nowJapan 2010 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    Autorius Jin
    Airiz girdėjau pantsu foto turi Dėk tik čia
    O jei rimtai rytoj, idėsiu ir aš foto, o gal net šiandien jei netingėsiu.
    Pantsu yra TooMuch Exclusive too Show so deja deja žmogai, toks kasnelis atitiks tik MAN.
    MuHaHa >.<
    Kad nustojus offtopinti
    Didžiulis AČIŪ už esamas scenines šviesas...jei ne jos, visų fotografų darbas nueitu šuniui į viena vieta.

    Comment

    • EgLucy*
      why be normal?

      • 2010 02 13
      • 43

      sveiki, taigi pasireiksiu ir as.
      Renginys buvo nerealus !! labai aciu zmonem, kurie mus palaike (we are DAUPE).
      Latviai buvo labai draugiski ir puikus cosplayeriai, aisku Lietuviu nepralenke(visada palikysiu saviskius xDD nustebau, kad Lietuvoje yra tiek puikiu animistu ^^ visi buvo tokie draugiski <3 .....

      beje labai norejau paklaust ar kas po NJ nerado kur besimetancios Ciel figureles is shop'o T.T? man ja padovanojo draugas,o tik namo grizus pasigedau jos. jei kas rado maldauju praneskit i skype Pegasas2 busiu labai dekinga ^^ nezinau kaip, bet atsilyginsiu, tik prasau grazinkit ja *emo mood*

      (beje buvau Golden Umbreon gijinka (taip tas pats pokemonas lakstantis po scena xDD))
      ESU LABAI DEKINGA ORGANIZATORIAMS UZ RENGINI !!!!!!
      http://eglucy.deviantart.com/ <--- mano Deviantart'as
      http://www.facebook.com/pages/DAUPE/...2630101?ref=ts tapk musu fanu Facebook'e

      Comment

      • Jin
        Crazy Weirdo

        • 2009 02 06
        • 242

        Spoileris:
        Autorius Tabeko


        Na, ką. Atėjo ir man laikas atsiliepimą parašyt. Tik tiek, kad jis nebus ilgas.
        Viskas buvo tikrai nuostabu ir tikrai žymiai geriau nei praeiti renginiai. Kostiumų buvo tikrai įspūdingų ir visada turėjai kur akis paganyti. Kas labiausiai prajuokino, tai kaip priėjau prie vilkės nusifotkinti, o ji pasisuko ir sako "Tabeko? Aš tave pažįstu" xDD Buvo smagu vaikytis Jack'ą bei katinėlį. Sušunki "paskui Jack'ą" ir visas mūsų cosband'as bėga paskui jį xD Galiausiai užspeitėm į kampą ir pasilinksminom, taip sakant. JinHwa was something above awesomeness. Jų pasirodymą mačiau tris kartus ir visus tuos tris kartus miriau iš laimės. Taip labai patiko. Kažkas minėjo, kad sinchrono nelabai buvo, bet nepasakyčiau, kad jau labai prastai viskas atrodė. Kiek buvo, tiek pakako. Tad pirmą vietą nunešė tikrai ne šiaip sau. Ech, gaila, kad kai kurie tikrai įspūdingi kostiumai liko visiškai neapdovanoti, o kiti gavo po net kelis apdovanojimus. Apie karaokės garsą išvis nekalbu, šitoj srity dar yra kur tobulėt, no offence. Anyway, buvo labai smagu, kad visi buvo draugiški ir su visais galima buvo bendraut, tarsi jau seniai būtumėm draugai. Hug'inai ką norėjai ir niekas nepyko. O taip, smagu buvo eiti gatve per pertrauką ir būti sustabdomam praeivių vien tam, kad tave nufotkintų. Kažkokie turistai pleškino prie makdo xD Vedėjai buvo puikūs, suprato dalyvių nerimą ir šiaip aiškiai jautėsi palaikymas iš jų pusės. Lenkiu žemai galvą prieš jus. Pati nefotkinau, nes fotiko nepasiėmiau, tad nuliūdinsiu, fotkių neturiu. Bet tariu labai didelį ačiū visiems, kurie pasirašė ant mano lentelės su vardu (kitos pusės).
        Spoileris:

        JŪS NEREALŪS!

        With lots of love,
        Tabė ir BLACKOUT.

        A kodėl aš hug'u negavau, a? Būsiu dabar piktas. ^^
        O jei rimtai tai patikot man jūs. Bet vistiek kodėl hug'u negavau?

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656


          Tu tai negavai Hug'u, o manę išvis už akių negražiais žodžiais išvadino

          Comment

          • Shary
            woof.

            • 2009 02 26
            • 173

            Eisena. Dėkojam to da men in black, kurie ėjo kartu su cosplayinančiais (ir tais, kurie žinodami aplinkybes, persirengė...) ir rūpinosi tokiais dalykais, kaip aršus centrinis elitas. O kai keli forsai mestelėjo negražias replikas apie visą "paradą", tie patys men in black paskubino mus persirengti ir Saugiai nusigauti namo.

            AMV Back to the first day of nJ ~ GO TO DMC. Gal ir gerai , kad squallas nelaimėjo? Mes taip ar taip žinom, kad jis genijus ir kolkas geresnio amv makerio čia nėra. Bus proga jam sukurt kažką dar genelesnio, o laimėtojui telieka džiaugtis pergale. (Oh. Man dar paaatiko tas brainwashing amv......)

            Ačiū Ačiū KOI!

            Comment

            • miharuse
              Narys

              • 2009 03 17
              • 55

              Photos~
              http://s255.photobucket.com/albums/h...ion=postupload
              Kažką iš maniškių nuotraukų rasite čia
              <...>What should I do??? *panic* Aaaa *got an idea*-look useless!

              Comment

              • Tabeko
                Ring Ding Dong~

                • 2009 02 01
                • 290

                Jin, o tai kur tu buvai, kai visiem hug'us dalinom? Reiks atsipirkt kitais metais xD Tikėkimės, kad ir kitais metais patiksim. Stengsimės ką nors awesome paruošt :3 Ir kitą kartą tikrai visus išhug'insim, kiek tik pajėgsim xD

                Comment

                • neko_pari
                  nyanko sensei

                  • 2009 04 22
                  • 130



                  Viena nuotrauka is mano puses

                  Cosplay.com

                  Comment

                  • Akade
                    Rimtas forumo narys

                    • 2008 12 30
                    • 165

                    Gausi Hug nuo viso musu team kitais metais.
                    Aaaw malonu girdeti kad kazkam patikome ^-^ stengemes kuo geriau pasirodyti ir palikti isputi.
                    O siaip meginsim nustebinti ir kitais metais kokiu nors nerealiu pasirodymu ir tikimes kad nenuvilsime^.^
                    Love you all..
                    BLACKOUT

                    Comment

                    • Jin
                      Crazy Weirdo

                      • 2009 02 06
                      • 242

                      Autorius Akade
                      Gausi Hug nuo viso musu team kitais metais.
                      Aaaw malonu girdeti kad kazkam patikome ^-^ stengemes kuo geriau pasirodyti ir palikti isputi.
                      O siaip meginsim nustebinti ir kitais metais kokiu nors nerealiu pasirodymu ir tikimes kad nenuvilsime^.^
                      Love you all..
                      BLACKOUT
                      Nepamiškit tik.

                      Comment

                      • Futari
                        AZ rėmėjas



                        • 2007 01 07
                        • 1094

                        Dvi žinios, gera ir bloga:
                        GEROJI - gavau fotografijas kurias ant scenos darė mūsų tengu reporterė
                        BLOGOJI - jos visos blurry x.x bet matosi kiek fotoaparatų blyksėjo mūsų pasirodymo metu

                        Comment

                        • Cere
                          !אני כאן כדי הסלע הזה-


                          • 2009 01 12
                          • 547

                          kelios foto iš to ką nufografavau. Kol keliasi į ImageShack'ą visos foto, tai kad žinotumėt ko laukt >>
                          Spoileris:
                          -.connection error


                          Comment

                          • Sekirei
                            Rimtas forumo narys

                            • 2009 04 23
                            • 170

                            Autorius Airiz
                            Pasakyk kaip atrodei? Aš turiu visų pasirodymų nuotraukas ( bent taip manau)
                            labai grazios notraukos, ar galeciau ir as pamatyti savo? ) [ na jeigu ka tai as Belle buvau, geltona suknele.]

                            --
                            Mano cosplay favoritai :
                            ***
                            Nu aisku Agota kuri okami ama..ten akzkoki cosplayino.. nerealumas.. ta burnyte kai atsidaro, ar sjp galva sukineja.. nu nzn.. O_O.. negalejau atsiziureti.. vienu zodziu fantastika o ne kositumas. Respect + (y)
                            -
                            Blackout ten kur baxuriukas dvi paneles turejo. Labai kietas vaidinimas )) praliksmino mane jis.
                            -
                            Euphemia.. SUPAH DUPAH awsum. O tu neliudek ir nesijaudink, as tave suprantu, man irgi taip buvo. taciau turiu tau pasakyti , cosplay dar nesibaigia turi pilna kitu cosplay, kur manau butinai busi pastebeta. Tavo pasirodymas buvo labaaai grazus. )
                            -
                            olegas.- kiaulyte daznai kartojanti nya.. bet, argi neturejo ji sakyti kriukriu?! XD ;DD
                            -
                            latviai broliai su savo dance revolution )) gerai judejo.
                            -
                            dark elfe is l2.. sexyy!! *_*



                            FOTO

                            http://picasaweb.google.com/Kameko7/NowJapan2010#

                            nuo manes sikart nedaug..
                            Paskutinis pakeitimas nuo Sekirei; 2010-08-24, 00:08.

                            Comment

                            • Airiz
                              מיד





                              • 2004 01 09
                              • 1656

                              Autorius Futari
                              Dvi žinios, gera ir bloga:
                              GEROJI - gavau fotografijas kurias ant scenos darė mūsų tengu reporterė
                              BLOGOJI - jos visos blurry x.x bet matosi kiek fotoaparatų blyksėjo mūsų pasirodymo metu
                              Palauk iki rytdienos

                              Comment

                              • Narya
                                Citizen Erased

                                • 2009 01 22
                                • 205

                                Ačiū KOI už kasmet vis sparčiau tobulėjantį festivalį
                                Pirmą dieną labiausiai įsiminė Bon Odori šokis, AMV konkursas, ypač du paskutiniai pirmos dalies AMV, muzikantai, NEvėlavimas, draugiški žmonės ir tie keli kostiumai.
                                Kongresų rūmai buvo labai gerai parinkta vieta, tik pirmam aukšte galėjo būti koks kampelis su muzika. Dar būtų buvę malonu, jei apie tokius dalykus, kaip maisto įsinešimo klausimą, būtų pranešta iš anksto.
                                Karaoke buvo liūdnas reikalas. Kad ir kaip dainininkai stengėsi, nesutvarkytas garsas niekais paleido visas pastangas. Porai laimingųjų pasisekė daugmaž atitaikyta muzika, bet sekėsi ne visiems. Ech, kad taip būtų Akadei ir Tabeko gerai muzika paleista... Kam tada ta repeticija buvo?
                                Antra diena buvo cosplay diena, kurios mes ilgai laukėm ir ruošėmės. Prasidėjo ji mums 5:30, atvykom prie kongresų rūmų 07:50 ir kartelį surepetavę 08:00 jau buvom salej. Iki 09:10 vyko kovos menų repeticija ir cosplayerių surašymas. Ir surprise surprise. Prasėdėję salėje iki dvyliktos, alkani ir neišsimiegoję, dalis cosplayerių išėjo iš salės taip ir nesulaukę savo eilės parepetuoti ant scenos.
                                Tačiau tą gan greitai pamiršom ir atleidom. Labai labai patiko šių metų kostiumai. Jų kokybė kyla kartu su viso renginio. Visi visi buvo puikiai padaryti, todėl nenuostabu, kad laimėjo labiausiai išsiskyrę kostiumai. Bet galų gale, juk ne ką mažiau smagu, kai prie tavęs pribėga žmogus rėkaudamas kaip jis norėtų su tavimi nusifotografuoti ir kaip myli tavo įkūnijamą veikėją.
                                Prisistatymai, pasirodymai, vaidinimai ir šokiai buvo labai įvairūs savo kokybe. Nors ji bendrai buvo aukštesnė, nei bet kada, matėsi nemažas skirtumas tarp geriausiųjų ir prastesnių, tačiau visi išdrysę ir pasiruošę yra verti pagarbos :]
                                Smagiausios akimirkos ir fotosesijos buvo per pertrauką, dėkui visiem visiem hole ir lauke buvusiem žmonėm, nes visi prisidėjot prie tokios puikios nuotaikos. Eisena buvo cherry on top po visos dienos, privertė viską pamiršt ir tiesiog mėgautis tuo, kas vyksta.
                                Ypač dėkui:
                                KOI team'ui - jūs esat nerealūs, aš vos nepražilau vien bandydama organizuoti 10 žmonių repeticijas;
                                Blackout nariams: Akadei, Tabeko, Semashkei, Hekatei, Rhainei, Emai, Mildai, Ishimaru, Monikai, bei dublerėms Milei ir Rabei;
                                Lineage elfų trijulei, kurie pasaugojo mūsų daiktus;
                                Tiems, kurie man už saldainius atsilygino saldainiais;
                                Evil Mastermind, už tai, kad prasitampė su mūsų daiktais, kol mes lakstėm ir fotografavomės į kairę ir į dešinę;
                                Toms kelioms merginoms, kurios pasiutusiai apsidžiaugė radusios Break'ą, made my day

                                Kelios foto

                                Ačiū ir laukiam kitų metų.
                                Xerxes Break, Blackout
                                deviantArt
                                BLACKOUT

                                Comment

                                Working...