nowJapan 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1318

    Oho, kiek "daug" susięjo į repeticiją o_O Gah, tikėkimės, kad čia daugiau nei pusė atsiuntė video O šiaip, dabar klausimukas, kaip ten su Muzikantais? Ar šįmet pakankamai bus, kad ant scenos būtų galima leisti ir nepasikartos, kaip kad ten kažkoks nesusipratimas pernai buvo?

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

    Comment

    • Futari
      AZ rėmėjas



      • 2007 01 07
      • 1094

      Autorius *Cere-chan~
      Aš ir buvau repeticijoj. (krč.susirikno Karolinų team XD). Bet su Koi team'u priėjome prie to, kad namuose turėsiu daug energinigiau treniruotis, užimti visą deramą plotą, sutrumpinti garso takelį. ir so on.
      Na.gerai, kad atėjau, o tai būčiau per cosplay vidury scenos stovėjus su panika.haha
      Poor Cere, tai visgi per daug laiko ant scenos užsigriebei Brūkštelk man kai būsiu, trumpinsim tavo OOGAMĄ, ne?

      Comment

      • Sanahi
        C.C.

        • 2009 01 14
        • 92

        Nu va ir mes su drauge nuvarem i repeticija ir nieko baisaus nebuvo musu nesuvelge is pradziu dar nenorejau varyt bet dziagiulosi kad nuejau nes dave geru patarimu ir vel eisim daug daug daug repetuoti toliau

        Comment

        • usakou
          Rimtas forumo narys
          • 2009 04 19
          • 188

          umm ar yra tokia tikimybe,kad nebeliks bilietu?
          mano drauge man kas 2dienas rasineja,kad reikia nusipirkti kaipnors bilietus,nes gali nelikt.. na o tas kad nuo 30lt iki 38lt brangs bilietai...ai tiekto,liksiu be kokio anime suvenyro arba nevalgius
          tikiuosi,kad bus

          Comment

          • Wishmaster
            KOI team founder


            • 2008 07 18
            • 411

            Autorius Semashke
            Buvom su draugėm repeticijoj, nustebau, nes žmonių - nulis, gal 10 ir buvo per visą tą laiką, kai aš buvau...
            Taip buvo todėl kad atėjot 13:30 ir dauguma žmonių jau pasirodė. Planavom taip kad chebra nelauktu eilėje, tai visus asmeniškai pakvietėm skirtingu laiku.
            Of all the things I've lost - I miss my mind the most
            All bannanas in the world - unite!!!

            Comment

            • Futari
              AZ rėmėjas



              • 2007 01 07
              • 1094

              Autorius Wishmaster
              Taip buvo todėl kad atėjot 13:30 ir dauguma žmonių jau pasirodė. Planavom taip kad chebra nelauktu eilėje, tai visus asmeniškai pakvietėm skirtingu laiku.
              Kažkodėl taip ir galvojau kad taip bus padaryta, protingas sprendimas Įdomumo dėlei, tuomet kiek visgi žmonių sudalyvavo repeticijoj?

              Comment

              • Wishmaster
                KOI team founder


                • 2008 07 18
                • 411

                Autorius Futari
                Kažkodėl taip ir galvojau kad taip bus padaryta, protingas sprendimas Įdomumo dėlei, tuomet kiek visgi žmonių sudalyvavo repeticijoj?
                Per dieną pamatėm ir pakomentavom 23 pasirodimus, vaidinimus, šokius. Daug atsiuntė vaizdo įrašą, bet, manau, gyvi komentarai ir galimybė iškarto prisiderint ir pakeist pasirodimą - daug verti. AČIŪ visiems kas šiandien dalyvavo ir, tikiuosi, tai padarė Jūsų pasirodimą geresniu.
                Of all the things I've lost - I miss my mind the most
                All bannanas in the world - unite!!!

                Comment

                • Cere
                  !אני כאן כדי הסלע הזה-


                  • 2009 01 12
                  • 547

                  Autorius Futari
                  Poor Cere, tai visgi per daug laiko ant scenos užsigriebei Brūkštelk man kai būsiu, trumpinsim tavo OOGAMĄ, ne?
                  neee.aš tsg nusiunčiau kitą versiją. OOGAMA_trumpas. hahaha D (nu tikrai, kad pavadinimai nebanaloki)

                  Autorius Wishmaster
                  Per dieną pamatėm ir pakomentavom 23 pasirodimus, vaidinimus, šokius. Daug atsiuntė vaizdo įrašą, bet, manau, gyvi komentarai ir galimybė iškarto prisiderint ir pakeist pasirodimą - daug verti. AČIŪ visiems kas šiandien dalyvavo ir, tikiuosi, tai padarė Jūsų pasirodimą geresniu.
                  Čia jums ačiū. Aš labai džiaugiuos, kad atėjau į repeticiją. Nieko neturėdama, tik garso takelį ir šluotpagalį..
                  Dbr iš nieko esu sukurusi kiek judesiukų, ir KOI teamas tikrai davė gerų patarimų. You saved me, nes kitaip per nowJapan stovėčiau vidury scenos su panika.: |
                  -.connection error


                  Comment

                  • Semashke
                    U can call me Sema



                    • 2009 01 16
                    • 425

                    Autorius Wishmaster
                    Taip buvo todėl kad atėjot 13:30 ir dauguma žmonių jau pasirodė. Planavom taip kad chebra nelauktu eilėje, tai visus asmeniškai pakvietėm skirtingu laiku.
                    Tikrai, kad protingai, nereikėjo grūsty stovėt. Primena polikliniką : "kas užsirašė 12:30? Jūs? užeikit.." Laukiam žinių tuomet dėl sekmadieninės repeticijos prieš cp
                    semashke.deviantart.com BLACKOUT

                    Comment

                    • Akade
                      Rimtas forumo narys

                      • 2008 12 30
                      • 165

                      Jop repeticija pavyko man ji buvo tiiikrai i nauda nors NUSIKALIAU xDDD tai tyliu apie cosplay jei as ten drebejau kas bus per cosplay xDD
                      Siaip manau viskas tikrai buvo gerai ir komentarai ir tas laiko suskirstimas plius zinios kad bus repeticijos pries pat cosplay. manau Koi padare PUIKU darba ir tikrai didelis aciu kad pakomentavot ir pataret kas galetu buti geriau
                      Todel visiems linkiu gerai pasirodyti nes tikiu kad bus DAUG laaabai geru pasirodymu

                      Comment

                      • Vitavili
                        Naujokas
                        • 2010 08 15
                        • 1

                        Turiu vieną klausimą, jei kartosis nepykit. Jei, tarkim, mane domina tik 21d ar bus galima bilietą įsigyti prie įėjimo kaip praeitais metais ir jei taip, tai už kiek?

                        Comment

                        • zhmogeliukas
                          Super mega ultra rašytojas

                          • 2007 03 21
                          • 722

                          Autorius Vitavili
                          Turiu vieną klausimą, jei kartosis nepykit. Jei, tarkim, mane domina tik 21d ar bus galima bilietą įsigyti prie įėjimo kaip praeitais metais ir jei taip, tai už kiek?
                          Juk sakė, kad bilietai yra tik dviem dienom.

                          Comment

                          • Futari
                            AZ rėmėjas



                            • 2007 01 07
                            • 1094

                            Autorius zhmogeliukas
                            Juk sakė, kad bilietai yra tik dviem dienom.
                            Kad ne, minėjo kad prie įėjimo bus galima nusipirkti vienai dienai... Jeigu liks bilietų. Nežinau tiksliai, patys organizatoriai turėtų paaiškinti.

                            Comment

                            • Airiz
                              מיד





                              • 2004 01 09
                              • 1656

                              Autorius Futari
                              Kad ne, minėjo kad prie įėjimo bus galima nusipirkti vienai dienai... Jeigu liks bilietų. Nežinau tiksliai, patys organizatoriai turėtų paaiškinti.
                              Jei minejo reiskiasi taip ir turetu buti, kitas reikalas jei tu bilietu nebus daug tai lieka galimybe ju jau nerasti, o aplamai imti tik 21 dienai kai 22ro kulminacija netikslinga. Gaunasi "puse pyrago gabaliuko be uoguos"

                              Comment

                              • Heccu
                                Naujokas
                                • 2010 08 15
                                • 8

                                Dear, Lithuania-sama

                                We can’t wait to come for the nowJapan. We all are getting prepared, and we hope, you won’t get you disappointed.

                                Love, Latvia-chan!~

                                Comment

                                Working...