nowJapan'09 Saga: The Afterparty

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Dark-Tarou
    replied
    Nepilnametis nepilanečiui nelygus (ypač žinant kad į šitą tarpą įeina žmonės keliais metais jaunesni. Ir vėlgi, kurie mentalitetu neatsilieka nuo tų šlovinamųjų pilnamečių ). Suprantu, kad vaikai ir tokia naktinai tūsai ir VAIKAI nesurišami, bet Niekas apie VAIKUS ir nekalba. Koks tėvas mažą vaiką išleis naktį po vakarėlį bastytis? Jau tam tinkamas amžius turi būt. Tik nesujaudink, 10mčių - ten 12mečių ten nematysi...
    Ir vėlgi, čia ne šiaip sau naktinis tūsas, o atsiminti cosplay tūsas, o jaunesni cosplay dalyviai lieka nuošalyje... Neveltui į naktinius su pažymėjimais įleidžia, o čia gi otakų susirinkimas.. Tokia proga, nk nepadarysi.

    Dėl gėrimo tas pats, vieni geria - kiti ne. Ir db negerentys turi kentėt, nes stereotipinis nepinametis prisigeria iki žemės graibymo....

    Ir jeigu TAU nepatinka nepilnamečių kompanija, tai žinodamas jog tokia bus susirinkus, kam ten eit ir kelt čia debatus? Visvien bus banga prieš...

    Rašyti komentarą:


  • Dancia
    replied
    Taip, dėde arna, visi nepilnamečiai bėga nusigert ir apsirūkyt.

    Rašyti komentarą:


  • arna
    replied
    Autorius SataNa
    atsibodo man jau tokie kaip tu, kurie tik ir nori apriboti nepilnamečius. Ir nekalbėk nesamonių apie mane, kai nieko nežinai apie mane, ok? Dėl sporto seniausiai tų dalykų nebedarau. Aj, bet wtw, gerai kad tokio senio žodžiai nieko nepakeis šioje situacijoje
    - įsivaizduok, "netyčia" vaikai jūsų naktiniame vakarėlyje prisigeria, apsirūko ar dar kitaip apsisvaigina. Ir vieno tokio vaiko mama iš vaikų apsaugos teisių institucijos užsuks dėl visa ko pasižiūrėti, kaip sekasi jos nepilnamečiui. O jeigu dar vakarėlyje ir dėdžių taip netyčia tokių lipšnių ten sėdi..
    - dabar suprantate, ką jums noriu pasakyti?

    P.s.: beja, SataNa, tavo gana įdomus požiūris į nepilnamečius. Tave iš viso forumo geriausiai įsidėmejau ir kažkodėl prisimenu dėl tų dalykų, apie kuriuos sakai, kad jau nebedarai. gal pats nebedarai, bet gal kitiems siūlai tai pabandyti padaryti?

    Jei renginys būtų tik PILNAMEČIAMS, viso to, ką čia dabar parašiau - nerašyčiau
    Paskutinis pakeitimas nuo arna; 2009-11-05, 21:14.

    Rašyti komentarą:


  • SataNa
    replied
    atsibodo man jau tokie kaip tu, kurie tik ir nori apriboti nepilnamečius. Ir nekalbėk nesamonių apie mane, kai nieko nežinai apie mane, ok? Dėl sporto seniausiai tų dalykų nebedarau. Aj, bet wtw, gerai kad tokio senio žodžiai nieko nepakeis šioje situacijoje

    Rašyti komentarą:


  • arna
    replied
    Autorius SataNa
    ką čia knisi protą. Aš varau ten su žmonėm susitikt, pabendraut, kurių seniai nemačiau kaip pvz Izzo. Čia viena iš priežasčių dėl ko ten ir varysiu, kad pasižmonėt.
    Esi vyrukas, kuris ir išgeria, ir parūko ko nereikia ir dar "pastumdo" tą prekę. Tai suaugusių pasaulis ir vaikams, šalia tokių ne vieta ir ne laikas. Kaip to nesuprantate.

    Man vaikas ir nepilnametis yra vienas ir tas pats. Jei renginio organizatoriai tokie kaip "olandai" tolerantiški ir vienodai siūlo tas pačias pramogas(gėrimai, a lia striptizai) ir suaugusiam ir vaikui, tada - gaila. Tai rodo, kad nemokate skirti tam tikrų pramogų įvairioms amžiaus grupėms. Norėčiau pamatyti, kaip šalia pilnamečių "tūsinasi" iki paryčių dvylikamečiai ir vienuolikamečiai ir dar tiems kuriems 10metų..


    Jei renginys būtų tik PILNAMEČIAMS, viso to, ką čia dabar parašiau - nerašyčiau.

    Autorius dubi
    Kalbėjau rimtai.
    - ir aš.

    nepykit, bet per tokius naktinius renginius yra nemaža rizika vaikus, nepilnamečius, kurie ten malasi, "patupdyti ant adatos". yra ir kitokios rizikos..
    Daugelis jūsų šito nežinote ir neįvertinate arba net neįsivaizduojate, kad taip gali būti.

    Galiausiai esu kategoriškai prieš tai, kad į pilnamečiams skirtą programą rinktusi vaikai. Va šito niekaip nesuprantu, kam organizatoriai nedarė jokio amžiaus cenzo, kai vakarėlis nusimato su alkoholiu ir nuogybėmis.

    Tad dar kartą leiskite paklausti: kam jums tokiame renginyje reikalingi NEPILNAMEČIAI?
    Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-11-05, 21:06. Priežastis: Du postai iš eilės

    Rašyti komentarą:


  • dubi
    replied
    Autorius arna
    jei būčiau tame renginyje ir pamatyčiau, kad girdote ar duodate parūkyti ko nereikia VAIKUI, už save tikrai neatsakyčiau.
    Kalbėjau rimtai.

    Rašyti komentarą:


  • SataNa
    replied
    Autorius arna



    - o aš niekaip nesuprantu, kam jums PILNAMEČIAMS reikalingi naktiniams vakarėliams NEPILNAMEČIAI? Čia tik šiaip, toks retorinis klausimas, pastebėjimas.
    - ("baro" apyvartą galvojate tai padidins, ar dar kas nors?)

    Reikia skirti vakarėlius, kurie skirti vaikams, jaunimui ir tuos, kurie atviri bet kuriai amžiaus grupei. Jei norite "tūsintis" su alkoholiu, žolyte ir prizais-striptizais bei nuogybėmis, tada, - VAIKAMS tokiame renginyje NE VIETA!
    ką čia knisi protą. Aš varau ten su žmonėm susitikt, pabendraut, kurių seniai nemačiau kaip pvz Izzo. Čia viena iš priežasčių dėl ko ten ir varysiu, kad pasižmonėt.

    Rašyti komentarą:


  • arna
    replied
    Autorius dubi
    Atsakau už Satana renginyje...
    jei būčiau tame renginyje ir pamatyčiau, kad girdote ar duodate parūkyti ko nereikia VAIKUI, už save tikrai neatsakyčiau.

    Rašyti komentarą:


  • Dancia
    replied
    "vaikų(nepilnamečių)".. prikolistas atsirado.
    P.S. Su lietuvių kalbos gramatika tau nekas, tai galbūt tiesiog nesugebėjai teisingai minčių išreikšti..

    Rašyti komentarą:


  • arna
    replied
    Autorius SataNa
    Ir bus tvarka, pamatysi. Praeitame after party niex nieko "nepadegė" ir šiame niex nieko "nepadegs"
    - taip, jei dar "netyčia" neapsirūkys.


    Autorius SataNa
    shut arna. Ne visi nepilnamečiai saves nekontroliuoja. Kodėl pvz aš turėčiau kentėt dėl kelių kitų nepilnamečių jei ir prisidirbtų jie?
    - o aš niekaip nesuprantu, kam jums PILNAMEČIAMS reikalingi naktiniams vakarėliams NEPILNAMEČIAI? Čia tik šiaip, toks retorinis klausimas, pastebėjimas.
    - ("baro" apyvartą galvojate tai padidins, ar dar kas nors?)

    Reikia skirti vakarėlius, kurie skirti vaikams, jaunimui ir tuos, kurie atviri bet kuriai amžiaus grupei. Jei norite "tūsintis" su alkoholiu, žolyte ir prizais-striptizais bei nuogybėmis, tada, - VAIKAMS tokiame renginyje NE VIETA!

    Rašyti komentarą:


  • dubi
    replied
    Nesigadinkit nuotaikos bandydami vienas kitam kažką įrodyt... Reikėjo galvot prieš organizuojant.
    Paskutinis pakeitimas nuo dubi; 2009-11-05, 20:38.

    Rašyti komentarą:


  • SataNa
    replied
    shut arna. Ne visi nepilnamečiai saves nekontroliuoja. Kodėl pvz aš turėčiau kentėt dėl kelių kitų nepilnamečių jei ir prisidirbtų jie? Ir bus tvarka, pamatysi. Praeitame after party niex nieko "nepadegė" ir šiame niex nieko "nepadegs"

    Rašyti komentarą:


  • arna
    replied
    keli pastebėjimai

    Autorius D1e
    [B][SIZE="4"]
    Konkursai, prizai-striptizai;
    Įspėjimas: necenzūruota vakaro programa skirta tvirtų nervų savininkams, galintiems ištverti daug nuogybių.
    Tikriausiai čia viskas juokų formoje? Nes kažkaip nepilnamečiai ir prizai-striptizai bei nuogybės kaip ir nelabai tarpusavyje dera, anonsuojant pusiau atvirą renginį.

    Beja, niekaip nesupratau loginės šio sakinio struktūros:
    Autorius D1e
    Dėmėsio: Į vakarėlį įleidžiami ir nepilnamečiai. Pilnamečiai, turėkite su savimi amžių įrodantį dokumentą.
    Nepilnamečiai įleidžiami paprastai,o kad įleisti Pilnametį jam reikia turėti dokumentą? Jei galvojate taip apsidrausti pardavinėdami alkoholį, tai labai stipriai rizikuojate nusvilti manydami, kad nepilnamečiai nevartos alkoholio. Turėsite blogą reputaciją (ir nemalonumų),jei per jūsų vakarėlį "netyčia" ar "slapta" prisigers kuris iš vaikų(nepilnamečių), o po to jam kas nors negerai atsitiks. Tad, manau, bloga mintis į a lia "peep'show" (apgal programos anonsus) leisti vaikus.

    Ar ne geriau reikėjo daryti dieninį renginį vaikams-nepilnamečiams ir vakarinį/naktinį - pilnamečiams.

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Kilo aistros, kuo toliau to karščiau, teko trint
    O ta zona atvira? ne kitose patalpose?

    sek0ne, gera mintis dėl techno o.O
    dar kokio DNB .... neapsiribokit pliz vien popsu ir roku.
    Spoileris:

    p.s. pažiūrėjau interjerą to baro... ghm...prie Cosplay temos jokiais galais nesiriša, maine salė neturi jokio jaukumo dėl to "kafelio" ant grindų, dar pačios nuotraukos nepalyginsi su Tarantino klubo nuotraukomis, bet čia jau antraeilis dalykas ...
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-11-05, 19:33.

    Rašyti komentarą:


  • sek0ne
    replied
    o kodel nera j-rap, j-techno. vien j-crap muzika. nejuagi visi otakai crapa klauso? ale ayumi hamasaki, anime ostus ir x-japanus visokius
    oi, as gi neisiu, bet siaip idomu, gi japonu muzikoj yra tikrai puikiu pavyzdziu ir tikrai geros muzikos, o ne anime related

    Rašyti komentarą:

Working...