nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Airiz
    replied
    Muzikinė programa

    Spoileris:

    Rašyti komentarą:


  • Squalleh
    replied
    ..and many more..
    tiesiog +1.

    aKi, na siaip kai kalbejau su organizatoriais, tai gavau atsakyma kad amv nedalyvautu konkursose IR jo pasirodymas turi buti premjerinis, t.y. as su savo ink, pvz negaleciau dalyvaut, nors jis ir nedalyvavo konkursose, bet buvo viesintas. tiek to. cia jau orgu problemele.
    kas mane LABIAUSIAI domina del amv, tai kas rinko? mazdaug tas klipas kuri paskutini rode, ten su masks labai daug buvo, honestly, maniau kad jis laimes del tu visokiu spalvu, nes gan simpatiskai atrode, nors ir is trechnines puses ritmas buvo sakykim nekoks. greiti vaizdai nekompensuoja ritma. bet cia jau i tam tikra tema. taigi kokia vieta jis uzeme? trecia? ar isvis nieko?

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    YURY ACADEMY STATION

    Spoileris:
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-31, 12:44. Priežastis: YURY

    Rašyti komentarą:


  • FrozenNote
    replied
    Tolerancijos nulis... Mes dar grupele zmoniu, gal 12, likom, tai ir gelem apmete, bet po to visi draugiskai laikemes grupej ir visi namo grizom... Ir tos musu grupeles lyderis Edvardas arbata pavaisino ^^
    ------------------
    Del viso cosplay... Buvo klaidu. DAUG. Del karscio ir ekrano tai jo... Ir del velavimo. Antra diena buvo daug fainesne... Bet ir pirma smagi ^^
    ------------------
    Gal kas fotkiu turit su manim? Buvau vienintele Shitsu (C.C.) is Code Geass, jei kas turit siuskit plyz ^_________^
    ------------------
    Kad ir kuris ten Nilas - HE IS A HERO!!

    Rašyti komentarą:


  • dfgzb
    replied
    na faktas yra tas kad ne viskas vien nuo organizatorių priklauso, taip kad daug kuo prie vėlavimo prisidėjo ir patalpų savininkas į kurias tiek apsižiūrėt tiek tvarkytis buvom įleisti daug vėliau nei žadėta... pasėkmė - viską tvarkom nuo ankstyvo ryto, o ne iš vakaro.
    Minusas iš publikos pusės - nemokam klausyti kai šnekama maloniai (na čia ne daug kam)... nesugebėjimas naudotis tualetais (for gods sake... reikia varyti į skylę o ne ant sienos). kam panižo nagai pasigriebti tuliko ženkliukus? nu rimtai...
    su vieta tai jo... vietos mažai, dalyviai apykurčiai ir matyt lietuviškai nesupranta, kai pasakai "nelaipiokit su batais per tatami", gi kietai bus paskui visiems vartytis po purvus
    ok... kam pirma diena nepatiko nes reikia žiūrėti, nu tai for gods sake, galėjot eiti į antrą dieną tik ir pinigų sutaupę būtumėt, pirma diena į cosplay buvo orientuota. be to po cosplay:3 buvo rėkiama, kad šūdas viską daryti vieną dieną, nes kas dalyvauja viename turnyre, nespėja kitur... nueini į vieną, negali nueiti kitur ir reikia persiplėšti, taip kad gavote ko prašėt ir vėl nepatenkinti.
    Frau HOLMS... jei tu toks super mega hyper organizatorius ir darbštčiųjų rankelių savininkas, tai gal padaryk pats kon'ą o ne su gitara kas penkias minuter pro duris vakščiok.

    ir btw budėt prie durų po 12 val per dieną yra awesome
    ++++ cosplayeriams, kurie nevaikšto susiraukę ^^ ir moka klausytis, o ne vien murmėti... O_O

    Rašyti komentarą:


  • aKi
    replied
    Kadangi foto čia jau per akis, įkelsiu kelis antrą dieną paimtus video. Kokybė nėra labai gera, bet gal kam pažiūrėt ir bus įdomu.

    Spoileris:
    Latvių FMA cosbandas:


    Suzumyos OP karaoke:


    Sailormoon karaoke:


    Yurlos karaoke:


    Ką čia dainuoja nelabai žinau ^_^:


    Kas dėl pačio renginio - jis buvo prastesnis už praeitą. Nekoks garsas, mažas ekranas, tvankios ir tamsios patalpos, neišnaudotas pirmas aukštas, krūva techninių nesklandumų and many more.. Po 3 kosplėjaus maniau, jog daryti viską dviejose atskirose patalpose buvo prasta mintis, tačiau dabar manau priešingai, nes šįkart nors viskas ir buvo vienoje salėje, tačiau grūstys buvo smarkiai per didelės, be to nemažai stendų buvo prietemoje. O bet tačiau - visgi jame būti man patiko ir įdomių užsiėmimų buvo galima rasti. Squall, kas dėl amv - naujo užbaigti taip ir nespėjau, tad pagalvojau sudalyvausiu su borealiu. Jei taisyklėse būtų buve parašyta, jog amv turėtų būti neviešintas, tada būčiau nedalyvavęs, bet buvo tik ta dalis apie tai, jog jis turėtų būti anksčiau nedalyvavęs konkursuose, o fresh meat aš labiau laikiau nedidele forumine kova, o ne konkursu.

    Rašyti komentarą:


  • Kurobi
    replied
    http://picasaweb.google.com/kurobi.san/NOWJAPAN09#
    waaaah.
    viskas, ka turiu.
    1a diena, 2a diena, eisena, rekordas it t t
    reik geresnes kokybes? mano skype - "kurobi-san" ^^

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Autorius Sekirei
    Foto -- http://picasaweb.google.com/Kameko7/...eat=directlink
    nzn ne visos isikele bet dauguma. Kitas atsiusiu D1e ir rasit jas nowJapan websajte! ^^.

    Nefleiminus
    Spoileris:
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-31, 11:41.

    Rašyti komentarą:


  • Semashke
    replied
    pakartosiu (nes pagal mane mano postas kazkur eilini karta pradingo):
    Spoileris:
    Dziaugiuosi labai gerai pasisekusia pirma festivalio diena! labiausiai man patiko draugiski zmones, kurie leidosi buti musami , apkabinami, nufotkinami ir pan xD ACIU visiems KOI zmonems, organizatriams ir dalyviams uz sukurta tikrai jaukia atmosfera xD

    P.S. as buvau Lavi su huge plaktuku tai sory jei kam uzvaziavau nematydama per galwa O___o
    P.S.2 Jei kas turi fotkiu su manim , parasykit i pm, labai noriu atsisiust, nes pati buvau be fotiko

    cia aisku neskaitant nesklandumu

    Antra diena man patiko tuo kad buvo nuolatinis uzsiemimas, nereikejo sedet , dziugino ta alkana minia prie scenos xD! Esu dekinga dailininkams uz chibiukus, ypac Derogatory ir Dark-Tarou kuri man pazadejo dar Lavi nupiest Pries jus visi brangus workshopai nubluko! Keep up the good work!

    P.S. man cosplay :3 labiau patiko tik del jaukesniu patalpu ir sviesos

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    1stDay,Volume nr.1

    Kai kur high ISO, nes nu...nesinori blykstės jungti, kokybė nekokia, bet ka padarysi.
    Spoileris:
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-31, 11:20.

    Rašyti komentarą:


  • Sekirei
    replied
    http://lh3.ggpht.com/_8CeDK8CTCYE/Sp...2/DSC02233.JPG -- LOL XDDD

    Rašyti komentarą:


  • SataNa
    replied
    nu ką... Gan kietai praleistas laikas. Nesugalvoju daugiau nieko ką pridurt x)

    Prašau parašyti visiems, kas pas mane buvo ryte 6dienį prieš cosplay xD

    Rašyti komentarą:


  • soshite
    replied
    aaa man pasidare labai idomu... kurioj vietoj mano zvaigde-galva? ka ji dabar veikia?

    Rašyti komentarą:


  • Sekirei
    replied
    Foto -- http://picasaweb.google.com/Kameko7/...eat=directlink
    nzn ne visos isikele bet dauguma. Kitas atsiusiu D1e ir rasit jas nowJapan websajte! ^^.

    Rašyti komentarą:


  • CrazyCripple
    replied
    foto kitoje talpykloje

    Pastebeta, jog picasa yra patogesne perziurai, negu photobucket, Tad: PHOTO

    P.S. kam reikia didesnes raiskos, nesidrovekit kreiptis
    Paskutinis pakeitimas nuo CrazyCripple; 2009-08-31, 10:42.

    Rašyti komentarą:

Working...