nowJapan 2010 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • vytska
    Naujokas
    • 2010 07 21
    • 7

    Nieks neužmatė eisenos medžiagos? :|

    Comment

    • neko_pari
      nyanko sensei

      • 2009 04 22
      • 130

      Baikit ta fighta, del vilkiuko kostiumo Kad mergina sauniai pasidarbavo, irodymai pateikti Kiekvienas tokio kostiumo gali pavydeti ir gerai pasistenges pats pasidaryti ne ka prastesni
      PS Idomu kodel piramide liko uz borto per apdovanojimus? Prie jo prisikasti per burius norinciu nusifokinti nebuvo imanoma

      PSS realiai postinu, nes noriu savo pics XD

      Cosplay.com

      Comment

      • Futari
        AZ rėmėjas



        • 2007 01 07
        • 1094

        Autorius vytska
        Nieks neužmatė eisenos medžiagos? :|
        Pokolkas dar ne, vėliau manau bus

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          Autorius vytska
          Nieks neužmatė eisenos medžiagos? :|
          Jau eisena jaučiu bus tik rytoj ...

          Comment

          • miharuse
            Narys

            • 2009 03 17
            • 55

            P.s. gal kas turit nufilmuota 3 vietos laimetojos karaoke, aš labai noriu pažiūrėti kaip skambėjau iš šono [youtube'i yra, bet be garso OTL]
            <...>What should I do??? *panic* Aaaa *got an idea*-look useless!

            Comment

            • kwoon
              Naujokas
              • 2009 08 29
              • 3

              Viskas buvo super!
              Siektiek nervino, kad garsistai buvo kazkokie nelabai patyre ar su klausa jiems blogai, nes kartkartelemis tai tikrai sh** male :}
              Del isinesimo maisto ir gerimu, tai ten sone buvo durys kurios tik is vidaus atsidaro, tai draugui sudavus visus gerimus ir maista labai lengva butu ji pro ten ileisti! ( ka pats ir padariau) Amaterasu +++++ super toks furry and nice ^^ Pyramid head'as buvo super !

              Komisijai tai - nes vertina pagal nzn ka jie ten sau. Nu bet viskas patiko daug daug ++ ir aciu :}

              Comment

              • Tryer
                Narys

                • 2009 09 27
                • 77

                Heh, Viskas buvo super, i cannot express the awesomeness, siaip uzkliuvo tai karaoke, nes nesigirdejo dainavimo, tas filmas, bent mano akimis, buvo ne i tema, o siaip tai tikrai viskas super, tik va dar viena problema, jog kitas nowJapan bus tik po metu ;(

                Comment

                • Yumenator
                  Motherbleeping Killjoy



                  • 2009 07 27
                  • 552

                  yu-yu - Nepergyvenk tu. As beje ieskojau taves , bet vis nerasdavau , kai rankose laikiau fotoaparata. Tiesa sakant , kai pamaciau tave repeticijoje ,galvojau , kad laimesi. Gal problema tame , kad tu nebandei buti pastebima? (Just saying my opinion) Nezinau ,nezinau mano cosplay aisku nebuvo toks brangus , bet keli zmones mane pastebejo. Aisku nuotraukose manes gal tik 0,01% visose yra ,bet as nesijaudinu. Tai mane kaip TIK skatina kitais metais pasirodyti geriau ir atrodyti pastebima. Siaip mane kaip ir pastebejo , fotkinosi su manimi , free-hugino and etc , bet dauguma neziurejo i mano puse , kazkas girdejau apkalbinejo , bet man nera svarbu , svarbu ,kad buvo ir tu zmoniu , kurie pastebejo mane , o tai jau KAZKAS. Tad noretusi ,kad nemestum cosplay. Everything happens, as pastebejau tave , manau ,kad pasirodei SUPERISKAI. Tad, don't worry, gyvenime nera TIK geru dalyku.

                  Konata - As TIKRAI turiu 1 ft su tavim pm me as atsiusiu~
                  http://yumihoriku.deviantart.com/

                  BLACKOUT
                  http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                  be sure to visit our page~

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    Autorius Yume-chan
                    yu-yu - Nepergyvenk tu. As beje ieskojau taves , bet vis nerasdavau , kai rankose laikiau fotoaparata. Tiesa sakant , kai pamaciau tave repeticijoje ,galvojau , kad laimesi. Gal problema tame , kad tu nebandei buti pastebima? (Just saying my opinion) Nezinau ,nezinau mano cosplay aisku nebuvo toks brangus , bet keli zmones mane pastebejo. Aisku nuotraukose manes gal tik 0,01% visose yra ,bet as nesijaudinu. Tai mane kaip TIK skatina kitais metais pasirodyti geriau ir atrodyti pastebima. Siaip mane kaip ir pastebejo , fotkinosi su manimi , free-hugino and etc , bet dauguma neziurejo i mano puse , kazkas girdejau apkalbinejo , bet man nera svarbu , svarbu ,kad buvo ir tu zmoniu , kurie pastebejo mane , o tai jau KAZKAS. Tad noretusi ,kad nemestum cosplay. Everything happens, as pastebejau tave , manau ,kad pasirodei SUPERISKAI. Tad, don't worry, gyvenime nera TIK geru dalyku.

                    Konata - As TIKRAI turiu 1 ft su tavim pm me as atsiusiu~
                    Prisidedu, Yu, rimtai, reikėjo daugiau aktyvumo, nes nuotraukose labai jau nuliūdus atrodai. Kostiumas tikrai gražus, tik daugiau reikėjo reikalauti dėmesio iš kitų
                    Spoileris:

                    Comment

                    • shiroi_syaoran
                      Naujokas

                      • 2009 08 31
                      • 20

                      Na ka atejo ir man metas ideti foto kurias padariau, visas rasite cia:
                      http://picasaweb.google.com/shiroi.syaoran/
                      Nelabai gavosi si karta , bet jei rasit kazka sau patinkancio sakykit ir atsiusiu geresnes kokybes foto su mielu noru




                      P.S. turiu ir video
                      Paskutinis pakeitimas nuo shiroi_syaoran; 2010-08-23, 22:02.
                      Kai nuvaziuoja stogas atsiveria dangus

                      Comment

                      • Jin
                        Crazy Weirdo

                        • 2009 02 06
                        • 242

                        Spoileris:
                        Autorius Airiz
                        Prisidedu, Yu, rimtai, reikėjo daugiau aktyvumo, nes nuotraukose labai jau nuliūdus atrodai. Kostiumas tikrai gražus, tik daugiau reikėjo reikalauti dėmesio iš kitų
                        Spoileris:

                        Omg kokia nuotrauka graži.

                        Comment

                        • Airiz
                          מיד





                          • 2004 01 09
                          • 1656

                          A Death, by Himself

                          Comment

                          • Tabeko
                            Ring Ding Dong~

                            • 2009 02 01
                            • 290



                            Na, ką. Atėjo ir man laikas atsiliepimą parašyt. Tik tiek, kad jis nebus ilgas.
                            Viskas buvo tikrai nuostabu ir tikrai žymiai geriau nei praeiti renginiai. Kostiumų buvo tikrai įspūdingų ir visada turėjai kur akis paganyti. Kas labiausiai prajuokino, tai kaip priėjau prie vilkės nusifotkinti, o ji pasisuko ir sako "Tabeko? Aš tave pažįstu" xDD Buvo smagu vaikytis Jack'ą bei katinėlį. Sušunki "paskui Jack'ą" ir visas mūsų cosband'as bėga paskui jį xD Galiausiai užspeitėm į kampą ir pasilinksminom, taip sakant. JinHwa was something above awesomeness. Jų pasirodymą mačiau tris kartus ir visus tuos tris kartus miriau iš laimės. Taip labai patiko. Kažkas minėjo, kad sinchrono nelabai buvo, bet nepasakyčiau, kad jau labai prastai viskas atrodė. Kiek buvo, tiek pakako. Tad pirmą vietą nunešė tikrai ne šiaip sau. Ech, gaila, kad kai kurie tikrai įspūdingi kostiumai liko visiškai neapdovanoti, o kiti gavo po net kelis apdovanojimus. Apie karaokės garsą išvis nekalbu, šitoj srity dar yra kur tobulėt, no offence. Anyway, buvo labai smagu, kad visi buvo draugiški ir su visais galima buvo bendraut, tarsi jau seniai būtumėm draugai. Hug'inai ką norėjai ir niekas nepyko. O taip, smagu buvo eiti gatve per pertrauką ir būti sustabdomam praeivių vien tam, kad tave nufotkintų. Kažkokie turistai pleškino prie makdo xD Vedėjai buvo puikūs, suprato dalyvių nerimą ir šiaip aiškiai jautėsi palaikymas iš jų pusės. Lenkiu žemai galvą prieš jus. Pati nefotkinau, nes fotiko nepasiėmiau, tad nuliūdinsiu, fotkių neturiu. Bet tariu labai didelį ačiū visiems, kurie pasirašė ant mano lentelės su vardu (kitos pusės).
                            Spoileris:

                            JŪS NEREALŪS!

                            With lots of love,
                            Tabė ir BLACKOUT.

                            Comment

                            • Jin
                              Crazy Weirdo

                              • 2009 02 06
                              • 242

                              Airiz girdėjau pantsu foto turi Dėk tik čia
                              O jei rimtai rytoj, idėsiu ir aš foto, o gal net šiandien jei netingėsiu.

                              Comment

                              • .yu-yu
                                _infanta;


                                • 2009 03 11
                                • 164

                                Autorius Airiz
                                Prisidedu, Yu, rimtai, reikėjo daugiau aktyvumo, nes nuotraukose labai jau nuliūdus atrodai. Kostiumas tikrai gražus, tik daugiau reikėjo reikalauti dėmesio iš kitų
                                Spoileris:
                                .aš buvau pavargusi, kostiumas buvo sunkus, su peruku karšta, tad ilsėtis irgti teko. Be to, Euphemia kai buvo viena, ji niekad nebuvo linksma. ))

                                Autorius Yume-chan
                                yu-yuAs beje ieskojau taves , bet vis nerasdavau , kai rankose laikiau fotoaparata.
                                Hm... Aš buvau labai dažnai prie Excalibur'o. + kai visi buvo salej, vaiksčiojau visur, ieškojau šaltų sienų. xD

                                .every me and every you
                                .DON'TWATCHME

                                Comment

                                Working...