nowJapan 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • usakou
    Rimtas forumo narys
    • 2009 04 19
    • 188

    kadangi kaip ir visur bilietu kiekis ribotas tikiuosi nebus taip,kad nuvaziuoji is TOLI ir tau pasako kad nebera bilietu XD
    ooh isilauztumem XD

    Comment

    • Wishmaster
      KOI team founder


      • 2008 07 18
      • 411

      Autorius Squall
      video su "namine" repeticija galima siust iki 15-os?
      Iki 16-os
      Of all the things I've lost - I miss my mind the most
      All bannanas in the world - unite!!!

      Comment

      • Futari
        AZ rėmėjas



        • 2007 01 07
        • 1094

        Autorius Wishmaster
        Iki 16-os
        Eeeeeei. Kodėl man niekas to nepasakė? Aš čia ardžiaus kad iki 13-tos viską suspėti, solo pasirodymą nusiunčiau tokį mažokai atrepetuotą... My own fault, ką padarysi. >.<

        Comment

        • neko_pari
          nyanko sensei

          • 2009 04 22
          • 130

          Keista, kad kai kuriem reikia ilgai laukti patvirtinimo, nes man po poros valandu atejo Labai dziaugiuosi, nes traukiu lauk nuo civilizacijos keletui dienu, todel nebereikes jaudintis gavau patvirtinima ar nea

          Cosplay.com

          Comment

          • Futari
            AZ rėmėjas



            • 2007 01 07
            • 1094

            Tau fainai. Aš cosbando patvirtinimo laukiau tris dienas, solo dar nežinau kiek lauksiu... vakar išsiunčiau, tikiuos greit ateis atsakymas...

            Comment

            • Olasas
              back forever

              • 2009 02 27
              • 273

              O į tą repeticiją reik ateit jau su kostiumu ar ne?

              Spoileris:

              Comment

              • Lust
                a.k.a Yurla


                • 2006 12 17
                • 274

                O į tą repeticiją reik ateit jau su kostiumu ar ne?
                Nereikia.

                Ar taip sunku keleta puslapiu atgal pasiverst? :I
                Lust-Yurla @ DeviantArt

                Comment

                • Cere
                  !אני כאן כדי הסלע הזה-


                  • 2009 01 12
                  • 547

                  Ahhh.Pagaliau Cerius grįžo iš kaimo. Na, kažkaip nėra labai malonu, kai kažkas kažką rezga, o pats esi toli toli nuo interneto. ;/
                  Spoileris:
                  Buvo labai juokingas incidentas nutikęs man su registracija Labai kruopščiai viską sutvarkiau, belenkaip nervinausi ir išsiunčiau registraciją. Po kelių dienų supratau.. kad pamiršau kokį defilė aš parašiau.. Laužiau galvą ir pagalvojau, kad išvis neparšiau, tik kad 'solo defilė'. Na.draugai ramino ramino.ir nepaigailėjau kelių litų, greit patikrinau super populiarųjį paštą per telefončiką ir pamačiau, kd mane priėmė.oho, bet ne į anime, bet į žaidimo personažą. Nors patikrinus info, sužinojau, kad pirma atsirado žaidimas, o tada ananime XD Na, laiminga, kad mane įrašė į žaidimo. Gerai, gana šitos istorijos, grįžtu, kas buvo šiandien..
                  Vilniuj mokytojų kiemely buvo labdaros koncertas 'Soundtrack of life' ir su draugais ten 'šėlom'. Išeinu pasivaikščioti po tylias gatves ir eina merginos su nowJapan reklamėlėm. Aš mintyse panikavau. Kaip tai galėjau pamiršti apie tą dalinimą.. Visada padėdavau XD
                  na, man davė.ir merginos tokios praeina ir sako 'oho, kaaaiip pataikėm'. prajuokino.
                  Autorius Lust
                  Nereikia.

                  Ar taip sunku keleta puslapiu atgal pasiverst? :I
                  Grįžus namo skaičiau visus puslapius.net tuos, kuriuos atrodo iškalus esu. ;D


                  Dabar tiesiog eiliniai klausimai:
                  Į repeticiją nesinori neštis ginklo, jis dar nepatobulintas ir kol kas trapus, galima bus su kokia nors šluota parepetuoti..? Juk repeticijoje, svarbiausia judesiai, o ne išvaizda ir t.t.
                  Kino teatre filmai nemokami?
                  Ir tikrai prižadate mums gerą festivalį?
                  Kol kas tiek ^^
                  -.connection error


                  Comment

                  • giedriusonline
                    Costume Maker


                    • 2008 06 07
                    • 279

                    kaip buvo minėta kazkada organizatoriu bus tas kaskadininkas ir rezisierius ar kas ten toks buvo sakyta per repeticija?

                    Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
                    Parašyk man.

                    Comment

                    • Futari
                      AZ rėmėjas



                      • 2007 01 07
                      • 1094

                      Į repeticiją nesinori neštis ginklo, jis dar nepatobulintas ir kol kas trapus, galima bus su kokia nors šluota parepetuoti..? Juk repeticijoje, svarbiausia judesiai, o ne išvaizda ir t.t.
                      Manau kad pilnai gali imti ir šluotą mums repeticijose ginklus taip pat atstojo pagaliukai, tik va solo kad jau galėjau tai parepetavau su tikrais "ginklais", kad žinoti dinamiškumą jų ir kitus parametrus bet jeigu žinai kad mostelėjus ginklu jis lūš perpus, tikrai geriau palik namie kol kas, spėsi pasirepetuot namie su padarytu

                      Comment

                      • riyo
                        Čefyro Katilas

                        • 2008 08 01
                        • 127

                        Autorius *Cere-chan~
                        Į repeticiją nesinori neštis ginklo, jis dar nepatobulintas ir kol kas trapus, galima bus su kokia nors šluota parepetuoti..? Juk repeticijoje, svarbiausia judesiai, o ne išvaizda ir t.t.
                        Kino teatre filmai nemokami?
                        Ir tikrai prižadate mums gerą festivalį?
                        Kol kas tiek ^^
                        Cere-chan~,Į repeticiją pakaks ir šluotos
                        Filmai nemokami, kaip gauti bilietus pranešim ant savaitgalio.
                        Viskas priklauso nuo jūsų.



                        Autorius giedriusonline
                        kaip buvo minėta kazkada organizatoriu bus tas kaskadininkas ir rezisierius ar kas ten toks buvo sakyta per repeticija?
                        Giedriau, tikrai bus kas išmokys kristi profesionaliai.



                        Autorius Olasas
                        O į tą repeticiją reik ateit jau su kostiumu ar ne?
                        Olasai, gali atlėkti ir be kostiumo.



                        Autorius Futari
                        Eeeeeei. Kodėl man niekas to nepasakė? Aš čia ardžiaus kad iki 13-tos viską suspėti, solo pasirodymą nusiunčiau tokį mažokai atrepetuotą... My own fault, ką padarysi. >.<
                        Futari, užtat dabar gali būti maladies ir atsipūsti, nes viską sutvarkei laiku.
                        "Too much sanity may be madness! But maddest of all is to see life as it is and not as it should be." (Miguel de Cervantez)

                        Comment

                        • Futari
                          AZ rėmėjas



                          • 2007 01 07
                          • 1094

                          Autorius riyo
                          Futari, užtat dabar gali būti maladies ir atsipūsti, nes viską sutvarkei laiku.
                          Ne, atsipūst galėsiu tada kai gausiu patvirtinimo laišką dėl solo defile (išsiunčiau vakar, patiently waiting), o tai sėdžiu kaip ant adatų dabar >_____<

                          Ai jo. Sveikinu visus su pasibaigusia registracija xDD

                          Comment

                          • Integra
                            wooooosh.

                            • 2008 12 31
                            • 265

                            Į repeticija pašaliniam žmonėm bus galima įeiti. Nes mums reikia, kad ateitu žmogus dėl apšvietimo su jumis susitartu.
                            Dėkoju Fasian už sig'a.

                            Comment

                            • Doommuks
                              Rašo

                              • 2009 02 22
                              • 157

                              Autorius riyo
                              ant savaitgalio.
                              Ne Ant savaitgalio, o Savaitgalį..........just bugging around

                              Blogging like a moron

                              Comment

                              • Squalleh
                                .MØNSOON.



                                • 2009 01 12
                                • 1892

                                Į repeticija pašaliniam žmonėm bus galima įeiti. Nes mums reikia, kad ateitu žmogus dėl apšvietimo su jumis susitartu.
                                manau tai jau reikes daryti pries festivali, nes nemanau kad technikai sedes su kruva popieriaus ir visur viska uzrasys (nors taip ir reikia tokiose repeticijose).

                                Ne Ant savaitgalio, o Savaitgalį..........just bugging around
                                like someone actually cared.

                                zio: i cared

                                2 zio: I think mr. riyo here is cool enough not to care about such small details. Implying, that information he's supplying us with is more than enough to overcome his writing errors, ne?~
                                Paskutinis pakeitimas nuo Squalleh; 2010-08-14, 12:33.

                                Comment

                                Working...