nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • kakashi sensei
    replied
    Hi .^_^TAIP TAIP TAIP Renginys buvo gan šaunus neskaitant to, kad pralaukus valanda prie iėjimo dar tiek pat praleidom viduje...na ir šiaip atsiliko nuo grafiko 2h na, bet neesmė. '_' Vienas iš didžiausiu įspūdžių buvo laukimas eilėje prie ,,sake maki" ir pagaliau davus užsakimą, baigėsi ryžiai nice na ryžiai tai ryžiai... o tada ir lašiša išseko....maniau mirsiu nors buvo gan linksma kai pradėjom skaldyt bairius apie alki, grifus, mirti... na žodžiu vos stogas nepričiuožė ... Na ką, lauksim kito renginio tik šį kartą pradėsiu ruoštis ankščiau, ne 2 dienas prieš renginį. ir jei galit imeskit koki post kur nuotraukos patalpintos nes labai reikia, norisi į save pažėt iš šono (jei norit pasidalin ispudžiais galit i skypa rasyt (Mantas)(karys su dujokauke))

    Rašyti komentarą:


  • Sakura-sama
    replied
    Buvo puiku renginys, tikrai nesigailejau sudalyvavusi, antroji uz pirmaja buvo idomesne nes buvau daugiau veiklos bet ir pirmoji buvo awesome

    Rašyti komentarą:


  • Narya
    replied
    Laukiau kažkokio nušvitimo ir idėjų antplūdžio renginio tema ir nerašiau iškart po jo, kad viskas taip sakant susigulėtų, bet taip ir nesulaukus, nusprendžiau savo mintis užrašyt kol dar neišblėso įspūdžiai :]
    So. Tvanku, mažoka vietos ir apšvietimas mane žudė kiekvieną kartą fotografuojant. Ačiū viskam kas šventa už automatines programas, kurios išgelbėjo bent dalį mano nepatyrusios fotografės nuotraukų (kurias beje, gerokai atrinkus, bandžiau upload'int bet vis pykstuosi su imagebam. Bandysiu per kažkur kitur lįst).
    O dabar geriausia dalis - kas buvo smagu ir pavykę x] Vėlavimas kažkaip per daug manęs neerzino, kompanija visą laiką užėmė. Ekranas sėdint salės vidury dar buvo įžiūrimas, so what's the big deal? Kam reikėjo iš kuo arčiau pamatyt, juk buvo galima ant scenos užeit :]
    Visa renginio atmosfera ir žmonės buvo puikūs, vienas džiaugsmas prasiirt per minią žmonių išpažįstančių tą pačią religiją (tiesą sakant dabar graužiu save, kad neužsiėmiau tuo daugiau)
    Cosplayinau Allen'ą mūsų D.Gray-team cosbande. Pictures, anyone? Tiek po viena, tiek kartu? x] Antrąją dieną bandžiau nešiot Timą ant peties kaip skiriamąjį ženklą, nes kostiumas pirmos dienos vakare per lietų Mirė. Bet greitai tas buvo nusavintas mūsų Leenalee-Tabeko ir greičiausiai likau neatpažinta
    Per latvių FMA pasirodymą spoksojau nemirksėdama ir keikiau fotoaparątą, kad pavedė mane svarbiausią akimirką xD
    Renginys pavyko, tie kurie išėjo nepatenkinti, turbūt ne to tikėjosi ir man tai tik taip ir paaiškinama. Kas atėjo pabūti su broliais ir seserim otakais, tas tikrai nenusivylė
    Ačiū KOI ir visiems prisidėjusiems

    Rašyti komentarą:


  • Teshla
    replied
    Kažkaip niekur negaliu rasti Manga'ų kurios dalyvavo nowJapan'e. Gal kas žino kur visos patalpintos?

    Rašyti komentarą:


  • Semashke
    replied
    Spekit ka, ant tu 'lankstinuku' ''japonija arti japonija toli'' 2009, kuriuos gavome renginio metu radau informacijos, kad 16th-22nd october bus the 9th Japan Film Festival in Vingio cinema, tai tikrai manau , kad tai reiskia artimiausia mini cospleju, nes prie remeju dar prirasytas ir KOI zenkliukas

    Rašyti komentarą:


  • svajone
    replied
    Gal kas turi Mokos iš Rosario to Vampire foto?(kas nematė šio anime, tai aš buvau baltais plaukais su žaliu švarku, smėlio splavos sijonu)
    Per renginį sugedo mano fotokas, tai gal nors kas užpaveikslavo mane... jei ką, tai pm ar dar kaip susisiekit

    Rašyti komentarą:


  • DStalker
    replied
    Na aš kaip visada patingejau peržiūrinėdamas nuotraukas tai tik dabar dedu.

    Spoileris:
    ]


    Pats renginys neskaitant jau daugelio išvardintų klaidų ir trūkumu, į kuriuos jau nesigilinsiu, visai patiko, bent jau nuotaika po jo tikrai buvo gera
    Kas dėl prašančiųjų žieminio cosplay, tai manau jog ir šiemet bus organizuojama Otaka (bent jau to tikiuosi) ir galbūt kaip pernai bus ir nedidelis cosplay - štai jums ir proga pasireikšti. Tik mano manymu žiema ne labai tinkamas metas dėl akivaizdžių priežasčių - ne tokio palankaus oro. Plius remiantis ankstesnių Koi organizuotų renginių patirtimi palinkėčiau jiems tegul ir mažiau kartų į metus juos organizuoti, bet geriau jau išbaigtesnius ir kokybiškesnius, nes dabar dažnai susidaro įspūdis kad užskubėta ir ne viskas iki galo padaryta, apgalvota ar suderinta (kad ir pavyzdys būtų jog negalėjo paruošti salės iš anksto nes su savininku nesusitarė - tai daryti manyčiau reiktų net ne iš vakaro o bent pora dienų iki renginio, gerai viską apgavoti, paruošti ir atskirą vietą kur cosplayeriai galėtų rinktis prieš žengdami ant scenos, kur statyti ar geriausiai kabinti projektorių, parūpinti ir didesnį ekraną ir pan.). O gal tiesiog praverstų atitinkamų sričių profesionalų pagalba (nebūtinai samdomų, galbūt tokių atsirastų ir anime mėgėjų tarpe, kurie sutiktų padėti už ačių).
    Pats renginio išskirstymas man patiko, tik geriau būtų buvę ir pirmą dieną turėti stalo žaidimų zoną, sumo ir panašias individualias pramogas, kurios nereikalauja žiūrovų dėmesio (gal mažiau būtumėte sulaukę priekaištų iš nuobodžiavusiųjų ), tačiau tuomet spėju nebūtų sutilpta į patalpas, nes ir taip jau buvo gan ankšta. Būtų pravertusi atskira patalpa ir tokiems dalykams kaip Bonsai paroda, bet vėl atsiremiama į erdvės stoką.
    Apibendrinant, ačiū Koi, bei linkiu tobulėti.
    Paskutinis pakeitimas nuo DStalker; 2009-09-02, 18:24.

    Rašyti komentarą:


  • Dark-Tarou
    replied
    Manau vieno cosplay per metus pilnai užtenka. Jis bus labiau norimas ir laukiamas. Ir, aišku, jam galima bus pilnai pasiruošt.

    Rašyti komentarą:


  • Haruka-chan
    replied
    Niekad nebuciau pagalvojusi kad Olasas yra tas mazasis Edas xD maladec ^^

    Rašyti komentarą:


  • JTPedcsakas
    replied
    viskas buvo labai gerai. super renginys!

    Rašyti komentarą:


  • FrozenNote
    replied
    Ne tik kad domisi, bet ir cosplayina nearealiai O.O

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Toks jaunas,o toks apžėlęs

    Rašyti komentarą:


  • mariux9998
    replied
    Autorius Olasas
    Tas pats
    Kewl, mldc, kad toks jaunas būdamas anime domiesi

    Rašyti komentarą:


  • Olasas
    replied
    Autorius mariux9998
    Čia tas jaunas? Nes kitų lyg ir nemačiau xD
    Tas pats

    Rašyti komentarą:


  • Haruka-chan
    replied
    O gal kas turi daugiau video is eisenos??? Jei taip tai plyz ikelkti cia onegai!

    Rašyti komentarą:

Working...