nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Airiz
    replied
    As ne apie gali negali, o apie "kostiuma"
    Tipo nera nieko originaliau tik deze uzsidet ? ..
    Hm...reikia apsimest MArlBORO bloku...

    Rašyti komentarą:


  • Shary
    replied
    Kuo jums jis nepatiko? Jei yra tokia nominacija, juk reikia, kad ir kažkas joje dalyvautų. Box mans also can cosplay!

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Autorius SaimonasSako
    Ta dėžė dar ir prizą paemė
    Na, kartais ju teisejavimas logiskai nepaaiskinamas ... u're a total Dork character - take a prize.

    Rašyti komentarą:


  • Reshef
    replied
    Autorius amidau
    Kas man durnam, nieko neraukiančiam ir šiame renginyje nebuvusiam paaiškins ką čia daro ta geltona amerikonų gamybos kartono dėžė? o_O
    Buvo ir tokia nominacija kaip "geriausio NE anime veikejo cosplay"(or smthing like that), bet kad ir is betkurios puses beziuretum tj jis cia TOTAL ne i tema buvo...
    Paskutinis pakeitimas nuo Reshef; 2009-08-30, 23:02.

    Rašyti komentarą:


  • SaimonasSako
    replied
    Ta dėžė dar ir prizą paemė

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Autorius amidau
    Kas man durnam, nieko neraukiančiam ir šiame renginyje nebuvusiam paaiškins ką čia daro ta geltona amerikonų gamybos kartono dėžė? o_O
    Labai didele pagunda turejau nuspirt, bet gal kita karta susiprotes, bent jau pokemonu apsirengs
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-30, 22:51.

    Rašyti komentarą:


  • Shary
    replied
    Autorius amidau
    Kas man durnam, nieko neraukiančiam ir šiame renginyje nebuvusiam paaiškins ką čia daro ta geltona kartono dėžė? o_O
    Its a box man. Yellow box man.

    Rašyti komentarą:


  • amidau
    replied
    Autorius Semashke
    Spoileris:
    Kas man durnam, nieko neraukiančiam ir šiame renginyje nebuvusiam paaiškins ką čia daro ta geltona amerikonų gamybos kartono dėžė? o_O

    Rašyti komentarą:


  • Mion.
    replied
    Kaip aš jums pavyyydžiu....... Šakės.. Matos kad linksma buvo..

    Rašyti komentarą:


  • Derogatory`
    replied
    Pirmos dienos nuotraukos~
    Dėl apšvietimo "gausos" nuotraukų kokybė krito, tuo pačiu, atrinkau tik geriausiai susifokusavusias... Ir dar kažkas, kam daviau saugot fotiką, bišk per meniu numažino rezoliuciją, kokybę nuotraukų. Na, aišku, netyčia, bet still, aš baka nepatikrinau prieš fotkindama. Tad kokybiškų nuotraukų iš manęs iš esmės nėra, technine prasme. :<
    Bet aišku, svarbiausia įamžintos akimirkos!
    Spoileris:

    Rašyti komentarą:


  • Aivei
    replied
    Na ka gi, visu pirma aciu KOI komandai uz dideles pastangas
    Gaila, kad sikart kosplejinti neteko, bet uztat pripaparacinau kaip reikiant.
    Tiesa, prastas apsvietimas - neblogas isbandymas mano fotoaparatui, taciau jis ji islaike
    Geriausias nuotraukas imeciau stai cia http://www.efoto.lt/node/270750 - kas netingit - uzsiregistruokit, balsa atiduokit, nepasikuklinkit...
    Turiu dar mazdaug 800 nuotrauku, bet visu tikrai nekelsiu del suprantamos priezasties xD
    Taigi, jei kas noretu daugiau savo ar draugo ar kaimyno ar bet kokio kito asmens nuotrauku - drasiai rasykit i private

    P.S. Zavejausi Dokuro Chan
    Paskutinis pakeitimas nuo Aivei; 2009-08-30, 22:40.

    Rašyti komentarą:


  • Jin
    replied
    As tai siulau jums pamirst tas klaidas ir dziaugtis gerais prisiminimais.

    Rašyti komentarą:


  • SaimonasSako
    replied
    Autorius Jin
    Visu pirma tos klaidos tikrai negadino nuotaikos, nebent jus isviso niurzgos ir tik skustis temokat, dziaukites, kad zmones aukojo laika, kuri galejo panaudoti kitaip. Antra ta mergina visai gerai viska atliko, ji reke todel, kad tas characteris kuri ji cosplayino dare ta paty. Ir manau ji gan gerai isiligono i characterio asmenybe. ( lyg ir nemaciau to anime negaliu tiksliai pasakyti.) Plius buvo zmoniu kurie seip rekavo taip sakant ,,is oro''.
    Manau daug kas sumanim sutiks kad renginys nevisai pavykęs buvo. Nusijim rožinius akinius As nesiskundžiu, o sakau kaip buvo. Nuotaika klaidos gadino, nes jos buvo tokos pačios kaip ir 3 cosplay (reikia klaidas taisyt, kai žmonės tiek už bilietą susimoka).
    As tikiu kad ta pana gerai viska atliko, bet minios tai nesužavėjo

    Rašyti komentarą:


  • Cere
    replied
    Autorius Firo
    Ir dar brangesnį. :>
    Joa..
    nenustebsiu jei po 5 ar daugiau metu nuvaryti i cp kainuos tiek pat kiek ir i LP arba Limp Bizkit koncerta ;D

    Rašyti komentarą:


  • karolisvis
    replied
    Btw , niekad nemaniau , kad kauniečiai tokie draugiški ir faini žmonės

    Rašyti komentarą:

Working...