nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Jullara
    Naujokas
    • 2009 02 12
    • 23

    Jo ses Kore !super renginukas ir musu sokis!weeeee.
    ir ,zmones, nevarykit taip ,geras visai tas cosplay ,be abejones, kaip ir visame kame buvo trukumu ,bet visumoje LIUKS!
    Aciu KOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment

    • Sekirei
      Rimtas forumo narys

      • 2009 04 23
      • 170

      Malonu buvo linksmai atsvest vasaros pabaiga.
      "ryt prasides ..... nzn kjp apibudint.."

      Comment

      • Fraifan
        Narys

        • 2008 05 10
        • 44

        Autorius Sekirei
        Malonu buvo linksmai atsvest vasaros pabaiga.
        "ryt prasides ..... nzn kjp apibudint.."
        Gedulo ir vilties diena ryt.

        Gedulo - nes vėl prasidės rutina ir pasibaigs vasara.

        Vilties - kad po to vėl laukia vasara.

        Comment

        • Yumenator
          Motherbleeping Killjoy



          • 2009 07 27
          • 552

          Gal kas turiu nuotraukas su russia-san is cosplay ) http://orrie-g.deviantart.com/art/HW...ssia-110001429 :33
          Paskutinis pakeitimas nuo Yumenator; 2009-08-31, 20:18.
          http://yumihoriku.deviantart.com/

          BLACKOUT
          http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
          be sure to visit our page~

          Comment

          • Sekirei
            Rimtas forumo narys

            • 2009 04 23
            • 170







            sorry uz sito video bloga kokybe , rankos drebejo XDDDD..

            Comment

            • Izzo
              one vs all, DIE AZ!



              • 2007 02 25
              • 1530

              Laikas manau ir man pasireikšt. Žodžiu renginys buvo toks hmmm.. Nespoilinsiu taip greit. Ok, buvo mano pirmas cosplay tad labai laukiau ir daug tikėjaus, kadangi jau net į 2 dienas sutilpo. Ir... Mane nuvylė labai pirmoji diena. Visų pirma tas vėlavimas, o ir toliau viskas gan nuobodžiai vyko, tas visas stebėjimas, cosplay dalyvių prisistatymas, kuris buvo velniškai nykus, vos keli sugebėjo išsiskirt kažkuo. Dar labai nepatiko, kad organizatoriai leido visokius Naruto openingus pertraukų metu, o tokių rimtesnių ir geresnių gabalų neteko išgirst. Cypiantys pop idolai, arba Naruto OP. Net We Are neturėjo, nors kelis kartus net prašėm. Taip pat vėl vyko feilinimai su technika, per kai kurias pertraukas net muzikos nebuvo, kur dar miniatiūrinis ekranas. Sušiko ir DMC cosbando LIVE pasirodymą. Gaila. Čia kiek pamenu blogoji pusė, bet kai jau maniau, kad bus didelis nusivylimas, antroji diena viską ištaisė. Labai patiko tas interactionas: Žaidimų, OST, valgymo turnyrai. Buvo jėga Sataną ant menčių paguldyt sumo ringe. Gėjai pričioskos taip ir nepadarė, norėjau pabūt bišu, bet tegu jie eina nafik, bo susiradau tokias 2 fainas paneles, kur dar kietesnę kušuoseną gavau. Dar šopai jėga buvo, tik va vėl turėjo komercinį stuffą. KOI, plėskit akiratį, manau Berserk, OP stuffas daugiau dėmesio susilauktų, nei Sasukės ir Blyčai, bet anyway, JĖGA. Jei ne antroji diena, būčiau labai nusivylęs.

              P.S. Labiausiai įsiminė vienos panelės komentaras, kad paskaičius mano postus, jai šiurpuliai po kūną laksto

              Ai, dar apšalau per Latvių FMA pasirodymą.
              Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-08-31, 22:41.
              SCREW YOU, PEOPLE!

              Comment

              • Gin^^
                pakvaišėlė :3

                • 2009 06 15
                • 66

                Sveiki,turiu klausimėlį...per amv konkursą pirmas amv prasidėjo taip jos rodo merginą ir vaikiną saulėlydžio fone.. (kad prisimintumėt,koks tiksliai buvo) gal kas žinot,kieno ten amv,kaip man su tuo žmogeliuku susisiekt.. nes buvo TOBULA bent jau man.. būtų labai malonu dar pamatyt..

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  Autorius Izzo
                  Laikas manau i man pasireikšt. Žodžiu renginys buvo toks hmmm.. Nespoilinsiu taip greit. Ok, buvo mano pirmas cosplay tad labai laukiau ir daug tikėjaus, kadangi jau net į 2 dienas sutilpo. Ir... Man nuvylė labai pirmoji diena. Visų pirma tas vėlavimas, o ir toliau viskas gan nuobodžiai vyko, tas visas stebėjimas, cosplay dalyvių prisistatymas, kuris buvo velniškai nykus, vos keli sugebėjo išsiskirt kažkuo. Dar labai nepatiko, kad organizatoriai leido visokius Naruto openingus pertraukų metu, o tokių rimtesnių ir geresnių gabalų neteko išgirst. Čypiantys pop idolai, arba Naruto OP. Net We Are neturėjo, nors kelis kartus net prašėm. Taip pat vėl vyko feilinimai su technika, per kai kurias pertraukas net muzikos nebuvo. Sušiko ir DMC cosbando LIVE pasirodymą. Gaila. Čia kiek pamenu blogoji pusė, bet kai jau maniau, kad bus didelis nusivylimas, antroji diena viską ištaisė. Labai patiko tas interactionas: Žaidimų, OST, valgymo turnyrai. Buvo jėga Sataną ant menčių paguldyt sumo ringe. Gėjai pričioskos taip ir nepadarė, norėjau pabūt bišu, bet tegu jie eina nafik, bo susiradau tokias 2 fainas paneles, kur dar kietesnę kušuoseną gavau. Dar šopai jėga buvo, tik va vėl turėjo komercinį stuffą, bet pas KOI, plėskit akiratį, manau Berserk, OP stuffas daugiau dėmesio susilauktų, nei Sasukės ir Blyčai, bet anyway, JĖGA. Jei ne antroji diena, būčiau labai nusivylęs.

                  P.S. Labiausiai įsiminė vienos panelės komentaras, kad paskaičius mano postus, jai šiurpuliai po kūną laksto
                  Labiausiai patiko kai Izzo nekylo klausimų kad jį žino tas ko nežino jis ir tik nusifotografavus jam daejo

                  Comment

                  • NoDark
                    Naujokas
                    • 2009 08 31
                    • 4

                    Ka gi, stebejau jau 2-aji koi renginy , ir nusprendziau - bala nemate, uzsiregistruosiu AZ ir isreiksiu savo apgailetina nuomone .

                    Renginys apibendrintai man patiko, nes kitokiu tokio masto renginiu nera . Buvau tik 1-aja diena ir siektiek 2-aja [del nuovargio neiskentejau] .
                    Dalykai kurie nepatiko [jau daug kas tai minejo todel tik trumpai isvardinsiu] : ekranas, nesklandumai, velavimas, anksta patalpa, renginio data..
                    Dalykai kurie patiko : Vedejas, stendu ivairumas, Vedejas, ir umm... Vedejas ? Taip pat ir kai kurie kostiumai, nors koi cosplay 3 buvo daugiau ivairoves ir spalvu ..

                    Organizatoriam noreciau pasakyt menka patarima : Neskubekit visko organizuot, geriau letai, bet kokybiskai, nei greitai ,bet bilekaip. Sekmes , stiprybes , ir isradingumo jum.

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      Turiu dar toki naivu klausima: ar kas nors dar filmavo musu (DMC) cosband pasirodyma, isskyrus ta, kuris cia jau yra? Nes jis ne is pradziu ir kokybe gan prasta (Sorry Nyn).

                      Comment

                      • Izzo
                        one vs all, DIE AZ!



                        • 2007 02 25
                        • 1530

                        Autorius Airiz
                        Labiausiai patiko kai Izzo nekylo klausimų kad jį žino tas ko nežino jis ir tik nusifotografavus jam daejo
                        Aš turėjau įtarimą Ir jis pasiteisino
                        SCREW YOU, PEOPLE!

                        Comment

                        • FantasyBeast
                          Huzzuh!!

                          • 2007 06 18
                          • 101

                          Ar kur nors būtu galima gauti arba bent pamatyti AMV iš nowjapan..na norėčiau gauti tą su tenjou tenge kur buvo...Jei kurėjas egzistuoja čia forume gal galėtu man pm?
                          Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

                          Comment

                          • Squalleh
                            .MØNSOON.



                            • 2009 01 12
                            • 1892

                            FantasyBeast, cia as. mazdaug dabar norejau kelt i 'Jusu sukurti AMV' gija.

                            Comment

                            • Jullara
                              Naujokas
                              • 2009 02 12
                              • 23

                              btw...gal kas turi TOMB RAIDER foto,buciau lb dekinga jei kas nepatinges ir pasidalins
                              p.s.lakiu pm...

                              Comment

                              • Jin
                                Crazy Weirdo

                                • 2009 02 06
                                • 242

                                Autorius Gin^^
                                Sveiki,turiu klausimėlį...per amv konkursą pirmas amv prasidėjo taip jos rodo merginą ir vaikiną saulėlydžio fone.. (kad prisimintumėt,koks tiksliai buvo) gal kas žinot,kieno ten amv,kaip man su tuo žmogeliuku susisiekt.. nes buvo TOBULA bent jau man.. būtų labai malonu dar pamatyt..
                                http://www.dailymotion.com/user/squa...borealis_music Sitas?

                                Comment

                                Working...