nowJapan 2010 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • kaguya
    Narys

    • 2009 08 26
    • 31

    #16
    man patiko, labai labai laukiu rytojaus!
    Baka

    Comment

    • Konata
      Naujokas
      • 2010 07 08
      • 18

      #17
      visai patiko :3
      laukiu rytojaus.idomu paziuret siu metu cosplay'u.
      [p.s.labai miela buvo ta mergele su Haruhi Sudzumyos kostiumu kuri karaoke dainavo,bet ne konkursui o seip ^^]

      Comment

      • Shary
        woof.

        • 2009 02 26
        • 173

        #18
        Pritarsiu visiem - daug veiklos, linksma and so on. Labai patiko meninkų kampelis, tik , kodėl gerų AMV buvo vos... du? Belieka laukt rytojaus vieninteliai minusai, tai, kad žmonėm su "žieminiais" kostiumais tikrai bus per karšta (haha, little costumes FTW).

        Beje. Čia visiems, kas vakar buvo nemokamam kine . -> http://www.youtube.com/watch?v=rTfucQleYLw

        Comment

        • Monkey
          Naujokas
          • 2009 08 15
          • 18

          #19
          Šaunuoliai, šiemet nefailinot su laiku!! ^^
          Šiandienos išsitaškymas buvo AWESOME!! Žiūrom, kaip rytoj bus ^^

          P.S. o kodėl jūs tokie aršūs dėl maisto?
          Paskutinis pakeitimas nuo Monkey; 2010-08-21, 20:02. Priežastis: maistas

          Comment

          • Futari
            AZ rėmėjas



            • 2007 01 07
            • 1094

            #20
            Na ką, grįžau štai į nakvynės vietelę po dienos. Kadangi mažai miegojau pastarą naktį (ech tos nesąžiningos aplinkybės) visą dieną jaučiaus apsnūdus, bet apie renginį pakolkas tik pliusus galiu vardint. Erdvios fainos patalpos, daug užsiėmimų. Seniai tiek nepiešiau ir smagu buvo išbandyt profesionalias piešimo priemones, padalyvaut piešimo konkursuose. Organizuotumas puikus, na tik biškį pastrigau prie durų (chebra viduje neturėjo kurį laiką el.bilietų skaitytuvų, tai per juos aš pavėlavau į repeticiją ir paskui Wishmaster katytę-balandį baudė už nebuvimą repeticijoj) Nepatiko gal tik karaokės sąlygos - VISIŠKAI negirdėjau ką kaip dainuoju, tik kažkokį neaiškų aidą. Išvydau daug seniai matytų veidų, atradau nors vieną tikrą TOUHOU gerbėją (jam ryt skiriu VIP nuotrauką su savo cosbandu), daug kas jau žino kad ryt būsiu Reimu iš TOUHOU - viskas puiku. Labai laukiu rytojaus - nekantrauju išvyst visus cosplayerius ir pasirodymus. Šianakt dar tvarkom kostiumus, gulsim vėl matyt vėlokai, o repeticija 8tą ryto... ugh... ką padarysi.

            TO DO: išsiaiškinti, kas per vienas tas vaikinas kuris žino mano vardą ir mane šnekino, nors man jis atrodo nematytas

            Comment

            • ~nyuu
              Narys

              • 2009 06 20
              • 69

              #21
              Autorius Monkey
              P.S. o kodėl jūs tokie aršūs dėl maisto?
              I 2nd that, turėjau išmest savo visai nekaltą buteliuką vandens. ):

              Comment

              • tsuki_hana

                #22
                Autorius ~nyuu
                I 2nd that, turėjau išmest savo visai nekaltą buteliuką vandens. ):
                siaip tai tikrai problema. bent vandeni mazam buteliuke galetumet leist.. gi karsta su kostiumais bus, troskins o pro parduotuves duris deje netilpsiu, ir siaip mane ten sutraiskytu..

                p.s. i repke ryt jau su kostiumu?

                Comment

                • Dark-Tarou
                  I'm a woman on a mission


                  • 2008 07 14
                  • 486

                  #23
                  Autorius Lemon
                  Ir gal kas gali duoti sarašėlį, kad ir nepilną, tų, kurie sedėjo prie a la profesionalių piešėjų (prie Yurlos ir kitų)?
                  Pagal sėdėjimo padėtį:
                  Kurenaida (Jurga, džiro sesė)
                  Derogatory
                  Yurla
                  ERO-T
                  Milk-assasin
                  Jogarasu
                  Schwarz gold
                  Dark Tarou
                  /// http://dark-tarou.mybrute.com

                  Comment

                  • Caffeine
                    Naujokas
                    • 2010 08 21
                    • 10

                    #24
                    Laukiam rytdienos. Turėtų būt dar geriau nei šiandien.

                    Comment

                    • Džiro sesė
                      X - Crime of visual shock


                      • 2005 11 12
                      • 604

                      #25
                      Autorius Dark-Tarou
                      Pagal sėdėjimo padėtį:
                      Kurenaida (Jurga, džiro sesė)
                      Derogatory
                      Yurla
                      ERO-T
                      Milk-assasin
                      Jogarasu
                      Schwarz gold
                      Dark Tarou

                      Pati pirmoji sedėjo Derogatory, tik tadum ašen~

                      Anywayz, nusikaliau nežmoniškai, nors rodos nieko ir nedariau~
                      Bet man visai patiko, indomu, kaip bus ryt~~

                      Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                      Comment

                      • Drakashka
                        Searching for Inspiration

                        • 2009 09 02
                        • 73

                        #26
                        Nu ką, mes su drauge tik ką (beveik xD) iš ten. Buvau, Koi cosplay :3, NowJapan'09, bet šito vien pirma diena NEREALI BUVO!!!!!!!!!!!! Pagal visas taisykles turėjau nepaeit po visko, o išėjau su daugiau energijos nei atėjau (šakės, net gal gatvėj elgiaus taip, kaip prie žmonių nesielgiu...) Aina sau, gavau su Džiro Sese paplepėt (awsum ), tik gaila Dark-Tarou stende nebuvo... nu bet anyways...
                        Jausmas matant AZ'o grietinėle nerealus irgi xDD
                        Žodžiu, po rytdienios šokinėsiu ir neduosiu kaimynam miegot
                        P.S. Kas šendien Lavį cosplay'ino (su dviem kūjais xD), parasykit man PM (jaigu netingit xDD)
                        Wakes up once a year

                        Comment

                        • biaka
                          Naujokas
                          • 2010 08 21
                          • 2

                          #27
                          Diena buvo puiki, bet vakaras... Ateje i rengini, iskart nuejom i informacija registruotis Kino nakciai. Labai graziai uzrase mus ant lapelio ir ikiso ji matyt bala zino kur. Vaiksciojom po miesta, laukem Kino nakties, o ateje suzinojom, jog musu nera pakviestuju sarase. Be musu tokioj situacijoj atsidure dar maziausiai 4 zmones. Nelabai grazu, sakyciau. Jauciu viena informacijoj uzrase ant vieno lapo, o kita paskui pradejo rasyt ant kito, o apie pirma uzmirso kazkaip. Noretusi kad toks dalykas butu labiau organizuotas ( Nes labai sugadino visa nuotaika Bet cia jau manau ne paciu organizatoriu, o tu neatsakingu merginu informacijoje kalte

                          Comment

                          • Egura
                            Super mega ultra rašytojas


                            • 2007 05 17
                            • 684

                            #28
                            och po pirmos dienos atrakcijų grįžau namo
                            Dalyvavom karaokės konkurse, ir paneigsiu tą faktą, kad visi negirdėjo savęs.
                            Iš tikrųjų kaip koi 3 mes negirdėjom muzikos, nowjapan2009 negirdėjom savęs, šį kartą viskas buvo puikiai tiek muzika, tiek pačios sau girdėjomės, nebuvo atsimušančio aido ir panašiai, Ir tą menką nesusipratimą dėl pačios karaokės nebuvimo mes pamiršom, kadangi šiaip ar taip esam žlibos ir žiūrim visad į savo A4 formato lapus. Smagu, kad kažkam patiko mūsų Modern strange cowboy

                            Thumbs up for CMV Nemėgstu Naruto ir narutardų bet pirmasis CMV buvo nerealus Tiesa antrasis man taipogi labai patiko Ateityje tikiuosi pamatyti tokių smagių cosplay music video

                            Kaip stipriai nekenčiu K-on, taip stipriai myliu DMC, Squallo AMV buvo kažkas nerealaus, sėdėjau išsižiojus, tikiuosi, kad šis Amv bus prieinamas downloadinimui. Tai, kad jis nelaimėjo pirmos vietos man buvo kažkas nesuprantamo....

                            Comment

                            • Alex Sugar
                              don't worry, be happy ;)

                              • 2009 02 23
                              • 466

                              #29
                              Nyaaaaaaa~ ;D Labai netiketa pirma diena, net 16 amv ir tik 2 vietos.. hm, strange, kur 3vieta? Ji turejo but mano, bet kazkodel nusprende, kad turiu but auksciau fun, siaip visai patiko dienele nyaaa ^^
                              Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
                              Everything is awesome!

                              Comment

                              • Smooth
                                Naujokas
                                • 2009 12 13
                                • 3

                                #30
                                neileido musu i kino nakti

                                Comment

                                Working...