nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    Muzikinė programa

    Spoileris:

    Comment

    • Sekirei
      Rimtas forumo narys

      • 2009 04 23
      • 170

      beje!
      Renginio gale mazdaug buvo kazkas sakyta kad ziema gal kanors KOI surengs? ar tai butu koks nors mini cosplay? tokio tipo kaip cosplay vol 2? arba anime nights? .. nes cosplay vol 2 tai man tiesiog nepamirstama diena buvo nerealiausias renginys visame mano gyvenime. tad jei vel kazkas panasaus butu tikrai atvykciau!

      Comment

      • shiroi_syaoran
        Naujokas

        • 2009 08 31
        • 20

        Autorius FrozenNote
        Tolerancijos nulis... Mes dar grupele zmoniu, gal 12, likom, tai ir gelem apmete, bet po to visi draugiskai laikemes grupej ir visi namo grizom... Ir tos musu grupeles lyderis Edvardas arbata pavaisino ^^
        ------------------
        Del viso cosplay... Buvo klaidu. DAUG. Del karscio ir ekrano tai jo... Ir del velavimo. Antra diena buvo daug fainesne... Bet ir pirma smagi ^^
        ------------------
        Gal kas fotkiu turit su manim? Buvau vienintele Shitsu (C.C.) is Code Geass, jei kas turit siuskit plyz ^_________^
        ------------------
        Kad ir kuris ten Nilas - HE IS A HERO!!
        Na jei jau taip..tai as cia kaip ir Edgaras
        siaip keleta foto manau rasi pas mane: http://picasaweb.google.com/shiroi.s...an_2009082930#
        Gaila tik va fotikas issikroves buvo paskiau, tai nebepavyko pafotkint
        Kai nuvaziuoja stogas atsiveria dangus

        Comment

        • klaunas
          Narys
          • 2009 03 29
          • 50

          na mano manymu renginys buvo vykes, as pats lb daug nesedejau, stengiausi is tu 32lt isspausti kuo daugiau, manau sudalyvavau visur, esu patenkintas tuo kas buvo, , prie eisenos buciau ir as prisidejas, jai nebutu pradeja pliaupti, manau truko kazkokio pacios sales apipavidalijimo
          Only the strongest will survive
          Lead me to heaven when we die
          I have a shadow on the wall
          I’ll be the one to save us all




          http://blazbluecos.blogspot.com//

          Comment

          • shiroi_syaoran
            Naujokas

            • 2009 08 31
            • 20

            Autorius FrozenNote
            Gomenasai, ne taip isgirdau varda bet kokiu atveju aciu ^^
            Viskas gerai, galbut as ne taip risliai istariau savo varda
            Nera uz ka, nieko ypatinga nepadariau.
            Bet buvo smagu su visais pasedeti .
            Kai nuvaziuoja stogas atsiveria dangus

            Comment

            • soshite
              pinky promise

              • 2009 01 22
              • 119

              amm... noreciau paprasyt jei nesunku.... noreciau gaut melynos zvaigzdutes nuotrauku ten to kalciferio laisvo, taip sakant manes.... jei kas turit tai idekit arba i pm parasykit.... is anksto aciu...

              please, wake up to reality...

              Comment

              • zhmogeliukas
                Super mega ultra rašytojas

                • 2007 03 21
                • 722

                Na pirmos dienos metu tikrai nuobodoka buvo. Pavargau sedėt XD
                Bet čia viskas jau išsakyta tai nesiplėsiu labai,o vat antra diena labiau patiko. Buvo linksma,daugiau veiklos kažkaip, daugiau veiksmo~
                Bet kokiu atveju pats renginys paliko gerą įspūdį nepaisant visų nesklandumų ir pan.
                Yay susipažinau su kai kuriais žmonėm kuriuos tik netu pažinojau vėl~Irgi džiugu.
                ir bendraminčių *kikena*

                Laukiu jau kito renginioXD Kitame ir dalyvausiu manau. Nes sedėt ir žiūrėt ne taip įdomu kaip visur dalyvauti vis dėl to~

                Comment

                • shiroi_syaoran
                  Naujokas

                  • 2009 08 31
                  • 20

                  Autorius Wolwerine
                  Na tai kada vel susitiksim arbatos isgert ir paplepet?
                  Na nezinau , cia jau kaip zmones nores, ju reiktu paklaust? As aisku nieko pries buciau.
                  tad jei kam reikia mano kontaktu pm.
                  Lauksiu
                  Kai nuvaziuoja stogas atsiveria dangus

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    Music in Motion

                    Spoileris:

                    Comment

                    • Egura
                      Super mega ultra rašytojas


                      • 2007 05 17
                      • 684

                      uff ufff negaliu dar atsigauti... neišsimiegojus normaliai anksti į darbą teko keltis

                      Dėl minusų, tai iš tikrųjų jų buvo... kaip jau minėta netinkamos teatro arenos patalpos tokiam renginiui (mažai vietos bei buvo žvėriškai karšta, ypač su latexiniu kostiumu ), blogas apšvietimas ir garsasss... pvz. dainuojant karaoke aš absoliučiai negirdėjau savo balso, čia kaip bandymas dainuoti užsidėjus rimtas uždaro tipo ausines... kas ten per garsas sklido iš mano lūpų - neaišku
                      dainuojant 3-yse tai ne tik kad savęs negirdi, bet ir "kolegių", tai apie susidainavimą nekalbu... kaip ten mums gavosi sunku pasakyt, bet smagu, kad vis vien žmonėms patiko

                      Labai gaila, kad taip ir neteko išgirsti DMC muzikinio pasirodymo, mes kaip DMC fanbojai/fangirlės itin jo laukėm,na bent jau pirmą dieną galėjom paklykauti iš salės galo "Krauzer sama", "Jagi sama" ir legendinį "Go to DMC", "Go to DMC". Lauksim šių vyrukų dar kartą... kitą kart jei prisireiks galėčiau prisidėti, pagelbėti su grimu ir panašiai...

                      Kaip jau daug kas minėjo, festivalį išgelbėjo antra diena, su daugiau veiksmo... taipogi itin smagu buvo pamatyti brolių latvių geriausius kosplėjerius Gurren Laggan porelė buvo nereali, nors tiesa pasakius mūsiškis King Kitan irgi ne ką prastesnis, puikus kostiumas

                      Linkiu Koi sekmės ir toliau organizuojant renginius, nepamaišytų pagalba profesionalų, kad pagelbėtų su garsu, apšvietimu... tik nežinau kiek tai įmanoma įgyvendinti...
                      Geriau jau mažesnio masto, bet techniškai kokybiškas renginys.
                      Šiaip ar taip savaitgalis praleistas gerai, Ačiū.

                      Comment

                      • Michiru
                        rawk

                        • 2009 08 02
                        • 20

                        o man žiauriai patiko (ypač antra diena, nesugebėjau laiku išeit ir nespėjau į paskutinį autobusą)
                        taip buvo minusų, bet aš asmeniškai nesigadinau sau nuotaikos ir nekreipiau į juos dėmesio.
                        kaip pirmą kartą tokio tipo renginį tikrai nenusivyliau.

                        Comment

                        • Reshef
                          Bitter sweet

                          • 2008 10 03
                          • 307

                          Autorius Squall
                          taigi kokia vieta jis uzeme? trecia? ar isvis nieko?
                          Rimtai zmones gal kas gali pasakyt kas trecia vieta amv conteste uzeme? 1st and 2nd jau aiski, bet apie 3rd nieko dar neteko girdeti...

                          Comment

                          • lilithiannah
                            Nya~ :3
                            • 2009 03 02
                            • 3

                            Okei, nebuvau cia simta metu jau bet gryzau is NowJapan ir nusprendziau pasidalinti savo nuomone.

                            Pirma: atmosfera buvo super, tai mane isgelbejo nuo nuobodulio, nes ejau, galima sakyti, viena. Kospleyeriai lietuviai si karta per didelio ispudzio nepadare, nors maciau viska, taciau i aki niekas per daug nekliuvo is tiesu. Nebent SpongeBob kuris atrode kaip evil spy from the undrworld (ir ne i tema is tiesu) ir dar keli ryskus neskoningi personazai. Labai patiko nezinomas vyriskas veikejas is kzkokios mangos/anime apie kuria net nesu girdejus. Jei kas zinot, su kepure ant sono, baltu tinkliniu pasijoniu is galo, viena akis uzdengta fioletiniais plaukas (turbut, jei teisigai prisimenu). Latviu kostiumai, galbut, nebuvo geresni uz musiskiu, taciau jie kaip profesionalus cosplayeriai pasirode scenoje. Musiskiams to truksta. Atsiprasau, jei tai zeidzia, taciau mums tikrai truksta praktikos ir ziniu. Mes per mazai domimes, manau. Reiktu turbut labiau pasistengti isijausti i veikeja, o ne kostiuma tobula padaryti (uz ka, siaip, pas mus dalina prizus).

                            Okey, dabar apie antra diena atskirai. Buvau visiskai viena, taciau buvo LABAI idomu. Visalaik turejau ka veikti. Modelino dirbtuves buvo juokingas dalykas, taciau nusprendziau pasibandyti. Na, pasibandziau ir laukiau kol mano figurele isdzius. Laukiau laukiau, nusprendziau nueiti pazaisti, papiesti ir t.t. Gryzau ir neberadau savo figureles. Kas ja paeme? Neisivaizduoju. Taciau tai labai nuliudino. Labiausiai patiko animacijos stendas. Sukurti trumpa savo animacija - turbut viena is didziausiu kiekvieno animeshniko svajoniu. Nors, ka as zinau, galbut tai tik viena is mano didziausiu svajoniu. Zodziu, buvo ka veikti ir salia pat scenos, taip kad nieko nepraleidau.

                            Bendrai neigiamos puses: nepatiko apsvietimas, garsas ir ekranas. As sedejau netoli scenos, bet vis tiek nieko nemaciau. Labai nervavo kad nebuvo praejimo aplink scena antrame aukste, pastoviai reikejo leistis i pirma auksta ir apeidinet scena "is apacios". Taip pat nepatiko kaikuriu zmoniu elgesys prie Osakos stendo. Galima gi buvo tiesiog atsistoti i eile... Del blogo apsvietimo pasidaviau ir nebedariau nuotrauku antraja diena. Dabar to gailiuosi Dx Taip pat nemanau, kad afterparty reikejo daryti iskart po pirmosios dienos, kai i antraja reikejo keltis beveik taip pat anksti...

                            Bendrai teigiamos puses: Organizatoriai pasistenge. Ir del garso ir vaizdo trukumu kalti tik tie, kurie sedejo prie pulto, ne organizatoriai. Man patiko renginys, viska spejau pamatyti, paklausyti ir suzinoti. Nuotaika pastoviai buvo gera, neskaitant poros nekokiu nutikimu. Zodziu, patiko nerealiai, gaila necosplayinau, bet kitam kartui pasistengsiu tikrai.

                            Nesistebiu del kainos, nes, kaip turbut pastbejot, daug kas buvo nemokamai. Girdejau kad prizu fondas sieke 8000 lt, tiesa ar melas? D:

                            Comment

                            • radament666
                              "Umi no Suna" Dark

                              • 2007 02 18
                              • 154

                              Autorius lilithiannah
                              Girdejau kad prizu fondas sieke 8000 lt, tiesa ar melas? D:
                              Manau jog tiesa nes, vienas is prizu buvo nesiojamas kompas.
                              Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                              Comment

                              • Džiro sesė
                                X - Crime of visual shock


                                • 2005 11 12
                                • 604

                                Autorius lilithiannah
                                Labai patiko nezinomas vyriskas veikejas is kzkokios mangos/anime apie kuria net nesu girdejus. Jei kas zinot, su kepure ant sono, baltu tinkliniu pasijoniu is galo, viena akis uzdengta fioletiniais plaukas (turbut, jei teisigai prisimenu).
                                Jei gerai supratau aprašymą, manau tu čia rašei apie Ciel iš Kuroshitsuji~

                                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                                Comment

                                Working...