nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Evexis
    replied
    Autorius Shary
    Na, ta mergina su žydrom akim tikrai atrodė įspudingai, FMA'nikai parodė kaip reik pravirkfyt auditoriją... Geriau būtų dar kelis savo cos'failus atsiuntę. Bet tikriausiai čia buvo viena iš tų "staigmenų".
    Man tai FMA cosplayeriai nepatiko. O_O Nieko gero neparodė. Miegojau per jų pasirodymą.

    Rašyti komentarą:


  • Shary
    replied
    Autorius Evexis
    Nilas for the win!

    Nemanau, kad jie labai geras pavyzdys. T.T TIk panelės gražiai pašoko. Ten tai man patiko.
    Na, ta mergina su žydrom akim tikrai atrodė įspudingai, FMA'nikai parodė kaip reik pravirkfyt auditoriją... Geriau būtų dar kelis savo cos'failus atsiuntę. Bet tikriausiai čia buvo viena iš tų "staigmenų".

    Rašyti komentarą:


  • Evexis
    replied
    Autorius SaimonasSako
    Žinau kad iš klaipedos, tam pačiam bute nakvojom šeštadienį, pažystu jį
    Tai ir aš tam pačiam bute miegojau! xD Jonas? Raimis? Augis? Aš Evaldas.

    Rašyti komentarą:


  • sagara sanosuke
    replied
    nebūtų Lietuva. kaip mane užknisa tas žmonių abejingumas. apsimeta kad nemato ir galvoja svarbu kad ne mane. o tuos visus marozus reiktų atspardyt taip kad praeitu noras kabinėtis prie žmonių. labai užjaučiu kas nukentėjo. tikiuosi kad nesunkiai. Nilas šaunuolis. lb gaila kad jį pasivijo.

    Rašyti komentarą:


  • SaimonasSako
    replied
    Autorius Evexis
    Kai nusivaikė jį, po to nebemačiau. Jis šiaip iš Klaipėdos ir mes kartu turėjom nakty Vilniui kažkur praleisti, bet nebeišėjo jo surasti.
    Žinau kad iš klaipedos, tam pačiam bute nakvojom šeštadienį, pažystu jį

    Rašyti komentarą:


  • Evexis
    replied
    Autorius Shary
    Spoileris:
    per jūsų topicus ir mano baka charakterį modas mane jau ėda, stop it



    Dar įdomu, o tie Latvijos cosplayeriai buvo pakviesti į renginį (kad parodytų kaip reik cosplayint...) ar čia jų iniciatyva ?
    Nilas for the win!

    Nemanau, kad jie labai geras pavyzdys. T.T TIk panelės gražiai pašoko. Ten tai man patiko.

    Rašyti komentarą:


  • Shary
    replied
    Spoileris:
    per jūsų topicus ir mano baka charakterį modas mane jau ėda, stop it



    Dar įdomu, o tie Latvijos cosplayeriai buvo pakviesti į renginį (kad parodytų kaip reik cosplayint...) ar čia jų iniciatyva ?

    Rašyti komentarą:


  • Evexis
    replied
    Autorius Shary
    Policija?
    Nope. bent jau aš jokios polisijos nemačiau. Vilniečiai apsimetė, kad nemato. Pačiam nebuvo laiko pranešti. Buvau marozų pokalbių draugas. xD

    Rašyti komentarą:


  • radament666
    replied
    hmmspeju jei ir as bucaiu buves eisenoj tai ir prie manes butu pristoja, nes irgi juodas ir su pastatytais plaukais ir veidu ispaisytu.

    Rašyti komentarą:


  • Shary
    replied
    Policija?

    Rašyti komentarą:


  • Evexis
    replied
    Autorius Shary
    friends for evah -.- done? Ir kodėl jūs ankščiau su kitais nepatraukėt toliau iš ten?
    Nes bent jau man tai neleido išeiti. Nilas tai kaip koks super-man'as iš niekur atsirado. xD

    Rašyti komentarą:


  • Shary
    replied
    friends for evah -.- done? Ir kodėl jūs ankščiau su kitais nepatraukėt toliau iš ten?

    Rašyti komentarą:


  • sagara sanosuke
    replied
    buvo visai neblogas renginys. antra diena buvo gerokai geresnė už pirmają. labai fainai pasirodė latviai. man tik nepatiko mažas ekranas ir prastas apšvietimas. Bet manau svarbiausia kad daugelis pasisėmė geros nuotaikos. organizatoriams linkiu kad kitas renginys būtų žymiai geresnis.

    Rašyti komentarą:


  • Evexis
    replied
    Autorius SaimonasSako
    Pagarba Nilui Kaip ten jam baigėsi viskas?
    Kai nusivaikė jį, po to nebemačiau. Jis šiaip iš Klaipėdos ir mes kartu turėjom nakty Vilniui kažkur praleisti, bet nebeišėjo jo surasti.

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Eitines gal reikejo atskirai daryti, nes su programos velavimais ir pavargusiais dalyviais ne kas ten gautusi. Ir butinai diena. Daugiau turistu, daugiau fotoaparatu, daugiau visko...
    Forsai ishlenda pagrinde vakarais.

    Rašyti komentarą:

Working...