nowJapan | Rugpjūčio 29-30 Vilnius | Japonijos kultūros festivalis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Exeas
    Artist
    • 2009 01 11
    • 12

    Skaiciau, kad cosplayeriu nuolaida gaus tik uzsiregistrave cosplayeriai. Tarkim as uzsiregistruoju i vyriska personaza,bet as apsirenges savo sugalvotu personazu. Taigerai bus registruotis i vyrisko personazo rinkimus ir as gausiu nuolaida, ta fotke a4 ?

    Comment

    • Egura
      Super mega ultra rašytojas


      • 2007 05 17
      • 684

      Autorius Exeas
      MAciau kad DUK parasyta jog jei ir nerodo ikelto failo ir jei dedi dar karta praso replacint tai viskas gerai. Bet man rodo mano ikelta faila ir jei keliu dar karta nepraso replacint. ka daryt ?

      Pas mane analogiška situacija naudojant Filezilla (gali dėti jaučiu n kartų, neprašys perrašyti), na tikėkimės viskas gerai.

      Aišku gaila organizatorių laiko... bet būtų neprošal gauti kažkokius patvirtinimus su pavykusia registracija bei sekmingai įkeltais, gautais failais...

      Comment

      • Semashke
        U can call me Sema



        • 2009 01 16
        • 425

        turiu pora klausimu:

        1) 26 diena tai limitas regintis viskam? ir mangai?
        2) ir ar nebus tokiu staigmeneliu kaip per anime perziura, kad uzsiregini, ateini ir tau mazdaug sako: ''o! zinote ka? jusu sarase nera!'' man jau taip buvo atsitike, ir patikekit nebuvo labai linksma

        Kol kas tiek sorry jei tokie kl. buvo
        semashke.deviantart.com BLACKOUT

        Comment

        • Squalleh
          .MØNSOON.



          • 2009 01 12
          • 1892

          Ne, as suprantu, kad Vilnieciams ne iki Klaipedieciu, bet damn, n-ni karta klausiu (ir ne as vienas ir ne tik cia) kas su tuo specialiuoju autobusu? kadangi jau yra toks niuansas, nejaugi taip sunku duoti daugiau informacijos bent sioje gijoje? as jau nekalbu apie oficialu tinklalapi.

          Comment

          • Olasas
            back forever

            • 2009 02 27
            • 273

            "Grandiozinis projektas NowJapan paskutinį rugpjūčio savaitgalį ketina okupuoti Vilnių",-MTV

            http://www.mtv.lt/index.php?id=165169

            Spoileris:

            Comment

            • zhmogeliukas
              Super mega ultra rašytojas

              • 2007 03 21
              • 722

              Autorius Sekirei
              ujmm guys .. yra problemele...
              po pirmosios dienos.. kas is jusu vaziuoja i santoriskes? XDD
              [meh ne vilniete bet man rejk i santoriskes]... gal kas ten irgi gyvena?.. arba galetu palydeti? T^T
              Aš važiuoju pro santariškes. Ta prasme į jas pačia neįvažiujant~o kur tau tiksliai reiks?

              Comment

              • Futari
                AZ rėmėjas



                • 2007 01 07
                • 1094

                Ar man jau akys visai blogai rodo, ar nematau registracijos į Geriausią cosband?
                Antras klausimas, jei registruojiesi į Cosband, ar gauni tą dalyvio numeriuką, ar dar reik papildomai regintis į kitą, single-personažo nominaciją?

                Comment

                • Sailor-Moon
                  Mėsininkė
                  • 2008 12 07
                  • 23

                  ...

                  Arba i klausima 'kaip ikelt ta kazkoki servery' ar kazkas panasaus nebuvo atsakyta, arba as ziauriai neatidziai skaistau...
                  Sorry, bet man tikrai visiskai neaisku kas tas Filezilas ir as nesuprantu tu parsisiuntimu... Soz uz yzuluma, bet negi nebuvo galima padaryt to paprasto "browse" langelio?.. Cia tarp musu yra zmoniu nesuprantanciu politines anglu kalbos... Ir kai yvedu i ta puslapio ieskojimo langeli ta severi 'ftp.kazkas.lt' tai man atidaro toky kur ivest varda, pass'a, nu as ivedu 'nowjapan@registracija.lt' paskui 'registracija' pass'o langelij, man atidaro puslapy kur parasyta :
                  " FTP root at ftp.newsystems.lt
                  To view this FTP site in Windows Explorer, click Page, and then click Open FTP Site in Windows Explorer.
                  --------------------------------------------------------------------------------


                  --------------------------------------------------------------------------------
                  "

                  .
                  nu ir ka man cia daryt?
                  pabandziau ta padaryt kur 'arba atsisiųskite FileZilla klientą.' tai ten atidare langa pilna downloadu -.-"

                  Panika.

                  Feed Me!

                  Adopted from Valenth

                  Comment

                  • Squalleh
                    .MØNSOON.



                    • 2009 01 12
                    • 1892

                    Sailor-Moon, kaip suprantu, pas tave naujas Internet Explorer. zdz.. desinei pusei virsuje paieskok funkcijos Page. paspaudi ja ir issirenki paskutine funkcija "Open FTP Site in Windows Explorer". po to atsidarys tuscias langas ir ten ikeli savo failus. viskas.

                    Comment

                    • Sailor-Moon
                      Mėsininkė
                      • 2008 12 07
                      • 23

                      ^-^

                      Arrigato Gozaimasu

                      (jei kanors netaip parasiau tai tikrai gomen nes mano japonu kalbos zinios dar labai jaunos)

                      Feed Me!

                      Adopted from Valenth

                      Comment

                      • mariux9998
                        Labas.

                        • 2008 06 20
                        • 434

                        Yay, šiandien per MTV nowJapan reklamą mačiau

                        Comment

                        • Narya
                          Citizen Erased

                          • 2009 01 22
                          • 205

                          Autorius Futari
                          Ar man jau akys visai blogai rodo, ar nematau registracijos į Geriausią cosband?
                          Antras klausimas, jei registruojiesi į Cosband, ar gauni tą dalyvio numeriuką, ar dar reik papildomai regintis į kitą, single-personažo nominaciją?
                          Mane irgi tas domintų. Ir norėtųsi greičiau sužinot, jei deadline jau poryt (26, taip?).
                          deviantArt
                          BLACKOUT

                          Comment

                          • Integra
                            wooooosh.

                            • 2008 12 31
                            • 265

                            Uzduosiu pirma klausyma.
                            Nejaugi mano kate (jei ji cosplains Geriausiam gyvūnų cosplay) ja man reiks atsitemt i rengini??xD Nes registracijoje nera pamineta: Ikelti gyvuno nuotrauka.
                            Atsakyta.

                            Ta registracija man tai nepatinka. Butu gerai kad butu galima atsaukt. Ir seip del cosbando nera net registracijos..;/
                            Paskutinis pakeitimas nuo Integra; 2009-08-24, 12:18.
                            Dėkoju Fasian už sig'a.

                            Comment

                            • Helas
                              Naujokas
                              • 2009 02 28
                              • 25

                              Ar galima ants scenos su audio prisistatymu prisistatyti iskart keliems zmonems, bet tai nebutu cosbandas? snekejau su die ir jis sake pagalvos,bet taip ir atsakymo negavau

                              Comment

                              • Dark-Tarou
                                I'm a woman on a mission


                                • 2008 07 14
                                • 486

                                Ne. Gyvo temptis tikrai nereikės. Man tro tik foto siųst
                                /// http://dark-tarou.mybrute.com

                                Comment

                                Working...