nowJapan 2010 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Jin
    Crazy Weirdo

    • 2009 02 06
    • 242

    .tikrai? Kaip gaila, mano pasirodymo nematet -__- Nes judesiu buvo daug ir buvo perduota ta atmosfera - ta jos suknelė man leliją primina - iš jos ir "išejau", buvo judesiu, parodžiau kostiuma, jos kritimą (mirti), tačiau Euphemia - tai simboolis. Kaip veikėja aš labai gerai ją jaučiu. Tad 30 sec tikrai vietoj nesedėjau. + veikėjos gyvenimas nebuvo greitas, viskas buvo kaip tik lėtai. Dinamiška muzika šiam kostiumui netinka.
    .gerai, aš luzeris, nieko nemoku, daugiau jus manęs nepamatysit per cosplay, atsiprašau, kad drisau dalyvauti. Reikėjo apmetiti mane buteliais.
    Man tikrai patiko tavo cosplay ir labai gaila, kad likai nepastebėta. Visko pasitaiko gyvenime. Tikrai matėsi, kad daug darbo buvo idėta.
    Tikiuosi tave pamatyt kitais metais, tikrai tikiuosi, kad praies visi apgailestavimai ir vėl atsiras noras
    Beje atrodei labai fantastiškai.

    Comment

    • Dark-Tarou
      I'm a woman on a mission


      • 2008 07 14
      • 486

      Na, aš mačiau LABAI mažai sceninės dalies, bet kiek esu mačius repeticijų tai mane sužavėjo Esacaliburas, nes jis pasirodė kaip iš pačio anime išlindęs taip pat kaip ir Sparrow iš filmo. Man labai patinka kai žmonės įsijaučia į savo personažus <3

      Dėl Amaterasu tai man nuo pat pradžių kostiumas atrodė pirktas, o kai išgirdau, kad darytas per mėnesį buvau šokiruota BET, tokį kostiumų pirkti aš niekur nemačiau ir kiekvienas amaterasu cosplėjeris atrodo vis kitaip. Ir jeigu tai tiesa ir kostiumas padarytas savo rankomis, tai respect agotai.

      Lineage - visi cospėjeriai buvo awesome. Mano favorite buvo Dusk Priestess .

      Beabėjo pyramidheadas, hetalija, madara - visi jūs esate awesome.

      O yu-yu prašau nepanikuoti. Nes tiek daug puikų kostiumų kurie nelaimęjo ir buvo daryti savo pastangomis, tai ką, visi tegu įsižeidžia ir pradeda pykti, c'mon, čia konkursas ir reikia būti pasiruošusiam pralaimėti. Nes nemanau, kad dėl pralaimėjimo koks giedriusonline supyks ir nebedarys daugiau unreal kostiumų, priimk tai kaip išbandymą. And PLEASE no more dramas :I

      P.S: Ačiū visiems, apsilankiusiems meno alėjoje ir dalyvavusiems piešimo konkursuose iš anksto ir vietoje <3
      /// http://dark-tarou.mybrute.com

      Comment

      • zhmogeliukas
        Super mega ultra rašytojas

        • 2007 03 21
        • 722

        Na yu-yu nežinau...
        Ar tu dalyvauji tam kad pasirodyti ir linksmai praleisti laiką, ar dėl prizų?
        Toks jausmas tarsi kaltintum kitus ir tegirtum pasirodymą.

        Tavo pasirodymas buvo tikrai labai gražus, ir jei nelaimėjai tikrai nereiškia, jog likai nepastebėta, tačiau ar reikia dėl to taip pykti?
        Buvo daug įspūdingų kostiumų,bet argi visus apdovanos?

        Comment

        • Squalleh
          .MØNSOON.



          • 2009 01 12
          • 1892

          zhmogeliuk, ne prizuose reikalas. kai darai brangu kostiuma daugiau nei metus ir nieko su juo neuzimi, jautiesi lyg nieko neivertintas. todel puikiausiai suprantu .yu-yu nes tas pats ir su manim amv rinkimuose.


          ai va, kol atsimenu.

          Labai atsiprasau tu zmoniu, kuriuos vos neuzmusiau vaikstinedamas, sokdamas, sededamas, pasakodamas apie savo legendaruma su savo skrybele, galva ir pagaliu. Hontou ni GOMENASAI

          Comment

          • megan282
            Megan282
            • 2009 06 04
            • 18

            Hehe, lol, aš su yu-yu kalbėjau rusiškai, nes maniau, kad ji tikrai užsenietė, geras kostiumas labai. tikrai norėjau kad Euphemia laimėtų, nes CG vienas geriausių anime ir šiaip awesome. Yuyu veidas labai mielas, net į fb įsikėliau foto, kur su ja ;DD
            Tikrai cosplayink pvz su šitu kostiumu per anime nights ar ką, nes jis, bent jau man, buvo daug gražesnis už Nynios kostiumą.
            Manau, likai nepastebėta, nes buvai pati pirma, gal žmonės nespėjo pamatyti pirmo pasirodymo (kaip kad aš šeštadienį pirmus amv praleidau).


            ~Yuka.

            Comment

            • Alex Sugar
              don't worry, be happy ;)

              • 2009 02 23
              • 466

              Nu rimtai su amv kazkokia nesamone, nors as ir laimejau, bet Squall'o darbas labiau vertas 1 vietos...Jus bent isivaizduojat kiek ten darbo? Ir isvis jeigu ne jis, tai as nebaigciau kurt savo AMV...ir kur 3 vieta po velniu?

              P.S. gal kas netycia filmavo pirma dali amv paskutinius 2 klipus?;D
              Paskutinis pakeitimas nuo Alex Sugar; 2010-08-23, 16:48. Priežastis: P.S.
              Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
              Everything is awesome!

              Comment

              • Futari
                AZ rėmėjas



                • 2007 01 07
                • 1094

                Na ką, noriu ir aš tarti (pagiriamąjį ir nelabai) žodį

                Gerai, gerai, negąsdinsiu. Pagrinde neturiu prie ko prikibti: OSAKOS maistas nerealiai skanus, Kongresų erdvės didelės, scena puiki, žmonės malonūs, cosplayeriai didingi ir gražūs, fotoobjektyvų daug, ne per karšta

                Vienintelis dalykas, dėl ko man šiek tiek širdį skauda, tai chimyčas su cosbandais. Gerai, bala nematė mūsų kovinio skito (bent jau video klipuose gražiai atrodo, man patinka), nerėksiu čia, kas turėjo laimėti, bet turėkit sąžinės... Pirma paskelbiama, kad cosbandas minimum 10, tada jau kai vos neištinka infarktas, cosbandas sumažinamas iki 5 žmonių... ir TADA EPINĖ KULMINACIJA -COSBANDO PIRMĄ VIETĄ LAIMI DU LATVIAI. Jeigu jau taisyklės, tai gal jos turėtų būt visiems lygios? Suprantu, gražūs tiedu latviai, bet tai jie ką, gal ūgiu ar vėliavom kompensuoja dar 3 žmones? (Man patiko subtilus bajeris, kad atsiuntė šalis - Lietuvos pagrindines okupantes - in da face, Lithuania xD)

                Gerai, o dabar apie tai, kas palaikė gerą nuotaiką viešnagės Japonijoje metu:
                Vedėjai. Labai smagiai ir nuoširdžiai bendravot su publika, o dėdė Wishmasteris vėl gerus dance moves laužo jūs nerealūs.
                Piešimo konkursai: didžiają dalį šeštadienio praleidau arba Meno Alėjoj greta savo soul sister Yurlos, arba prie piešimo stalų. Seniai tiek nepiešiau, ir kaip smagu buvo išbandyti tokias rimtų menininkų priemones! Labai labai patiko.
                Dėmesys: nepaisant to, kad mano personažas, o taipogi ir cosbandas mažai žinomi, manasis kostiumas tikrai sulaukė palyginus nemažo dėmesio. Buvau laiminga jau matydama besišypsantį ir mane nuolat pagiriantį vieną TouHou faną, tačiau ir kitų žmonių reakcija į mane buvo labai pozityvi. Ne iš šio ne iš to gavau kelis bučkius, pagyrimus dėl gerai pavykusio kostiumo. Labai labai smagu buvo kai per repeticiją Dark Tarou-san pakvietė papozuoti vėliau vykusiam cosplay piešimo konkursui. Kaip įdomu buvo, ir dar savęs fanartų gavau; vieni buvo prikolni o kiti gražiai nupiešti
                Žmonės ir cosplayeriai: jūs nuostabūs. Tokia smagi ir šilta kompanija, skleidžianti pakilią nuotaiką. Cosplayeriai šiemet labai stengėsi, šaunuoliai, pamačiau daugybę gražių kostiumų, o jau visų nuotrauka ant scenos, ajajai :3 pasirodymai taipogi in character, nekreipkit dėmesio kad kas sako kad jūsų pasirodymai negeri: tarkime mergaitė su puošnia suknele juk neims duotis po sceną lyg kaskadininkė žodžiu, rock on people
                Maistas: Osakos tempura! Pigi ir toooookia skani!!
                Pyramidheadas: svarbiausia, kaip sakė riyo, teisingos geometrinės formos... xD buvai puikus. Ir dargi taip nuoširdžiai rūpinais kad visiem užtektų laiko su tavim pasifotkint. Linksmas ir pervertiškas sijonuotasis gražuolis (prieina prie Wishmasterio iš nugaros ir taip "Hello buddy ") tikrai gaila kad prizinės vietos negavai. Pagyrimas tavo seselėms irgi, kažkuri mane vienu metu nučiupinėjo. Ir užuojauta joms dėl tos substancijos kuri buvo stiklainyje kuris sudužo, nes kaip supratau tuo skystimu jos dar aprangas "patiuninguot" norėjo.
                Eisena: dalyvavau joje pirmą kartą ir tikrai pajutau kaip EPIC yra priklausyti Japonijos mėgėjų bendruomenei. Fantastika kai didžiausia grupė eina ir sutartinai šaukia "cosplay" ar "nowJapan", daro "bangas" ir panašiai. Eidami dar su Touhou gerbėju dainavom "Bad Apple"... buvo linksma. Emo katinėlis su kamera pastoviai lakstė aplinkui ir filmavo visus. Eiseną prižiūrintieji nestokojo humoro jausmo, pasiskolino mano haraigushi ir baksnojo juo tuos kurie atsiliko
                Mano cosbandas: merginos, jūs nuostabios. Turėjom tiek juoko ir penktadienį per repeticiją Sereikiškių parkelyje ("Balandis, motherf***er", "Kongresų rūmų scena va toooooookio didumooooooo" etc.), ir per abi nowJapan dienas. Puikiai suvaidinot cosbando pasirodyme, visos gražiai atrodėm, vienos kitoms padėjom, išsiskirdama su jumis jaučiaus kaip palikdama šeimą...

                Žodžiu, negaila pūslių ant kojų, laiko, sugaišto pasirodymų repeticijoms, bemiegių naktų, padedant draugei baiginėti kostiumą... Ekskursija po Vilnių penktadienio vakarą bei naktį su Domuku ir jo draugu bei mano Risa-Marisa ir Momijiuku buvo iš tikro visai smagi, nors nervų kiek sugadino, turiu pripažint Tąnakt, kai renginys baigėsi, kartu su Vilniaus dangum verkė ir mano širdis. Tiesiog susimaišė džiaugsmas dėl patirtų įspūdžių ir suvokimas kad renginys visgi jau baigės. Išeidamos iš Kongresų Rūmų, su Aya Shameimaru sušukom: "Čia buvo TouHou on Drugs!!" Buvo nuostabu. Nepamiršiu ilgai
                Paskutinis pakeitimas nuo Futari; 2010-08-23, 18:02.

                Comment

                • Sfinksaslt
                  Rimtas forumo narys

                  • 2009 01 22
                  • 134

                  Dar viens pasiūlymas- Gal galima padaryti kitą kartą eiseną prieš patį Cosplay? nes :
                  1. Ne visi spėja į vakarinę eiseną, nes yra ne vilniečiai
                  2. Jūs dažnai vėluojate, tai vietoj laukimo galima praeit pro miestą
                  3. Ryte saugiau

                  O Štai ir foto:
                  http://picasaweb.google.com/10163467...KFvs2ItaaetAE#
                  1. Tu dabar internete
                  2. Tu dabar animezona.net
                  3. Tu skaitai
                  5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
                  6. Tu dabar tai patikrinai
                  7. Tu šypsais

                  Comment

                  • Cere
                    !אני כאן כדי הסלע הזה-


                    • 2009 01 12
                    • 547

                    Klausimas iš mano pusės:
                    gal kas turite fotkių iš kruvinos Karolinų širdutės?
                    kažkas panašaus į šitą >

                    -.connection error


                    Comment

                    • Akade
                      Rimtas forumo narys

                      • 2008 12 30
                      • 165

                      Zmones kas turi Pandora Hearts veikeju foto jei ka atsiuskit busiu labai dekinga ^-^
                      O siaip sitas cosplay buvo nerealus.
                      Visi zmones buvo tokie draugiski. Pasirodymai nerealus. Zodziu visas cosplay paliko dideli ispudi ir tikrai galiu sakyti kad tai buvo geriausias cosplay ^-^

                      Comment

                      • Dreamer
                        Naujokas
                        • 2010 08 22
                        • 11

                        Cere chan,jo, turiu. naujo albumo nenoriu daryt tai eik i FB, ten esu sukeles savo foto. Prasom, tiesus linkas i albuma, susirasi pats: http://www.facebook.com/#!/album.php...&id=1261237123 (kitur nemesiu, tingiu)

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • Wishmaster
                          KOI team founder


                          • 2008 07 18
                          • 411

                          Autorius giedriusonline
                          dėl to šuns kostiumo - netikiu ir netikėsiu kad jis home made, per mėnesį, jo, kurgi ne, iš jav gal per mėnesy ir atsiuntė.
                          Autorius .yu-yu

                          .ir apie Best Cosplay. Žmonės, nejuokaukit. Matosi, kad kostiumas pirktas. Net profesionalų klausiau ar įmanoma savo rankom per mėnesį padaryti tokį – NE. Jei nebuvo tų bemiegių nakčių, kaip man, tikrai netikiu. Ir daug kas netiki.

                          Esu čia apginti vienos panelės reputaciją. Tikrai man nemalonu kad chebra užsipuolė gerą kostiumą vien dėl to kad jis savo lygiu aplenke kitus kostiumus ne tik Lietuvoje (kaimyninėse šalyse irgi tokio dar nemačiau). Dėl jūsų žodžių galime nebepamatyti AWESOME kostiumų nuo Agotos, nes žmogus dabar bijos eiti į cosplay, nes jūs ją melage vadinat.

                          Pats nuo pat registracijos pateikimo stebėjau kostiumo darymo procesą ir jei jau man netikit - tai akli esat dėl pavydo.

                          Įdėsiu kelias nuotraukas iš gamybos proceso (kurias išprašiau, nes labai įdomu buvo).

                          Also laukiu oficialių atsiprašymo žodžių čia, forume iš Squall, yu-yu, giedriusonline, nes pasielgėt neteisingai ir net nepriėję ir nepaklausę šmeižiat žmogų. Gėda. Ypač iš tavęs, Giedriau. Pats darai outstanding kostiumus, kurių aš ir kiti labai laukia, o taip nepasitiki kolegomis.

                          Of all the things I've lost - I miss my mind the most
                          All bannanas in the world - unite!!!

                          Comment

                          • Futari
                            AZ rėmėjas



                            • 2007 01 07
                            • 1094

                            Viskas aišku. Gavau įrodymų, ir dabar jau nuoširdžiai pasakysiu - šaunuolė Agota. Sėkmės tau ir toliau, tik nepamiršk, kad prizinių vietų nori ir kiti joke joke

                            Comment

                            • Squalleh
                              .MØNSOON.



                              • 2009 01 12
                              • 1892

                              Wishmaster
                              problem solved.

                              Atsiprasau uz nepasitikejima ir sekmes ateites darbuose.

                              Comment

                              • Nanami
                                PONPONPON~

                                • 2010 06 12
                                • 118

                                Buvo tiesiog nerealu!! pirma karta lankiausi tokiame renginyje, todel mane labai stebino visi cosplayeriai :O lenkiu zemai galva pries jus
                                Man patiko viskas, tiek zmones, tiek maistas, tiek patalpos, nu zdz VISKAS gaila kad neteko sudalyvauti eisenoj bet ka gi, maybe next year

                                Didelis ACIU organizatoriams uz toki puiku rengini

                                P.S. Jei kas turit foto su Ganguro girl atsiuskit i PM, buciau labai dekinga

                                Comment

                                Working...