nowJapan 2010 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sfinksaslt
    Rimtas forumo narys

    • 2009 01 22
    • 134

    Na man tikrai viskas labai patiko, vieta puiki, išdėstymas irgi, ekranas super, garsas irgi xD technikai irgi pasistengė, kad būtų kuo mažiau nesklandumų :] tikrai supper Išvis labai nedaug nesklandumų buvo. Vienintėlis minusas iš techninės pusės, kad per karaokę labai galesiai leidžiat muziką ir sunkiai girdis pats atlikėjas... Labai padėjo repeticija sekmadienio ryte, nors atsikėlus 06:00 galvojau kitaip... -_- Na renginys patiko labiau nei pernai Tik žiauriai išvargino, kad ir koks laimingas buvo ir širdis džiaugės gryžus namo net šypsotis sunku buvo, valgyt lova ir tai buvo viskas ko noriu Na o šiaip tikrai labai ačiū už nuostabų renginį :] O Vedėjas "Speed Racer" tikrai nuostabus vedėjas tiek prajuokinai... ;D "Atsistojam, paplojam" nu žodžiu, tikrai labai ačiū
    Net shopai pigesni buvo O.O xDD

    Nuotraukas kiek jau jų neblogų gavos sudėsiu kiek galėsiu greičiau :]
    1. Tu dabar internete
    2. Tu dabar animezona.net
    3. Tu skaitai
    5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
    6. Tu dabar tai patikrinai
    7. Tu šypsais

    Comment

    • Egura
      Super mega ultra rašytojas


      • 2007 05 17
      • 684

      .yu-yu, tai tu kaip suprantu buvau code geas mergaitė su didele gėle.Mes su Bagy net stebėjomės, kad šis kostiumas nominacijos nelaimėjo. Nepergyvenk, tikrai labai gražiai atrodei... Nemesk kostiumo, galima padaryti neblogą fotosesiją, susikontaktavus su vienu iš mūsų mederatorių-fotografų, bei jei ne tik Lietuvoje, yra kad ir Latvijos Konai kuriuose gali dar pasirodyti. Labai gerbiu tokius žmones, pasidarančius viską savo rankomis...
      O norint tave nuraminti šiek tiek, galiu pasakyti, kad mano personažo išvis niekas nepažino XDDD... Na tiesa, kadangi personažas paprastutis ir iš jo daugiau išspausti nelabai buvo ko, tai net nesiregistravau

      Comment

      • -Agi*
        2pm
        • 2009 03 04
        • 13

        .ir apie Best Cosplay. Žmonės, nejuokaukit. Matosi, kad kostiumas pirktas. Net profesionalų klausiau ar įmanoma savo rankom per mėnesį padaryti tokį – NE. Jei nebuvo tų bemiegių nakčių, kaip man, tikrai netikiu. Ir daug kas netiki. Bet jei ji tiktai padarė pati, tai ir mano perukas buvo mano rankom padarytas. Nors tos rožytės plaukuose padariau pati -__-

        lol zmones nezinau kodel jus netikit kad tai ranku darbas.. Agotos rankos auksines. Cia jau antras toks kostiumas kuri ji dare( taip taip yra dar vienas). todel nereikia cia oj pirktas pirktas. Tiesiog kai kurie zmones turi didesni talenta kostiumu gaminime
        JinHwa

        Comment

        • Horkis
          Kritikuosiu žiauriai


          • 2005 12 23
          • 637

          Gerai as nesuprantu kodel niekas netiki kad ta vilko kostiuma pati pasiuvo per menesi????? As ta panele pazystu ir zinau kad ji tikrai yra darbsti o plius jos mama yra siuveja.. (kuri jai ir padejo kiek zinau).. ir ji tikrai siuvasi visokius cosplay kostiumus nors ir nebuna renginu.... Tad nesakykit kad vienam kostiumui reik daug darbo... cia priklauso kiek dirbi ir koks tavo lygis darbo.... pries pora metu ta savo Daft Punk salma padariau +/- 6 dienas....
          Taigi viskas yra imanoma.....
          P.S. sorry kad gal pakartojau ka rase Agi, bet kol rasiau komenta ji regis greiciau ji parase tai nemaciau as jo XD


          Comment

          • .yu-yu
            _infanta;


            • 2009 03 11
            • 164

            Autorius Egura
            .yu-yu, tai tu kaip suprantu buvau code geas mergaitė su didele gėle.Mes su Bagy net stebėjomės, kad šis kostiumas nominacijos nelaimėjo. Nepergyvenk, tikrai labai gražiai atrodei... Nemesk kostiumo, galima padaryti neblogą fotosesiją, susikontaktavus su vienu iš mūsų mederatorių-fotografų, bei jei ne tik Lietuvoje, yra kad ir Latvijos Konai kuriuose gali dar pasirodyti. Labai gerbiu tokius žmones, pasidarančius viską savo rankomis...
            O norint tave nuraminti šiek tiek, galiu pasakyti, kad mano personažo išvis niekas nepažino XDDD... Na tiesa, kadangi personažas paprastutis ir iš jo daugiau išspausti nelabai buvo ko, tai net nesiregistravau
            Patikėk, noro vėl cosplay'inti. Tiesiog keista. Mergina Rusijoje su tokiu kostiumu užima pirmas vietas, o aš net trečios negavau. -__- M... Na ką padarysi, Lietuvos lygis auškesnis, nei Rusijos, kaip supratau. :3
            Na, man asmeniškai būtų gerai neregistruotis išvys. >.<
            Paskutinis pakeitimas nuo .yu-yu; 2010-08-23, 20:41.

            .every me and every you
            .DON'TWATCHME

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              Horki, Agi

              PICS, OR IT DIDN'T HAPPEN
              +1

              Catch our drift?

              Comment

              • biaka
                Naujokas
                • 2010 08 21
                • 2

                Man graziausias buvo Pyramid Head Kai pamaciau, tai net issiziojau

                Comment

                • aKi
                  Ruduo.

                  • 2007 10 24
                  • 289

                  Nesikartojant dešimtą kartą ir trumpai apibendrinant - šis NJ buvo pasisekęs. Netrukdė net antrą dieną jau atsiradę šiokie tokie vėlavimai. Pirma diena diena buvo šiek tiek nuobodi, bet antra - awesome. Cosplay`inančių žmonių atrodo buvo tiek pat kaip ir pernai, bet kostiumai buvo žymiai geresni. Ja ja, Pyramidheadas, vilkė iš Okami, Squallas su savo kostiumu, kuris tikriausiai jį annoyino labiau nei pats jo personažas kitus cosplayerius. šiaip daugybė kitką cosplayinančių mielų merginų. Ir kažkaip daug Lineage personažų. Dusk Priestess ftw. :>

                  Antrą dieną be vėlavimų minusų nebuvo, o pirmą - ahm, kažkas ne taip buvo su garsu karaokėje (nu tikrai kažkas negerai jei girdi dainą, bet negirdi dainuojančio žmogaus balso) ir su AMV konkurso vertinimu. Anais metais tuėjom ~8 amv ir 3 prizines vietas, o dabar ~16 amv, o prizinių vietų liko tik dvi. Dar nesupratau kodėl antrą dieną porą valandų rodė tą filmą. Tvarkaraščio skylių kamšymas?

                  Kas dėl to fleimo dėl vilkės kostiumo - žiūrėjau, žiūrėjau į jį ir atrodo lyg rimtai rankų darbo. Bet kad per mėnesį padarytum reikia nemažo skillo.

                  yu-yu - Lietuvoj jau kaip taisyklė laimi arba dideli ir išsiskiriantys kostiumai (kaip Kon per Koi:3 ar vilkė šiais metais) arba šiaip išsiskiriantys personažai, kaip Kid su dviem sidekick panom per NJ09 (nors man jis buvo kažkoks overrated). O šiaip tavo kostiumas buvo gražus ir personažą atspindėjo, tik trūko ko nors kas visą tai pabrėžtų. Nežinau. Gal poros Kururugi Suzaku šone.
                  Paskutinis pakeitimas nuo aKi; 2010-08-23, 15:59.

                  Comment

                  • Jin
                    Crazy Weirdo

                    • 2009 02 06
                    • 242

                    Squall, labai jau tau ta galva trugde? ^^ Šiaip man patiko tavo kostiumas ir tavo pasirodymas. Tik gaila, kad su AMV tik 2 vieta, matosi idėta daug darbo, bet matyt teisėjams tokia sunki muzika ne prie širdies.. Kaip visados laukiu naujų tavo AMV ir beabejo sėkmės ktiais metais.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2010-08-23, 16:06. Priežastis: Už Sig'a

                    Comment

                    • .yu-yu
                      _infanta;


                      • 2009 03 11
                      • 164

                      Autorius Jin
                      Squall, labai jau tau ta galva trugde? ^^
                      Ji ne tiek trugdė, kiek: joje karšta, kiek nepatogu, ji sunki ir jis visą laiką pamiršdavo apie ilgą nosį ir kepurę. ;DD
                      Na... Aš taip supratau. O.o

                      .every me and every you
                      .DON'TWATCHME

                      Comment

                      • fasian
                        Tas kur daug kalba.


                        • 2009 01 28
                        • 586

                        Autorius .yu-yu
                        Spoileris:
                        .iškart perspėju: NE, aš nepavydžiu. Tiesiog labai nusivyliau.

                        .kelias buvo ilgas ir sunkus, pirma diena buvau alkana, neišsimiegojusi, tačiau buvo įdomu, linksma.
                        .organizavimo lygis tikrai pasikėlė. Techninių klaidų, žmonių vienoj salej, karštų patalpų nebuvo. Tai labai pradžiugino.
                        .buvo labai patogu tai, kad viskas buvo viename koridoriuje – galima buvo išeiti iš salės, viską apeiti ir grįžti (tik kad iš kitos pusės). Man asmeniškai tai buvo labai patogu antrą dieną.
                        .nieko nenoriu įskaudinti. Tai mano nuomonė, mano skonis, tačiau per AMV tiesiog miegojau. Buvo kažkaip... Nelabai įdomu? Nieko naujo nepamačiau? Laukiau Squall‘o ir Alexliuko AMV. Keista. Squall labai daug pastangų, jėgų, laiko įdėjo į savo darbą. Net kai buvo tas didelis „nenoriu“, dirbo. Na kaip visada, žmonės, kurie tikrai daug darbo įdeda nepastebimi.
                        .ir dar labai patiko kainos. Nebuvo labai brangu.
                        .m... Daugiau nieko neprisimenu iš pirmos dienos. -__- Buvau labai pavargusi, bet patenkinta. :3 Ačiū.
                        .miegojau nedaug, tad antra diena nuo pat ryto buvau pavargusi.
                        .o turėjau visą dieną vaikščioti su: laaabai nepatogiais bateliais, kraujo buvo daug paskui; labai karstu, nepatogu, ilgu peruku; žiauriau sunkia suknele + krinolinas gana sunkus buvo ir dar pasijonis – vos stovėjau ant kojų. -
                        .vietų, kur daiktus galėčiau visiškai ramiai palinkti nebuvo, nors gerai, kad informacijoj leido palikti maišą. +
                        .esu labai dėkinga už repeticija – per pasirodimą kojos nedrebėjo, dariau viską kaip reikėjo, gana ramiai. +
                        .vėlavimas nebuvo didelis, kaip tik pailsėjau prie šaltų sienų – kostiume buvo žiauriai karšta. +
                        .kostiumai patiko, labiausiai Piramid Head, Belle, Jack Sparrow, Excalibur (nors jo galva nepavyko padaryti normaliai). +
                        .patiko Hetalia, Yuko ir Sakura. +
                        .pasirodimu metu salej buvau retai – su savo kostiumų niekur netilpdavau.
                        .buvo juokingas momentas, kai vedėjas paprašė visus atsistoti, paploti ir patrinti delnus. Pati tame „žaidime“ nedalyvavau. >.<
                        .visi labai draugiški. +
                        .man labai gaila, kad manęs nieks nepastebėjo, kostiumą savo daryti pradėjau dar prieš praeitą nJ’09. Labai daug jėgų ir laiko įdėjau. Ir nieko. Toliau jau tikrai neaugsiu – nėra kur jau. Ir noras dar dalyvauti cosplay „now Japan“ prapuolė. Tnx, daugiau nenoriu išlesti ~700+ Lt kostiumui, tiek daug laiko. Nors ką padarysiu, pati pirmiausi lipau į sceną. Ir dar tą gėlė... Daug vargo su ja buvo. Sorry, Squall, praradai laiką, padėdamas su ją.
                        .ir apie Best Cosplay. Žmonės, nejuokaukit. Matosi, kad kostiumas pirktas. Net profesionalų klausiau ar įmanoma savo rankom per mėnesį padaryti tokį – NE. Jei nebuvo tų bemiegių nakčių, kaip man, tikrai netikiu. Ir daug kas netiki. Bet jei ji tiktai padarė pati, tai ir mano perukas buvo mano rankom padarytas. Nors tos rožytės plaukuose padariau pati -__-
                        .tikrai norėjau, kad Best Cosplay būtų Jack Sparrow.
                        .žodžiu, savo kostiumą išmetu. Ačiū KOI Team, kad padėjot per cosplay.
                        .užtat pamačiau labai gražų berniuką. >ω<


                        .ir aš juos norėčiau pamatyti

                        .so, daugiau .yu-yu cosplay nedalyvaus, nors jau norėjau naują suknelę daryti.
                        .hate,
                        .yu-yu
                        ok kad kostiumas yra owesome tai dar nieko nereiskia yra toks dalykas kaip pasirodymas. Kad iseini i scena atsiklaupi patupi su muzika 30 sec ir iseini tai dar ne pasirodymas cia.
                        ta panele su vilko kostiumu - ispudingas kostiumas + pasirodymas nelabai stiprus buvo taciau kaip vilkas atsitupe ir isiziojo iki dabar prisimenu = win
                        Jack sparrow - owesome kostiumas + juokingas ir daug kartu repetuotas pasirodymas = win
                        tu: grazus kostiumas + nueimas ant scenos ir stovejimas geleje (lelijoje?) su muzika 30 sec = lose
                        Del priziniu vietu daugiau kazko reikia: ne tik gero kostiumo bet ir mokejimo pateikti save
                        Ech tie seni laikai ..

                        Comment

                        • Airiz
                          מיד





                          • 2004 01 09
                          • 1656

                          Sill Postproccesing on the Go...

                          Comment

                          • Dreamer
                            Naujokas
                            • 2010 08 22
                            • 11

                            Man tai patiko Lineage'eriai xD Kai tas dark elfas ejo nuo scenos ir jo paklause ka cosplayin'a ir tas atsake dark elfa, tanka - kaip as luzau Po to pasigavau ji ir dageri, padariau pora foto ir atejo pana su B grade (man pasirode kaip su D grade composite armoais, bet deja suklydau) tai dar visu triju foto turiu, lb afigena gavosi. Dar maciau Dusk Priestess tai ir ja pasigavau xD Gaila kad nieks transformeriu necosplayino

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • .yu-yu
                              _infanta;


                              • 2009 03 11
                              • 164

                              Autorius fasian
                              ok kad kostiumas yra owesome tai dar nieko nereiskia yra toks dalykas kaip pasirodymas. Kad iseini i scena atsiklaupi patupi su muzika 30 sec ir iseini tai dar ne pasirodymas cia
                              .tikrai? Kaip gaila, mano pasirodymo nematet -__- Nes judesiu buvo daug ir buvo perduota ta atmosfera - ta jos suknelė man leliją primina - iš jos ir "išejau", buvo judesiu, parodžiau kostiuma, jos kritimą (mirti), tačiau Euphemia - tai simboolis. Kaip veikėja aš labai gerai ją jaučiu. Tad 30 sec tikrai vietoj nesedėjau. + veikėjos gyvenimas nebuvo greitas, viskas buvo kaip tik lėtai. Dinamiška muzika šiam kostiumui netinka.
                              .pasirodymą repetavau nuo balandžio mėnesio.
                              .ir jei jus nežinot vidinį veikėjos pasaulį - geriau suprasti išpradžiu, nes Euphemia perdaviau taip, kaip reikėjo.
                              .gerai, aš luzeris, nieko nemoku, daugiau jus manęs nepamatysit per cosplay, atsiprašau, kad drisau dalyvauti. Reikėjo apmetiti mane buteliais.

                              .every me and every you
                              .DON'TWATCHME

                              Comment

                              • onexas
                                Naujokas
                                • 2008 12 18
                                • 5

                                As Dar parodysiu Die is kur tekken'as isdygo
                                Hollywood Undead - Knife Called Lust - Naruto
                                http://www.youtube.com/watch?v=A3q2IoeRuDE

                                Comment

                                Working...