nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • aKi
    Ruduo.

    • 2007 10 24
    • 289

    Autorius Reshef
    Rimtai zmones gal kas gali pasakyt kas trecia vieta amv conteste uzeme? 1st and 2nd jau aiski, bet apie 3rd nieko dar neteko girdeti...
    Nesu tikras, bet manau, kad tas Squall`o minėtas paskutinis amv. Tik nei autoriaus, nei pavadinimo negaliu prisiminti.

    Comment

    • mariux9998
      Labas.

      • 2008 06 20
      • 434

      Autorius Džiro sesė
      Jei gerai supratau aprašymą, manau tu čia rašei apie Ciel iš Kuroshitsuji~
      Jo, Ciel Phantomhive, aš irgi taip pat supratau.

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        That's All Folks

        paskutinis pack'as
        Spoileris:

        Yra video: K-ON, grupė be kostiumų, em,Dansu competition su Naruto ir džoistikų, dvėjų merginų pasirodymas ( šokis), Eguros karaokė..ir dar kažkas...vakare gal ir sukelsiu
        Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-31, 14:25.

        Comment

        • FantasyBeast
          Huzzuh!!

          • 2007 06 18
          • 101

          Na nepatingėjau ir perskaičiau visus post'us ir šiek tiek turiu ką pasakyti,tad maniškis bus gan kiek ilgas...

          Pradėsiu nuo pradžios t.y. kas vyko prieš Con'ą...Išlipus iš traukinio pasitiko mus vilniečiai,kaip sužinojom vėliau mes patraukėm pas Satana.Dėkingas jiems už tai,nes bent kažkiek plaukus spėjau susitvarkyti...tie priėmę vilniečiai labai malonūs žmonės.
          Pirma diena.
          Žmonės stoviniavo,rinkosi po truputi,meetinos,bet kai KOI pradėjo įleidinėti žmones prasidėjo spūstis ir laukimas eilėje nervino,ypač kai kažkas tau iš katanos į nugarą bado...
          Na persirengti teko tuoletuose...bet kodėl vyrų tūlike nebuvo veidrodžio??jugi ir mum karts nuo karto reikia.. taigi teko dažyti galva moterų tuolete...(visi tie žvilgsniai įeinančiųjų..)
          Na ką KOI pliusas tai kad bent matėsi scena ir nebuvo,kad kas užstotu vaizdo...tik su tuo vyriško prisistatymu buvo keblu,nes ekraną užstojo užuolaida šone ir nesimatė kada eiti tau į sceną...
          Pati pirma diena buvo gan tokio statiška,kaip ir nieko įpatingo nevyko,dar dėl vėlavimo nėjo susigaudyt kas kada vyks..tai tiesiog patraukėm,nusipirkti maisto ir atsigert...Taip...Vilnius tikrai "Tolerantiškesnis" negu Kaunas...(čia sarkazmas),nes blemba sugebėjo prikibti prie mūsu...Dar laukė prie parduotuvės išėjimo ir sakė "išeikit po vieną,jum nieko nebus,mes tik pakalbėti norim" jo...teko jiem su policija kalbėt,dar ir palyda gavom iki pačio renginio iš parduotuvės...
          toliau renginys praėjo gan gerai,smagiai įsikurėm ir žiurėjom AVM...bet toliau...na KOI komandos negaliu pagirti pirmos dienos įvikiais... Bet turiu asmenišką pagirimą Riyo,tavo iškalbingumas gelbėjo tą laiką kai skaičiavot balsus..dar norėčiau palinkėti mergaitei kuri linkėjo nenusišnekėti tam berniukui, tuo pačiu į kailį jam įkrėsti... na diena užsibaigė labai labai linksmai.... :dizzy:
          Atroji diena...
          Atėjom nemiegoje,bet gavom pusryčius vilnietę kuri buvo lankinikė per cosplay
          Antra diena buvo nereali...Sumo imtynės,konkursai,visokie žaidimai,Tiesiog nerealu bėgioji visur ir nežinai ko dar nepamatei,kur nenuėjai,ko nenuveikei..kadangi buvau jau be Simon'o kostiumo įsijaučiau į žiurovo vaidmenį, sudalyvavau Sumo ir nugalėjau..YAY.. na žaidimai manęs neperlabiausiai traukė,bet kaip mačiau tas šokių žaidimas buvo įdomus.
          Yuri...Yuri..Yuri...Pamačiau Ostapenko,blemba.. galvoju kas per nesamonė ten vyksta.. O pamatęs išsigandau..Rėkė ir rėkė jie ten..Kai kurios šukuosenos GAL ir tiko žmonėm,bet jau kur pastatė plaukus,kad vos praeviaim plaukų neišbado..tai toks ir čia jau menas.. .. Na kaip supratau buvo tokių kurie negavo šukuosenos,o aš pasigedau mėlynų dažų kuriuos draugas nešiojos.
          Autorius karolisvis
          "Yury" sukuosenos buvo tragedija todėl mes su Izzo pasidarėm sau šiek tiek orginalesnes šukuosenas ,
          Sutikau izzo ir suvokiau kur manieji dažai atsirado,bet kaip pastėbejau net tik pas jį plaukai buvo mėlyni..tai ir pas tave
          OST konkursai.. Na sudalyvavau,nelaimėjau.Buvau nustebes OST sunkumu..Aš jų girdėjas pakankamai,bet kad taip nežinočiau...Na bent pradžiugino tai kad laimėjo mergina tik atsakius 2 ost'us teisingai.
          Ramen/Ryžiu valgymo konkursai ..Na neparagavau nei ryžiu,nei ramen.Ramen gal ir būčiau spėjas,bet į mane įsirėžė kažkokia mergina ir mūsu vietą užėmė bardakas xD
          Na latviai buvo nerealus ir tiek...
          Antroji diena buvo daug įspudingesnė nei tikėjaus...
          P.s. Satana,nešok tektoniko...nes...nes.. Tiesiog nešok jei rimtai,tai atrodė nerealiai ai..dar tavo akiniai pas mane...
          P.s.s. Wishmasteri,nepyk bet aš tavo victory dance kopinsiu nuo šiol...
          P.s.s.s. Mao balsavai už mane todėl,kad patiko mano cosplay,ne dėl kažko kito,taigi NO MONEY FOR YOU.
          Paskutinis pakeitimas nuo FantasyBeast; 2009-08-31, 21:30.
          Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

          Comment

          • Jin
            Crazy Weirdo

            • 2009 02 06
            • 242

            Negi niekas nenufilmavo etiudu? :O Beje girdejau kad rodys per MTV. Tiesa? Ir jei taip tai kada
            Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-31, 14:49.

            Comment

            • Airiz
              מיד





              • 2004 01 09
              • 1656

              Autorius Jin
              Negi niekas nenufilmavo etiudu? :O Beje girdejau kad rodys per MTV. Tiesa? Ir jei taip tai kada
              You mean these ones? Velnias jas atskirs...
              Spoileris:

              Comment

              • SataNa
                Mind Zone



                • 2008 02 15
                • 600

                nešoku aš to tecktoniko xD Aš tiesiog pasinaudojau proga išsilazdavoti iš šio taip vadinamo "šokio" gavus tokią progą scenoje prieš velniai žino kiek žmonių
                Kartoškė

                Comment

                • Jin
                  Crazy Weirdo

                  • 2009 02 06
                  • 242

                  Autorius Airiz
                  You mean these ones? Velnias jas atskirs...
                  Spoileris:
                  Jo lyg sitie. Dar ten tie racistai ir vienas ten kur buvo. Gaila nepsejau nufilmuot .. Airi negi visa laika prafotikinai?

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    Čia SS iš video įrašų.
                    Ne, ne visa laiką, kas buvo įdomu pačiam. Kiti mačiau po 800 privarė Žvėrys...
                    P.S. beje etiudai yra YouTube, tag - NowJapan
                    1

                    2

                    3
                    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-31, 16:31.

                    Comment

                    • Jin
                      Crazy Weirdo

                      • 2009 02 06
                      • 242

                      Nu jo... Nesveiki.. nenuleido akiu nuo fotiko

                      Comment

                      • SataNa
                        Mind Zone



                        • 2008 02 15
                        • 600

                        pagaliau radau tą tecktoniką

                        Kartoškė

                        Comment

                        • Luna-chan
                          Miau?
                          • 2008 12 01
                          • 70

                          Bet kaip gerai, kad nenuleido Dabar per juos yra į ką žiūrėti ^^ Aš, pavyzdžiui, nieko nefotkinau, bo abi dienas iš eilės sugebėjau pamiršti fotiką, tai esu žiauriai visiem dėkinga.
                          Ak taip, Airi, tavo fotkės žiauriai gražios ^^
                          Feed Me! Adopted from Valenth

                          Comment

                          • mariux9998
                            Labas.

                            • 2008 06 20
                            • 434

                            Autorius Luna-chan
                            Ak taip, Airi, tavo fotkės žiauriai gražios ^^
                            Duh, taigi jisai - fotografas or smthing
                            Ir man belieka tik pritarti.

                            Comment

                            • Airiz
                              מיד





                              • 2004 01 09
                              • 1656

                              Būtent kad or smth.

                              Comment

                              • karolisvis
                                I..Hate..All..off..you.

                                • 2008 05 25
                                • 229

                                Autorius SataNa
                                pagaliau radau tą tecktoniką

                                Yay here whe are! ;3 Nice susokom beveik visa laik improvizavom
                                Run, live to fly, fly to live, do or die.
                                Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                                sigpic

                                Comment

                                Working...