nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Squalleh
    replied
    Autorius SataNa
    Iškart iknisiu kritiką -netrauk ginklo jei net bijai darbuotis kūmščiais. Išvis čia durniui aišku, kad nieko su peiliu nepadarysi jei nenori sėst į kaliuzę..
    +1. jau sakiau apie tai.

    Rašyti komentarą:


  • Gin^^
    replied
    teip..šitas..tobulas darbas :3 dėkui.

    Rašyti komentarą:


  • (sic)enemy
    replied
    1. per ilgos pertraukos, o taj lb nuwargino
    2. jau mazesnio ekrano turbut nebuwo
    3. wth su tuo garsu, wiena kolonele garsesne uz kita buwo
    krc, ne renginys, o haltura kazkokia...

    Rašyti komentarą:


  • SataNa
    replied
    viską nusiplėšai kaip wrestlingo kovotojas, viską numeti ir eini kaip žvėrys x)

    Rašyti komentarą:


  • NeeLkun
    replied
    Autorius SataNa
    na ir kokie nukenteimai?

    Iškart iknisiu kritiką -netrauk ginklo jei net bijai darbuotis kūmščiais. Išvis čia durniui aišku, kad nieko su peiliu nepadarysi jei nenori sėst į kaliuzę..
    nepamirsk mano armaturos su savim... is visu zmoniu jauciu neseu daugeuse daiktu... kuriu ir palikt negalima ir t.t. viena ranka tik laisva bet ce jau whatever...

    Rašyti komentarą:


  • Jogarasu
    replied
    tiek visko pasakyta... meh... še, kad nebūtų šeip sau post'as ir jei mano nuomone įdomi:
    Spoileris:
    apie Mimasho tyliu... ir taip visko čia pripasakojo, kad prisiminti kartais liūdna... visgi rado žmonės kuo užsiimti, jei labai norėjo -_- (nors tikėjausi kad už 32 LTL kasnors mane užims, padarys masažą, pamaitins, o valgį sukramtys...<_< )... bet buvo tikrai neatleistinų dalykų, pvz. informacijos stoka... net jei už renginio vėlavimą pati turėjau iškęsti nepasitenkinimų lietų ir galvoti ilgus atsiprašymus... VISVIEN GAVAU DIDELIĄ POZITYVO DOZĘ... but, anyway, linkiu KOI sekmės kitam kartui, jos tikrai prireiks. augti tikrai turim (turėjom puikų pavyzdį - broliukus latvius).
    ehhh.. kaip nepasuk - žmonės esam, todėl ir klystam, TIKIUOSI IŠ KLAIDŲ PASIMOKYSITE.visom keturiom palaikom, jei reikia ir waaaahhhh ....
    Shimasho - tikras pasisekimas ir renginio išgelbėjimas, taip smagiai dar niekad nebuvau, tokie nuostabūs karaoke dainininkai, ramen valgytojai ir sumo imtynininkai... ir pinigėlio užsidirbau XD.... YURY salonas suteikė džiaugsmo ne vienai mergytei, tėvus kurių užjaučiu... (o tuos spiegimus ir klyksmus "YURY YURY YURY" sapnavau ir nakti <_<' ... )

    renginį vertinu 7/10 ir + AČIŪ...
    o dabar tai, dėl ko čia pasireiškiau: kas gal užsirašė paskaitą "JAPONIJA MANO AKIMIS"? netyčiomis pramiegojau kas buvo rodoma mikroskopiniame ekrane: tiesiog paveiksliukai, ar buvo prirašytos informacijos? lauksiu atsakymo....
    ... ARBA turiu klausimą organizatoriams: dėl PowerPoint prezentacijos per paskaitą "Japonija mano akimis". ar galima butų ją gauti, ar kaip nors susitarti su tuo, kas ją parenge (nujaučiu, kad ta maloni Teta, kurios vardo neatsimenu). norėčiau gauti atsakymą į PM. išanksto dekoju.

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Ne į temą.
    Kai nepilnamečiai susimuša ir dar kažkas iš jų traukia peilį apie jokią savigyną kalbos nebus, gėriau duot kitam ir gaut į galvą, busi nukentėjęs, nes su LT įstatymais liksi kalčiausias, jei naudoji legaliai turima šaunamąjį ginklą - nušauk iš pirmo šūvio, nes kitaip užtampys po teismus.

    Rašyti komentarą:


  • SataNa
    replied
    Autorius NeeLkun
    ok zmones, tai buwau as... tai viko pries apsaugos lameras... paraseu zajava menturoj, jie ne pirmakart tai daro vilniuj ir t.t. man svarbu kad draugo nepalikau bedoj ^^
    na ir kokie nukenteimai?

    Iškart iknisiu kritiką -netrauk ginklo jei net bijai darbuotis kūmščiais. Išvis čia durniui aišku, kad nieko su peiliu nepadarysi jei nenori sėst į kaliuzę..

    Rašyti komentarą:


  • Semashke
    replied
    Mes per NowJapan uzdaryma su draugem nusprendem , kad D1e atrode kaip scenos dekoracija, nes 1. jam niekas nedave kalbeti, 2. jis pagrinde nejudejo xDD D1e , neisizeisk xD

    Rašyti komentarą:


  • Haruka-chan
    replied
    Nu va vakar tik is Vilniaus Rneginys man LABAI patiko jei sulipbdzius abi dienas ^^ nu pirma diena buvo truputi nobodi gal del to kad as necosplaynau xD Bet visitek DIDELIS ACIU KOI IR VISIEMS KITIEMS RMEJAMS!!! Man labai patiko eisena per miesta antraja diena Gal galas buwo liudnokas, bet visitek labai viskas patiko kai visi sauke NOW JAPAN ANIME YAOI ir panasiai xD Arigatou Niekada nepamirsiu visi KOI cosplay labai nuostabus! Jie palieka daug ispudziu mano sirdy Laukiu kito cosplay ir tikiuosi kad ir pati cosplaynsiu ^^ ir tikiuosi jis bus po puse metu o ne po metu
    Paskutinis pakeitimas nuo Haruka-chan; 2009-09-01, 13:06.

    Rašyti komentarą:


  • Cere
    replied
    Tie kas turi www.facebook.com>>> http://www.facebook.com/album.php?ai...00000081819176
    Ten bus kelios nowJapan foto (na, ok, apie 50 )
    Jei neturite facebook'o, ten uzsiregint>> 1 min. ;D



    __________________
    p.s. atleiskit, bet kitaip mano pc stringa, tik facebook'e. ,'/

    Rašyti komentarą:


  • Squalleh
    replied
    Airi, tai mazdaug nuo Nostromo kruva tokio zanro darbu ir atsirado.

    Rašyti komentarą:


  • AmikuSunaro
    replied
    Ano... Ohai : D

    Tai va, tupiu, ir mąstau, ką čia gero parašius apie NowJapan. Eto, pagalvokime, buvo sakyta, kad čia CON, bet kažkodėl man šitas renginys nepasirodė tokio masto, kaip tikri Anime Convention'ai. Jau vien dėl liabai liabai prastų minusų. xD

    Tiesa, buvau ta Guro Lolita, atrodanti kaip po baisios avarijos. Arigatou visiems, kurie nepabijojo būt ištepti netikro kraujo ir linksmai su manim Hug'inosi. xD

    Miiinusai:
    Viskas išskyrus vedėją, kelis workshop'us, etiudus ir panašiai :I


    Sumimasen, už paowninimą ant scenos su "Nemeluok sau", mielas vedėjau. Aš tau būčiau paspaudus ranką. xDDDD

    Dar ačiū tiems, su kuriais susipažinau ir priėmė Kaunietę į savo ratą : D

    P.s. Čia tai geras bajeris, kad visi aiškindavo, kad Kaune raunasi ant kiekvieno Cosplay'erio. Juokingiausia, kad mes su D.A.U.P.E komanda lakstėm persirengę ir paprastom dienom ir iki šiol niekas nieko nesakė. xD

    P.p.s. Ano, daaar juokinga, kad mes nusiuntėm savo video į LiveAction konkursą, mum pasakė, kad kokybė prasta ir panašiai, o pačio LiveAction konkurso nebuvo. Tai taip gaunasi, kad vieninteliai D.A.U.P.E atsiuntė video? xDDDDDDD Lol, fail, baby, faaail. Ypač, kai dar aiškino, kad mūsų video nėra temos. w00t. :I

    Tai tiek.
    I rest my case.

    Rašyti komentarą:


  • WiZarDX_576
    replied
    uf... pagaliau perskaiciau visus komentus
    dekui visiems uz juos ^^

    mano komentarai?..
    bendrai, manau, kad organizatorius reikia pagirt uz tai, kad jie tesia savo darba, ir stengiasi(!) visgi organizavimas tokio masto renginiu - sudetingas darbas. imho NowJapan'09 organizavimo lygis buvo geresnis, lyginant su praeitais Cosplay. ir progresas sioj sryty tikrai jauciasi.

    kitiem galeciau pasakyti, juk renginys su kiekvienu kartu tampa vis didesnis. ir tikiu, kad viska suvaldyt tampa vis sudetingiau. del siu priezasciu ir minusu buvo. bet siaip, juk jie irgi zmones galu gale. kaip ir mes. ir tuo labiau net ne viskas nuo ju priklauso. (juk renginio mastas tampa vis didesnis)

    asmenishkai man, bendrai paemus, renginys buvo geras
    ir nesuderintos smulkmenos tikrai nesugadino viso ispudzio.
    taigi, manau, savaitgalis gavosi ^^

    tik vienas dalykas labai labai nuliudino per si savaitgali - eisenos pasekmes... tikrai uzjauciu...


    for KOI team (kai jus pagaliau atsigausit po viso renginio) : noreciau pasakyt, thanks guys for your job ir palaikyti moralishkai ^^
    jus pirmieji sitoje srityje.
    tad teskit savo darba. tobulinkites ir tt.


    p.s. Airi, dekui uz nuotrauku operatyvuma.
    p.s.s. sorry, musu nuotraukos bus pora dienu veliau. (bo taip sudetinga juo ikelinet )

    Rašyti komentarą:


  • NeeLkun
    replied
    Autorius Derogatory`
    Taip, netolerantiškas kraštas. Bet ką padarysi? Jeigu tie skustagalviai gautų daugiau spaudimo iš visuomenės, taip nebūtų. Tačiau visuomenė gan abejinga. Todėl ir valdžia nieko nedaro.
    Bet šiaip ne mums tokias problemas spręsti.
    Realiai, jeigu kas būtų rimto atsitikę, manau, kad tuos susemti būtų įmanoma, jeigu kas netyčia jų veidus nupaveikslavo ir policijai paduotų su rimtais kaltinimais.

    O šiaip, su ginklais mieste švaistytis irgi nelabai patartina.
    ok zmones, tai buwau as... tai viko pries apsaugos lameras... paraseu zajava menturoj, jie ne pirmakart tai daro vilniuj ir t.t. man svarbu kad draugo nepalikau bedoj ^^

    Rašyti komentarą:

Working...