nowJapan'09 Saga: The Afterparty

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Izzo
    replied
    DJ panelei, galiu pasakyt, kad jeigu jau ir renginys su raide J, nereiškia, kad visa laik turi būt spygaujantys bišai. Jei jau žiūrim anime, nereiškia, kad vien tą j-muziką išpažįstam. Dar tas skirstymas į valandas irgi gan neįdomiai atrodo. Nežinau, gal DJ taip ir dirba, t.y. skirsto valandomis ką grot, bet realiai tai atsibosta. Valandą taškais pagal vieną žanrą, kitą h pagal kitą. Mano nuomone geriau būtų iškart shufflint viską ir būtų daug smagiau, nes kažkaip šoki ir žinai, kad po to gros kone identiškas gabalas, kažkaip nelabai įdomu. Nenoriu mokyt kaip dirbti savo darbą, nes tikrai apie tai nieko neišmanau, bet tikrai buvo galima ir įvairesnį repertuarą susirinkt. Viskas ką pamenu iš muzikos tai Beck'o openingas, kuris labiausiai užvežė.

    Pats Afteris tikrai patiko, nenusivyliau. Free popcornai, daug krūtų, geriausi draugai, pigus alus, full HD vaizdas, šokantis Airiz ir gera nuotaika. ;]
    Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-11-08, 16:17.

    Rašyti komentarą:


  • ResuEmanon
    replied
    Jo, aparatura tikrai buvo leva X_x po Tarantino klubo afterio(kur buvo iskart po nowJapan ir tik n-18), vos girdejau ir ausyse cype net pamiegojus 12 val... Dar ir dabar karts nuo karto pasvarstau ar tas cipimas kuri kartais girdziu ar tik ne po to afterio. Ten nice aparatura buvo. O po sio afterio vos buvo "uzgule" ausis kai isjunge aparatura, ir po keliu minuciu jau normaliai girdejau.

    O, Satsugai ir as norejau... ¬_¬ nostalgija man

    DJ Mergaite, tu nesinevuok ;D tokie jau tie zmones ir kaip bebutu, tu irgi zmogus ^_^
    Paskutinis pakeitimas nuo ResuEmanon; 2009-11-08, 16:17.

    Rašyti komentarą:


  • SataNa
    replied
    Autorius FantasyBeast
    Žodžiu,ačiū KOI už afterį ir visiem draugam už nuostabią nuotaiką..ai ir Satanai už pusryčius..
    tai vakarienė nepatiko taip gaunasi?

    Rašyti komentarą:


  • Flintas
    replied
    Jap afteris man visai patiko vat kaip man pasiseke su tusciu skrandziu atejau sudalyvavau valgymo varzybose ir prisikimsau tiek kad bloga pasidare Na muzika po 1h kazkur ryto pradejo amne migdyti jau . :/ taciau tai galima paaikinti tuom akd buvau pavarges nors gal ir pati muzika atsibodo biski . Taciau vistiek ten ir sokau ir laksciau ir taip toliau viskas buvo fun. Patiko aukcijonas mama apsidziauge kad parveziau ta daikta kur keptuve paimt net nezinau kaip jis vadinasi blemba :/ anyway dekui uz aftery lauksiu foto jei sulauksiu .

    P.S Migliau pats kaltas . dar is varkso Horkio 10 litu uz taksa istraukei .

    Rašyti komentarą:


  • karolisvis
    replied
    Autorius INfanatic

    sumokekit uz iejima po 20lt maziausiai ir bus jum afigennas garsas DEL KURIO jum viskas atrodys SKIRTINGAI! nes dabar tikrai neaprasinesiu visko kas liecia aparaturos, butu dar blogiau jei neispesciau jos daugiau. bet... vien paskaicius forume, kad "oj 10lt, per brangu, neisiu" ir pan. tai susimastykit liaudis! ;] VISADA norit kazko super-duper uz pacia maziausia kaina! o patys kaip nors prisidedat prie tos kulturos? turit bent viena originalu kompakta grupes kuri jum patinka? jau nekalbu ar buvot bent vienam ju koncerte. pastovus verkslenimai irgi nusibodo - TIK TA MOKAT?! ir kita karta galesit patys atsinest savo muzikos ir jos klausytis - tada as paziuresi kaip nevienodai ji man skambes


    todel prasyciau nedaryt gedos azijietiskai muzikai. gal is pradziu pasidomekit daugiau apie ta fenomena, judejima ir pradekit kritikuot patys save is pradziu, o paskui tik kitus, jei jau kazkas labai nepatiko! ;] nusipirkit keleta CD, pasiziurekit i save veidrodziuose, nuvaziuokit i kocerta koki ir tada galit laisvai savo nusiskundimus rasyt privaciai!

    Na nenoriu pradet bereikalingu gincu ir visa kita , BET "sumokekit po 20lt uz iejima" na pavelavau sumokejau 15lt nors buvau uzsiregistraves ir nesiskundziu , patinkancios grupes ACDC kolkas nusipirkes tik BlackIce albuma bet planuoju ir senesniu ieskot , metallicos deja neturiu albumu nes padovanojau tureta geriausiam draugui ir artimiausiu metu griebsiu Metallicos Kill 'em all albuma , o del koncertu kadangi nesu pilnametis tai negaliu bastytis po kitas salis del koncertu , BET jei i lietuva atvaziuotu AC/DC as velniui siela parduociau kad ten pakliuciau nekalbant apie Metallicos koncerta! Skustis nlb skundziuos , BET kai paprasem anime muzikos gavom atsakyma "neturim" mes prasem DMC - Satsugai pagal ja butume tiek pasitaske kad sen net pajudet nebutume galeja , "todel prasyciau nedaryt gedos azijietiskai muzikai. gal is pradziu pasidomekit daugiau apie ta fenomena, judejima ir pradekit kritikuot patys save is pradziu, o paskui tik kitus, jei jau kazkas labai nepatiko! ;]" nors muzika ir nelabai patiko nekeikiau DJ ir taskiausi laimingas su draugais nlb svarbu ir muzika buvo...O save asmeniskai kritikuoju taip, kad net verkt norisi kartais...

    P.S. Turejom su draugu tokia minti nestis savo muzika , bet labai suabejojom ar jus butumete paleide Judas priest , AC/DC , Iron maiden ir kitas oldschoolo grupes....
    Paskutinis pakeitimas nuo karolisvis; 2009-11-08, 16:03.

    Rašyti komentarą:


  • FantasyBeast
    replied
    Nuvažiavau,pamačiau,sudalyvavau,nesigailiu.
    Patiko beveik viskas...Tik atvykę į vidų susiradom sau stalą *kurį praminė "galiniu staliuku su vyriškąją kompanija" * ...pradžioje chillinom,nes dar rinkosi pažystami,bet prasidėjus veiksmui prisijungėm prie šokių...Muzika pradžioje buvo so~so~,bet vistiek pradėjom taškytis,bet į galą pasidarė monotoniška ir bešokančių žmonių skaičius ryškiai sumažėjo.. Video su d1e buvo gan juokingas...Bet labiausiai gailiuosi,kad praleidau valgymo konkursą..Lucky Flintas,kurio ieškojome,pasirodo jame sudalyvavo ...Erm..baras buvo gan jaukus,tik gaila,kad vienintelė vieta kur normaliai susišnekėt galėjai buvo laukas.
    Žodžiu,ačiū KOI už afterį ir visiem draugam už nuostabią nuotaiką..ai ir Satanai už pusryčius..
    Paskutinis pakeitimas nuo FantasyBeast; 2009-11-08, 20:01.

    Rašyti komentarą:


  • INfanatic
    replied
    VISIEMS KRITIKAVUSIEMS MUZIKA!!

    1. aciu uz tai, kad vadinat mane "mergaite" (^______^)*v wiu wiu wiu

    2. KAS neskiria vieno stiliaus nuo kito - ne mano problemos! ^^ visos 6val. buvo suskirstytos pagal stilius, nes PASTOVIAI tik ir girdisi kad visiem ta j-muzika nepatinka! buvo oshare-kei, jrock, jpop, jelectro, visual-kei, angura-kei ir tt valandos. nuo to man susidaro ispudis, kad kaip tik JUS nieko apie tai neismanot ir jei klausotes vienos ar keliu grupiu tai nereiskia, kad jus apalmai ka nors zinot apie azijietiska muzika ir jos atlikejus ir ju stilistika. groju ne vienerius metus ir jei surasyciau visu atlikeju/grupiu pavadinimus nezinau ar galeciau pasakyti, jau is pirmo zvilgsnio, kad JIE visi vienodai skambejo XDDDD

    3. kodel vienodai JUM skambejo? lengviausia apkaltinti grojusi zmogu, bet prasome atsizvelgti, kas liecia irgi KOI, i aparaturos kokybe. norit geros muzikos? sumokekit uz iejima po 20lt maziausiai ir bus jum afigennas garsas DEL KURIO jum viskas atrodys SKIRTINGAI! nes dabar tikrai neaprasinesiu visko kas liecia aparaturos, butu dar blogiau jei neispesciau jos daugiau. bet... vien paskaicius forume, kad "oj 10lt, per brangu, neisiu" ir pan. tai susimastykit liaudis! ;] VISADA norit kazko super-duper uz pacia maziausia kaina! o patys kaip nors prisidedat prie tos kulturos? turit bent viena originalu kompakta grupes kuri jum patinka? jau nekalbu ar buvot bent vienam ju koncerte. pastovus verkslenimai irgi nusibodo - TIK TA MOKAT?! ir kita karta galesit patys atsinest savo muzikos ir jos klausytis - tada as paziuresi kaip nevienodai ji man skambes

    4. i gala ejo kaip ir Wishlistas, pastoviai atbegadavo merginos prasancios ko nors, ka turejau ta ir grojau, todel viena is tu priezasciu, kad muzika velgi atrode vienoda. bet man buvo linksma - as moku linksmintis!! kad nebuvo Satsugai - sorry Satana - jei nemoki "uzsivesti" be kitokios muzikos tada ir tenka sedet visa vakara prie staliuko . kiti isvis prase lietuviskos ar europietiskos muzikos - prajuokinot - jus skaitot kur einant? XDDD

    5. todel prasyciau nedaryt gedos azijietiskai muzikai. gal is pradziu pasidomekit daugiau apie ta fenomena, judejima ir pradekit kritikuot patys save is pradziu, o paskui tik kitus, jei jau kazkas labai nepatiko! ;] nusipirkit keleta CD, pasiziurekit i save veidrodziuose, nuvaziuokit i kocerta koki ir tada galit laisvai savo nusiskundimus rasyt privaciai! ^________________^v

    6. kas nores playlisto irgi rasykit PM! ;]

    Rašyti komentarą:


  • SataNa
    replied
    Nu ką bepridurt, išties man viskas patiko geriausia, kad didžioji dalis žmonių pažįstami, kas palaikė didžiulę šypseną pastoviai mano veide(bliam kaip pasiilgęs visų buvau xD) viskas buvo nuostabu, atėjau alkanas ir pasimaitinau popkornais vieta ūliavojimui parinkta labai gera. Kaip ir visiems, nuobodoka pasidarė po 2tros valandos, kai j-pop, rock jau įgryso tiap sakant(siūlau kitą kartą anime zonoj po vieną jp gabalą pasirinkti leist žmonėms patiems). Net barmenas rėkavo -ką nors ne japoniško!! O šiaip mano tikslas pagrindinis buvo, tai tik susitikt su žmonėmis kaip ir minėta. Wishmaster'i norėjau atsisveikint su tavim, bet gan kietai miegojai ir tą gali approve'inti dar keli žmonės, so nutarėm tiesiog leisti tau tuoliau ilsėtis xD
    Paskutinis pakeitimas nuo SataNa; 2009-11-08, 15:13.

    Rašyti komentarą:


  • karolisvis
    replied
    Autorius Lucion666
    | Pamirshau pasakyt, kad prie toleto dideles eiles buvo.. kai kuriems(ne man ) praverte shiuklshiadezes prie cupo )
    Tų kaikurių gal geriau neminim...Neskaitant to , jie buvo apmėtyti sniegu ^^

    Rašyti komentarą:


  • Lucion666
    replied
    Hmmm... na man nieks nekliuvo nebent pacio kojos Seip buvo toks visai nieko, iskyrus muzika nes galvojau ar eit ar ne i afteri si. Vis del to kaip mane kas mate - nuejau, kaip ir nesigailiu(nors popkornu negavau nemokamai - virtuve sake uzdaryta jau buvo). Seip truputuka galejo but sumazintas muzikos garsas, nes nebuvo galima nerekiant ir neprikishant ausies ishgirsti ka sako salia taves sedintis zmogus. Hmmm, taip pat nepatiko ir muzikos stilius(Jrock Jpop or whatever(dj mmergaite sake keisis stiliai, bet kazkaip vistiek ta pati teko klausyt)). Istrigo dar keli momentai: Nebuvo man perdaug juokinga kai riyo bande save ishreiksht aukciono metu. Tai pasirode per vaikishka ir atgrasu(na bet ka padarysi - reikia kazkaip vaikucius pralinxmint ). Negirdejau D1e viso interviu, dali ishgirdau, bet dar kazkas papasakojo, kai D1e'aus uzklause ka jis mano apie savo KOI narius: " Na jie (20 sec keiksmazodziu ;DD ), viska ish manes vagia - duona, alu ... ;DD ||| Susipazinau su naujais veidais, pamaciau Airi in real. ||| Ejom ieskoti Flinto nes isejo i maxima ir gal 30 min negryzo ;D pasirodo valgymo varzybosna pataike ir prisikirto kaip reikalas. Ir ne tik KOI team linxmino zmones, taip pat ir mano draugas spyglius. Nusigere, smigo ir visi ant jo nugaros, ranku parasus ipaishe, barmenas taip pat prisidejo.|| Pamirshau pasakyt, kad prie toleto dideles eiles buvo.. kai kuriems(ne man ) praverte shiuklshiadezes prie cupo ) ||| Faktishkai afteris pavykes

    Rašyti komentarą:


  • Dark-Tarou
    replied
    Na ką, jaučiuosi kaip po pagirių, nors gėriau tiktais spraitą x] Skauda galvą, skauda kaklą...

    Ooooo reginys tai nerealus xD Aišku, visus minusus paminėjo Bardakas, tai aš minėsiu pliusus xD

    Per šį renginį padariau viską ką galima ten buvo įmanoma nuveikt: ir spėjau pabendraut su draugais (nors tai daryt buvo ypač sunku, prarėkiau balsą...), prisišokau, pažaidžiau kortom, dalyvavau aukcione (laimėjau 6 mangas, iš kurių pasilikau tiktais vieną x>)

    Šiaip noriu padėkoti visai nostabiai kompanijai kuri supo mane, ty mūsų galiniam staliukui su vyriškąją kompanija, kur buvau maloniai "diskriminuojama" xDD xD U guyz rock! (šiaip tikrai pažįstamų man panelių buvo mažai...)

    Noriu padėkot mano nuostabiems šokių partneriams: Izzo ir ypač Bitutei ir Airiui xD Ir visiem kitiem su kuo teko pašokt Niekad gyvenime tiek nešokau~

    Išėjom visi beveik paskutiniai, pusę 5 mždg, kai pradėjo grot kažkoks tai biesas (pagal kurį smagiai šoko Rio xD) (muzika per visą renginį tikrai buvo monotoniška ~__~)
    Paskutinis pakeitimas nuo Dark-Tarou; 2009-11-08, 14:47.

    Rašyti komentarą:


  • ResuEmanon
    replied
    AaAaa, raumenis skauda, galva skauda, noriu miego... O siaip tai buvo ganetinai smagu, taip, kad artimiausiu metu koki The Afterparty 2 darykit ar dar ka.

    Kritika ir pagirimai.. na Bardako postas ganetinai gerai apibudina situacija. Gal dar seip galejot kokiu daugiau akciju-atrakciju prigalvot...


    O tas reikalas su Satsugai nebuvimu, tai sunkiai atleidziamas!!

    Rašyti komentarą:


  • Hanami
    replied
    Visu pirma, noriu labai padėkoti KOI už šitą after'į, nes nepaisant visų trūkumų buvo labai faina ir begalo lauksiu panašių tūsų su bendraminčiais. ^^"
    Susipažinau su daug naujų žmonių, geriau susibendravau su ir taip pažystamais.
    Ilgai mes kaulyjom DJ'os kad paleistų GazettE ir galų gale pasiekėm savo, skambėjo 3 jų dainos. : D
    O aš pasikartosiu: (XDD)
    Buvo per daug popso, tck, elektro ir pan., tai sakau nes norėčiau kad į tai būtų atsižvelgta kitą kartą. ; D
    O man tai užteko ir lauko, kaip ramios "patalpos". Ten buvo ramu, vėsu galima buvo trumpam pailsėt. : 3
    Taigi ačiū labai visiems kurie buvo šito nuostabaus įvikio dalimi !!!

    Rašyti komentarą:


  • Narya
    replied
    Buvo smagu, pasibuvom su draugais, susipažinom su naujais žmonėmis :]
    Kliuvo tas pats, kaip ir visiems - mažokai erdvės, nėra ramaus kampelio, tik lauke, o juk šalta pakankamai buvo, ilgai neprabūsi. Rezultatas - prarėktas balsas bandant susikalbėt Na, dėl muzikos, tai į galą man visos dainos vienodai pradėjo skambėt xD Bet minusus visada lengviau pabaksnot, nei pliusus. Trumpai tariant, tie minusiukai vakaro nesugadino :]
    Paskaita ir interviu = epic win gerų perliukų išgirdom
    Aukcionas buvo juokingai graudžiai isteriškai begėdiškai įdomiai.... juokingas xD
    Kaip ir tada, kai mus apkaltino gėrimu už kampo... Aš taip ir nesupratau ar mumis patikėjo, ar pamanė, kad meluojam... Upside ne alkoholinis gėrimas! xD
    Paskutinis pakeitimas nuo Narya; 2009-11-08, 14:18.

    Rašyti komentarą:


  • karolisvis
    replied
    Asmenikai man "gal" ir patiko , tik muzika , muzika , muzika....gerai groja j-rock , j-pop, nu ne tai yra negerai nes nebuvo didelio noro taškytis , kai paklausem Dj-blablabla ar koks ten "Ar veliau paleisit ka nors normalaus?" ji atsake ne...JEGA....Na teko naudoytis savo "imagination" pasitaskiau kai reikalas dar db skauda kakla , vietos trukumas nebuvo nei vienos ramios vietos išskyrus lauką, BEEEEEE pražiopsojau valgymo konkursą!! Na šeip per interviu su D1e iš jo beveik pasišaipe... "Ką jus manote apie savo komandos narius ryio ir wishmasteri?" atsake turiu pasakyti labai orginaliai "Jie pyyyyyp vagys pyyyyp vagia iš manęs viską pyyyyyp mano alų pyyyyyyp mano duoną pyyyyp!!!!" Tai jo orginalumas man patiko.

    P.S. Grojo J-ROCK!!!! O kai paprašėm pagrot "SATSUGAI" atsakymas "neturim" Jėėėėėėga!!! O apskritai pavyko neblogai.

    P.P.S. Daug nepaminėjau , bet tai jau paminėta pas poną Bardaką.
    Paskutinis pakeitimas nuo karolisvis; 2009-11-08, 13:15.

    Rašyti komentarą:

Working...