nowJapan 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Tabeko
    Ring Ding Dong~

    • 2009 02 01
    • 290

    #91
    Tai taip išeina, kad karaokės pasirengimui jokių repeticijų ar video/audio siųst nereik? Susimaliau jau. Vieni taip sako, kiti kitaip.

    Comment

    • klaunas
      Narys
      • 2009 03 29
      • 50

      #92
      skaiciau, tiesiog manau, kad sukonkretintos grupes butu patogiau
      Only the strongest will survive
      Lead me to heaven when we die
      I have a shadow on the wall
      I’ll be the one to save us all




      http://blazbluecos.blogspot.com//

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        #93
        Nyn, norint nesusifailinti ant scenos pasirodymo diena, reikes varyt >.>

        Comment

        • Futari
          AZ rėmėjas



          • 2007 01 07
          • 1094

          #94
          Na siaip as kaip sunkiai finansiskai besivercianti (prisipazistu atvirai), negaliu net saves i repeticija atvezti, kad solo defile parodyti... Bet video butinai bus. Ir siaip, vos pamacius latviskas renginio taisykles, puoliau i interneta ieskoti latviu renginio vaizdeliu. Solo defile tai yra personazo perejimas per scena padarant keleta budingu pozu, tai galima sugalvot per kelias minutes, nebent kazka sudetingo ten atlieki ant scenos. Suprantu cosbando pasirodymus, ten tai reikia suderinti keliu zmoniu veiksma, tokiems reikia rimtos praktikos is anksto. O pageidavimas atvykti del solo defile kazkaip nelabai pagristas, bet cia tik mano nuomone.

          Comment

          • Sekirei
            Rimtas forumo narys

            • 2009 04 23
            • 170

            #95
            Labai atsiprasau jeigu dar pasikartosiu, taciau. Kaip man pildyti ta priemimo forma? Tarkim, jeigu as noriu dalyvauti solo defile ir karaokeje. Tai man i pirmaji klausima "Kokiam konkursui registrujates" atsakyti sitaip : Solo defile ; Karaoke konkursas. ?
            ir tada viska uzpildyti , ir prisegti muzikinius failus ir kitka?
            Is anksto dekui uz atsakyma.

            Comment

            • .yu-yu
              _infanta;


              • 2009 03 11
              • 164

              #96
              Nusiunčiau registracijos laišką pirmadienį. Patvirtinimo iki šiol negavau. Užpildžiau viską kaip reiką (tikrinau net pagal visus punktus).
              E-mail: euphie.li@gmail.com

              .every me and every you
              .DON'TWATCHME

              Comment

              • Squalleh
                .MØNSOON.



                • 2009 01 12
                • 1892

                #97
                Nyn, Wishmaster sake kad i atskirus konkursus reikia siust atskirus laiskus.

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  #98
                  Autorius .yu-yu
                  Nusiunčiau registracijos laišką pirmadienį. Patvirtinimo iki šiol negavau. Užpildžiau viską kaip reiką (tikrinau net pagal visus punktus).
                  E-mail: euphie.li@gmail.com
                  Jei būtai blogai užpildžiusi - tau parašytu, jei gerai - parašytu kad gavo, na o jei dar neparašė reiškiasi dar neperžiūrėjo. Nesijaudink.

                  Comment

                  • Cere
                    !אני כאן כדי הסלע הזה-


                    • 2009 01 12
                    • 547

                    #99
                    Keista, kaip jau minėta,kad jau nebebus geriausių vyriškų, moteriškų, ne anime ir game personažų nominacijų. No sense.
                    Bet, kaip ne keista, aš sutinku su griežtom priėmimo taisyklėm. Pagaliau renginys nebus toks 'kalxoziškas' ir labiau prižiūrėtas. Net idėja su repeticijom 'faina'. : )

                    Bet ir klausimas dėl repeticijų. Tarkim.aš negaliu repetuoti savo 'pasirodimą' be tam tikro ginklo ir man jį teks veštis į repeticiją?
                    Dar klausimas. Galima daryti tą 'solo defilė' pristatymą ne tik koliažą, bet ir + keli video kadrai iš anime? Na nepasakyčiau taip, bet lyg būtų savotiškas amw. Jis nebus toks stulbinantis, bet kažkaip norisi labiau nei tik paveiksliuką.
                    Ir dar. Muzika parenkanti prie 'solo defilė' gali būti ir ne iš anime, o pvz american song or soundtrack koks nors?
                    Dar nesupratau, tai reikės atskirus 3 failus siųst - registraciją, mp3 ir koliažą?


                    Ačiū iš anksto, jūs mane gelbėjat.haha! : )
                    -.connection error


                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      *Cere-chan~,
                      Tarkim.aš negaliu repetuoti savo 'pasirodimą' be tam tikro ginklo ir man jį teks veštis į repeticiją?
                      taip.
                      Galima daryti tą 'solo defilė' pristatymą ne tik koliažą, bet ir + keli video kadrai iš anime?
                      rodos sake kad galima.
                      amw
                      AMV
                      Ir dar. Muzika parenkanti prie 'solo defilė' gali būti ir ne iš anime, o pvz american song or soundtrack koks nors?
                      taip.
                      Dar nesupratau, tai reikės atskirus 3 failus siųst - registraciją, mp3 ir koliažą?
                      taip.

                      Comment

                      • Cere
                        !אני כאן כדי הסלע הזה-


                        • 2009 01 12
                        • 547

                        Dėl amv tai koks skirtumas tas rašymas, taip pat galiu pasakyti, kad sakinį mes pradedam nuo didžiosios raidės.haha!
                        Bet nevermind.
                        Jei galima,tai man reikėtų, kad būtų tiksliai pasakyta ar galima daryti koliažas + video.
                        Ačiū, Squall, už tokią info.tai mane gelbėja, haha! : )
                        -.connection error


                        Comment

                        • .yu-yu
                          _infanta;


                          • 2009 03 11
                          • 164

                          Kada jau bus paskelbta renginio vieta, platesnė programa ir t.t.?

                          .every me and every you
                          .DON'TWATCHME

                          Comment

                          • Airiz
                            מיד





                            • 2004 01 09
                            • 1656

                            Bus tada kai bus aišku (: jei neskelbia reiškiasi procesas vyksta.

                            Comment

                            • Cere
                              !אני כאן כדי הסלע הזה-


                              • 2009 01 12
                              • 547

                              Parašyta registracijoje : 3. Jūsų cosplay grupės pavadinimas
                              jei esu solo defilė(t.y. 1 žmogonas.haha : D), man praleisti.or smthng.?
                              -.connection error


                              Comment

                              • Airiz
                                מיד





                                • 2004 01 09
                                • 1656

                                parašai kad pavadinimo NĖRA
                                gi parašyta aiškiai - visi punktai turi būti užpildyti arba pažymėti-

                                Comment

                                Working...