išsiblaškymas)
                    Na va, tai tiek. Pačiai tai labai patiko kažką papeckioti, nors ir ten labai greitai ir nesusikaupusiai dėl noro dar daugiau ko nuveikti, kadangi įdomesniai animacijai, kad ir trumpai, sukurti reikia išties nemažai laiko ar bent jau geresnio susikaupimo (ko jau tokiam renginy tikrai nerasi ). O šiaip, šaunus dalykas, nemeskit jo

                    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                    Comment

                    • Blood_Wolf
                      ...whatever...
                      • 2006 10 28
                      • 112

                      Labai geras renginys ;D Ypač labai patiko eitynes ;o Gal kas turi fotke kaip keturi lankytojai ieškojo savo pamesto ploto? ;O

                      Comment

                      • Squalleh
                        .MØNSOON.



                        • 2009 01 12
                        • 1892

                        bithuthe, nemanau kad reikia atsisakyti, nes siaip veikla idomi. tiesiog kad tokiose festivaliuose zmones labiau iesko veiksmo, negu ramaus sedejimo prie piesiniu ar origami. deja taip ir neprisedau prie jusu, nes su ta gele teko varinet po visa miesta. negaliu pasakyt, kad nebuvo fun, bet vis delto gailiuosi kad nepagavau galimybes ka nors sukurt ):

                        Dar karta aciu Airiui uz nuostabias nuotraukas (:
                        P.S. save is fotkiu turiu kaip puzzle surinkt? ;D ant vienos - kojos, ant kitos - akis, ant kitos - galva ;DD bet vistiek saunu :3

                        Comment

                        • D1e
                          Koishop Founder

                          • 2008 02 26
                          • 114

                          Buvo fun :>
                          Airi, žinai kuo skiriasi programuotojas nuo fotografo? Fotografas į torrentą deda .zip failą ;D joke ;>

                          Arigatou o minna san ;>

                          All hail Lelouch!!

                          Comment

                          • Alex Sugar
                            don't worry, be happy ;)

                            • 2009 02 23
                            • 466

                            Autorius daimonass

                            P.S Gal yra galimybe pasiziureti kur nors visas rodytas amv ?
                            AMV skilty gali paziuret (http://www.animezona.net/forum/showt...i-amv-)/page50 aisku ne visi yra) Dar CMV (Cosplay Music Video) buvo gan neblogu, irgi butu idomu dar paziuret ;D
                            Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
                            Everything is awesome!

                            Comment

                            • Airiz
                              מיד





                              • 2004 01 09
                              • 1656

                              Autorius D1e
                              Buvo fun :>
                              Airi, žinai kuo skiriasi programuotojas nuo fotografo? Fotografas į torrentą deda .zip failą ;D joke ;>
                              Arigatou o minna san ;>
                              WinZip'as nespaudžia tokio dydžio medžiagą. Copish?

                              Comment

                              • D1e
                                Koishop Founder

                                • 2008 02 26
                                • 114

                                Ups, turėjau omeny .rar, bet vistiek esmė išlieka ;> Kam archyvuoti, kai vienas iš torrentų privalumų yra folderiai.

                                All hail Lelouch!!

                                Comment

                                Working...