nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evexis
    Naujokas
    • 2009 02 20
    • 13

    Man nieko nepadarė, bet va Nilas (jeigu žinot) gelbėdamas mane nukentėjo. Jau šimtą kartų tai sakiau, bet dar tikrai nenustosiu. Beto net neįsivaizduoju kur jis dabar yra. Pagal viską klaidžioja vienas po Vilnių.

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      Eitines gal reikejo atskirai daryti, nes su programos velavimais ir pavargusiais dalyviais ne kas ten gautusi. Ir butinai diena. Daugiau turistu, daugiau fotoaparatu, daugiau visko...
      Forsai ishlenda pagrinde vakarais.

      Comment

      • Evexis
        Naujokas
        • 2009 02 20
        • 13

        Autorius SaimonasSako
        Pagarba Nilui Kaip ten jam baigėsi viskas?
        Kai nusivaikė jį, po to nebemačiau. Jis šiaip iš Klaipėdos ir mes kartu turėjom nakty Vilniui kažkur praleisti, bet nebeišėjo jo surasti.

        Comment

        • sagara sanosuke
          forumo idiotas
          • 2009 04 14
          • 134

          buvo visai neblogas renginys. antra diena buvo gerokai geresnė už pirmają. labai fainai pasirodė latviai. man tik nepatiko mažas ekranas ir prastas apšvietimas. Bet manau svarbiausia kad daugelis pasisėmė geros nuotaikos. organizatoriams linkiu kad kitas renginys būtų žymiai geresnis.

          Comment

          • Shary
            woof.

            • 2009 02 26
            • 173

            friends for evah -.- done? Ir kodėl jūs ankščiau su kitais nepatraukėt toliau iš ten?

            Comment

            • Evexis
              Naujokas
              • 2009 02 20
              • 13

              Autorius Shary
              friends for evah -.- done? Ir kodėl jūs ankščiau su kitais nepatraukėt toliau iš ten?
              Nes bent jau man tai neleido išeiti. Nilas tai kaip koks super-man'as iš niekur atsirado. xD

              Comment

              • Shary
                woof.

                • 2009 02 26
                • 173

                Policija?

                Comment

                • radament666
                  "Umi no Suna" Dark

                  • 2007 02 18
                  • 154

                  hmmspeju jei ir as bucaiu buves eisenoj tai ir prie manes butu pristoja, nes irgi juodas ir su pastatytais plaukais ir veidu ispaisytu.
                  Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                  Comment

                  • Evexis
                    Naujokas
                    • 2009 02 20
                    • 13

                    Autorius Shary
                    Policija?
                    Nope. bent jau aš jokios polisijos nemačiau. Vilniečiai apsimetė, kad nemato. Pačiam nebuvo laiko pranešti. Buvau marozų pokalbių draugas. xD

                    Comment

                    • Shary
                      woof.

                      • 2009 02 26
                      • 173

                      Spoileris:
                      per jūsų topicus ir mano baka charakterį modas mane jau ėda, stop it



                      Dar įdomu, o tie Latvijos cosplayeriai buvo pakviesti į renginį (kad parodytų kaip reik cosplayint...) ar čia jų iniciatyva ?

                      Comment

                      • Evexis
                        Naujokas
                        • 2009 02 20
                        • 13

                        Autorius Shary
                        Spoileris:
                        per jūsų topicus ir mano baka charakterį modas mane jau ėda, stop it



                        Dar įdomu, o tie Latvijos cosplayeriai buvo pakviesti į renginį (kad parodytų kaip reik cosplayint...) ar čia jų iniciatyva ?
                        Nilas for the win!

                        Nemanau, kad jie labai geras pavyzdys. T.T TIk panelės gražiai pašoko. Ten tai man patiko.

                        Comment

                        • SaimonasSako
                          Manga >>> Anime

                          • 2008 03 13
                          • 164

                          Autorius Evexis
                          Kai nusivaikė jį, po to nebemačiau. Jis šiaip iš Klaipėdos ir mes kartu turėjom nakty Vilniui kažkur praleisti, bet nebeišėjo jo surasti.
                          Žinau kad iš klaipedos, tam pačiam bute nakvojom šeštadienį, pažystu jį
                          Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
                          NEDELSK - CLICK TO READ IT!
                          sigpic

                          Comment

                          • sagara sanosuke
                            forumo idiotas
                            • 2009 04 14
                            • 134

                            nebūtų Lietuva. kaip mane užknisa tas žmonių abejingumas. apsimeta kad nemato ir galvoja svarbu kad ne mane. o tuos visus marozus reiktų atspardyt taip kad praeitu noras kabinėtis prie žmonių. labai užjaučiu kas nukentėjo. tikiuosi kad nesunkiai. Nilas šaunuolis. lb gaila kad jį pasivijo.

                            Comment

                            • Evexis
                              Naujokas
                              • 2009 02 20
                              • 13

                              Autorius SaimonasSako
                              Žinau kad iš klaipedos, tam pačiam bute nakvojom šeštadienį, pažystu jį
                              Tai ir aš tam pačiam bute miegojau! xD Jonas? Raimis? Augis? Aš Evaldas.

                              Comment

                              • Shary
                                woof.

                                • 2009 02 26
                                • 173

                                Autorius Evexis
                                Nilas for the win!

                                Nemanau, kad jie labai geras pavyzdys. T.T TIk panelės gražiai pašoko. Ten tai man patiko.
                                Na, ta mergina su žydrom akim tikrai atrodė įspudingai, FMA'nikai parodė kaip reik pravirkfyt auditoriją... Geriau būtų dar kelis savo cos'failus atsiuntę. Bet tikriausiai čia buvo viena iš tų "staigmenų".

                                Comment

                                Working...