nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • KolaJ
    replied
    Dar Video. Viskas ką nufilmavau atrodo tikrai siaubingai taigi sprendžiau išbandyti Video Editing kad nors truputi įdomiau butu. Aš tikiuosi kad niekas ne prieštaraus kad panaudojau pora iš jusu foto :rolleyes:.

    http://www.youtube.com/watch?v=6M7jJ4N2ymU - Moteriški personažai su Audio prisistatymai
    http://www.youtube.com/watch?v=uhrNMqt-IM0 - Sumo. Sakura vs Ino.

    Rašyti komentarą:


  • Blood_Wolf
    replied
    Pirmas klausimas iejus: what happed to the screen? did somebody washed it and it shrink?

    Bet visa atmosphere buvo nereali. Nors rengini pabuvau vos 2h ir tik atrojoje dienoje buvau labai suzavetas!

    Ir gosplayeriai buvo awesome. Especially the girl who looked like Yuna from FFX (kawaii!!) kuri deja buvo tik pirmoje dienoje (damn)

    Rašyti komentarą:


  • hoshii
    replied
    ištiesų tai ir pliusų ir minusų buvo, bet pagarba organizatoriams. renginys tikrai įdomus buvo.
    Mano manymu buvo verta ir laukti ir panašiai, o iš rinkimų man labiausiai patiko etiudai tikrai naisu pasirodymus surengė šaunuoliai žmonės, originalumo tikrai netrūksta.
    smagu buvo pasižiūrėti ir taip sakant pasižmonėti.
    Pabūti tokioje vietoje, kur visus vienija bendri dalykai tikrai miela.
    Cosplay'eriai tikri šaunuoliai jų kostiumai man labai patiko naisu (^-^)
    Nežinau ką ir paskyti tiesiog ten buvo įdomu ir atmosfera tokia gera.
    ištiesų - tai tikrai šaunus renginys (n_n)

    Rašyti komentarą:


  • WiZarDX_576
    replied
    pagaliau prisiruosiau ikelti nuotraukas


    Spoileris:

    1ma diena:


    2ra diena:




    + bonus - visas pack'as viename faile:
    click here. (kaip sakant) (sorry uz rapida)
    Paskutinis pakeitimas nuo WiZarDX_576; 2009-09-05, 19:05.

    Rašyti komentarą:


  • Futari
    replied
    Autorius Sekirei
    gal kas zinot ta vaikina kuris cosplayino kid is soul eater? *.* .. kontaktus ar pns.. zeurei grazus plaukai jo buvo
    Jeigu nepatingesi paversti pora puslapiu atgal, kazkurio pabaigoje yra jo paties postas

    Rašyti komentarą:


  • Sekirei
    replied
    gal kas zinot ta vaikina kuris cosplayino kid is soul eater? *.* .. kontaktus ar pns.. zeurei grazus plaukai jo buvo

    Rašyti komentarą:


  • Haruka-chan
    replied
    Jus visi nuo minusu te ir pradedat juk jie zmones ir taip stengesi...reik bent dziaugtis kad toki isviso surengia rengini lietuvoje,apie kuri mes tik pasvajoti ir galejom...man tai viskas patko tikrai dekoju uz tas pastangas ^^

    Rašyti komentarą:


  • Spalpas
    replied
    taip pirma diena buvo tikrai varginanti, buvo visko per daug + tos tokios salygos, karstis, mazas ekranas i kuriame bandai kazka iziuret, antra diena zinoma kaip ir visiem patiko, na ka cia kartosiuos viskas ir taip aisku ;] smagus renginys, tikekimes kokybiskesnio kitais metais

    Rašyti komentarą:


  • Džiro sesė
    replied
    Kada bus mangos įdėtos į jų tinklapį?
    Baisiai smalsu paskaityt kitų mangas~~

    Rašyti komentarą:


  • giedriusonline
    replied
    Autorius Sekirei
    vienas klausimelis.. Tos profesionalios fotkes.. jeigu i emaila negaunu jokio laisko.. ir isvis nieko.. kaip man savo fotkes is tu fotografu gaut? XD
    manau kad dar negreit jos bus
    nes kiek zmoniu ten buvo
    kiekvienam po foto padaryt, ja sueditint, atspauzdint
    manau artimiausiu savaiciu laikotarpiu gausim

    Rašyti komentarą:


  • Sekirei
    replied
    vienas klausimelis.. Tos profesionalios fotkes.. jeigu i emaila negaunu jokio laisko.. ir isvis nieko.. kaip man savo fotkes is tu fotografu gaut? XD

    Rašyti komentarą:


  • Shitsu
    replied
    Pagrindinis minusas buvo kaina... Man,pvz, virš 100lt nuo Klaipėdos iki Vilniaus ir dar ~40lt mokėti už renginį...apiplėšimas. xDDD
    Dar nepatiko vėlavimai ir mažytis ekranas, iš kurio beveik nieko nesimatė,tad teko viską stėbėti iš arčiau scenos. D:
    Taip tai renginys man labai patiko, susipažinau su daug naujų žmonių ir tikiuosi, kad vėl bus kas nors panašaus. ^-^

    Rašyti komentarą:


  • Hellsing_lover
    replied
    Autorius Egura
    Agum... Ten Golden bojus rinko užrašus... tikrai, kad bloga vieta... nesigalvojo ir man visiškai, o dar vakarop dešinė ranka virpėt pradėjo nuo ginklo laikymo Tai tokios nesąmones prirašiau, dar tokiu "dailyraščiu"... geriau išvis jau nebūčiau rašius, nes visos mintys visai kitur sukosi.
    Lygiai tas pats ir čia... +dar scenoje toks neblogas pasirodymas buvo, tai vaizdas buvo toks, kad kažką rašau, o akys vėpso į vaidinimą

    Rašyti komentarą:


  • Egura
    replied
    Autorius Hellsing_lover
    P.P.S. Gomen, kam ten nesąmonių į sąsiuvinį prirašinėjau... You know, bad time, bad place... Kur ten kažko parašysi, kai aplink tiek visko vyksta
    Agum... Ten Golden bojus rinko užrašus... tikrai, kad bloga vieta... nesigalvojo ir man visiškai, o dar vakarop dešinė ranka virpėt pradėjo nuo ginklo laikymo Tai tokios nesąmones prirašiau, dar tokiu "dailyraščiu"... geriau išvis jau nebūčiau rašius, nes visos mintys visai kitur sukosi.

    Rašyti komentarą:


  • Hellsing_lover
    replied
    *Atsigauna* Taip, renginys buvo geras (pirmas toks rimtas, kuriame pavyko sudalyvauti). Atvykau su draugėm, tai nuobodu nebuvo... Sutikau draugus bendražygius fansuberius Žinoma, tech. pusė renginio nežibėjo, bet kaip jau n pranešimų prieš mane minėta, visad atsiranda tokių trikdžių ir tai ne organizatorių kaltė (bent jau dalinai, kitą kart geresnį techniką samdykit ) Na, daug nenoriu rašyt, net taipogi tai padaryt kiti jau pasistengė.
    P.S. Ačiū tam, kas užleido per ryžių konkursą (Bardakas?)... Išgelbėjai beveik badu numirusios mergaitės gyvybę
    P.P.S. Gomen, kam ten nesąmonių į sąsiuvinį prirašinėjau... You know, bad time, bad place... Kur ten kažko parašysi, kai aplink tiek visko vyksta

    Rašyti komentarą:

Working...